0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Ин витро в АГ- Варна 3
« -: Април 09, 2009, 00:56:12 am »
Честита нова тема момичета нека да е успешна и бременелска като предната.Успех на всички започващи и всички които са в процедура.Стиснати палци за успех на всички!


/ Добавено от модератор: /

Връзки към предходните теми:
Ин витро в АГ-Варна - 1
Ин витро в АГ-Варна - 2

Сайт на клиниката:
www.invitro-varna.com

Сайт на д-р Александров и д-р Кисьов:
www.ivfcentre-varna.com
www.laparoscopy-varna.com
« Последна редакция: Септември 10, 2009, 17:33:49 pm от cygnus »
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #1 -: Април 09, 2009, 03:30:00 am »
Цоп и в тази темичка! Да е успешна, момичета!

Моля модератор да я премести в подфорума споделено - текущи процедури
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #2 -: Април 09, 2009, 11:48:01 am »
Готови сте  :)
Успех на всички!
         Equally Destructive
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #3 -: Април 09, 2009, 12:27:57 pm »
 Здравеите,още няма да се записвам тук,но и тва не е далече.
 Минавам само за да ви пожелая тази нова темичка да ви донесе мн радост и много бебочета.
 Стиска ви палци момичета  :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #4 -: Април 09, 2009, 12:56:27 pm »
хоп и аз, да се запиша в новата-стара темичка :))
Много, много успешни процедури на всички ...


Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #5 -: Април 09, 2009, 14:29:33 pm »
Ей ме на и мен  :D, записвам се и аз в новата ни темичка.Да прелива от  :bfp: :bfp: :bfp: и щастливи мамчета :jump12:.
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #6 -: Април 09, 2009, 16:56:53 pm »
апелирам към всички забременели в АГ Варна - участвайте в  Анкета- бременни от IVF/ICSI http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3198.0
или акто имаше идея миналата седмица пуснете отделна тема Забременели в АГ Варна.
честито на всички и успех до края. стискам палци на тези които са в процедура. Успех.


благодаря Ви д-р Александров
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #7 -: Април 09, 2009, 19:14:26 pm »
апелирам към всички забременели в АГ Варна - участвайте в  Анкета- бременни от IVF/ICSI http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3198.0

Ако знаеш откога си мечтаех да се запиша в тази анкета...още след положителния тест исках,но от суеверие ли,страх ли,не знам - реших да изчакам :oops:
Така се случи,че изчакването ми се проточи без да искам - почти цяла бременност :oops: :)
Никога не е късно обаче,така че и това ще стане - просто не мога да не дам своя глас за любимия си доктор и екипа му! :lovedock: 

Искам и аз да пожелая успех на всички момичета в процедура или с предстояща такава - късмет и попътен вятър,момичета! :goodluck:
В сигурни ръце сте,да знаете!
« Последна редакция: Април 09, 2009, 19:16:25 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    klem4e

  • ***
  • 307
  • искам значи мога
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #8 -: Април 09, 2009, 20:57:19 pm »
Counterfeit , аз отдавна се записах в анкетата - хем да се изфукам, хем да си похваля докторите , благодарение на които съм безкрайно щастлива.
На новата тема пожелавам да е късметлииска като старата и само положителни тестчета и емоции да има в нея.!
Успех на всички кандидат мамчета !
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #9 -: Април 09, 2009, 21:01:44 pm »
 И аз се включвам в тази тема, която до сега само следях.Вече се готвя за ин витро при Александров! Успех на всички момичета!
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #10 -: Април 09, 2009, 21:08:02 pm »
Пожелавам ви само положителни резултати,момичета!А то с нашия док,няма как да са други :wink:Аз сега чакам да видим резултат от тест,но ако нищо не се получило,ноември с евръщам в тази тема,аз обичам да ги сменям-инсе,инвитро,инсе,инвитро :lol:

Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #11 -: Април 09, 2009, 21:56:02 pm »
Здравейте на всички да се вкюча и аз ,дано новата темичка е толкова късметлийска колкото предната и този път  донесе късмет и на мен да видя тия  :bfp:
Не съм писала от края на януари месец след 4 тия ми неуспешен опит, но редовно ви четях момичета.От 13.04 започвам пак същинската стимулация и дано тоя път ми е за последно.Честито на всички успели и успех на всички в процедура!
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #12 -: Април 09, 2009, 23:52:31 pm »
Записвам се и аз в новата тема :wink:
Дано е много късметлийска :D
Аз от утре започвам Ганалчето................

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #13 -: Април 10, 2009, 00:13:18 am »
Сега...аз вешицата гадателка да ви кажа...късметлийска ще е:)
И никакви лоши мисли:)Само напред момичета:)
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #14 -: Април 10, 2009, 01:26:24 am »
Да е късметлийска новата тема и да се напълни със много бременелки!Успех на всички!
    :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 ylinfant ylinfant  ylinfant :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #15 -: Април 10, 2009, 01:35:03 am »
Аууу срамота, да не съм се записала и аз още в новата темичка  :)Късметлийска на n-та степен ще е тя  :D Няма как просто  :)В ръцете на нашият ЛЕКАР и с Божията помощ всички ще успеем  :D
Само трябва да вярваме, и нито за миг да не губим кураж и сили  :P

Лис, както казах - теб ще пипам по коремчето за късмет :balk_21: :bighug:

Успех на всички в процедура, и на всички на които им предстои такава!  :D

P.S. Утре е нашият ден - съпругът ми ще прави спермограма, а аз цветна снимка.Ще си вземем и резултатите от изследванията. И док ще си каже думата  :)
Трябва всичко да е наред, защото съм се настроила за процедура през май  :) И имам предчувствие че за РД ще получа най-мечтаният и прекрасен подарък  :) :) :)

*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #16 -: Април 10, 2009, 11:52:39 am »
Еййй от кога не съм влизала тук  :D! Момичета честито на всички нови бременелки и много стиснати палци и късмет от мен на всички в процедура :grouphug2:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #17 -: Април 10, 2009, 12:53:03 pm »
 Момичета, на някоя от вас правила ли е изследвания в почивните дни в АГ-варна.Дали работи лабораторията?
*

    diva73

  • ***
  • 152
  • Вярвах и успях!
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #18 -: Април 10, 2009, 13:45:37 pm »
Честита нова тема! Нека е дори по - успешна от предишната, пълна само с положителни тестчета. Успеха на момичетата в процедура и тези, които тепърва започват. На вече успелите - лека, безпроблемна и красива бременност и най - здравите и усмихнати бебчета на термин.
Господи, благодаря ти!!!
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #19 -: Април 10, 2009, 13:47:11 pm »
ZVETA_76 , току що звъннах в лабораторията в АГ и питах дали работят през почивните дни. Да, работят , и събота и неделя, Дани, и на Великден ще работят. Така че, споко, момичета :D