0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Ин витро в АГ - Варна 4
« -: Септември 17, 2009, 21:01:21 pm »
Пожелавам на всички семейства успехи и сбъднати мечти.
Не спирайте да се борите и да вярвате в себе си, в докторите си и да разчитате на приятелите си.

Успех и на екипите в АГ-Варна. Прекрасни сърцати хора.
Дано съм ви на късмет :P
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 21:04:21 pm от Lisko »
*
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #1 -: Септември 17, 2009, 21:23:55 pm »
Абе Лисииии на късмет си ни и още как  :D
Разплаках се от вълнение ...

Нека тази тема е още по-късметлийска от предишната и да е изпълнена само с положителни тестове  :D
И догодина да си уреждаме срещички с количките на хубави местенца из града, а не в коридорите на АГ-то  :D

Прегръщам ви момичета и стискам палци за всяка една от нас  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #2 -: Септември 17, 2009, 21:57:39 pm »
Успешни процедури на всички момичета и много здрави и усмихнати бебета :)

Връзки към предходните теми:
Ин витро в АГ-Варна - 1
Ин витро в АГ-Варна - 2
Ин витро в АГ-Варна - 3


Сайт на клиниката:
www.invitro-varna.com

Сайт на д-р Александров и д-р Кисьов:
www.ivfcentre-varna.com
www.laparoscopy-varna.com
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #3 -: Септември 17, 2009, 22:09:32 pm »
Дони, прекрасно допълнение:):)

Ели, скоро да плачеш от други вълнения:)
*
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #4 -: Септември 17, 2009, 22:13:58 pm »
На късмет ще си, Лиско  :D.
Успех на всички започнали и започващи процедури.
     
*
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #5 -: Септември 17, 2009, 22:52:59 pm »
 :)Не пиша в тази тема, но ви чета редовно /слабост сте ми  :wink:/.
Успешни процедури дами и дано следвате Лиса! :goodluck:
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #6 -: Септември 17, 2009, 22:56:18 pm »
Няма как да не се включа и аз в новата късметлийска темичка :) Щом е пусната от Лиско, няма как да не ни е на две чертички :D  /аз отскоро пиша, но доста отдавна чета и почти мога да кажа, че ви познавам, а и с някой съм имала честта да се запозная лично  :wink:и съм просто възхитена    /
Утре сутрин и аз ще бъда в АГ, дано се засечем и да се запозная с вас, толкова сте позитивни всички  :)
Искам да пожелая успех на Надя, дано утре новините са по-добри и професор Козовски да намери решение
desi-kk, много съжалявам за резултата, но искрено  се радвам за теб, че така бързо се завърна при нас още по-силна и уверена  :)
Ох, дано ни е на късмет темичката  :D И още веднъж благодаря на всички момичета, за невероятната подкрепа  :D
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #7 -: Септември 18, 2009, 00:24:58 am »
Лелееее, кога сварихте да заключите старата тема, че и нова да пуснете, че и да я напълните :lol: :lol: :lol: Вие работа нямате ли, бе :D
Ейййй, ама големи сте ми сладурани всичките :D
Лисе, убедена съм, че ти ще си нашата четирилистна детелина! Няма как просто, такъв позитивен и хубав човек като теб :D :balk_21:

Момичета, страхотни сте всички! Всеки път като чета темичката, едновременно се смея с глас и се просълзявам от умиление! Обичам ви много, да знаете! Без вас съм за никъде!

Хайде късметлийска нова темичка за всички!
 :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:

Съни, утре ще те чакаме да се появиш. С Мимето ще гледаме да говорим на висок глас и да споменаваме Зачатие, няма начин да не ни забележиш :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #8 -: Септември 18, 2009, 08:45:14 am »
Лисе :)) Благодаря за пожеланията и ... дано си ни на късмет!
Момичета, ние стартираме в понеделника и ... ама  :oops: много ми е притеснено, много ...  :oops:


Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #9 -: Септември 18, 2009, 10:00:34 am »


Успешен старт, и още по-успешен финал на всички !
Безпроблемни процедури и положителни резултати !



dess_dess, късмет от понеделник...до-о-о...края  :D

Ели
« Последна редакция: Септември 18, 2009, 10:37:07 am от Black_rose »
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #10 -: Септември 18, 2009, 10:19:16 am »
                                Много,много да е успешна тази нова четвърта тема!
              Здраве и късмет за всички стартиращи
      и прекрасни бебчета на финала!

       yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 preggo preggo preggo yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 ylinfant ylinfant ylinfant yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #11 -: Септември 18, 2009, 10:46:30 am »
sixsens, pezevengite i sygnus направо щях да умра от смях на финала на предната тема, с вашите карамфили, рози и торбички ме довършихте  :lol: Хайде  дано сте се разпознали безпроблемно и АГ-то не е заприличало на една друга по-весела болница с вас  :D. Чакаме ви с новини, а също и Надето - много много много  ми се иска днес Козовски да те зарадва с някакво решение!
Успех момичета!
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #12 -: Септември 18, 2009, 11:32:15 am »
На късмет да е новата тема кой с по 2 кой с по 3, отрицателни тестове да няма.
Ех, каква носталгия ме обзе.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Filadelfia

  • **
  • 122
  • ...бих продавал познайте какво?Надежда за всички!
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #13 -: Септември 18, 2009, 13:14:52 pm »
Момичета, желая ви успех.В очакване съм само на хубави новини от ваша страна!

*
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #14 -: Септември 18, 2009, 13:19:21 pm »
И аз пожелавам на всички късмет в новата$късметлийска$ тема!! както казва една мила женица от АГто- да не го забравим пустият му късмет,че без него не става! Ама само с него също,нали! за това ви стискам палци на всички,все така упоритиусъс самочуствие и вяра да бъдите! Чакам новини от надя с нетърпение! Ама и киста,тя ли ще спре пътуването към светлото бъдеще...!!! Я марш веднага!!! :x
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #15 -: Септември 18, 2009, 14:51:47 pm »
Първата клюкарка е на линия:))))))
Още с излизането ми от асансьора коридора разбра що е то врява и има ли почва на 7 етаж:)))))))
Те двете цветарки се бяха строили централно на дивана, нямаше как да се пропуснем:))))))
За цветята ще ви разкажат те:))))))))))
Имаще поне 15 човека в коридора и всички чуха поне 2 пъти за Зачатие:))))Така, че ако все още има срамежливи пишещи и траещи си да се пресрамват вече:)
Надявам се прегледите да са минали добре защото след моя ги изоставих и се надявам новините и при Надя да са добри.
При мен са много добри напук на всички дяволи ама останалото в дневника ми:)

П.С. еееехх, и мен ме обземаше едно вълнение като гледах как изкарват момичетата след пункция днес. Желая на всички успех:)

« Последна редакция: Септември 18, 2009, 15:10:39 pm от Lisko »
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #16 -: Септември 18, 2009, 14:58:18 pm »
Първо чесиста ни новакъсметлийска темичка  :D
Лисе благодарим ти  :D Поздравления за добре миналия преглед.Знаех си че и аз трябва да цъфна днес та да видя кой е бил с рози  ии кой с карамфили  :lol: По думите ти разбирам че сте се забавлявали така че чакаме още някоя клюка.И добри новини естесвено.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    diva73

  • ***
  • 152
  • Вярвах и успях!
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #17 -: Септември 18, 2009, 16:33:38 pm »
Честита нова тема момичета и нека тя е пълна само с положителни тестчета, успешни бременности и здрави бебчета. На всяка от вас от сърце пожелавам да гушне своята мечта съвсем скоро. И знайте, че сте в най - добрите ръце. 
Тук е мястото да благодаря на единствения човек, който срещнах при едномесечния си престой в тази болница - доктор Александров. Благодаря ти докторе, че остана с мен в борбата до края, благодаря ти, че ти единствен уважи решението на една майка да се бори докрай за своята мечтана и дългочакана, макар и болничка рожба, благодаря ти, че вероятно спаси живота ми, ако ме беше оставил в нечии чужди ръце. Поклон! Бог да благослови теб и семейството ти.
 
Успех, момичета!
Господи, благодаря ти!!!
*
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #18 -: Септември 18, 2009, 18:05:07 pm »
Честита нова темичка и от мен момичета :) трябва да я напълним само с  :bfp:
Успех и  :bighug: :bighug: :bighug: на всички 

Лисе  :bighug: страшно много се радвам за теб  ,не се познаваме лично но си страхотен човек и зареждаш със страшно позитивна енергия  :)радвам се че ти пусна темичката и вярвам че ще е мноооого заразена с бременни вирусчета.

 :blowingdust:
Re: Ин витро в АГ - Варна 4
« Отговор #19 -: Септември 18, 2009, 18:15:03 pm »
Ех, момичета. Като ви чета започнах да съжалявам, че не съм била на преглед днес. Убедена съм, че съм изтарвала голяма забава, а можех поне да дойда да ви гледам отстрани   :flower: :balk_116:
Днес ми е трети ден от стимулацията и се чувствам страхотно. Този път нямах търпение да започна (за разлика от първия път, когато умирах от страх  :roll:, а и си поплаках, ако трябва да съм честна).
Пожелавам успех на всички в тази късметлийска темичка  :goodluck: