0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #740 -: Ноември 29, 2018, 14:12:33 pm »
Ех, Таня, стискам палци да не е това, което са казали.
Отивайте на второ мнение и нека сърчицето там да се чуе...Успех и кураж!
 :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #741 -: Ноември 29, 2018, 14:54:13 pm »
Тери, с последен модел ехограф ме преглежда. Обясни ми че имало още един такъв в частен кабинет в Шейново. Изпратили го да го тестват. Вярно че го настройваше още ама и аз не знам вече. По късно с Гошо ще ходим на друго място, да видим и там какво ще излезе. Благодаря ви за подкрепата момичета 🤗
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #742 -: Ноември 29, 2018, 14:55:23 pm »
Таня, кураж. Дано всичко е наред.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #743 -: Ноември 29, 2018, 15:00:55 pm »
Таня, всички сме с теб мислено, моля се за твоята точица и се надявам да е станала грешка и съвсем скоро да чуете сърчицето.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #744 -: Ноември 29, 2018, 15:42:27 pm »
Таня и от мен стиснати палчета. Дано да е грешка и да се чуе много скоро сърчицето.  :bighug: Дано всичко е наред
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #745 -: Ноември 29, 2018, 16:36:45 pm »
Таня, зням как се чувстваш, но не губи надежда - твоето човече е силно! Ще чакаме дибри новини от теб, стават грешки, всички сме чували не веднъж и два пъти...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #746 -: Ноември 29, 2018, 17:08:38 pm »
Таня, подкрепям всички, отиди на поне още един лекар.
Аз скоро преживят ужаса, да не чуем сърчице и не го пожелавам на никого.
Пожелавам ти от сърце, това да е било грешка. Имам позната, която диагностицираха с кухо яйце и вече е в 5месец, от същото това кухо яйце :)
Така, че горе главата, чудеса стават  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #747 -: Ноември 29, 2018, 18:58:41 pm »
Таня,дано не е прав!Кураж!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #748 -: Ноември 29, 2018, 20:46:20 pm »
Танче, отиди и другаде да те видят.
Аз познавам една мома, която е трябвало да премахнат, като неразвививащ се плод без сърдечни тонове. Пак тя е вече 4 курс медицина  :lol:.
Дано не е точно и скоро да чуете най-прекрасния звук.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #749 -: Ноември 30, 2018, 02:08:41 am »
Танче, миличка, силно стиснати палчета от мен!!!
Чакам със затаен дъх да чуя, че е грешка, че е по-късна овулацията била и седмицата всъщност не е 9 и за това не се е чуло и нещата изглеждали така, от все сърце го пожелавам!!!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #750 -: Ноември 30, 2018, 08:44:12 am »
Добро утро на всички от мен.Чакаме всички със затаен дъх какво ще каже Таня и и стискаме палци!

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #751 -: Ноември 30, 2018, 09:03:51 am »
Вчера ходихме. Гледаха ме на по обикновен ехограф и пак не се чу сърцето. Днес пак ще ходя на някакъв по хубав, че да видим какво ще излезе. Ама като и гледах физиономията на лекарката не беше доволна. Пак имам зацапване, този път кафеникаво, тъпи болки ниско долу, продължавам с утрогестана. Рева си като малко бебе, но знаете какво е, особено като е толкова желано.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #752 -: Ноември 30, 2018, 09:25:53 am »
Миличката  :bighug: :bighug: :bighug:  Като ви се случават все такива неща и мисля, че справеливостта не съществува. Загубата на  всяко неродено дете е ужасна, но на такива, които са чакани и изстрадани с години...
Танче, дано се окаже третия ехограф на късмет. Не знам наистина какво да напиша. Плачи, докато ти свършат сълзите.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #753 -: Ноември 30, 2018, 09:59:21 am »
Таня, много съжалявам. Дано наистина при третия ехограф кажат друго. И аз като Тери мисля, че справедливост просто няма...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #754 -: Ноември 30, 2018, 11:38:55 am »
Аз бях вчера при докторката. Реши да не ми дава антибиотик. Даде ми мостри на Вагизан да се мия с него, за да подобри ПХ и ми изписа Флажил. Каза задължително да го слагам още вчера вечерта. И за "късмет" ми дойде вечерта. Сложих един, да има там. Започвам по 1 буркан домашно кисело мляко на ден и ще се надявам по някакъв начин лактобацилите да стигнат до влагалището. Дали има как от червата... Тя не се отказва от надеждата да ми прави трансфер и утре ме вика, за да ме види за задържани фоликули. Ако нямам, ще ми изпише пак Естрофем. И отново започва игра на нерви за мен. 7 дена цикъл, 7 дена Гинофилус, микробиология на 24 час се обаждаме, за да кажат как е и ще се вземе решение дали ще размразят ембриони. Дано през 7те дена цикъл единичните бройки ешерихия коли в цервикалния да не се размножат, защото във вагиналния пишеше, че имам масово.
Двете с докторката сме една зодия и тя затова много иска в месеца на рождените ни дни да ми прави трансфер. Решила е, че ще ми е на късмет. Даже ме планува да ми прави трансфер на нейния рожден ден :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #755 -: Ноември 30, 2018, 12:31:09 pm »
Този е от днес май няма това да е моят месец
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #756 -: Ноември 30, 2018, 12:35:00 pm »
Тери, ще стискам палци много силно.Вие стрелците сте доста целеустремени и големи перфекционисти.Имам няколко в обкръжението.

Ели, голямо търпение имаш с тия тестове, аз не бих издържала.

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #757 -: Ноември 30, 2018, 12:36:57 pm »
Ми то аз на тоя не виждам втора черта пък ако има нещо рано или късно и на тези ще покаже може би пък търпението да му е майката до сега с нерви нищо не стана така че сменям тактиката
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #758 -: Ноември 30, 2018, 12:45:56 pm »
Ели, и аз не виждам.  Според мен трябва при първото съмнение на направиш кръвен, за да видиш дали не правиш биохимични и да се вземат мерки, или просто не прави тестове. Само се измъчваш така допълнително.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #759 -: Ноември 30, 2018, 13:53:00 pm »
Здравейте момичета чета ви последните няколко странки ,
Танче стискам ти палци дано да грешат !!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Тери някои пробиотици ако пробваш то направо с теб какво се случва не знам 🙄🙈❤️❤️❤️ .

Ели на теб колко време ти закъсняла вече ?

На мен да ви кажа момичета ми закъснява с 5дни , два отрицателни теста и само лекооо болезнени гърди нищо друго даже не бих казала ,че се чувствам като пред цикъл ..... нищо ми няма . Леко съм изморена ама аз и пред цикъл се чувствам така . Будя се рано което е нетипично за мен и не мога да запазя повече ,но пак ме присвивам краката което пак е признак като пред цикъл .
Този път и идея си нямам защо ми закъснявам 🤯🤯😒😒😒 нито съм се ядосвала нито някакви рязки промени е имало нищо , освен че бях леко настинала преди две седмици и сам изпила 2/3 парацетамола и то ми мина . Не знам вече последната година освен около сватбата дето от стрес ми закъсня с 14 дни през останалото време все на време ми е идвали 30/31 ден 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ . Да не говорим ,че с това закъснение сега ако ми дойде тези дни до петъка няма да ми е спряло за да ме прегледат ,а аз вече имам билет да се прибирам до Бг и имам час при д-р Тимева в клиника Щерев . Дано поне тя ми е на късмет ❤️