0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ин Витро АГ- Варна 8
« -: Март 01, 2011, 09:21:30 am »
Честита Баба Марта!!!!!!
Дано да ни донесе много положителни тестчета и само хубави емоции покрай процедурите!!!!!!!!
       
А дано и аз да ви донеса много късмет!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

      

п.п.много се извинявам, ако не трябваше аз да пускам темичка...и не изчаках още 1стр. :oops: :oops:


(П.П. от модератор )допълвам инфо от предните теми :)
 
Връзки към педходните теми:

Ин витро АГ - Варна - 1
Ин витро АГ - Варна - 2
Ин витро АГ - Варна - 3
Ин витро АГ - Варна - 4
Ин витро АГ - Варна - 5
Ин витро АГ - Варна - 6
Ин витро АГ - Варна - 7

Сайт на клиниката:
http://www.invitro-varna.com/

Сайт на д-р Александров и д-р Кисьов:
http://www.ivfcentre-varna.com/
http://www.laparoscopy-varna.com/
« Последна редакция: Март 01, 2011, 22:35:44 pm от cygnus »
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #1 -: Март 01, 2011, 09:49:03 am »
Честита Баба Марта и от нас!!!Да сте бели и червени като мартенички засмени и само положителни тестове от сега нататък.Щъркелите да донесът много бебета.

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #2 -: Март 01, 2011, 09:55:22 am »
Честита Баба Марта!!! Да сте бели и червени, весели, засмени!!! Пийте по една чаша бяло вино за да ви станат червени нослетата! (на който му е позволено, разбира се!)

Маригри,  :bighug: ,
благодаря ти, че точно ти пускаш новата темичка! Дано да имаме и ние твоя късмет и изживеем твоето щастие!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #3 -: Март 01, 2011, 10:05:27 am »
от сърце ви пожелавам моя късмет :D, само после да не ме биете ако настъпи двоен бейби бум тук..... :lol: :lol: :lol:
ама пак нека, така ви се пада....дето толкова чакахте... :D :D :bori_002: :bori_015: :bori_011: :bori_007: :bori_005: :bori_016: :bori_004: :bori_018: :bori_020: :bori_021:

 :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #4 -: Март 01, 2011, 10:40:29 am »
Честита Баба Марта! Да сте бели и червени, здрави и засмени!
Мартенските магии от болести да ви опазят
и душите чисти за пролетта да запазят.

Хахахха май пак ще валят мъжеееееееее и в тази темичкааа ай честито на всички и да я напълните само с хубави новини :).Целувки и успех :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #5 -: Март 01, 2011, 10:45:03 am »
Честита Баба Марта! Здраве и късмет за всички и много, много положителни тестове в новата темичка!

26.09.2019
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #6 -: Март 01, 2011, 10:57:56 am »
Честита Баба Марта на всички  :grouphug: :bighug:!!!Да сте многоооооо здрави вие и вашите семейства и със сбъднати мечти :P yahoo_17

Маригри, мила радвам се ,че отвори нова тема и дано всички ни заразиш с твойта двойна радост аз се нареждам под вирусчетата :cheerleader: и определено ще се радвам ако е двойна радостта -за лек ужас на мъжо :lol:.

Искам отново да благодаря на всички за оптимизма ви -дай боже да сте прави  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #7 -: Март 01, 2011, 11:12:10 am »
Еееех Маригри, Маригри. Момичета тука се чудеха кой да почне темата с момиченце, че да се разчупи стереотипа, пък ти  :D :D :D Гледай сега каква я свърши... Де ще търсим снахи после???  :D :bellydance:
Айде и от мен едно щъркелче и пожелание за много и само положителни тестове:)



П.П. Емотиконите ми днес хич не са на място, ама са мн сладки, пък все не мога да им намеря къде да ги пльосна:) :ywoohoo:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #8 -: Март 01, 2011, 11:16:29 am »
аз пак мисля на обратно.....те моите мъже видели, че снахите ги няма тей или иначе и сега в нова тема белким да се подредите с по две снахи наведнъж  :bori_015: :bori_016:, ще ва видя после.... :lol: :lol: :lol:

ето Мих, щом на 5 ден трансфер, сигурно док ще й сложи 2 най хубави ембриончета....след 2-3 месеца ето първите моми ще си имаме.... :lol: :lol:крайния вариант поне една все ще има.. :lol:
« Последна редакция: Март 01, 2011, 11:37:03 am от marigri »
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #9 -: Март 01, 2011, 12:29:03 pm »
Ехеее, и аз си четааа в старата темичка, докато стигна до последния пост да видя, че Маригри пуснала нова :wink:
Знаете ли , пролетните празници са ми любимите - обичам Баба Марта, Великден, Гергьовден....зимата свършва, идва пролетта, всичко се събужда за нов живот ....
Вече започнах и аз да се вълнувам за предстоящия ни опит. В средата на март мисля да навестя д-р Александров, да видим какво ще решим.
Бъдете здрави, засмени, и нека на всяка мартеничка, която ви подарят, ви се сбъдне поне по едно желание :bighug:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #10 -: Март 01, 2011, 13:30:20 pm »
Честита Ви баба марта и от нас! Много да сте здрави всички и засмени,и малки ,и големи!!!Нека тая марта щъркилите всичките,ама всичките до един,да носят по два "пакета"!! То мераклии,като гледам има,ако ви се много ще раздавате и по другите теми,че и там чакат!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #11 -: Март 01, 2011, 15:40:45 pm »
И от мене щъркел4е
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #12 -: Март 01, 2011, 15:44:08 pm »
Честита ви Баба Марта на всички тук!
Бъдете винаги бели и червени, радостни, засмени!
Само положителни новинки да пишете тук и мнооооооооого бебета около термин да се раждат! Дали сини или розови дрешки ще купувате - определя го нашия доктор  :wink:
Ама да знаете от опит - кротки ги прави  :lol:
И ще можете да се наспивате до насита!!!!!!! Хахаха!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #13 -: Март 01, 2011, 16:08:43 pm »
Честита Баба Марта и от нас! Да сте много здрави и щастливи! Да има много бебета в новата тема, ама като зная кой я е пуснал със сигурност ще има!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #14 -: Март 01, 2011, 16:21:03 pm »
Честита ви Баба Марта на всички тук!
Бъдете винаги бели и червени, радостни, засмени!
Само положителни новинки да пишете тук и мнооооооооого бебета около термин да се раждат! Дали сини или розови дрешки ще купувате - определя го нашия доктор  :wink:
Ама да знаете от опит - кротки ги прави  :lol:
И ще можете да се наспивате до насита!!!!!!! Хахаха!
кротки, кротки до една година после яка ви душа, а док. много се радва на буйни дечица и много ги обича. Прочем всичките си ги обича и много се снима с тях.
Успех момичета.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #15 -: Март 01, 2011, 16:32:27 pm »
Хайде и една добра новина за Баба Марта!

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=676054
Честито на добричлии!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #16 -: Март 01, 2011, 16:33:23 pm »
кротки, кротки до една година после яка ви душа, а док. много се радва на буйни дечица и много ги обича. Прочем всичките си ги обича и много се снима с тях.
Успех момичета.


Хахаха - верно ли?!?!?! Не плашиииииии  :lol:  :lol:  :lol:
Аз ще кажа след половин година  :wink:  :lol:
И не, че има значение де! Важното е да са здрави!!!!!!!!!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #17 -: Март 01, 2011, 16:55:58 pm »
Хайде и една добра новина за Баба Марта!

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=676054
Честито на добричлии!

еее, нещо хубаво все пак!!!!! айде честито на добричлии!! :D :D

а децата, кротки...палави...само да ни се родят живи и здравички!!!
ееее, ако има някое много много не послушно.....ще има разправия с док.. :lol: :lol: osi_6  :lol: :lol:

п.п. Бамбоо нищо не казваш, говори ли с док?? има ли някви планове за предприемане??? не спирай да вярваш само....от всяка ситуация винаги има изход, само че някой път малко повече се лутаме, докато го намерим....но важно, че изход  има!!! :wink:

Янитка и Сиска81 стискам палци момичета, този път да е вашата процедура, да е вашето бебе или бебета  :lol: :lol:!!

гледам максимално да пусна вирусите и да ва заразя яко!!!! :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Март 01, 2011, 17:02:23 pm от marigri »
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #18 -: Март 01, 2011, 17:01:47 pm »
Честита Баба Марта !
Пожелавам на всички много щастие, и късмет, здраве, любов и берекет!

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #19 -: Март 01, 2011, 17:25:44 pm »
Честита Баба Марта и Честита ви нова тема!
Щом е пусната от Маригри със сигурност ще завалят двойни резултати пък сини  или розови каквито и да са!
Не спирам да ви следя и да ви стисам палци всеки ден!
За тези които не знаят нашата история от първи опит ин витро при доки си имаме нашия Емо ,а сега наскоро получихме и подарък и съвсем естествено забременях и чакаме нашето чудо месец Октомври!
Пожелавам много такива чудеса в темата и да оставите доки без работа да си почива малко човека  :)
На всички много успех  и само положителни тестове !
 :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: