0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    liuliak

  • *
  • 23
  • Heaven, I`m in Heaven..
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #280 -: Април 11, 2012, 16:47:01 pm »
говорих с касата на Щерев - има лимит, до който поема клиничната пътека, например лапаро без пътека е 1555 лв, а със пътека е 1115 лв. Предполагам, че същото важи и за вс останали неща по клиничните пътеки. Това също е малко странно, защото аз ще си правя лапарото в Майчин дом, където цената му е 800 лв от които аз ще платя само 100 лв за избор на екип..Та искам не искам ще се прежаля да понеса гадостта в Майчин дом - хем за малко пари, но от друга стран Тюфекйчиева си заслужава да се изтърпи Майчин дом...
Любовта ще спаси света
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #281 -: Април 11, 2012, 17:42:35 pm »
Благодаря много за информацията. И това все пак е нещо. Остава да проверя за хистерото колко точно се доплаща.




My first, my last, my everything!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #282 -: Април 12, 2012, 08:55:03 am »

Благодаря много за информацията. И това все пак е нещо. Остава да проверя за хистерото колко точно се доплаща.
Аз им писах имейл да ги попитам - да видим дали ще отговорят.


Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #283 -: Април 12, 2012, 12:26:07 pm »
Аз вчера се обадих на регистратура да питам за оперативна хистероскопия, но от там след известно суетене ми отговориха, че са им нови тези клинични пътеки и още нямат цена за това. Попитах кога да се обадя и ми казаха да опитам днес. Мисля, че може би финансовият координатор ще е наясно.




My first, my last, my everything!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #284 -: Април 12, 2012, 12:43:45 pm »
Мисля, че може би финансовият координатор ще е наясно.
Точно на нея писах имейл - но отговор няма  :?
Не че нещо но ми иска да разбера колко съм вътре  :lol:


Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #285 -: Април 12, 2012, 16:08:16 pm »
Аз вчера се обадих на регистратура ... казаха да опитам днес
osi_7 тези лигли от регистратурата три дена ми късаха нервите по телефона, исках да знам един от крио биолозите кога е на работа, първо една ми каза, че там такъв не работел  8O, после да й кажа какъв е точно, след справка в сайта им ги уведомих какъв е, ми казаха да се свържа на стационарния (а поне 20 пъти звънях, никой не вдигаше, и накрая звъннах на единият мобилен даден в сайта им), че само оттам можела да ме препрати към лабораторията. за три дена не се намери една да ми каже кога човекът е на работа. днес ходих да плащам за замразените спермита на мецан, работата свърших за няма и 10-тина мин,  :lol: тази от касата ме разсмя  :lol: - каза ми една цена, аз й казвам, че не е тази, а тя ми подава бележката и ми вика - мога да чета, пише един месец, а аз - не четете отдолу - удължава се с ....  :lol:
 :lol: извинете ме за страстите
успех момичета

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #286 -: Април 12, 2012, 17:25:14 pm »
Zdraveite,
Az sashto sam v klinikata na Shterev i sam mnogo shtastliva 4e namerih tazi temichka.
Uspeh na vsichki osi_9 !
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #287 -: Април 12, 2012, 22:47:33 pm »
Zdraveite,
Az sashto sam v klinikata na Shterev i sam mnogo shtastliva 4e namerih tazi temichka.
Uspeh na vsichki osi_9 !

Моля те, пиши на кирилица!
Успех и на теб!

*

    liuliak

  • *
  • 23
  • Heaven, I`m in Heaven..
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #288 -: Април 13, 2012, 08:41:22 am »
мда, доста са смотани обслужващия персонал....така и така не е като да е евтино, хубаво би било да са точни...
Любовта ще спаси света
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #289 -: Април 13, 2012, 08:52:08 am »
Здравейте и от мен. Правила съм хистро през декември 2010 и цената през касата беше 470, а иначе около 1100. Казаха, че маже през касата ако имат пътеки.
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #290 -: Април 14, 2012, 13:27:51 pm »
Благодаря, Хриси! Дано и сега да е така.




My first, my last, my everything!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #291 -: Април 19, 2012, 16:26:42 pm »
Здравейте, дали можете да ми кажете, в Щерев колко дни болнични дават при Инвитро процедура, т.е. от деня на пункцията? Успех на всички и по бързо да излизаме от темичката.
2 седмици
А възможно ли е да се вземе по-малко време и да е само след трансфера?
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #292 -: Април 19, 2012, 18:18:35 pm »
Може да е по-малко. Ти казваш колко искаш, но е от деня на пункцията.




My first, my last, my everything!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #293 -: Април 19, 2012, 18:43:18 pm »
lili2011, имам някакъв спомен за 7 дни болничен след трансфер, но не съм на 100% сигурна.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #294 -: Април 19, 2012, 20:16:03 pm »
Може да е по-малко. Ти казваш колко искаш, но е от деня на пункцията.
Много ви благодаря! :)
Но какво се прави в случай, че не се стигне до трансфер? Оставам си вкъщи до края на болничния ли?
Иска ми се да отсъствам възможно най-малко от работа, например 3 или 4 дни след трансфера (които да се слеят с уикенд, общо 5).
*

    liuliak

  • *
  • 23
  • Heaven, I`m in Heaven..
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #295 -: Април 20, 2012, 05:08:47 am »
вземи си целия болничен да ти го изплатят от НОИ пък си отсъствай колкото си искаш ;))
Може да е по-малко. Ти казваш колко искаш, но е от деня на пункцията.
Много ви благодаря! :)
Но какво се прави в случай, че не се стигне до трансфер? Оставам си вкъщи до края на болничния ли?
Иска ми се да отсъствам възможно най-малко от работа, например 3 или 4 дни след трансфера (които да се слеят с уикенд, общо 5).
Любовта ще спаси света
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #296 -: Април 25, 2012, 11:52:32 am »
Момичета, колко болничен дават в "Щерев" след лапаро?




My first, my last, my everything!
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #297 -: Април 25, 2012, 13:27:40 pm »
Момичета, колко болничен дават в "Щерев" след лапаро?
диагностична или оперативна? При мен, за втората стигнах до месец, но не го вземаш целия от Щерев, втората част е след мнение на лекуващ гинеколог, а го дава JP-то. :)
/дано ме разбра/
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #298 -: Април 25, 2012, 16:24:21 pm »
Разбрах те чудесно. Благодаря! Най-вероятно ще е оперативна, но ще се разбере на място. Предполагам, че от "Щерев" дават 2 седмици? Как си ти? Всичко е наред, нали?




My first, my last, my everything!
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #299 -: Април 25, 2012, 16:27:46 pm »
Разбрах те чудесно. Благодаря! Най-вероятно ще е оперативна, но ще се разбере на място. Предполагам, че от "Щерев" дават 2 седмици? Как си ти? Всичко е наред, нали?
мисля, че така беше, нямат право на повече. После си носиш картона пак в Щерев, докторката си пише мнение, че трябва да ти увеличат болничния и джипи- то ти издава /иначе няма право, все пак не е гинеколог/. аз съм горе долу добре....притесняват ме резултатите от първото БХС, риска за Даун е 1:196. На 07,05 ще повтарям и ако пак е лош- амниоцентеза. Това ме притеснява...Инак, биваме...вчера видяхме сините гащи  :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"