0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #20 -: Март 01, 2011, 17:39:11 pm »
Честито, Милен_ка! Чудесна новина! Пожелавам на малкия Емо да стане батко на една много красива принцеса!
Михче, мила, утре е много важен ден за теб - ще стискам палци много силно (как ще работя, незнам  :wink:) Утре вече ще си бременна и така цели девет месеца! Вярвам в твоя успех! Мнооого голяма  :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #21 -: Март 01, 2011, 17:57:03 pm »
кротки, кротки до една година после яка ви душа, а док. много се радва на буйни дечица и много ги обича. Прочем всичките си ги обича и много се снима с тях.
Успех момичета.


Хахаха - верно ли?!?!?! Не плашиииииии  :lol:  :lol:  :lol:
Аз ще кажа след половин година  :wink:  :lol:
И не, че има значение де! Важното е да са здрави!!!!!!!!!

за здраве са много здрави на 2 год. и 7 мес. още не сме пили лекарства и се моля така да е, нооо здравите деца са много буйни и това не е палшене просто само можеш да се радваш, да угаждаш и учиш - много лесно се учат, ние знаем 7-8 срихотворения и 5-6 песнички.
да са здарви и живи.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #22 -: Март 01, 2011, 18:27:48 pm »
Миленка,супер новина браво моми4е :D много късмет :crossfingers:


Janitka,мила мерси за палците :crossfingers: нещо ме е хванало шубето пак 8O :?.Утре ще пиша :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #23 -: Март 01, 2011, 18:37:45 pm »
Миленка,супер новина браво моми4е :D много късмет :crossfingers:


Janitka,мила мерси за палците :crossfingers: нещо ме е хванало шубето пак 8O :?.Утре ще пиша :bighug:
ааа и аз гледах като гърмян заяк, като ме върна за 5 ден, а и след това като каза един ембрион но перфектен и да не се притеснявам, че целта е да родя а не да забременея.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #24 -: Март 01, 2011, 18:50:25 pm »
Лелееее не мога да Ви изчета :D
Да ни е честита новата тема, с много моми и момци пълна.
Честита Баба Марта и тук  :)
Живи, здрави, румени, засмени .......
и от щъркела навестени.
Янитка от сега започвам да те мисля  :bighug:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #25 -: Март 01, 2011, 19:00:52 pm »
Шматка,като гърмян заек а :lol: :lol: :lol: и аз така гледах 8O :lol:
Много радост и щастие ти пожелавам yahoo_17 :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #26 -: Март 01, 2011, 19:18:48 pm »
ААААА, шматка, не се плаша хич даже  :wink: Както виждаш емотиконките след "плаши"  :lol: Това в кръга на шегата бе  :lol:
Аз винаги съм обичала будни, до палави даже деца!  :wink: Ама доколкото се познавам - ще дивея с него  :oops:  :lol: Да му мисли баща му! Хихихи!
И все пак - най-важното е да са здрави! Радвам се за вас, че не сте се разболявали - продължавайте в същия дух!
Лелееее, сори за спама в тая темичка  :oops: Ама пък - нали трябва да знаем всички какво ни чака  :lol: Какви сладурковци прави нашия док  :wink:

За протокола само - и аз бях с трансфер на едно ембрионче на 5ти ден! Ами сега крещи оттатък  :lol: Целта е точно това - да има живо и здраво бебе/та, а не бременност! Така че, Мих, какво шубе?!?!?!?! Няма такова нещо! Я си отпусни душичката и утре ухилена до ушите отивай в АГ-то  :lol:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #27 -: Март 01, 2011, 19:55:16 pm »
Мих...утре отиваш да си прибереш децата, какъв е този страх..ааааа :lol: :lol:
радвай се, че утре ще бъдат на топло при мама за цели 9 месеца  :wink: :D
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #28 -: Март 01, 2011, 20:00:52 pm »
Хо хо хо ,както изисква традицията,новата темичка беше отворена с "бебе"!!! Хе хе хе ,дано да и върви все така на тази тема,че днес даже е  Баба Марта,смисъл -Пижо и Пенда,та чакаме сега и още едно да се появи ,че да изпълним съвсем традицията! То може да е Мих,това???!!! :D Или при нея ще са си пълен комплект-момченце и момиче! Само дето на мене не ми се чакат още 50 страници,че за дойде новата тема! :? За това предлагам всяка нова страница да се отваря с такава новина!!! А най-добре е следващата страница да започне с новина от мен!!!!! :P
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #29 -: Март 01, 2011, 20:06:07 pm »
Успех Момочета, все пак ЕТ на 5 ден при връщане от 3-ти е практика само на нашата клиника и това е най-важното - умения, разбиране, опит, компетенция, висок критерии към качеството на ембрионите, спазване на законовите и мнай-вече морални норми на живота.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #30 -: Март 01, 2011, 20:52:57 pm »
Честита Баба Марта, мили момичета и Рачо!
Желая ви много успехи, само положителни тестчета и много бебчета в темата. Щом Маригри я е пуснала - няма да има празно  :wink:
Миленка, честито и тук, сладурке!
Мих, лек и приятен трансфер утре с най-хубавото ембрионче, което вече те е избрало за мама!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #31 -: Март 02, 2011, 12:02:24 pm »
Мих...чакам те с хубава новина  :wink: :wink:
Аз стискам палци двечки да ти върнат... :sbabygirl: :babyboy:, пак твоя мъж после да му мисли  :lol: :lol:

Миленка...при теб задължително този път ще е мома, ще видиш :wink:....батко Емо после да я пази, че то виж колко младежи се очертават  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #32 -: Март 02, 2011, 12:38:54 pm »
Михче  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
:bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #33 -: Март 02, 2011, 19:51:48 pm »
Искам и в любимата ми темичка да споделя една прекрасна новина!!!! :D :D :D
Мама Сперанза вече гушка своето пролетно бебче Павел!!!!!  :D :D :D

пускам темичка с честитки...да не спамя тук  :wink:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45287.0

ето така да ни се пълни темичка с много бебета през цялата година!!!! :bori_007: :bori_004: :bori_005: :bori_015: :bori_012: :bori_017: :bori_019: :bori_020:

Мих....мисля за теб, предполагам нямаш нет, за това не се похвали все още.. :wink:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #34 -: Март 02, 2011, 19:53:56 pm »
Ооххххххххххх момичета и Рачо нямам нет osi_8.
Върнаха ми един ембрион  :)леко се изненадах аз се надявах на два :lol: а и ми се искаше ,но това да е.
Всичко мина много се радвам :P.Не е много лек трансфера ,но всичко се преживява и забравя и остава най-хубавото
 :bighug:Благодаря на всички за палците
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #35 -: Март 02, 2011, 20:00:26 pm »
хииии...хиии, Мих не забравяй варианта че хубавото ембрионче може да се раздели на две... :D :D
важно че бебо сега на топло при мама, а ти се пази сега  :wink:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #36 -: Март 02, 2011, 20:12:01 pm »
Здравейте и от мен!Mih дано резултата при теб да е положителен!А вие пак ме карате да се образовам и пак да ровя цяла нощ в нета  :D Не разбирам маригри шегуваш ли се или наистина може да се раздели на две ембриончета  :oops: Сигурно звучи глупаво ама нали напоследък съм се вманиачила да изчета всичко,което мога по репродуктивните въпроси..
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #37 -: Март 02, 2011, 21:47:36 pm »
предполагам че може, :ask:......само не съм сигурна защото е бластоцист, дали още може да се раздели на две... :?
някой който по разбира може да го каже  :wink:

абе важно да се мисли положително, да се хване ембриончето....а дали ще се раздели вече е друг въпрос, гледам на този вариант като положителен бонус  :D и стискам палци на Мих  :wink: :wink:.....каквото и да стане, важно да е положително  :wink:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #38 -: Март 02, 2011, 21:58:00 pm »
Ами май на 5ти ден е мнооооооого малка вероятността за делене! Май не е невъзможно все пак, но.......
При мен, понеже ЧХГ-то ми на 11 ден от ЕТ на бластоцист беше 1079 - доста се бях поошашкала дали не се е разделило на две  :wink: Та до прегледа ме беше малко шубе!
За уточнение - при мен бременността трябваше този път да е едноплодна, та затова се ме беше страх!

А иначе, Мих, това е най-добрия вариант - едно бебе, ама сигурно  :wink:  :lol:
Хайде, продължаваме да стискаме палците!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #39 -: Март 02, 2011, 22:24:24 pm »
Браво, Михче, ти си нашия герой! :wink:  Защо казваш, че не е бил лек трансфера, сподели с нас ако е удобно. И защо върнаха едно след кото си искала две. Извинявай, че любопитствам, ако не ти е удобно не споделяй, но нали все пак събираме опит.
Пожелавам ти дните до теста да минат леко и неусетно! Дано не пощурееш последните дни!
Наистина вярвам в твоя успех!!!