0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #840 -: Декември 05, 2018, 16:38:14 pm »
Маги, да ти кажа не мисля, че ЗЕТ се различава с нещо от моята подготовка за ЗЕТ. Аз нали си изпих всички лекарства, че и след това си бях на Дуфастон. Дойде си ми навреме. Може би заради това, че имаше имплантация и това да е причината. Но оттогава ти си имала един цикъл. Някак си не ми се вярва или изобщо не ти е идвал цикъла от началото на октомври?
Мъртвило е, защото никой нищо не прави в момента. Нещо сме в зимен сън. Аз само се зъбя на екипа (нали знаете Естрофемът как прави жената една благааа). Като ме знаете каква съм ревлива и паника, да ме видите на работа. Мъже предпочитат да не говорят с мен, защото им се карам все. Все съм се чудила как успявам да си изградя такъв авторитет, като съм по принцип плашлива като заек.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #841 -: Декември 05, 2018, 20:45:51 pm »
Девойки,аз ей сега ,преди 15 мин,реших че няма да правя тест .Ще си чакам 10ти,ако дойде здраве да е,ще се обичаме в домашни условия декември,ако не ,тогава ще се тествам.
Wide D,вземи болничен,след всичко през което минаваш,ще е срамота да се товариш.Стискам палци!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #842 -: Декември 05, 2018, 20:59:29 pm »
Слънчице, едно е да вземеш решение и друго да го спазиш 😁😁 харесваш ми много колко леко приемаш инсеминациите.
Обичайте се, ние с Мишо вече два месеца само съжителстваме заедно, уж за да се отърва рано или късно от бактериите. Само решихме така, но преди месец и докторката каза без секс. Скарахме се един два пъти, за да разпуснем и сега сме съквартиранти. Скоро може и наем да му искам, само дано не каже, че няма пари и какво можем да направим по въпроса 😁😁
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #843 -: Декември 05, 2018, 21:16:36 pm »
Тери,мила моя,аз няколко пъти си го мисля,ама викам айде да не повдигам темата.😁Как успявате,горкия Мишо...Значи моят мъж ме пита сега декември като няма инсеминация,секс ще има ли?Най-много ни е се е събирало при извънматочната  ,преди да разберем му наложих вето докато лекаря не ме види и после шевове и т.н.Някой тантрически секс поне пробвайте,а с презерватив не може ли?Хайде да се свършва с тия бактерии,че чак в наше село да усетим земетресение😁😘.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #844 -: Декември 05, 2018, 21:55:51 pm »
:D :D :D И с презерватив не дава докторката вече. Става търкане, разнасят се навътре бактериите, от презерватива също се променя PH. Той учи в Дания, та сме свикнали на дългите периоди засушение, само където като съм покрай него и дебелите ми пижами много му харесват :D :D
На мен вече ми забавно, намерих си песничка днес по телевизията. Поздрав за мен и сродните души по света :D https://www.youtube.com/watch?v=Cgc4dN2PioE
Този тантрическия секс само по "Секса и града" съм го гледала и нещо не му схванах цаката. Трябва да изгледам серията отново, явно ти си го овладяла.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #845 -: Декември 05, 2018, 22:20:32 pm »
 :D :D : :D в "40 дни ,40 нощи " го гледах май,да не правя спам ,ма като мине периода ще се преоткриете ,ей като меден месец ще ви е,от разстояние е по-лесно.
Та,дано ги пребориш и да се радвате един на друг.То и без това,колко удоволствия има в живота...😁
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #846 -: Декември 06, 2018, 17:47:44 pm »
Здравейте момичета  :heartbeat:
Честит празник на всички, които празнуват днес  :)
Има затишие, предколедно в темичката.
Успех на всички, в процедура през Декември  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #847 -: Декември 07, 2018, 08:45:27 am »
Тери, може би наистина е от имплантацията не знам.Вече пореден ден се мъчи да дойде и го няма.Аз съм имала един цикъл началото на ноември.По-принцип съм с 26 дневен, обаче вече отива към 30 дневен и сещай се какъвто съм нервак как имам чувството, че ще избия народа.

Слънчице, мислех си за теб вчера, кога ти е теста.Добре си решила и си дайте почивка по Коледа и НГ.Така и за вас е добре!

Чакам и WideD да се включи да каже кога ще е пункцията и Чочолинка май щеше да си идва към БГ за консултация?

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #848 -: Декември 07, 2018, 10:37:19 am »
И аз съм в очакване. След 1 седмица ще се разбере ще има ли трансфер, няма ли да има. Аз така много леко го приемам, защото и да няма идва Коледа. Имаме толкова много планове, че няма да усетя кога ще стане януари.
Вече съм на Гинофилус. Този път нищо не изтича от него. Каквото влязло, не излиза. Може би е добър знам. И като го слагам после гледам една много дребна пяна по пръста ми. Мисля, че произвеждам кисело мляко :D :D :D И да има още бактерии, важното е, че аз се чувствам добре вече. От всички антибиотици усещах дисбактериозата, не беше нетърпимо, но усещах нещо, че не е наред. Сега с Вагизан и Гинофилус май тръгнаха към по-добре нещата. Усещам, че съм на правия път.
В неделя пристигат колегите ми от Белгия и се започва купона с денонощното програмиране. Казаха, че ще се опитат за рождения ми ден да ме изведат поне :D

Момичета, бихте ли гласували за една моя позната двойка с много тежък път в борбата за дете. Ако съберат най-много гласове, ще спечелят инвитро в моята клиника. Гласуването става чрез добавяне на коментар най-долу на страницата.
https://newlifeclinic.bg/2018/12/06/%D1%82-%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%B9/
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #849 -: Декември 07, 2018, 11:11:42 am »
Тери,много хубаво бе🤗.И аз мисля,че си на правия път.Дано това е твоята Коледа!
Аз гласувах за момичето,добре че не през фейсбук.
Маги,няма да правя тест.Ще чакам,ако закъснее тогава.Ама дано твоя цикъл не те мъчи повече.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #850 -: Декември 07, 2018, 11:17:25 am »
Ще стискаме палци, Тери. На Слънчицето скоро и е тестът. Помня, защото беше около датата на моя. Аз тъкмо се зарадвах, че ми закъснява, но после четох, че Утрогестана има този ефект  :D и ми мина зарадването.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #851 -: Декември 07, 2018, 11:21:53 am »
heartseasee, Утрогестанът наистина действа така. На мен не ми идва, докато не го спра. Удължавала съм си цикъла с 5 дена така и като го спра след 2 дена ми идва. Направи кръвен тест, за да знаеш да го спираш или не.
Слънчице, днес точно ми разказваха за двойка, която 7 години бебе йок. Аз мислих, че инвитро са правили. Но ми казаха днес, че всъщност правили инсеминация. (БЕЗ СПЕРМОГРАМА). Мадамата  се запънала, че е възрастна и няма време за губене. От втора инсеминация има детенце сега.
Маги да я помъчи още един ден цикъла, че утре има да пътува 100 часа.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #852 -: Декември 07, 2018, 11:24:22 am »
Да, утре ще направя кръвен тест. Колкото и да не ми се иска да се разочаровам и да искам да си живея в илюзии, но няма как  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #853 -: Декември 07, 2018, 13:04:31 pm »
Здравейте, момичета,
Щастлива съм, че след 6-годишна пауза отново съм сред вас. Имаме прекрасна дъщеря Калина, на 6 години, чието зачеване, износване и раждане съпреживявах и споделях с вас.
Днес отново съм тук, с готовност да приема и дам подкрепа и положителни емоции.

От 2 месеца правим опити за второ дете. С абсолютно редовен цикъл - 27/28 дни. Този месец активно правихме опити, преди, по време и след овулация /измерена с тест, БТ и по усет - доста болезнена овулация имам/. Следващ цикъл на 18.12., който се надявам да не започне  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #854 -: Декември 07, 2018, 14:42:57 pm »
Здравейте, момичета,

Тери, браво за постигнатия резултат. Мисля, че лечението вече е на прав път и ще успееш да се класираш за трансефр. Стискам палци ;)

Слънчице и на теб стискам палци и чакаме хубави предколедни новинииии!

Мърморана, добре дошла сред нас и дано да те изпратим от темата още преди празниците ;)

Момичета, искам да ви помоля за съвет. Днес ми дойде Ц, след прием на Дуфастон заради задържан фоликул и в неделя трябва да пусна хормони(3-ти ден от МЦ). След това трябва да изпратя резултатите на док, за да прецени дали да пия Регулон този месец, но тъй като е неделя, едва ли ще получа отговор по-рано от понеделник...Въпросът е дали ще е късно да започна евентуално регулон от 4 ден на МЦ за един цикъл?
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #855 -: Декември 07, 2018, 15:34:49 pm »
Heartaeasee, Слънчице, стискам ви палци 🤞

Мърморанка, добре дошла и дано не се задържаш дълго!

Тери, онзи ден попаднах на едни писания във фб групата за Сигридов, обсъждаха пробиотик и се сетих за теб. Закача снимка, виждали ще ти е полезно. Стискам и на теб много палци, дано изчезнат гадни ти и да има трансфер.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #856 -: Декември 08, 2018, 14:04:33 pm »
Благодаря за стиснатите палци. За съжаление е отрицателен, но то щеше да си е цяло чудо да стане от първия път. Ще си чакам цикъла (дано не е много обилен след лекарствата), ще се изследвам за инсулинова резистентност и ще обсъдя с лекаря дали ще работи този месец и ако работи, какво ще правим.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #857 -: Декември 08, 2018, 17:28:33 pm »
Ех, съжалявам много!

На мен днес ми дойде! Все трябва да ми е гадно ей!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #858 -: Декември 08, 2018, 19:46:37 pm »
Здравейте момичета,
Днес ме викнаха на пункция, извадих трите ми фуликулчета и от тях 3 яйцеклетки.
Стискайте палци.
Сега трябва да пия много вода - така ми казаха.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #859 -: Декември 09, 2018, 10:09:09 am »
Браво на теб. Щом са ти казали 3, значи и трите са качествени. Стискам много силно палци и 3 ембриона да има. Днес ли ще ти се обадят?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света