0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #360 -: Януари 29, 2013, 19:41:22 pm »
Момичета, на някоя от вас в клиниката правили ли са трансфер на 2-ри ден?
И съответно имали забременели след толкова ранен трансфер?
barklet, честито и от мен! Лека и спокойна бременост.
Не се вкарвай във филми! Естествено, че има! А ако няма - ще има!

*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #361 -: Февруари 04, 2013, 11:06:42 am »
Момичета, знаете ли дали има Прегнил в аптеката в момента?
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #362 -: Февруари 04, 2013, 11:30:43 am »
Прегнил има - вчера купих 2х500 единици общо за 13.20лв.



*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #363 -: Февруари 04, 2013, 11:32:19 am »
Прегнил има - вчера купих 2х500 единици общо за 13.20лв.
Супер, много благодаря!
Все пак... 500 или 5000?
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #364 -: Февруари 04, 2013, 11:34:10 am »
Извинявай - 5000. Грещката е моя  :oops:



*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #365 -: Февруари 04, 2013, 12:07:16 pm »
Направо супер!!! Много те обичам!  :bighug:
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #366 -: Февруари 04, 2013, 15:13:29 pm »
 :bighug:



*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #367 -: Март 07, 2013, 12:31:12 pm »
 :goodluck:
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #368 -: Април 17, 2013, 22:14:07 pm »
здравеите мили момичета.след дълги години борба се слу4и и моето чудо ,моята божидара,наи сладкото и мило същество на земята .благодарение на д-р ганева ,хиляди благодарности към тази жена ,която за миг не ме остави да се откажа имам това голямо слънце моето съкровище.на вас мили бъдещи мами желая много късмет и нека всяка една от вас гушне мечтата си .най - жадуваната и най красивата .вярвайте мечтите се сбъдват .успех и скоро да се похвалите с най хубавата новина.
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #369 -: Април 28, 2013, 10:24:14 am »
Здравейте,може въпроса ми да не е за тук ама ми е спешно.Знам кои номера автобуси,трамваи и метрото ходят до клиниката.Моля да ми кажете от централна автогара,кое е по-добре да хвана и на коя точно спирка да сляза за да не се объркам.До сега съм ходила само с кола и не ми е много ясно с автобусите и трамваите.Благодаря предварително.
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #370 -: Април 28, 2013, 12:56:12 pm »
Здравей,дано сам ти полезна аз пътувах винаги с автобус .Винаги ползвах автобус 77 от централна авто гара ,мисля ,че и номер 60 ще ти бъде полезен .Аз не знаех къде да сляза ,но питах шофьора коя е спирката за болница Света София или по точно бившата Тина Киркова и така се справих по лесно.Нека и други се включат.УСПЕХ .
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #371 -: Май 21, 2013, 17:49:12 pm »
http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=article&id=398%3A2013-05-21-09-52-32&catid=1%3A2009-06-08-08-30-50&lang=bg

ето някои новости, успех момичета  :P

barklet как си миличка, нищо не се чува около теб да не гушкаш сладурките вече

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #372 -: Май 21, 2013, 22:00:36 pm »
http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=article&id=398%3A2013-05-21-09-52-32&catid=1%3A2009-06-08-08-30-50&lang=bg

ето някои новости, успех момичета  :P

barklet как си миличка, нищо не се чува около теб да не гушкаш сладурките вече
и аз от известно време все за нея си мисля...какво ли става? :ask:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #373 -: Юни 12, 2013, 17:26:59 pm »
Здравейте, момичета! Бихте ли споделили, тези от вас, които са правили цветна снимка в клиниката на д-р Щерев, кой ви я е правил и как е минала процедурата. Ще съм ви много благодарна.
Аз вчера бях на преглед за първи път и докторката ми назначи цветна снимка, но няма да я прави тя, а д-р Билчев. Исках да прочета за него, но нищо не можах да открия. Моля, ако имате впечатления от този доктор да споделите.  :)

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #374 -: Юни 12, 2013, 20:32:47 pm »
Здравейте, момичета! Бихте ли споделили, тези от вас, които са правили цветна снимка в клиниката на д-р Щерев, кой ви я е правил и как е минала процедурата. Ще съм ви много благодарна.
Аз вчера бях на преглед за първи път и докторката ми назначи цветна снимка, но няма да я прави тя, а д-р Билчев. Исках да прочета за него, но нищо не можах да открия. Моля, ако имате впечатления от този доктор да споделите.  :)
Поне до преди година, в Щерев не правеха ЦС, от теб научавам, че са почнали :) Бъди спокойна, там всичко е на ниво  :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #375 -: Юни 13, 2013, 13:13:26 pm »
macherie, аз исках преди два месеца цветна снимка, но вече не си спомням защо в крайна сметка правихме хидротубация (е, в момента пак драпам за цс и ще я правя другаде). Би ли споделила след като мине процедурата подробности - цена, искат ли чиста микробиология, лесно ли е записването...
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #376 -: Юни 15, 2013, 12:16:33 pm »
macherie, аз исках преди два месеца цветна снимка, но вече не си спомням защо в крайна сметка правихме хидротубация (е, в момента пак драпам за цс и ще я правя другаде). Би ли споделила след като мине процедурата подробности - цена, искат ли чиста микробиология, лесно ли е записването...

Здравей, Лили! Аз за сега съм се отказала да правя ЦС в клиниката на д-р Щерев, защото разбрах, че я правят без упойка. Другото, което ме притеснява е , че на самата манипулация ще присъства само рентгенолога (без гинеколога, който ми е назначил ЦС). Иначе цената е 150 лв (без упойка), МБ имам направена преди около 4 месеца, както и хламидия; може би затова лекарката не ми каза да ги правя наново. Само ПКК и СУЕ(РУЕ) ми искат на мен. А за записването на час мисле че не се чака много, на мен лекарката ми каза да си запиша час за 26.06 и имаше свободни часове. Само условието е че ЦС правят само във сряда. Това е.
« Последна редакция: Юни 15, 2013, 12:29:46 pm от macherie »

*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #377 -: Юни 15, 2013, 18:36:55 pm »
А аз знам, че е най-добре ЦС да се прави без упойка,защото ако има запушване ако си в съзнание ще можеш да кажеш, че много боли.А като си под упойка има опасност да се спука тръбата при вкарването на контрасното вещество. Така са ми казвали  двама доктори независими един от друг. Всъщност аз съм я правила без упойка /но не в клиниката на Щерев/ и няма нищо страшно, като при хидротубация е.Успех с резултата, който е най-важен в случая.  :)


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #378 -: Юни 15, 2013, 19:37:30 pm »
А аз знам, че е най-добре ЦС да се прави без упойка,защото ако има запушване ако си в съзнание ще можеш да кажеш, че много боли.А като си под упойка има опасност да се спука тръбата при вкарването на контрасното вещество. Така са ми казвали  двама доктори независими един от друг. Всъщност аз съм я правила без упойка /но не в клиниката на Щерев/ и няма нищо страшно, като при хидротубация е.Успех с резултата, който е най-важен в случая.  :)
Аз съм чувала същото  osi_9 Аз като я правих, не беше от най-безболезнените процедури, но е се преживява....
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #379 -: Юни 25, 2013, 17:53:35 pm »
Здравейте момичета на есен ми предстои 3 опит инвитро и от сега взех да се притеснявам :(