0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #40 -: Март 02, 2011, 22:52:10 pm »
 На мен ми върнаха 3 ембриона на 3-ти ден. Два много хубави и един не толкова.
На първия преглед се видя, че ще имаме 3 бебета от 2 ембриона:) Единият се беше разделил на две. Доктора много се "ядоса":) Но си спомням, че тогава ми каза:"Петя да ти имам късмета. Рядко се случва това и по-вероятно е да се случи на бластоцисти, но при теб се е случило:)".

Слава богу оттатък от година и два месеца спят и тримата:)

Много се надявам и моля за всички ви и ще бъде, вярвайте.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #41 -: Март 03, 2011, 12:52:12 pm »
Привет на вси4ки :).Янитка,мила самия трансфер (поставянето на ембрион4ето нищо не усетих),но док каза 4е съм с тесен вход на влагалището и самите инструменти трудно влизат,но  не е болка за умиране де :).А едни4ко щото другите са спрели да се развиват.Много са внимателни много съм доволна :D.А и страха голяяяяям 8O.

На мене продължава много да ми изти4а от утрогестана ,аз ли не го слагам както трябва :oops: ,а и си лежа не по малко от 4ас.

Да ви питам и какво по то4но е бластоцист :oops: :ask:.До колкото разбирам е стадий в развитието.
Наистина имам 4увството ,4е ще пощурея :rockon: до края.

Благодаря на вси4ки за вярата в успеха ни :grouphug: :balk_21:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #42 -: Март 03, 2011, 13:22:23 pm »
Здравейте и от мен! Не сварвам да чета и много се радвам че новата темичка е от маригри, ха дано тоз късмет да е с нас! Бъдете живи и здрави и Баба Марта да ощипе всички по бузките да са румени и засмени! И честит ни празник! 2bg
Мих сега почивай и се поглези с приятни неща  :D абе така си е с утрогестана, аз даже питах малена има ли апликатор да го слагам по-дълбоко че все ми се струваше че не го слагам както трябва, но няма така е, колкото - толкова.
Аз се позагубих защото бяхме в София, самоназначих си консултация с имунолог и ембриолог и пуснахме пълни панели имунологични и генетични изсл-я и спермограма с сди-тест и преживяемост, да видим ще излезе ли някакъв проблем, и тогава смятам да говоря с док как ще продължим. Благодаря на момичетата които ми писаха и ми дадоха полезни съвети и споделиха опита си!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #43 -: Март 03, 2011, 14:17:27 pm »
Честит трети март, момичета и Рачо!
Мих, леки и приятни дни до теста, който естествено ще е положителен  :wink:
За утрогестана - спокойно, винаги малко изтича. Колкото трябва да се усвои, се усвоява, не се притеснявайте. Аз почти никога не съм лежала час, най-много 30 мин, понякога и по-малко.
Успех на всички!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #44 -: Март 03, 2011, 17:30:00 pm »
Бамбоо,мила домъ4ня ми за тебе и се 4удих какво става :ask: :D.Имате ве4е план :D браво.Дръж ни в те4ение какво става и благодаря ти не ме забравяш :bighug:.Много те мислих да знаеш.От цялото си сърце ти пожелавам късмет и накрая да си много щастлива с едно ,две ,три............ здрави бебета :balk_21:.


4естит 3 март :beerdr:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #45 -: Март 03, 2011, 18:22:13 pm »
Честит 3-ти март на всички родолюбиви българи!

Мих, нищо, че е едничко ембриончето - все пак трансфера е на пети ден (стадий от развитието му бластоцист). Виж Барбарончето, а и други примери има във форума! Леки и спокойни дни до теста ти желая и стискам палци за  :bfp:
Бамбо, добре е, че сте предприели стъпка, с цел да изясните какъв е проблема при вас. Дано резултатите от изследванията ви са ОК. Да те предупредя обаче, че нашия док тези генетични и имунологични изследввания много не ги признава.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #46 -: Март 05, 2011, 11:40:12 am »
Привет на всички :).Времето не минава никак бързо,но ще се чака няма как.
Снощи преди да си легна ме боля все едно ще ми идва,но не се замислих чак толкова а и отмина.Но посред нощ се събудих от същите болки много ниско долу в корема абе все едно ще ми идва същите болки 8O.На някой случвало ли му се е.Прекалено е рано за каквито и да е болки 8O,аз не се вглеждам не съм и очаквала 3 дена след трансфер нещо подобно.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #47 -: Март 05, 2011, 14:19:43 pm »
Нормално е да имаш такива болки,не се притеснявай,и по силни може да са  :wink:,при бременност пак побли така докъм 3 ти месец ;).
 Мене ме боля доста ,а резултата се вижда в подписа ми ;).
Успех ти желая и дано имаш един прекрасен положителен тест :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #48 -: Март 05, 2011, 14:35:06 pm »
Мих...взимай но-шпа превантивно, а пих 2 по 3 пъти на ден....няма да ти навреди, аз имах такива болки до 3 месец и с но-шпа поне ми отминаваше, а и матка ще бъде по спокойна.... :wink:
стискам палци, а ти мисли положително и почивай активно  :wink:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #49 -: Март 05, 2011, 18:27:29 pm »
Мънки,Маригри мерси момичета :bighug:.Като прочетох какво сте писали съм по-спокойна.Направо бях озадачена  :lol: :ask:.Не бях срещала преди  никъде за такива болки толкова рано.

 :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #50 -: Март 06, 2011, 18:47:22 pm »
Ехоо сладурии,какво става с васс,как е хавата нещо се покрихтееее  :wink:...дано е затишие пред буряя :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #51 -: Март 07, 2011, 10:30:34 am »
Привет  :D.Мънки дай боже си права да е затишие пред буря :lol:.Темичкта ни е пуста,но скоро трябва да се напълни само с положителни новини и тестове :bfp: :bfp: :bfp:.Мила целуни малкия Майки от мене :balk_21:.Аз съм чела дневника ти и знам през какво си минала за да станеш мама :)

Янитка ,мила ти кога се очертава да започнеш :ask: :).Пък дай боже докато чакаш да се изненадаш много приятноооооо :crossfingers:

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #52 -: Март 07, 2011, 11:30:08 am »
Здравейте всички!
Малко е пуста темата, наистина, но само Мих споделя засега. Та в тази връзка - Михче, давай подробности! Настроението на MAX, нали? На мен ми е ясна твойта работа, знам си аз, с тия болчици ембриончето май се имплантира (намества се милото да му е удобничко за по-дълго  :D )
Аз другия месец смятам да направя един преглед и да каже доки как са нещата. За сега здраво съм се отдала на бачкане, тръгнах пак и на танци, че качих няколко килца  :(
Пък дай боже, Михче, пожеланието ти да се сбъдне!  :wink: :D
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #53 -: Март 07, 2011, 12:12:15 pm »
Еееееееее Янитка :bighug:.Настроението не е точно на макс,но се опитвам :).Днес вече не ме боли корема.
Добре си решила живей си живота и да му мислим много файда няма.Това с танците е супер osi_9.Да не ходиш на латино танци :ask:,аз ходих миналата година.Много са полезни и за яйчниците и за настроението :P супер,а и други да са .Стискам ти палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:,Всичко ще се нареди знам аз :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #54 -: Март 07, 2011, 12:27:46 pm »
Здравейте, мили дами!!!! :balk_69:Съжалявам за краткосрочното ми отсъствие тук,но то беше продиктувано от належащо отсъствие,а не от нежеланието ми да ви следя "изкъсо"!!!! :lol: Първо да ви честитя Националния празник 2bg, та по този случай ние прескочихме то Цариград да забием националния трибагреник на площад "Таксим",че да се пукат от яд всичките ни врагове!! /просто ни изпадна добра промоция на екскурзия,но никога не съм спирал да си мисля за вас  :wink:/.
Мих,честито ти бебче!!!! ylinfant А,да ти кажа честно,не ми се струва невъзможно да са и две!!! newsm04 Важното е , че нещата са се случили  :00001754: и развили в положителната посока!! Това дали са върнали едно,две или повече,го остави на статистиците! Историята помни и извадени 20 фоликула и нито един не се опложда,както и от 5-6 -всички! Това че са върнали дин,но 100% е още по хубаво,даже! Сега вече ти остава само да си почиваш,да не се натоварваш,да бъдеш обгрижвана и да си чакаш часа при Док за преглед за установяване на тупкащото сърце,или сърчица! Щото това с ++ теста ,при тебе направо е излишно!!!
« Последна редакция: Март 07, 2011, 12:32:28 pm от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #55 -: Март 07, 2011, 18:09:42 pm »
Еееееееееее Рачо,аз се чудех къде си :D,а той на екскурзия браво osi_9.Много добре сте направили супер.
Значи Рачо викаш може да са две а :lol:,то едно да стане хич няма да се оплаквам ама хич :lol: :wink:.Благодаря  за оптимизма ти както винаги.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #56 -: Март 08, 2011, 10:03:12 am »
Честит 8-ми март на всички настоящи и бъдещи мами!
Бъдете най-обичаните от децата си и най-желаните от мъжете си!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #57 -: Март 08, 2011, 11:20:35 am »
Честит 8 март, момичета! Да сте все така чаровни и лъчезарни!


*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #58 -: Март 08, 2011, 12:11:07 pm »
Честит /ми Март на всички мили дами!! На всички настоящи и бъдещи мами,мога само да пожелая здраве и много радостни мигове!!!  :balk_7:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #59 -: Март 08, 2011, 15:33:51 pm »
4естит 8-ми март дами :balk_102: :balk_14:

Да сте много щастливи,здрави и многоооооо оби4ани от мъжете до вас и от своите деца :P.

Е, мъжа тук не ни е забравил за което му благодаря :thankyousign: