0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #120 -: Март 27, 2017, 13:13:05 pm »
Тридно се справих Маги. Кисела, кисела и с 2637891 претнции. В колата вече крещях, щото не издържах  :oops: Пусна две "кроколдилски" и се закроти.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #121 -: Март 27, 2017, 13:40:58 pm »
В колата не знам как е било, баща и я кара, но сутринта ставане, обличане, редовната плитка, едва издържах.И пак имало е и по-тежки дни.Утре ще е веселбата.Ние вчера не я слагахме след обед да спи и снощи легна по-рано, та се беше понаспала, но утре ще е потрес.

*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #122 -: Март 27, 2017, 14:42:12 pm »
Здравейте и ние имаме някои проблеми с нагаждането на режима към новото часово време.
Вчера напипах едно лимфно възелче в долната част на врата на дъщеря ми - голямо колкото леща, не е подуто мястото, където е, но не мога да разбера нормално ли е да го напипвам? Тя уж се пооправи след антибиотика, няма Т и не кашля. Педиатърката каза да го следя 2 седмици, ако не се увеличава, ще я погледна на профилактичния преглед, а иначе да идем тогава. Прочетох разни неща в нета и сега съм малко притеснена.
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #123 -: Март 27, 2017, 15:36:25 pm »
Кати, много е вероятно от болестта да е така.Изчакай малко виж дали намалява и ако трябва я води по-рано на лекар.

*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #124 -: Март 27, 2017, 15:54:42 pm »
Мерси, Маги
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #125 -: Март 27, 2017, 16:05:51 pm »
Привет :) аз днес не го заведох на ясла, защото вчера го прибрах от нашите, 1 месец беше там и да не е от първия ден, да се поразтъжим и да се осъзнае къде е... :) На мен ми е голяма мъка смяната, а и той не спи спокойно от както ни видя в петък, буди се, иска при нас, сигурно се тревожи да не го оставим пак :lol: та утре ще е купон и при нас, първо със ставането после с оставянето в яслата...
Кати, най-вероятно е от болестта този възел, често срещано явление е при децата, че и при възрастните​...Но ти го следи и не чети толкоз в нета, че освен левкемия кой знае какво друго ще и откриеш :wink: това е да те развеселя малко :lol:
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #126 -: Март 27, 2017, 16:17:46 pm »
Здравейте, момичета. Ние не я усетихме часовата разлика, че е болен и сме си вкъщи.
Всичко започна с кашлица през четвъртък. Вчера сутринта го заведохме на лекар, защото кашлицата стана по на често, но друго уж нямаше. Кръвните изследвания излезнаха чисти като сълза. Обаче следобяда вече вдигна и Т, и гърлото, което беше само леко зачервено, стана много зачервено и така...  :(
Снощи будувахме. В пет часа сутринта искаше да става. Като му дадох Нурофена се отряза и спа до 9 часа по новото.

Иначе той последните сутрини все ставаше сам в 6.30, без значение дали си е легнал в 22 или 23 часа. И аз това си виках - готви се за новото време  :lol:
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #127 -: Март 27, 2017, 16:40:48 pm »
Кати, най-вероятно е от болестта този възел, често срещано явление е при децата, че и при възрастните​...Но ти го следи и не чети толкоз в нета, че освен левкемия кой знае какво друго ще и откриеш :wink: това е да те развеселя малко :lol:
Мерси, Алекс!

Смайли, бързо да оздравява Дани!
« Последна редакция: Март 27, 2017, 16:42:37 pm от kati_vm »
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #128 -: Март 28, 2017, 09:42:15 am »
Момичетата сякаш се настроиха на новото време преди да го сменят. Вечер искат да си лягат по-рано, което ме побърква, че не съм готова. Сутрин се будят, то отдавна децата се будят преди мама де  :lol: Баткото е в къщи от месец. Изоообщо... болни и тримата от като се похвалих, че не са боледували  :lol: и вече ще си трая  :D
Тук никой не пуска изследвания,просто след толкова време боледуване, започнаха и хрипове и им шибнаха антибиотик и на тримата. Без температури, без червени гърла, кво е това чудо, не знам...
Смайл, дано Дани се оправя бързо!
Кати, възможно е от боледуването, те не се прибират така лесно. Аз преди години почти непрестанно бях с подути лимфни възли.
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #129 -: Март 31, 2017, 10:59:37 am »
Здравейте от вторник е на ясла и съм в стрес,защото плаче не иска да ходи, не спи и не се храни там...вчера беше спал, днес поне малко плака....ще свикне ясно ми е, но е гадно..
Каката ни днес става на 14г.  :)
Хубав петък ви желая..
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #130 -: Март 31, 2017, 11:29:22 am »
Алекс, желая много здраве и щастие  на дъщеря ти!
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #131 -: Март 31, 2017, 12:03:48 pm »
Честит празник, Алекс, бъдете здрави и щастливи!  :)
Честит рожден ден на порасналото ти момиченце, желая й обич, радост и много късмет!

*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #132 -: Март 31, 2017, 12:26:55 pm »
Честит празник на порасналото дете!Да е много здрава и щастлива!

*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #133 -: Март 31, 2017, 18:42:21 pm »
Честит празник Алекс! На  теб Алекс като мама и най-вече честит да е на порасналото момиченце. Нека да е много, много здрава и много щастлива! И дано малкия бързо свикне обратно в яслите и да ходи с желание.

Момичета,  да питам водили ли сте малките на цирк. Чудя се да ме би да е рано. В театъра е много интересно, но са само 40 мин. представлениятя. За неделя пак направих резервция. Цирка обаче ... чудя се все още.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #134 -: Април 01, 2017, 09:19:48 am »
Авалон, в същата дилема съм.Имаше цирк тия дни и не посмях да я заведа.Но следващия път мисля да я пробвам.На тоя тип най-обикновения с няколко животни и един клоун.Ще ходят с баща си така съм решила, че аз змии не понасям, а няма начин да не изкарат един питон за снимка.

Аз съм се замислила за кино.Моника вече почти успява да изгледа цяло филмче в къщи.Пуснахме и Замръзналото кралство преди 2 седмици, като беше кофти времето и сега всичко в къщи е принцеси, пее песните иска принцеси, ще се побъркам.Та се чудя, дали ще иска да седи на кино или е малка?

Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #135 -: Април 01, 2017, 14:51:05 pm »
Благодаря ви за пожеланията :)
Авалон имаме напредък пу-пу вчера каза, че било хубаво при децата :lol: да ви кажа Вера май като бе на 5 я водих на кино и цирк..Малки са сякаш да стоят толкоз време на едно място ама пробвайте винаги може да си тръгнете по-рано  :wink::lol:
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #136 -: Април 01, 2017, 19:39:09 pm »
Алекс 77, Честит Рожден ден на патерици на вашето пораснало момиче!

С Габи ходихме миналата година на цирк и успя да изгледа цялото представление, клоуните и бяха по-скучни. А преди две седмици ходихме и на кино двете, изгледа го без проблем. Филмчето беше около час, разказваше се за великденски зайчета. Само на куклен театър не  сме ходили все още с нея, но стои в плановете ни.


Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #137 -: Април 01, 2017, 21:58:03 pm »
Ние сме ходили на всичко. На цирк още миналото лято и издържа целия даже на полувремето бързаше да влиза обратно. Клоуните наистина и на него не му харесаха. А животни нямаше. Нали вече е забранено уж.

На театър е бил 4 пъти и на кино веднъж. Всичко му понася.  :lol:
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #138 -: Април 01, 2017, 23:38:12 pm »
Има ли цирк без животни? Забраната май е само за диви животни.
С киното за сега със сигурност ще се въздържим . Рано е.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #139 -: Април 02, 2017, 12:27:27 pm »
Има Авалон. Ние бяхме на цирк Балкански. Нито едно животно нямаше. Основно акробатични номера. Много, много ни хареса на всички.

Аз да ви кажа, че си взех тротинетка за възрастни, за да караме с Дани (основно в двора на училището до нас). Всичко е много хубаво, с изключение на прибирането. Човекът е уморен и мама носи него, двете тротинетки, а днес и бонус топка  :lol: