0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #340 -: Септември 16, 2012, 20:20:34 pm »
linapoli, имам два трансфера в клиника Щерев през 2010 г. И двата бяха под УЗ контрол, като ги правиха различни лекари. При втория трансфер, лекуващата ми лекарка беше отпуска.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #341 -: Септември 16, 2012, 20:27:46 pm »
Аз имам 9 трансфера, от тях само 2 бяха с УЗ, без пълен мехур, но то си зависи от лекаря ти. При единия (на сляпо) имах положителен тест, но при мен проблемите са от друго естество - ако имах хубави ембриони и хубава лигавица, все щеше да стане работата при толкова опити, независимо от начина на трансфера:)
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #342 -: Септември 16, 2012, 22:08:45 pm »
Трансфера ми в "Щерев" беше под УЗ контрол,/ не помня изискване за мехур да е имало включително/,  присъстваха ембриолозите, обсъдихме качеството на ембрионите, провери се катетъра за остатъци и чак тогава се обяви за успешен! Мисля, че успеваемостта на клиниката говори сама за себе си и стриктния контрол, който лекарите в нея спазват! Никакви основания за притеснение не виждам!
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #343 -: Септември 17, 2012, 11:02:18 am »
Моят трансфер в Щерев беше без УЗ контрол.
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #344 -: Септември 17, 2012, 11:26:40 am »
От опита си с трансфери в "Щерев" (3 на брой) мога да кажа следното: винаги са били под УЗ контрол и на празен мехур (изрично са ме питали преди всеки трансфер, дали съм се изпишала).




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #345 -: Септември 17, 2012, 18:54:16 pm »
Здравейте момичета :) Много благодаря за отговорите на всички :) Естествено трансфера мина безпроблемно - на празен мехур и без ултразвуков контрол. Върнаха ми 2 оплодени яйцеклетки на 4ти ден, които се развивали максимално добре. Третата беше с фрагментации решихме да не я връщаме.
Благодаря отново и успех на всички в процедура!



*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #346 -: Септември 24, 2012, 19:33:29 pm »
Вчера бях на трансфер.
Върнаха ми 2 ембриончета  :D
Теста е след 10 дена .
Успех на всички osi_9
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #347 -: Октомври 01, 2012, 16:15:17 pm »
Момичета,предполагам че сред вас има такива,които са подавали документи за ФАР.Искам да ви попитам ,за да подготвим документите трябва да си запиша час при докторката при която съм,или имат някой консултант специално за целта.В смисъл лекарите доколко са наясно с бумащината ,необходима за целта?
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #348 -: Октомври 01, 2012, 16:25:07 pm »
Момичета,предполагам че сред вас има такива,които са подавали документи за ФАР.Искам да ви попитам ,за да подготвим документите трябва да си запиша час при докторката при която съм,или имат някой консултант специално за целта.В смисъл лекарите доколко са наясно с бумащината ,необходима за целта?
Докторите подготвят документите! Запиши си час при доктора, които си избрала.
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #349 -: Октомври 01, 2012, 17:07:13 pm »
Ясно,много благодаря!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #350 -: Ноември 17, 2012, 21:05:28 pm »
Ясно,много благодаря!
Аз преди 2г минах по този път и тогава си имаше човек от клиниката, който се занимаваше с Фонда. Обадих се на рецепцията, говорих с тази жена, подготвиха ми документите и в деня, в който отидох само си ги взех и ги занесох до Фонда
П.С.
Не живея в София и това е голямо удобство
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #351 -: Януари 25, 2013, 12:13:52 pm »
Здравейте, момичета!
Най-после събрах смелост да си сложа новата лентичка и да споделя с вас радостта си. Благодарение на д-р Тимева и всички от екипа на клиниката, след кошмарен първи триместър, състоянието ми се стабилизира и вече всички сме добре. Много съм им признателна, моля се всичко да е наред до края и вярвам, че всички ще сбъднем мечтата си, защото го заслужаваме. Убедена съм, че сме в добри ръце.




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #352 -: Януари 25, 2013, 12:25:51 pm »
Честито, всичко ще е ок до края!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #353 -: Януари 25, 2013, 12:26:50 pm »
 :P :cheerleader: :crossfingers: :sucky: :sucky: аууу, да, бравооооо, голямо честитоооо  :P спокойствие миличка, всичко ще бъде наред

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #354 -: Януари 25, 2013, 13:51:58 pm »
Здравейте, момичета!
Най-после събрах смелост да си сложа новата лентичка и да споделя с вас радостта си. Благодарение на д-р Тимева и всички от екипа на клиниката, след кошмарен първи триместър, състоянието ми се стабилизира и вече всички сме добре. Много съм им признателна, моля се всичко да е наред до края и вярвам, че всички ще сбъднем мечтата си, защото го заслужаваме. Убедена съм, че сме в добри ръце.
От кога дебна за тази новина! :D ПЪк и близнаци! Спокойна бременност до края ти желая и леко раждане най-близо до термин! Дръж ни в течение! :bighug:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #355 -: Януари 26, 2013, 22:52:24 pm »
Благодаря ви!:bighug:




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #356 -: Януари 27, 2013, 13:12:14 pm »
barklet, Спокойна бременност до термин и здрави бебчетата на финала :)
Като ти гледам лентичката май сме били по едно и също време в клиниката (аз съм при д-р Ганева).  Моята пункция беше на 13ти септември, а трансфера на 17ти  :bighug:



Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #357 -: Януари 28, 2013, 09:22:49 am »
linapoli, знам, че бяхме заедно. Следях те, но не смеех да пиша, защото след неуспехите, вече не вярвах, че ще успеем. Моят трансфер беше на 15.09. Лека бременност и на теб и ще се радвам да се засечем в клиниката някой път  :wink:




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #358 -: Януари 28, 2013, 15:51:15 pm »
Радвам се, че вече всичко е наред :) И на мен ще ми е приятно да се засечем в клиниката  :)



*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #359 -: Януари 29, 2013, 19:26:14 pm »
Момичета, на някоя от вас в клиниката правили ли са трансфер на 2-ри ден?
И съответно имали забременели след толкова ранен трансфер?

barklet, честито и от мен! Лека и спокойна бременост.