0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #720 -: Ноември 29, 2018, 00:47:51 am »
Тери, точно си ги омаломощила. Трябва да ги довършил. Те щом са малко ти трябват само лактобактерии. Новината е по скоро добра.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #721 -: Ноември 29, 2018, 07:42:04 am »
Павла, а какво стана с твоя крак. Казваш, че не ти върви, да не са казали, че е за операция?
Пешек, даже имам да ти предавам пратка от дядо Коледа. Купих на племеничката куфар за правене на магически трикове. Но имам лошия навик като купя подарък да го отварям, защото се радвам на играчки. Фокусите са прекалено трудни за 6 годишно момиче, а майка й няма да се занимава да я учи. Та затова се сетих да го дадем  на твоята Ники. Е не е розов и лъскав, но ще ми прости 😁
« Последна редакция: Ноември 29, 2018, 07:51:21 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #722 -: Ноември 29, 2018, 09:06:22 am »
Тери, това е чудесна новина, БРАВО!Радвам се много.

Хайде, записвайте се за София :)

WideD, добре вървят фоликулите, кога те викат пак?

Павла, при нас преди да забременея с Моника сякаш някой беше направил списък какви гадости могат да се случат, а 6 месеца след като роди почина и дядо.Въобще беше пълна веселба.Понякога имам чувството, че след като ни се случи нещо хубаво, света се намества, като ни изсипва една торба гадости.


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #723 -: Ноември 29, 2018, 09:16:55 am »
Ееее, Маги. След като ти се случи нещо лошо, се случва нещо хубаво. Днес ти е наполовина празна чашата май :D Междудругото и ти не си се записала за 8ми
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #724 -: Ноември 29, 2018, 09:24:45 am »
Аз съм реалист клонящ към песимист, моята чаша по-дефолт е на половина празна  :lol: Но оценявам хубавото което ми се е случило и му се радвам всеки ден!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #725 -: Ноември 29, 2018, 10:23:37 am »
Маги, аз си мислех, че 3 фуликула са малко. Прегледа, който беше вчера, се падаше 5ти ден от цикъл и 4ти ден от началото на стимулацията. Видяха се и други малки фуликула, които май са по-бавни, но не питах те по колко са. 
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #726 -: Ноември 29, 2018, 10:31:33 am »
Аз имах 2, смениха ми лекарството и дозата и тръгнаха и по-малките и настигнаха тези 2.За това са ти сменили лекарството.Утре предполагам си пак на преглед и хормони?

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #727 -: Ноември 29, 2018, 11:33:18 am »
Кракът продължава да е хубаво счупен. Направиха ми едни стелки, които да подпомогнат заздравяването , но аз вяра им нямам, така че февруари най вероятно операция. Ще видим. Боли ме сега повече и проблемът е, че не мога да обуя нищо освен едни кецове, които даже не са зимни. Но де да беше само това. Помисли си за нещо, назови го и ще ти кажа какво му се е прецакало. Ако изброявам ще пиша до утре. Гледам да съм спокойна, защото това прекрасно, малко, усмихнато, спокойно и мъдро малко човече усеща всичко.

В света има баланс хубаво- лошо, но не се случва на едни и същи хора.
Да пиете по едно вино и заради мен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #728 -: Ноември 29, 2018, 12:27:12 pm »
 :bighug: Ех, Павла, има такива моменти в живота. Пожелавам ти да се оправи кракът ти и да се възстанови напълно. Пази го и наистина е важно за малкото слънчице да бъдеш спокойна.
Нали има една приказка, че най-тъмно е преди зазоряване.

Маги, да утре сутрин съм на хормони и после ще видим. Те ден за ден ми казват какво ще се случва. Дано смяната на лекарството да даде хубав резултат.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #729 -: Ноември 29, 2018, 12:30:11 pm »
Така става по време на стимулация, всичко е ден за ден, няма как.Стискам ти палци!

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #730 -: Ноември 29, 2018, 12:47:09 pm »
Момичета, искам да си излея мъката пред вас. Днес бях на преглед, защото сутринта имах бледо розово зацапване. И познайте - бебето няма сърдечна дейност, не се развива. Жълтъчния мехур бил по голям, което не било хубаво. Изписа ми утрогестан и ме чака за преглед отново в понеделник. Гошо иска утре да ходим за второ мнение, да видим и там какво ще ни кажат. Съсипана съм психически и ако се окаже точно това не знам какво ще правя. Знам че ме разбирате и ще ми кажете да съм силна, но в момента тази сила ми липсва. Даже сега разглеждам формуляра за клиниката на Димитров и като нищо да го попълни и да изпратя документите.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #731 -: Ноември 29, 2018, 12:50:51 pm »
Таня, отидете на второ мнение задължително.Дано да е сгрешил лекарят.Стискам палци и те мисля!

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #732 -: Ноември 29, 2018, 12:59:15 pm »
Ее, Таня, не! Силно се надявам да не са видяли правилно. Ти коя седмица си сега? Кураж! Дано Господ е вас!
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #733 -: Ноември 29, 2018, 13:03:48 pm »
В 9w1d и вече трябва да има. На ехографа се видя една голяма черна точка и вътре съвсем малка бяла, почти незабележима. Каквото е писано това ще стане.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #734 -: Ноември 29, 2018, 13:06:54 pm »
Танче,  :bighug: Отивайте на второ мнение, задължително. Едни мои познати получили от двама лекари диагнозата "Няма сърдечна дейност" и трети я доловил. Знам, че е история по изключение, надявам се и ти да си едно от тях. Задължително послушай Гошо.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #735 -: Ноември 29, 2018, 13:20:27 pm »
Тери, ще отидем на колкото лекари е нужно. Стига на останалите диагнозата да е различна от първата. И се надявам и при нас да се окаже като при твоите познати.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #736 -: Ноември 29, 2018, 13:24:13 pm »
Таня, задължително на второ мнение! Дано всичко да е наред!
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #737 -: Ноември 29, 2018, 13:39:10 pm »
Танче 🤗🤗 и аз съм на мнение да потърсире друго мнение ! Знам много добре как се чувстваш ! Силно се надявам и да си нашето малко чудо тук !🤞🤞😘😘
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #738 -: Ноември 29, 2018, 13:45:29 pm »
 :bighug: Танче, стискам палци Бог да е с вас и да се оправи всичко!
Отидете на още 2ма лекари, дано, дано да е наред!
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #739 -: Ноември 29, 2018, 13:49:10 pm »
Танче, идете в София. Някъде където е добра техниката. Моля се за точицата с цялата си душа.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света