0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #860 -: Декември 09, 2018, 10:29:41 am »
WideD успех и в следващата съпка по пътя!
 Тери ,радвам се,че нещата започват да се нареждат при теб.
Маги,дано скоро дойде цикъла че знам какъв е ужас да чакаш!
Слънчице не знам как изсърбаш да не направиш тест.

Добре дошли на новите в темата и дано не се задържат дълго тук.
Успех на всички!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #861 -: Декември 09, 2018, 10:38:44 am »
Три, три - да стане поне едно бебче, пък после ще пробваш пак.


п.п. Вчера Тери ни заведе с моята щерка на Коледното парти на Зачатие. Е няма такъв кеф, Тери, малката е направо влюбена в теб - забавна си и въпреки, че си голяма харесваш и не харесваш същите неща като нея. :lol:
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #862 -: Декември 09, 2018, 12:32:24 pm »
Hearthseasee, съжалявам за отрицателният тест.

WideD, дано 3-те яйцеклетки се превърнат в 3 ембриончета. Стискам палци!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #863 -: Декември 09, 2018, 14:01:22 pm »
Стискам палци трите яйцеклетки да са три ембриона!

Тери, Пеше, супер беше вчера.

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #864 -: Декември 09, 2018, 14:56:08 pm »
Благодаря, момичета. Wide D, стискам палци.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #865 -: Декември 09, 2018, 16:50:37 pm »
WideD🤞,дано и трите се оплодят и тръгнат!
Heartseasee,кофти ,ама мисли за следващия път.
Вени,ако знаеш колко лаборатории има до нас-4 на по една пресечка,две.Калявам си волята.То зора беше днес да мине.
Момичета,супер че сте се забавлявали😘.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #866 -: Декември 10, 2018, 09:11:01 am »
Добро утро дами, как сте днес?Аз си имам цикъл от събота, направо е ужас тоя път, но ще го преживея.

WideD, какво става с теб?

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #867 -: Декември 10, 2018, 13:24:08 pm »
Оххх момичета може ли да ви се пооплача малко че вече ще избухна, от ноември къде какъвто вирус има ме хваща. То не бяха грипове, после гъбички, сега съм и с конюктивит на всичкото отгоре, направо мисълта за бебе ми е сууууупер далечна. Добре че ви чета и ви се радвам на вашите малки победи, че иначе много щях да се сдухам :) надявам се всички, които имате процедури този месец да са успешни, стискам палци :*
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #868 -: Декември 10, 2018, 16:23:32 pm »
Маги Мей, нали знаеш, че след всяка буря слънцето се усмихва  :D  И бързо да махаш този конюнктивит! Аз минах грипа, който върлува в момента. Единствено пия хомеопатични илачи. То е кофти, защото с Хашимотото не мога да пия имуностимуланти, не че много го спазвам де. Нямам представа, как вреди, но пия клеева тинктура, Инфлуцид, лимони и мед. Защо не пробваш и ти малко да повишиш имунитета...
☀️ Слънчицето ☀️, чакам да кажеш, направи ли тест?!?!
WideD, много се радвам с 3те яйцеклетки! Дано вървят добре и да станат 3 хубави ембриончета ❤❤❤
Терка, най-накрая излезе от спиралата и нещата започват да се подреждат. Теб сега са те заточили в къщата с мъжете и никаква те няма  :lol: Дано те пускат да виждаш Мишо, че както са ви забранили ласки, а сега и ти изчезваш...  :lol: :lol: :lol: 
Айде, сполайте  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #869 -: Декември 10, 2018, 17:14:13 pm »
Тери дано намери време да пише на мъжа си😁.
На мен ми дойде,така че ,януари продължаваме.
Маги,дано се оправиш!
Лейди минавай по-начесто😘
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #870 -: Декември 10, 2018, 18:26:52 pm »
 :sunshine: Здравейте, ето ме и мен. Звъннаха ми- двечки са тръгнали. Стискайте палци утре
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #871 -: Декември 10, 2018, 19:16:40 pm »
:sunshine: Здравейте, ето ме и мен. Звъннаха ми- двечки са тръгнали. Стискайте палци утре
Стискамееее  :crossfingers: :crossfingers:
Тери дано намери време да пише на мъжа си😁.
На мен ми дойде,така че ,януари продължаваме.
Маги,дано се оправиш!
Лейди минавай по-начесто😘
Миличко Слънчице, съжалявам много  :bighug:
През януари с нови силички  :biglove: И обещавам да минавам по-често  :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #872 -: Декември 10, 2018, 21:45:22 pm »
WideD,успех!Дано ти върнат и двечките!И това да е твоят коледен подарък!
Аз да задам един въпрос ,може ли да пия от хапчетата за стимулация,по схемата от доктора ми,без да ходя на фоликулометрия ?По принцип в сряда ще отида след работа и ще го питам,ама все пак бих чула и вас.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #873 -: Декември 10, 2018, 22:27:01 pm »
Слънчице, съжалявам. Ех, значи. Няма ли да починете декември?
Относно лекарствата, недей според мен. Ако има задържан фоликул, никак не е препоръчително, за да не стане киста. На мен ми се появиха миналия месец 3 последните 10 дена от цикъла.
WideD, а дано близначета.
Аз днес бях на преглед. Добра лигавица имам. В сряда микробиология и в петък ще се разбере присъдата за този месец.
Аз съм а мъжагите. Работим от сутринта без спиране и продължаваме. Даже колежката си отиде преди няколко часа и аз сама представям българската нация и женския пол. Мрънкам им от 5 години да ми купят колело и днес ни дадоха ваучери по 300лв от Декатлон да си купим подарък (а аз колело).
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #874 -: Декември 10, 2018, 22:35:15 pm »
Тери бе,тези там те окупираха,днес си мислих за теб и каква тоалетна ползваш,и как ще се къпеш?Бях в тоалетната на нашия етаж и се викам ,Тери сама жена с толкова мъже..
Нямам задържан,те се спукаха и двата,ще си пия летрозола смело и ще си обичам скъпият ми съпруг.Декември го отдаваме на забава .
Ще ти стискам всичките си палци .Купи си колело и удобни маратонки ,с които да си шофираш,нали догодина записваш курса.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #875 -: Декември 11, 2018, 08:52:44 am »
Слънчицето, съжалявам мила.Аз не бих пила хапчета за стимулация, остави организма малко да почине.Все пак това са хормони дори съвсем леки да са.

WideD, много силно стискам палци, ама много силно.Мирише ми на девойка :)

Лейди, минавай по-често да ни виждаш.Липсваш!

Ех и МИлиарда дано е добре, мисля я тези дни.И Кукапетел не е писала, абе изгубиха се момичетата.Дано и Танчето е добре.

Момичета скъпи, които не пишете, не мога да ви изредя, но сте в мислите ни!Да знаете!

Маги мей, аз имах такъв период преди години.Беше ужасно!А ти работиш и с деца в групата с танците, докато не станеш резистентна все така ще е!Бързо възстановяване и чакам с нетърпение прегледа при Стаменов и какво ще ти каже!

Тери, мислех си аз, тия са я окупирали и не може да ни пише!Дано не съм стреснала Мишо, че се запознах с него на бегом преди да тръгнем :)

И честит рожден ден на Тери :) Да си много здрава, обичана, ценена и все така любознателна.Прекрасен празник, макар заобиколена от мъже белгийци :)

 :happy_birthday_1: osi_5 :party:
« Последна редакция: Декември 11, 2018, 09:07:56 am от magi_st »

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #876 -: Декември 11, 2018, 09:21:56 am »
Териии😘😘😘😘,честит рожден ден!Най-щастливата и обичана!Бъди здрава,все така позитивна и сбъдни мечтите си🤗🤗🤗
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #877 -: Декември 11, 2018, 09:26:35 am »
WideD 🤞!

Слънчице, съжалявам! През новата година с нови сили. Дано е по- добра за всички.

Тери, честит Рожден ден! Да си жива и здрава, все така позитивна, много щастлива и скоро да гушнеш бебе или две!  :balk_20:
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #878 -: Декември 11, 2018, 10:12:38 am »
Слънчице, съжалявам, дано това да е последния неуспех  :bighug:
WideD, имаш най-силно стиснатите палци  :goodluck:
Теории, честит рожден ден, пожелавам ти следващата година да ти подари най-щастливите емоции и да ти донесе едно сладко, бузесто вързопче радост  :happy_birthday_1: :kiss: :heartbeat: :babyflips: :balk_19:
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #879 -: Декември 11, 2018, 10:16:32 am »
Тери, честит рожден ден :) Пожелавам ти здраве. Бъди все така лъчезарна, обичана и обичаща, любознателна за всяко едно нещо. Пожелавам ти декември да е твоя месец и да се радвате с Мишо на едни прекрасни дечица :hbirth: