0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ин витро АГ - Варна 7
« -: Септември 28, 2010, 12:25:49 pm »
Здравейте на всички,дано нямате против че аз пускам темичка :).
 
 Нека пожелая същото и аз както Барбчето в предната темичка :

 
 1. Леки стимулации;
 2. Хубави , качествени яйцеклетки;
 3. Избор от добре развиващи се ембриончета;
 4. Едно-две ембриончета, които ще ви харесат за цели 9 месеца;
 5. И на финала - по 1-2 ревливи, малки, сладки и любящи бебочета!


 Успех момичета,никога не се предавайте,вярвайте с цялото си сърце от началото до края :).
 
Връзки към педходните теми:

Ин витро АГ - Варна - 1
Ин витро АГ - Варна - 2
Ин витро АГ - Варна - 3
Ин витро АГ - Варна - 4
Ин витро АГ - Варна - 5
Ин витро АГ - Варна - 6

Сайт на клиниката:
http://www.invitro-varna.com/

Сайт на д-р Александров и д-р Кисьов:
http://www.ivfcentre-varna.com/
http://www.laparoscopy-varna.com/
« Последна редакция: Септември 28, 2010, 12:39:27 pm от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #1 -: Септември 28, 2010, 12:40:04 pm »
Monkey ама как да сме против, ти си ни една от късметите :D

от вчера почнах да пия повече течности и наистина се почуствах много по добре, не съм толкова подута и корема не ма боли :D, само проблемът гърдите сега...много болят, ох........то ако не едно то другото :lol:
Рачо лесно ти на теб...... :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #2 -: Септември 28, 2010, 13:25:52 pm »
Ех кога ги изписахме тези 50 страници направо не ги усетих :P, абе усетих ги аз ама ми беше приятно да ги споделям с всички вас момичета и момчета, това за мен бяха едни от най-вълнуващите странички в живота ми ,колко пъти съм ги препрочитала и всеки път се просълзявах като ги чета , все едно ги чета за първи път, това са странички изпълнени с толкова емоции и толкова любов , която лъха от всякъде и заразява всеки , който се докосне до тях  :lovedock:Как тупка сърцето ми и сега ,когато пиша тук в новата ни тема , колко силно се надявам това начало да донесе толкова много щастие и усмивки на всички , които са съпричастни към тази тема , желая тези нови странички да бъдат незабравими за всички , които се потапят в това море от емоции и вълнения.Пожелавам на всички да уловите :balk_175: своето щастие и то да завърши така :bori_015: или така :bori_002:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #3 -: Септември 28, 2010, 14:22:47 pm »
Здрвейте и от мен,
сега се връщам от трансфера прибрах си две ембриончета и сега и аз започвам чакането до 12.10.Док каза че били много хубави ама да видим, силно се надявам да стане, както на мен така и на всички желаещи с цялото си сърце да им се сбъдне тази толкова чакана мечта.Стискам палци на всички, на които им предстой пункция или трансфер.Май чакаме някои хора вече да се похвалят с положителни резултати.

Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #4 -: Септември 28, 2010, 15:22:45 pm »
Чуспито честито, вярвам че ембриончета много ще те харесат и така за 9 месеца preggo yahoo_17

кажи как мина трансфера....бързо ли стана всичко, на мен сега само това ми е в главата, ама то разбираемо..... :D

Сперанца.....мерси за хубавите думи :bighug:,на мен ми се  насълзяваха очите от вашите постове, ама то били сълзи от радост...от вашата радост, дано и аз да я изпитам на живо :balk_112:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #5 -: Септември 28, 2010, 15:41:07 pm »
Трансфера мина бързо и безболезнено.Около 15 мин.След това полежах още малко около 30 мин. и си тръгнахме.Не се наливай много с вода просто си пий нормално да има нещо в пикочния мехур, така по лесно преминавал трансфера.Спокойно всичко минава бързо ама сега чакането е бавно.Ти колко ембриончета хубави имаш?
Успех утре ще стискам палци и ще чакам да кажеш как е минало.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #6 -: Септември 28, 2010, 15:50:08 pm »
Момичета, на вас останаха ли ви ембриони за замразяване? Замразихте ли?


Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #7 -: Септември 28, 2010, 16:02:43 pm »
Чуспито....иначе 12 се оплодиха, но колко останаха нищо не знам.....утре ще разбера,иначе би било хубаво да имам и за замразяване
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #8 -: Септември 28, 2010, 16:06:38 pm »
Здравейте в новата темичка момичета!
Ех как само се вълнувам като ви чета сперанца, мънки, сикссенс... всички минали по този трънлив път момичета, много ме вдъхновявате и ме зареждате с надежда за успех!
Chuspi браво на твоите юначета, сега полежавай, почивай и стискам палци за  :bfp: !
Marigri трансфера е като преглед, на който с катетърче, което не усещаш, док прехвърля в нас нашите геройчета, а за да вижда къде точно да ги сложи, д-р Кисьов държи ехографа върху коремчето ти, минава за нула време! Успех утре  :crossfingers:
Eillе и ние искахме, но док ни сложи най-читавите на 3 ден и каза че до 5 не мисли че ще останат хубави и нищо не направихме. Мисля че трябва да останат след трансфер достатъчно на брой хубави на 5 ден, които да замразят, защото после след размразяване не всички оцеляват.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #9 -: Септември 28, 2010, 16:20:13 pm »
При мен нямаше за замразяване.То трябва да са много хувави и чак тогава да се говори за замразяване.Док каза че мойте 2 са много хубави а третото не много , затова ми даде да избирам.Ама аз си викам ако се хванат и трите дали няма да имам усложнения, че с моята хиперстимулация дето може да се получи малко ме е страх и затова реших 2.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #10 -: Септември 28, 2010, 16:46:34 pm »
Айдеееее,нова тема,нов късмееееет!! За всичкиии! osi_5
За да замразявате,то поне 10 броя трябва да са супер! така каза док иначе с времето ,което е нормално,малко им пада качеството и ако не са супер отличници,просто няма смисъл! А и психологически е тъпо,да се надяваш и накрая да ти кажат,че от снежковците,нищо добро не е останало! Това е май технологията на Док! А и на вас няма да ви трябват,бе,момииии!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #11 -: Септември 28, 2010, 18:26:02 pm »
Ех, бе Рачо - ами може да потрябват за братчета или сестричета, ние не мислим негативно, а в перспектива :P.


*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #12 -: Септември 28, 2010, 21:44:41 pm »
Хайде дано новата темичка да е късметлийска! Като имаме предвид кой я пусна, сигурно ще е така!
Късмет утре на Маригри!
Някой трябваше утре май да си прави тест? Чакаме положителния резултат!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #13 -: Септември 28, 2010, 22:52:22 pm »
Какво правите бе хора от 10 4аса не съм влизала във форума и хоп нова теми4ка.Пожелавам си тя да донесе  stork-girl или stork-boy на вси4ки,които пишат или са съпри4астни с нея.Маригри  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.Аз ина4е си 4акам да дойде 5 ден за трансфера ве4е нямам търпение ама утре ще мине някакси.Яни4ка къде се губиш 4акаме добрите новини.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #14 -: Септември 29, 2010, 09:16:55 am »
Цопвам да следя новата тема, късмет на всички и чакам само хубави новини!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #15 -: Септември 29, 2010, 11:00:16 am »
Здравейте момичета кокичета!
Многооооооо ми тежи корема, така ли трябва да е след трансфер?Май на някой днес ще му връщат бебешоците чакаме да се похвали!!!
Аз днес не издържах само да лежа и съм малко на работа.Дано да не е проблем за ембриончетата, мисля че не трябва да се лежи постоянно нали?

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #16 -: Септември 29, 2010, 11:26:22 am »
chuspi нали слагаме 3*2 утрогестан, първите 2 слагам сутрин след закуска и полежавам около час, следващите около 3 следобяд, пак полежавам, а последните точно преди сън. В останалото време не се спирам общо взето, чак малко се притеснявам дали не прекалявам.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #17 -: Септември 29, 2010, 11:39:36 am »
Аз сутрин и вечер го слагам Утрогестана ама на обяд го пия, питах Анито каза че нямало значение , според вас така ли е ?
Как е по добре да се пие или да се слага вагинално или и двете действат по един и същи начин?
Знам за страничните действия при оралното приемане, но ме интересува действието едно и също ли е?

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #18 -: Септември 29, 2010, 11:46:25 am »
честно казано не зная каква е разликата, аз винаги съм го слагала, не съм пила
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #19 -: Септември 29, 2010, 12:07:11 pm »
Аз сутрин и вечер го слагам Утрогестана ама на обяд го пия, питах Анито каза че нямало значение , според вас така ли е ?
Как е по добре да се пие или да се слага вагинално или и двете действат по един и същи начин?
Знам за страничните действия при оралното приемане, но ме интересува действието едно и също ли е?

Не, не е същото, вагиналното поставяне е оптималния вариант. Обикновено  орален прием се препоръчва преди трансфер или ако няма възможност.


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън