0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #760 -: Ноември 30, 2018, 14:22:09 pm »
Прегледи се правят по време на кръвотечението. Няма проблем. Умишлено, за да се изброят атралните Ф и не само,  се преглежда 3-4 ден от МЦ.

Тери, дано помогнеш на добрите да избият лошите, но това с млякото няма много значение. Поне не вреди.

Таня :bighug: 
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #761 -: Ноември 30, 2018, 16:13:05 pm »
Пуснах чхг и ще видим накрая какво става
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #762 -: Ноември 30, 2018, 16:16:26 pm »
След няколко месеца и ние се включваме отново в борбата за бебче. Пак се видя същото, имам почти постоянни тъпи болки. Ако се наложи утре влизам в болницата, иначе остава за понеделник.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #763 -: Ноември 30, 2018, 16:20:48 pm »
Танче, много съжалявам. Не мога да си представя каква пустош ви е в душите сега :( :(
Починете си малко. Надявам се след няколко месеца да го приемете като поне крачка напред. Междувременно иди на ендокрионлог за стойностите на индекс НОМА при теб. Мисля, че при теб иска сериозна диета. Никой не може да ти каже какво и защо се е случило, но скоро ще започнеш да търсиш отговори. Според мен това е отправна точка. Съжалявам много, че и ти трябва да минеш през това. Пътят е трънлив, важното е да го вървим,  за да му стигнем рано или късно края.
Какво ще предприемат сега? Може ли да минеш медикаментозно само?
« Последна редакция: Ноември 30, 2018, 16:29:25 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #764 -: Ноември 30, 2018, 16:33:00 pm »
Съжалявам и аз много Таня, но съм съгласна с Тери.Сега трябва да се съсредоточите върху търсене на причините.Инсулинова резистентност, генетични изследвания и т.н.Прегръщам те!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #765 -: Ноември 30, 2018, 16:36:55 pm »
Танче, съжалявам много! Сви ми се душата и дори не искам да си представям как се чувствате.
Наистина незнам какво да кажа, само се надявам, тялото ти да е добре и да си съхраниш психиката.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #766 -: Ноември 30, 2018, 17:38:24 pm »
Било късно за медикаментозен. Утре ще ме чистят. Малко почивка и се заемаме с изследванията.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #767 -: Ноември 30, 2018, 18:04:19 pm »
Таня, много, мкого съжалявам, знам точно как се чувстваш и каквото и да кажем няма да ти стане по- леко...Само времето помага. Няма никаква справедливост на този свят, как на всички в тази тема им се случват такива гадост... Нямам думи вече...Какво значи късно за медикамнетозен?
« Последна редакция: Ноември 30, 2018, 18:05:55 pm от HELIANTHUS »
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #768 -: Ноември 30, 2018, 18:44:40 pm »
Явно защото съм в 9+ и заради това не ми го препоръча. Утре сутринта ще ме приемат и приключва всичко.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #769 -: Ноември 30, 2018, 19:05:15 pm »
Танче изпращам ти цялата си позитивна енергия! Има ли вариянт за късна овулация ?? Аз така бях 7 седмица а отговарях на 5 заради късна овулация. Каквото и да стане вярвай че пак ще се получи и този път ще е до финал ! Прегръщам те силно!!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #770 -: Ноември 30, 2018, 19:25:18 pm »
Таня,съжалявам,че се налага да минеш през това,погледни от другата страна-стана,значи пак ще успееш.Просто ще е следващия път...Поне на мен тази нагласа ми помогна :(
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #771 -: Ноември 30, 2018, 20:27:25 pm »
Танче:bighug: Почини си по празниците сега и ако искаш - Нова година, нов късмет. Дано наистина ти донесе късмет.

Момичета, като споменахте, че няма справедливост, си спомних на мен какво ми помогна. Периодът беше много тежък за мен - пробвахме вече за бебе, а но не ставаше, мама се разболя и си гаснеше пред очите ми. Тогава преоткрих Тери Пратчет (не че не бях го чела ама ...). Тогава истински разбрах репликата на негов герой. Става дума за Смърт, който при Пратчет е в мъжки род.
- Ама не е справедливо (оплаква се някой негов герой)
-СПРАВЕДЛИВОСТ НЕ СЪЩЕСТВУВА.
СЪЩЕСТВУВАМ САМО АЗ.

Въпреки това всяка от вас ще гушне своето бебче (а защо не и 2).
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #772 -: Ноември 30, 2018, 20:43:45 pm »
Танче, много съжалявам, кураж и събирай сили, следващият път ще едо финал! Много ми стана мъчно, защото и моят мисед беше преди две години през ноември... Но следващата годуна ще е нашата година и всички вкупом ще се изнесем от тук с по едно, две бебчета.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #773 -: Ноември 30, 2018, 21:15:31 pm »
Благодаря ви момичета.
Милиарда, не беше. Изхвърлих го преди половин час и ме приеха. В момента чакам да видим кога ще е кюретажа.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #774 -: Ноември 30, 2018, 23:05:22 pm »
Поне да се свърши по-бързо. Плачи, крещи, колкото можеш. Един ден ще се събудиш и по-малко ще ти се плаче. Просто, както другите са казали, трябва време. Дано Гошо съумее да е по-силен от теб, за да ти бъде опора. Дано мине всичко възможно най-бързо и да се прибираш вкъщи. Много те прегръщам
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #775 -: Декември 01, 2018, 00:23:35 am »
Танче, аз бях в 10 г.с с моя втори медикаментозен аборт. Но в крайна сметка каквото лекарите смятат за най- добре. А какво значи, че си го изхвърлила? Плода ли, ако да за какво е кюртажа? На мен и Сигридов и Калчев ми казаха, че единственото положително в цялата работа е, че не са ми правили кюретаж. Кураж, плачи, изтрадай си го... Не е честно, дано бързи се приключва. Починете и напред с нови сили. Много прегръдки! И още веднъж съжалявам за всичко, през което минаваш... Не е честно
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #776 -: Декември 01, 2018, 00:33:57 am »
Таня съжалявам много... много ме яд на всички на които се случва подобно нещо.. следващия път  ще е с щастлив финал. Бъди силна. Всички сме с теб.  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #777 -: Декември 01, 2018, 15:59:58 pm »
Всичко мина вече, сутринта ме доизчистиха. Сега лежа и си почивам и сигурно утре ще ме изпишат. Вие къде сте се покрили? :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #778 -: Декември 01, 2018, 17:11:59 pm »
Много кофти посрещна декември месец, но малко остана. Всеки неуспех трябва да го изживеем, за да стигнем най-сетне до щастието, което накрая ни е писано. Каквото и да е то. Днес си поръчвам на бара на едно заведение капучино и усещам някакво придърпване. Обръщам се и един сладур на годинка и малко се опитва да ми докопа раницата заек. Погледнах него, погледнах родителите му. Очевидно осиновено дете. А вън 1ви декември, звучи коледен джаз, двама бели родителя пият кафе, а около тях не толкова бялото им дете щъка и закача каките. И ми стана хубаво за тях. Кой знае каква беше тяхната история и техните неуспехи, а и нямаше значение. Важното е, че в този момент се смееха и бяха щастливи.
Аз съм в цикъл, без задържани фоликула. Започнах Естрофем. На 10ти пак на преглед. Докато ми свърши цикъла по един буркан домашно кисело мляко и след това гинофилус. Докторката предполага, че лутенизирах и задържах фоликули миналия път, когато ме готви за трансфер, защото не съм била стриктна в графика на Естрофем. Права е, че има вероятност да съм забравила едно-две в офиса или да съм пила в по-късен час. Този път трябва да внимавам. Според нея, ако не давам на тялото на 8 часа естроген и яйчниците започват да работят.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #779 -: Декември 01, 2018, 18:27:15 pm »
Танче миличка

 :bighug: :bighug: :bighug:

Справедливостта не съществува, след гаврата буквално Гавра беше това което ми се случи, съм повече от убедена в това и от тогава не се надявам някой да ме закриля и да ми помага отгоре, защото очевидно този някой грам не ме обича, а се оповавам на себе си и на семейството си, човека до себе си да ме закриля и да ми даде сила и кураж.
Подкрепяйте се с мъжа ти и вярвайте, в способността си и силите си да си създадете детенце!