0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #880 -: Декември 11, 2018, 10:22:27 am »
Тери, честит рожден и от мен! Пожелавам ти здраве и нека тази година ти донесе дългоочакваното щастие и  изпълни живота ти с радост и топлина! Аз също си чакам РДто в началото на февруари и се надявам 33 да е щастливото число за мен....

Момичета, един малко глупав въпрос от мен. В неделя пусках хормони на 3 ден, но тъй като имаше промопакет с повече хормони пуснах него. В пакета имаше и пролактин, но тъй като досега при него не съм имала проблем и не ми беше нужен, не се съобразих с изискванията да си почина преди изследването, да не се пипат гърдите ( предня ден мъжът ми се прибра от командировка:) и хоп резултат 1200 при горна граница 500. (за първи път пускам изследвания в Кандиларов). И сега ми е тъпо, че хем не ми трябва и е нереален рез. хем ме гложди да го пускам ли пак, въпреки че съм правила изследвания там последно септ. и всичко беше в норма... На вас случвало ли ви се е подобно нещо?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #881 -: Декември 11, 2018, 10:33:47 am »
Тери, честита да си! Желая ти избавяне от всички бактерии и една прекрасна вагинална флора  :lol:  :lol: :lol:
Жива и здрава бъди, успешна и усмихната! Това е твоята година!!!
WideD, дръж ни в течение ❤
Маги Ст, много си мила   :bighug: Аз си ви четях, но не писах, защото няма нещо ново около мен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #882 -: Декември 11, 2018, 10:35:35 am »
Тери, Честит рожден ден и от мен.
Желаята преди всичко здраве,много кусмет,любов и едно пухкаво бебе,може и две . Хиляди целувки!
Слънчице,съжалявам за гадния цикъл,но знам че ти приемаш нещата философски и се справяш!
Мисля,че ако не искаш да ходиш на фоликуметрия,защо не прескочиш този месец стимулацията,а следващия цикъл в Новата година отново!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #883 -: Декември 11, 2018, 11:43:29 am »
Слънце и Луна, ако сте правили секс е напълно възможно високия пролактин да е от това.Така че спокойно.

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #884 -: Декември 11, 2018, 12:18:34 pm »
Благодаря ти, Маги, сигурно утре или в петък ще отида пак да ме боднат, че да ми е мирна главата... В какви филми се вкарваме сами понякога...
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #885 -: Декември 11, 2018, 12:22:29 pm »
Тери, честит рожден ден. Желая ти здраве, щастие и , разбира се, едно сладко бебе, а защо не и две.  :wink:
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #886 -: Декември 11, 2018, 12:58:29 pm »
Тери честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве щастие и любов и не едно а две сладки бебчета.
Аз да ви кажа при мен какво се случи че нямах време да пиша кръвния тест беше отрицателен на 06.12 уж ми дойде ама 4-5 дни беше само едно кафяво зацапване. Май ми трябва повече време да се възстановя от лапарото
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #887 -: Декември 11, 2018, 13:32:49 pm »
Тери честит рожден ден и от мен, пожелавам ти много здраве, щастие и нека дългоочакваната ти мечта се сбъдне скоро, не забравяй да си намислиш желанието преди да духнеш свещите :).
Маги и аз го чакам с нетърпение този час, да влизаме пак в играта :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #888 -: Декември 11, 2018, 15:51:20 pm »
Тери Честит Рожден Ден хубавице ! Да си най вече жива и здрава,много щастлива,любов и хармония в семейството и другата Коледа да имате 1 или 2 сладкишчета да ви топлят в студените дни ! Слънчице съжалявам за Ц,нова година нов късмет ! Аз съм добре спряли сме с опитите за сега. Този месец ще пускам полово предавани болести и януари ще правя хистероскопия и биопсия на матката. Хубав ден на всички !
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #889 -: Декември 11, 2018, 17:53:02 pm »
Тери, да си спокойна, умерена, здрава и гушкаща така чаканото си дете ти пожелавам. Пийни му едно вино!

То аз само приканвам към алкохол, ама то не е лошо :lol:

Слънце и луна, задължително го повтори, спазвайки условията!

Късмет на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #890 -: Декември 11, 2018, 21:40:27 pm »
Слънце и луна,аз също съм давала висок резултат -отидох до лабораторията ядосана и с бърза крачка,така че повтори.
Ще се вслушам в съветите ви и собствения си здрав разум,няма да се стимулирам произволно,ще си чакам януари.
Павла и аз агитирам за алкохола.Една ,две чаши вино не са убили никой.
Милиарда,при теб ще е малък проблема.Ти си забременяваш,другия път ще е до край.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #891 -: Декември 12, 2018, 00:21:04 am »
Здравейте момичета скоро не съм писала , но си бяхме в Бг по изследвания .

Тери честит рожден ден искам да ти пожелая на първо място , да бъдеш много здрава  и много скорост да прегръщаш едно малко съкровище ! ❤️❤️

Момичета не съм чела всички коментари а доста се е изписало след малко ще ги видя ,надявам се всички да сте добре .
При нас се оказа наистина лошо морфология и сега чакаме хормоните на мъжът ми .
При мен днес излезнаха някои резултати но не разбирам много много за какво иде реч ще се радвам ако някой ги погледне пускам снимка .
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #892 -: Декември 12, 2018, 00:21:55 am »
Ето и тази
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #893 -: Декември 12, 2018, 01:10:12 am »
Чочолинка, първото е за вит Д, аз така и не разбрах колко трябва да е. За познатите да кажат. Второто са генерични изслседвания за тромбофилия. Имаш две ниско рискови мутации, хубаво е да си провериш нивата на фолат, Вит Б12, хомоцистеин и вит. Б6 и да приемаш метилирана форми.При мурация Pai 4g /5g е хубаво да изледваш Factor 13 и ACE, защото при мутации в тях се кумулират и се повишава риска от аборти. Аз съм със същите мутации и при бременност имам назначени терапии с аспирин и фраксипарин, но пък аз имам и някакви повишени тромбоцитно--левкоцитни агрегати... Още не съм решила какво да правя с аспирина, но както и да е. Общо взето това е, което аз знам. Досега но ли не ви бяха казали за спермограмата на мъжът ти?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #894 -: Декември 12, 2018, 02:04:29 am »
Helianthus, при Сигридов ли си ходила ☺️?

Съдейки по нещата, които пишеш за витамините и приема им имам предвид ☺️...

Chocholinka като пускаш вит Б12, трябва и желязо+ЖСК да пуснеш, те са свързани нещата... Хомоцистеина, само да вметна, който Helianthus е споменала се изследва, за да се види дали усвояваш вит Б12.

Тери, честит рожден ден, прекрасна, най-безценният подарък ти пожелавам, съвсем, съвсем скоро!
« Последна редакция: Декември 12, 2018, 02:09:30 am от Vistal »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #895 -: Декември 12, 2018, 08:53:45 am »
Аз да доложа Тери пие по чаша вино, на КОледното пи :)

Чочолинка, момичетата са ти казали за генетичните.Сега за вит. Д пак говори с лекар ти си в Англия и според мен е ОК зимата да взимаш малко вигантол или нещо подобно, но лекар да каже.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #896 -: Декември 12, 2018, 09:45:06 am »
Честит рожден ден Тери, бъди жива и здрава, много любов, щастие, хармония и радост да има в сърцето и душата ти! Пожелавам ти да станеш в най-най-скоро време мама и да бъдете много щастливи с Мишо!

Сега ми идва и на всички да пожелая същите неща и без повод и наистина много силно стискам и аз палци - щастието да се усмихне на всички!


 tree2a
« Последна редакция: Декември 12, 2018, 11:31:01 am от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #897 -: Декември 12, 2018, 10:32:24 am »
Добро утро момичета .

Helianthus / Vistal аз все още чакам изследвания имонологични да излезнат за B12 пусках и е в норма качвам снимка .
За спермограмата -ами не сега за първи път ни казват че има проблем въпреки ,че то и в предните го е пишело . Морфологията по Крюгер е 2% пуснахме хормони и микробиология ако не се лъжа след което ще се консултира с уролог .

Magi ще си взема вит Д .
Само не разбирам за фолиевата к. където пише какво да си взема да пия ? Обикновена или нещо по специално както и за витамин  D ?
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #898 -: Декември 12, 2018, 10:51:28 am »
Чочолинка, те направо са ти написали каква да си вземеш - Неофилок мета. По бързо се усвоява от организма.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #899 -: Декември 12, 2018, 10:59:32 am »
Благодаря Танче !

Helianthus понеже знам,че и ти си в Англия какво да си взема тук което е подобно на това Неофилок мета ,нещо  не го намирам тук ?
Аз ще взема и да им звънна в клиниката ,но след като излезне всичко да видим ако трябва още неща да се взимат да ги почвам защотото пък и решихме ,че живот и здраве ако не стане бебето до Фев. аз се прибирам и почваме ivf процедура в “Щерев “.