0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #400 -: Октомври 07, 2013, 22:54:01 pm »
Искам да ви питам дали е важно ако пия DHEA  да са минали 3 месеца за да има ефект или мога да направя и опит след прием от 1-1,5 месеца? И моля някой който е ползвал някой хотел или стаи под наем и е доволен да сподели.От клиниката дават един хотел,ама там цената ми се върти че беше по 45 лв. на вечер.Търся нещо по-изгодно.

Ние винаги сме отсядали в хостел Таити в Княжево, 30лв. двойната стая, много топло и има безплатен интернет и паркинг. С кола сме и е удобно. Нощувката иначе е 50лв., но като кажеш че си пациент на клиника Щерев и правят отстъпка, дори да си само за една нощ.
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #401 -: Ноември 07, 2013, 17:13:01 pm »
Здравейте, милички,
Най-после намерих малко време да ви пиша и да ви благодаря, че сте ме мислили :) Малките човечета растат, плачат и докарват мама до лудост. В такива моменти хвърлям един бърз поглед в темата с текущите процедури, за да си припомня през какво минаваме всички, за да ги има бебоците и да се заредя с нови сили. На всички очакващи чудото да се случи пожелавам от сърце успех!




My first, my last, my everything!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #402 -: Декември 22, 2013, 09:55:09 am »
Момичета здравейте :hello:  , ние ще правим ин-витро в клиники Щерев на собствена издръжка .Интересуваме цената която е дадена в сайта на клиниката какво включва , за да знак с колко да се подготвя   osi_10  ...
  Процедурата ще е със стимулация ...   Благодаря предварително ! Весело изкарване на празниците  santa2 xmas-smiley-010  ,и успех на всички момичета .
Когато вярата срещне надеждата, животът намира начин!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #403 -: Декември 22, 2013, 11:12:56 am »
Ценоразписът на клиниката е толкова подробен, можеш да го видиш тук: http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=article&id=428%3A-q-q&catid=39%3A2009-06-11-14-04-16&Itemid=323&lang=bg

2 (ИН-ВИТРО, ICSI-ET) Цената включва: ултразвукови прегледи по време на стимулацията, консултация с анестезиолог и интернист, ЕКГ, пункция на фоликули под анестезия, ин-витро/ICSI оплождане, ембриотрансфер. Забележка: Всякакви други изследвания, прегледи и манипулации неупоменати в пакета се заплащат допълнително. При прекратяване на процедурата се заплащат етапите извършени до момента.
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #404 -: Декември 22, 2013, 15:33:05 pm »
Ценоразписът на клиниката е толкова подробен, можеш да го видиш тук: http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=article&id=428%3A-q-q&catid=39%3A2009-06-11-14-04-16&Itemid=323&lang=bg

2 (ИН-ВИТРО, ICSI-ET) Цената включва: ултразвукови прегледи по време на стимулацията, консултация с анестезиолог и интернист, ЕКГ, пункция на фоликули под анестезия, ин-витро/ICSI оплождане, ембриотрансфер. Забележка: Всякакви други изследвания, прегледи и манипулации неупоменати в пакета се заплащат допълнително. При прекратяване на процедурата се заплащат етапите извършени до момента.



      Много ти благодаря - :thankyousign: :bighug:-
Когато вярата срещне надеждата, животът намира начин!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #405 -: Януари 08, 2014, 08:32:53 am »
Здравейте момичета,за една моя приятелка с положителен тест и леко кървене, спешно ми трябва мобилният на д-р Тимева!Благодаря предварително!!!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #406 -: Януари 09, 2014, 14:15:14 pm »

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #407 -: Март 04, 2014, 13:00:36 pm »
Здравейте!Скоро ще подавам долкументи във ФАР.Искам да попитам какви са стъпките-клиниката ли подготвя всичко,има ли някакви такси?АГ ще ми обясни,но има още време до срещата ни и бих искала да знам процедурата каква е.
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #408 -: Март 04, 2014, 13:08:36 pm »
Здравейте!Скоро ще подавам долкументи във ФАР.Искам да попитам какви са стъпките-клиниката ли подготвя всичко,има ли някакви такси?АГ ще ми обясни,но има още време до срещата ни и бих искала да знам процедурата каква е.
Здравей! Всичко подготвят в клиниката, след като минеш преглед и направиш изследванията, които са ти назначили за да си изяснят диагнозата. Доста документи се приготвят, но няма как...Трябва да си носиш при прегледа всички документи и изследвания, които имаш и каквото ти е правено независимо от кога са. Това е ако отиваш за първи път на преглед при тях, ако не - нещата са много по-лесни, защото вече имат поглед върху статуса ти. Имат си специално назначен служител, който се занимава точно с това - много мила жена всичко обяснява какво как се попълва и т.н. Не се заплаща никаква такса за изготвяне на целия пакет с документи. Успех!


Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #409 -: Март 04, 2014, 13:31:37 pm »
Здравейте!Скоро ще подавам долкументи във ФАР.Искам да попитам какви са стъпките-клиниката ли подготвя всичко,има ли някакви такси?АГ ще ми обясни,но има още време до срещата ни и бих искала да знам процедурата каква е.
Здравей! Всичко подготвят в клиниката, след като минеш преглед и направиш изследванията, които са ти назначили за да си изяснят диагнозата. Доста документи се приготвят, но няма как...Трябва да си носиш при прегледа всички документи и изследвания, които имаш и каквото ти е правено независимо от кога са. Това е ако отиваш за първи път на преглед при тях, ако не - нещата са много по-лесни, защото вече имат поглед върху статуса ти. Имат си специално назначен служител, който се занимава точно с това - много мила жена всичко обяснява какво как се попълва и т.н. Не се заплаща никаква такса за изготвяне на целия пакет с документи. Успех!
kvg08 Благодаря ти!Пациент съм клиниката и всичко е при тях. :)
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #410 -: Март 10, 2014, 19:01:34 pm »
Здравейте,
имам питане малко не по темата,но предполагам имате опит с това.В Щерев кой прави лапароскопиите?В смисъл,всеки лекар ли прави операциите на своите пациенти или имат специалист ,занимаващ се конкретно с това,защото не знам дали всеки репродуктивен гинеколог може да прави операции?
Благодаря за отговорите!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #411 -: Март 10, 2014, 19:17:36 pm »
Въпросът е много интересен, но си нямам идея... От регистратура обаче мисля че могат да отговорят. За лапаро лекарят трябва да е и оператор, поради което предполагам че не всеки прави на пациентите си. Дори дали правят в клиниката или насочват към външни оператори - не знам.
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #412 -: Март 14, 2014, 16:30:13 pm »
В клиниката се прави лапароскопия, но как стои въпроса с доктора незнам. Аз имам правена оперативна хистероскопия там и си ми я направи доктор Савова , чиято пациентка бях.


Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #413 -: Март 18, 2014, 18:58:54 pm »
 :D
Ами да си отговоря сама,за да е в помощ на други момичета.Аз съм пациентка на д-р Юнакова и лапарото ми го прави д-р Бачев,който е оператор и май прави всички лапароскопии ,а лекарките ни само му асистират и присъстват ,за да консултират как да се подходи към конкретната пациентка.
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #414 -: Март 19, 2014, 14:15:26 pm »
И аз това го разбрах вчера, когато в предаването "На кафе" даваха лапароскопия на живо. Освен него и д-р Мангунска /май така й беше името/ Двамата оперираха.


*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #415 -: Май 17, 2014, 23:46:45 pm »
Някой ползва ли опцията за онлайн проверка на резултати? Днес по обяд си проверявах резултатите и по едно време ме изхвърли и повече не успях да вляза. Имам си парола. Та се чудех дали в събота/неделя, приключвайки по-рано, дали не изключват сървъра?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #416 -: Май 23, 2014, 12:55:43 pm »
Здравейте!
Моля, ако има жени, провеждали ИКСИ на спонтаннен цикъл в Щерев, да споделят подробности - кога започват прегледите, дава ли се кръв за Е2 и ЛХ, колко цикъла е добре да се замразяват ембриони и изобщо всякакви неща, които считате за важни. /Може на лични съобщения/.
Благодаря предварително.
Поздрави!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #417 -: Май 23, 2014, 15:38:41 pm »
Не съм пациентка на клиниката, но обмислям дали да стана и имам въпрос - вие ли избирате при кой лекар да се запишете, или при който ви разпределят?
Благодаря!


*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #418 -: Май 23, 2014, 16:32:12 pm »
Да, избираш си лекар при записване. За някои лекари се чака повече, за други по-малко.
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #419 -: Май 26, 2014, 15:59:45 pm »
Nyxia, периодичността на прегледите зависи от продължителността на цикъла... но обикновено се ходи на преглед около 8-10 ден за проследяване на доминантен фоликул и лигавица. При размер около 17-18 мм се пускат хормони да се види дали отговарят на 1 я. и ако до тук нещата изглеждат  наред се пристъпва към процедура...