0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #80 -: Март 10, 2011, 09:26:42 am »
Аз в понеделник бях в клиниката - имаше едно момиче с положителен тест, чакаше да броят бебчетата, ако чете, може и да се похвали :D.
Видях и Мънкито, беше отишла да прави рекламация на бебето, това много ревяло :P :P :P
 

Ами то половината форум е бил в понеделник на диванчето , аз стоях до момичето което чакаше да броят бебчета. А Мънкито голяма сладурана  :)

КiaraTiara успех ! :)

Mih много стиснати палци и на теб  :crossfingers:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #81 -: Март 10, 2011, 10:54:21 am »
Angelina много се радвам че ни навестяваш, как мина прегледа в понеделник? Видя ли вече пулсче/та?  :D
KiaraTiara добре дошла във Варна! Желая ти успех!
Нашите резултати от София излязоха и ги изкоментирахме по телефона, но трябва да си ги получим лично. В общи линии при мен излизат повишени НК клетки от имунологията и започнах да пия агапурин, контрола след 45 дни, при мъжо лоша морфология, но пък СДИ теста и останалите показатели са ОК. Казаха ни че пациенти с такава морфология се насочват за икси, но нашия опит от инвитро/икси показа че всички яйцеклетки се оплождат, нали и сди теста е добър и той доказва оплодителната способност...
Момичета от 6 -7 ден след трансфер докато ми дойде цикъла имах съкращения на мускулатурата на матката, ниско долу, за около 4-5 секунди, усещах ги като пърхане, както когато окото ти играе, много бързо... доста често, нямах болки, не зная това контракции ли са били, но само тогава ми се случваше, сега нямам такива. Мисля си да не би по някакъв начин матката да е "изхвърлила" ембриончетата... някой имал ли е такива симптоми?
« Последна редакция: Март 10, 2011, 10:57:44 am от bamboo »
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #82 -: Март 10, 2011, 11:39:09 am »

Момичета от 6 -7 ден след трансфер докато ми дойде цикъла имах съкращения на мускулатурата на матката, ниско долу, за около 4-5 секунди, усещах ги като пърхане, както когато окото ти играе, много бързо... доста често, нямах болки, не зная това контракции ли са били, но само тогава ми се случваше, сега нямам такива. Мисля си да не би по някакъв начин матката да е "изхвърлила" ембриончетата... някой имал ли е такива симптоми?
Аз при всичките си опити имах такива усещания , при този опит пиех профилактично но-шпа.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #83 -: Март 10, 2011, 12:43:03 pm »
Angelina  -  :D Благодаря за комплимента :).
 А сега кажи видяхте ли колко бебчета ще имашшш  :lol: :lol: :lol: ?


Бамбо и аз съм ги имала тея контракций,и затова неспирах да пия ношпато ;).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #84 -: Март 10, 2011, 12:51:50 pm »
 Bamboo, и колко са ти повишени НК клетките? А морфологията ви явно не е кой знае колко лоша, щом всичките яйцеклетки са се оплодили инвитро, коментирай я с д-р Александров най-добре.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #85 -: Март 10, 2011, 15:53:49 pm »
Имунологичните изследвания показаха повишени CD16+56+ NK cells 20% (<12%), total NK cells 27% (7-26%), още докато ми вземаха кръвта Балтаджиева спомена че може и да са поразбъркани защото последния ни опит е бил твърде скоро... При мъжо мисля че ми казаха норм.морфология само 2%. Пуснах пълен имунологичен панел но когато получих резултатите показателите бяха малко в сравнение с тези които правят напр.в Плевен, отговориха ми че други показатели дават оскъдна информация и не са съществени. Изследвани са Т, Б и Нк клетки, антифосфолип. и антинуклеарни антитела. Объркана съм, обмислям да отида и до Плевен да пусна техния панел за импл.неуспехи.
Извинявам се ако спамя.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #86 -: Март 10, 2011, 18:30:30 pm »
Здравейте, момичета и Рачо! Следя темата от известно време, страхотни сте! Крайно време е да се представя. Казвам се Силвия, на 32г./от скоро  :)/, от Варна. Преди няколко дни завърших ин-витро процедурата си в АГ - Варна с положителен тест. Другата седмица ще бъда на преглед да установим какво си имаме /трансфер на 3 "заспали" ембриончета на 3-ти ден/.
Mih много стиснати палци!
KiaraTiara, поздравления за твоя избор и вярвай в успеха!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #87 -: Март 10, 2011, 18:53:25 pm »
Добре дошла Силве! Честито! Дано бебчетата са толкова и такива, каквито искате! Ще очакваме лентичката ти и с нетърпение чакаме да се отчетеш след прегледа!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #88 -: Март 10, 2011, 19:13:52 pm »
Честито Силве! Страхотна новина!
KiaraTiara, как мина прегледа?
Михче -  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #89 -: Март 10, 2011, 19:28:46 pm »
Благодаря Ви, момичета!
Mirkas, важното е да "финиширам" успешно, колкото дойдат ще са добре дошли!
Janita, съжалявам за неуспешния опит, но стягай се бързо и отново ....
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #90 -: Март 10, 2011, 19:30:04 pm »
Добре дошли момичета  :)
Както казват и останалите на точното място сте и в АГ-Варна и при тук при нас :D :D
Освен, че сме страхотни сме и много скромни :D
Късмет Ви желая  :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #91 -: Март 10, 2011, 19:37:18 pm »
4естито,Силвеееееее :D страшно се радвам мила супер новинаааааа :cheerleader:
Бамбоо,радвам се ,4е няма нещо сериозно в резултатите ще дойде и нашия ред знам аз ,а и на вси4ки които 4акат :bighug:
Аз успях да ревна снощи 8O :? сдържах се ,но ми изби :lol:.Мъжо ме успокои,но днеска и той е леко стресиран ,а аз съм добре.Луда работа.Мисля до края няма да изперкаме :witch: :rockon: шегувам се нямаааааааааа.Ина4е си ме присвива корема все едно ще ми идва и това само.
Благодаря за стиснатите палци на вси4ки вие си знаете,4е сте супер :bighug:
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #92 -: Март 10, 2011, 20:21:06 pm »
mih, ако те присвива корема, пий но шпа. Колко остана още до теста?

Силве, честити ти чертички, от "заспалите" ембриони се раждали "послушни" бебенца :lol: :lol: :lol: Това първи опит ли ти беше?


*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #93 -: Март 10, 2011, 20:44:51 pm »
Ейле,теста ми казаха на 16.03 пък ще видим :) :?.Днеска пих нош па ,но болките не са нетърпими.Даже в на4алото ме болеше пове4е.Това 4акане е убийствено дай боже да си заслужава :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #94 -: Март 10, 2011, 20:58:24 pm »
Ейле,теста ми казаха на 16.03 пък ще видим :) :?.Днеска пих нош па ,но болките не са нетърпими.Даже в на4алото ме болеше пове4е.Това 4акане е убийствено дай боже да си заслужава :crossfingers:
има няма болки, пий но-шпа....няма да ти навреди  :wink:
матката ти ще бъде по спокойна и няма да стряска бебо  :wink: :D

на новите момичета добре дошли!!! :wink: пожелавам ви успех и успешно финиширане!!!!!!! :wink:
а ни здраво ще ви стискаме палци! :wink:

Бамбоо.... :bighug:

Янитка...успешно стартиранене и този път всичко ще се получи, ще видиш  :wink:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #95 -: Март 11, 2011, 07:04:25 am »
Освен страхотни и скромни като, че ли сте и доста гостоприемни! Благодаря!
Да, това ми беше първия опит и наистина се чувствам късметлийка, дано и накрая се радвам на здраво бебе или бебета. Познавам и няколко момичета, които успяха от 3-ти и 5-ти опит ... важното е да не се отказваме и силно да вярваме както в нас, така и в екипа. Както всички знаем сме на правилното място и правилните хора и само фактора време дели всяка една от успеха.
Mih, просто си пий но-шпа и дано издържиш до теста. Моят съвет е да не бързаш, аз не издържах на 13-тия ден и пуснах кръвен и той отчете 20.07, което си беше резултат за чудене. Точно това Ани ме предупреди да не правя, но пусто сърце не изтрая. Ако бях направила уринарен щеше да покаже отрицателен. Още на следващия ден уринарния ме засече, т.е. имах покачващо се ЧХГ, а два дни по-късно беше вече 125. Сега си чакам кротко прегледа и се надявам всичко да е наред.
Надявам се модераторите да не ме помолят да ида в една друга тема за бременни, скоро и това ще стане, но реших да споделя с вас и да вдъхна Вяра и Надежда, а и не е лошо да се познаваме преди всички ние да се преместим в следващата тема  :D
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #96 -: Март 11, 2011, 08:49:44 am »
Добро утро от гадната София  :(
Вчера сутринта д-р Ковачев ми откри фоликулярна киста, която незнайно как е прорасла там. Та лапароскопията ми беше преди 24 дена! Кой не си е свършил работата, незнам. А дали не се е пукнал фоликула, който стандартно си се беше образува преди около 17 дена - не вярвам! Аз го видях, онова белтъкоподобното сополче, не мисля, че мога да го объркам с каквото и да било. Е, сега съм на противозачатъчни и чакаме да се пукне гадинката. После, обратно във Варна.
Мъчно ми беше, от мъка чак обърках пътя и минах през Русе за да се прибера до София  :wink:. Но има много повече мъка от моята тук! Стискам ви палци на всички!
И на момичето с вчерашната пункция и на онова момиче с предстоящата този месец и на всички тук!
Ще отида да запаля свещичка в църквата и ще се помоля за всички вас. Няма да се отчайвате! Забранявам ви!  :D
Успех, момичета!!!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #97 -: Март 11, 2011, 09:15:49 am »
Еее, КиараТиара, каква мъка бе, споко. И при мен беше така миналата година-имах такава киста, отложих опита с един месец и на другия всичко беше ОК. Щом така е станало, значи така е трябвало да стане. :wink:
Чакаме те на линия следващия месец, може да сме заедно!

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #98 -: Март 11, 2011, 09:25:00 am »
Киара добре дошла и успех! Колко е то да се отскочи до Русе:) Аз често образувах такива кисти, лесно се пукат с медикаменти, така че не се притеснявай.
Силве чудна новина, желая ти лека бременност!
Михче до 16-ти не остана. Плачи си, мен ме освобождава от стреса някоя друга сълза. Все стискам стискам, и после като ревна за нещо, рева за всички натрупани:) Само не прекалявай да не стресираш хайванчето:)
Поздрави!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #99 -: Март 11, 2011, 10:28:46 am »
Киара, миналата година след лапароскопия направих една голяма киста, дай на организма си месец почивка. Април е прекрасен месец за поръчки към Дядо Коледа! :lol:
Мих, аз си поплаквах заради тези мои "заспали" ембриончета, а тя каква стана! :o