0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Инвитро в АГ-Варна - 2
« -: Декември 05, 2008, 22:48:53 pm »
Пускам новата тема, т.к. старата стана твърде дълга
Лиско - благодаря ти  :youwoman:
Пожелавам на всички голяяяямо коремче и много много усмивки.
За спокойствието и вярата няма да казвам, вие си знаете, защото ако ги няма - има бой :)
Късмет милички  :bighug:
Благодарим Ви Д-р Александров!
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #1 -: Декември 05, 2008, 22:56:55 pm »
Линк към старата тема:
Ин витро в АГ Варна
Много положителни тестове и сълзи от радост ви пожелавам, момичета!  yahoo_17
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #2 -: Декември 06, 2008, 10:11:11 am »
Здравейте момичета, аз не пиша вече често , но ви чета с интерес и надежда за повече положителни тестове и щастливи бъдещи майки!
Дано тази темичка е още по-успешна от предишната! :bori_023:
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #3 -: Декември 06, 2008, 10:44:00 am »
Сладури здравейте!какда не се жклуцха толкожа сте милицхки ,а като знам как изживяваме тази тема....,но знам 4е ште завуршим  с успех! спрях се на думи ,които неизлизат от сарцето ми и искам да ви ги напиша:                           Момичета, запалете искрица в душите си!
Очите не бива да са пълни с тъга!
Мечтайте и вярвайте истински,
Има смисъл от всичко в света.
Човек е по-силен от бремето.
Единствен господар на своята съдба.
Трябва наистина, силно да вярваме
А Господ ще ни дари с радостта !
:)
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #4 -: Декември 06, 2008, 18:00:04 pm »
Включвам се и аз за късмет в темата. :D
Мили момичета, не се предавайте. Всяка една ще бъде майка. Много важно е да се покрепяте с любимия и да не допускате негативни мисли.Следя ежедневно темичката и съприживявам радоста и болката на всяка една. Все пак и аз съм една от вас.
:blowingdust:

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #5 -: Декември 06, 2008, 19:53:57 pm »
 :D И от мен пожелания за много положителни тестове и успешни бременности! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 stork-girl stork-boy :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #6 -: Декември 07, 2008, 08:34:40 am »
Честито ви новата темичка.
Желая всяка следваща да е още по успешна от предишната.
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #7 -: Декември 07, 2008, 09:52:24 am »
Много положителни резултати да има в тази темичка !
*

    klem4e

  • ***
  • 307
  • искам значи мога
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #8 -: Декември 08, 2008, 12:40:25 pm »
dori , пак си свършила една чудесна работа! :D
nefertiti777, много ми хареса - благодаря!
Да ни е на късмет новата темичка на всички ни, много бебчета и сбъднати мечти ! :bfp: preggo ylinfant ylinfant ylinfant ylinfant ylinfant ylinfant ylinfant ylinfant
P.S. Който се запише в тази темичка ще последва dori  - така ми каза едно птиченце !  :balk_46:
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #9 -: Декември 08, 2008, 13:07:51 pm »

 Да Ви е честита новата темичка!!!
Много положителни тестове и повече усмихнати лица :P
 Късмет момичета!!!
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #10 -: Декември 08, 2008, 14:14:09 pm »
Здравейте мили  моми4ета! днес ми е 7 ден след трансфера искам да си направвя теста ,но много ме е страх от отрицателния резултат, така сам се здухала  направо кошмар! това нашто не е 4овешко!  :(
:)
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #11 -: Декември 08, 2008, 15:27:02 pm »
Здравейте мили  моми4ета! днес ми е 7 ден след трансфера искам да си направвя теста
Изчакай поне до 10-и ден и тогава пусни един кръвен, мисля че още е много рано и излишно ще се вкараш в някакъв кошмар, ако покаже ниска стойност сега.
 Успех! :D
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #12 -: Декември 08, 2008, 22:46:39 pm »
nefertiti777 споко бе момиче.Ти ни водиш с един ден,питаш ли ни нас с audifen.Аз отвреме на време влизам в някви филми,ама бързо ми минава.Мисли си за идващите празници,мисли какви подараци ще подариш на любимите си хора,излизай на разходки.А в крайна сметка чувствай се бременна до доказване на противното.
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #13 -: Декември 09, 2008, 00:12:59 am »
tzveta80 , ЗДРАВЕЙ мила! благодаря за разбирането! ти как си ,как се 4увстваш нещто боли ли те при мен никакви промени и за това се притесних! не 4е сьм престанала 4е има Господ и си 4акам подарака за Коледа,ама жежко ми е !утре ште си направя един тест  а каквото ште да става! пиши ми като имаш вазможност цунки и касмет! :blowingdust: :bbt:
:)
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #14 -: Декември 09, 2008, 00:18:55 am »
 audifen ,какво се слу4ва с теб загуби се,пиши ни 4е ни липсваш!
:)
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #15 -: Декември 09, 2008, 05:49:03 am »
Нефертити, не бързай с теста. Аз те водя с един ден и още не се замислям даже за тест. Разхождай се, мисли за предстоящите празници. И както казва Цвета - бременна си до доказване на противното  :D.
     
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #16 -: Декември 09, 2008, 09:55:22 am »
Момичета не бързайте с тестовете, особено уринарни. По добре на 10 ден от трансфера отидете до Лаборекспрес и пуснете един кръвен! Успех и ви пожелавам търпение  :wink:
Някой знае ли АГ как ще работят по празниците?
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #17 -: Декември 09, 2008, 10:29:50 am »
dani_ j ,направих го това тест4е и е положително . Немога да ви опиша как се 4увствам- невьрвя ,а летя!Има Господ  и му благодаря! вярвайте в ме4тата си  ! пожелавам ви това щтастие и  нека всяка от нас полу4и подарака си за Коледа! целувки и успех!
:)
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #18 -: Декември 09, 2008, 10:50:30 am »
на 9 декември, днес, когато празнуваме Зачатието на Пресвета Богородица от св. Анна Тропар, глас 4
Днес оковите на безчадието се развързват,
защото Бог, като чу Иоаким и Анна, повече от надеждата,
явно им обеща да се роди Отроковицата, от която се роди Сам Неописаният,
Който, станал Човек, повели на ангелите да й викат:
радвай се, благодатна, Господ е с тебе.

Кондак, глас 4, подобен: Явился еси
Вселената празнува днес Анниното зачатие,
дадено от Бога, защото тя роди родилата не изказано Словото.
Хаиде да запалим по една свешти4ка !

 



Дълго време Йоаким и Анна нямали деца. Освен личната си мъка трябвало да понасят и обществения укор, тъй като бездетството, считано за Божие наказание, не се посрещало със съчувствие. С молитва и надежда дошла вестта за дългоочакваната рожба, която ще бъде наречена Мария.

Още от началото на VII век за него има написан специален текст и беседа от св. Андрей Критски -  автор на църковни молитви и химни. В текстовете на това богослужение четем думите, вложени в устата на Анна:

"Радвайте се заедно с мен, всички колена Израилеви! Аз нося рожба до сърцето си. Спасена съм от укора за бездетството ми. Тъй беше угодно на Бога, който чу молитвата ми, излекува болката ми и ми даде каквото сърцето ми желаеше."

Така преданието е допълнило евангелския разказ, без да му противоречи, като по един естествен и много човешки начин е запазило спомена за семейството на нашия Господ.
:)
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #19 -: Декември 09, 2008, 11:31:37 am »
Нефертити, страхотно! Дано всичко по-нататък е наред и да гушкаш най-сладките бебоци. Аз тъпо и упорито ще си чакам до 14-ти ден  :D.