0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #300 -: Април 26, 2012, 20:46:41 pm »
...вчера видяхме сините гащи  :)
Браво! Много се радвам. То тревоги ще си има до края, това е ясно. Важното е, че вървите напред. Стискам палци да не се стига до амниоцентеза, но в крайна сметка, каквото трябва ще направите.




My first, my last, my everything!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #301 -: Април 29, 2012, 18:05:49 pm »
30 дни болничен дават направо, на мен миналата година след диагностично лапаро с хистеро ми дадоха 30 дни, хем изрично бях казала че искам 10-15, че и отказаха да ми ги намалят  :?
*

    niniw

  • *
  • 13
  • Искам да съм мама
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #302 -: Май 14, 2012, 12:46:19 pm »
Здравейте момичета, нова съм в този форум  :D Пациентка съм на д-р Андреева, след може би 2 месеца ми предстой 2-ри опит. Успех на всички
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #303 -: Май 14, 2012, 18:44:42 pm »
Добре дошла при нас и успешен опит ти пожелавам! Може да се засечем. Аз планирам опит през август или септември.




My first, my last, my everything!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #304 -: Май 15, 2012, 16:22:37 pm »
Имам час за следобед, и се надявам да ми назначат Овитрел за вечерта, но се чудя как ще ми пуснат хормони в такъв случай? Надявам се някой да отговори бързо или да ме посъветвате какво да направя, понеже не искам да изпусна още един цикъл, ако решат да ме преместят за друг ден. Или да отида сутринта да си пусна хормони на своя глава?

П.П. На естествен цикъл съм, и това ще ми бъде пръв преглед за месеца.
« Последна редакция: Май 15, 2012, 16:24:13 pm от lili2011 »
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #305 -: Май 15, 2012, 16:41:18 pm »
Лабораторията работи до към 15.00 ч. (поне така беше миналата година). В колко часа си на преглед? Ако става дума за утре, звънни на регистратура и ги питай до колко работи и ако е необходимо, чуй се с твоя док. по тел.




My first, my last, my everything!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #306 -: Май 15, 2012, 16:49:54 pm »
Лабораторията работи до към 15.00 ч. (поне така беше миналата година). В колко часа си на преглед? Ако става дума за утре, звънни на регистратура и ги питай до колко работи и ако е необходимо, чуй се с твоя док. по тел.
Ще гледам тогава да отида в 14... А дали ще мога да си пусна хормони в лабораторията сутринта без талон? Естрадиол и какво беше друго там?
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #307 -: Май 15, 2012, 17:51:26 pm »
Защо да не можеш? Нали си ги плащаш. Само да не изпуснеш нещо. Питай ги все пак до колко работи лабораторията, а и тр. да има време да излязат резултатите.




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #308 -: Юни 12, 2012, 21:13:03 pm »
 :) :crossfingers: успех на всички, пишете момичета, чакам хубави резултати от вас
искам да попитам за пкк, руе(суе) и желязо на гладно и жадно ли се дава кръв? хайде за хормоните не е нужно, но за това се зачудих, а забравих да попитам.

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #309 -: Юни 13, 2012, 09:53:16 am »
:) :crossfingers: успех на всички, пишете момичета, чакам хубави резултати от вас
искам да попитам за пкк, руе(суе) и желязо на гладно и жадно ли се дава кръв? хайде за хормоните не е нужно, но за това се зачудих, а забравих да попитам.
Meci, пкк се пуска на гладно, доколкото знам.




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #310 -: Юни 13, 2012, 10:32:30 am »
 :D благодаря берклет

*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #311 -: Юни 13, 2012, 21:42:22 pm »
И за СУЕ-то е хубаво да си гладна че може завишено да излезне иначе  :?
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #312 -: Юни 13, 2012, 23:08:51 pm »
 :bighug: благодаря ви момичета, сетих се, че преди като правих пкк наистина на гладно и жадно искаха. за другите се чудех най-вече, но ще се гладува утре  :lol: хаха ще взема да залинея в криниката

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #313 -: Юни 28, 2012, 17:46:04 pm »
 :ask: има ли момичета правили безплатни изследвания (вирусология) на самуил 111? сутринта ходихме с меци, на картончето пише - изследване за хив/спин. това значи ли, че няма васерман и хепатит? или просто не са упоменати. т.е. трябва ли да ходя за другите при личната за направление?

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #314 -: Юни 28, 2012, 21:01:27 pm »
Утре ще ходя да взема резултатите.Но като дадохме кръв ни питаха  какви изследвания да правят и за какво.Утре сутринта и аз ще съм в клиниката за преглед,хормони и закуска(инжекция) :lol:
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #315 -: Юни 29, 2012, 18:40:34 pm »
Момичета,знаете ли каква е цената на ПГД- Предимплантационна генетична диагностика?Във ценоразписа не го намирам.Благодаря ви.
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #316 -: Август 02, 2012, 15:01:25 pm »
Момичета, дайте съвет, много съм притеснена. Става дума за моя близка. От известно време се оплаква, от кръвотечение с неизяснен произход, като са й казали, че тр. спешно да се направи биопсия. По мое настояване дойде в София и отидохме в "Щерев" при д-р Тимева.След като й е обяснила за какво става дума, тя й е казала, че няма смисъл два пъти да я преглеждат, направо да изчака за биопсия в съседния кабинет при д-р Димитров. Докторът е бил категоричен, че се касае за злокачествено образувание и че трябва операция за отстраняване вероятно на матката. Обяснил й, че такава операция в клиниката не се прави. Тя го е помолила да я насочи към някой, който да я направи и той й е казал, че може да говори със шефа си да я приеме и той да влезе да оперира8O. Момичето не беше на себе си от стреса и почти нищо не е разбрало. Кой шеф, къде ще се извърши операцията и т.н. Не знам нищо за д-р Димитров, освен че е специализант в "Щерев". Не разбрах и защо се оказа прехвърлена на него. Той ли се занимава с подобни случаи? Работи ли и на друго място? Ще съм благодарна за всякаква информация. Тревожа се да не я подведа. Не знам към кого да я насоча. Благодаря предварително.




My first, my last, my everything!
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #317 -: Август 02, 2012, 15:32:07 pm »
Барклет, по това, което прочетох в сайта на клиниката, д-р Димитров е специализант в "Света София" /бившата Тина Киркова/. Защо не опитате да направите връзка директно с доцент Щерев?
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #318 -: Август 02, 2012, 15:41:48 pm »
Барклет, много неприятно е това, но ако наистина това е решението на проблема на твоята близка е необходимо да попадне в сектор "оперативна гинекология" , където се правят такъв вид операции. преди 3 години съм лежала в тина киркова и там наистина имаше жени след такива операции. това е един вариант, друг вариант е да проверите и в Майчен дом, но за съжаление не мога да ви насоча към определени лекари. все пак такива отделения има и в двете болници, ако не просто трябва да се ориентирате къде и при кого. пожелавам здраве и бързо  оправяне на близката ви.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #319 -: Август 02, 2012, 18:15:13 pm »
Барклет, много неприятно е това, но ако наистина това е решението на проблема на твоята близка е необходимо да попадне в сектор "оперативна гинекология" , където се правят такъв вид операции. преди 3 години съм лежала в тина киркова и там наистина
Да, сега като каза, се сетих, че наистина в Тина Киркова има такова отделение...
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"