0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ин витро АГ - Варна 6
« -: Април 02, 2010, 12:00:34 pm »
В тези предВеликденски слънчеви дни - на мен май се пада честта този път да пусна новата темичка  :wink:
Бъдете здрави, момичета и момче!
Бъдете весели, положително настроени и знайте, че щастието ЩЕ ви намери!

Пожелавам на всички ви:
1. Леки стимулации;
2. Хубави , качествени яйцеклетки;
3. Избор от добре развиващи се ембриончета;
4. Едно-две ембриончета, които ще ви харесат за цели 9 месеца;
5. И на финала - по 1-2 ревливи, малки, сладки и любящи бебочета!


Обичайте се и обичайте  :bighug:


Барбаронче, допълвам те ;)

Връзки към предходните теми:
Ин витро в АГ-Варна - 1
Ин витро в АГ-Варна - 2
Ин витро в АГ-Варна - 3
Ин витро в АГ-Варна - 4
Ин витро в АГ-Варна - 5


Сайт на клиниката:
www.invitro-varna.com

Сайт на д-р Александров и д-р Кисьов:
www.ivfcentre-varna.com
www.laparoscopy-varna.com

« Последна редакция: Април 19, 2010, 21:14:31 pm от cygnus »
Re: Инвитро АГ - Варна 6
« Отговор #1 -: Април 02, 2010, 12:03:53 pm »
Браво на теб , днес си много  бърза дано така да ти върви във всичко , да си упорита и да пориш вълните на живота все с такава бързина!!!  osi_7 osi_9 Барбаронче дано и други да се включат в тази нова тема за да не си говорим само ние двете и да има само  :bfp1: тестчета!!!!!
« Последна редакция: Април 02, 2010, 12:06:31 pm от speranza »
Re: Инвитро АГ - Варна 6
« Отговор #2 -: Април 02, 2010, 12:56:06 pm »
В аптека Фарма Плюс във Варна ще има промоция на Гонал Ф 75. За количество над 20 бр. цената ще е 46 лв. До ден два   трябва да им пристигне гонала на новата цена, така че няма смисъл да се ходи до Румъния, освен ако не ви се правят екскурзии:)))).


Мисля, че това ще е от полза на доста момичета!

Сперанца, бърза съм, защото съм си в къщи по цяяяяяяял ден и май само интернета ми е занимавката  :lol:
И ще се включат още мацки - няма начин  :wink:
*
Re: Инвитро АГ - Варна 6
« Отговор #3 -: Април 02, 2010, 17:36:12 pm »
Бъдете много здрави и нека темата се напълни с много радостни новини.
     
Re: Инвитро АГ - Варна 6
« Отговор #4 -: Април 02, 2010, 18:54:16 pm »
Само и единствено сълзи от радост да има в тази тема,аз миля да се запиша пак съвсем скоро в борещите се  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Инвитро АГ - Варна 6
« Отговор #5 -: Април 03, 2010, 11:14:06 am »
Присъединявам се към пожеланието на Мънки
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #6 -: Април 04, 2010, 09:36:33 am »
 Христос Воскресе,момичета! Бъдете много здрави ,румени и щастливи! Много незабрави мигове за вашите семейства! Нека чудото на Божието воскресение ви зареди с още повече сила и назежда ,за да стигнете до края на пътя по който вървите!! Успех на всички ви!!:balk_35:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #7 -: Април 04, 2010, 09:54:08 am »
Христос Воскресе! Желая на всички ви само щастие и много хубави моменти от тук на татък.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #8 -: Април 04, 2010, 10:48:43 am »
Нека си пожелаем пламъчето на запалената свещ във Великденската нощ да освети душите и сърцата ни, носейки топлината на вярата. Добротата да изпълва живота ни с много радост и щастливи изненади! Да бъдат добри дните ни, светли мечтите ни, богати сърцата ни и благословени делата ни!
С пожелание за здраве, мир и надежда, благополучие и светли Великденски празници!

Честито Възкресение Христово!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #9 -: Април 04, 2010, 10:56:39 am »
Честито Воскресение Христово! Пожелавам ви здраве и късмет и дано БОГ чуе молитвите ви и сбъдне мечтите ви  и дари всяка една от вас с бебче през тази година.Дано на всяка една от нас се случи чудото ,чудото да станеш майка.

Бъдете Благословени!
 
[/
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #10 -: Април 04, 2010, 11:08:56 am »
Христос воскресе!
Бъдете живи и здрави, весели, засмени, много късмет, много любов!
И да пожелая много здраве и късмет на екипа в АГ - Варна, начело с д-р Александров!
Нека продължават да сбъдват нашите мечти  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #11 -: Април 04, 2010, 12:03:00 pm »
Честито Възкресение Христово !!!! Нека Бог със своето Възкресение да дари на всички много вяра , любов щастливи мигове занапред и на всеки да чуе молитвите към Него и да ги направи реалност !!! Бог да ни благослови  всички да станем майки ! Амин :balk_44:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #12 -: Април 04, 2010, 14:35:24 pm »
              :balk_40: Христос воскресе!  :balk_35: :balk_45:
                                 
                    Здраве и късмет,
         на всички бременни, всичко до край да им е наред!
   Много нови попълнения в темата и прекрасни здрави бебчета на финала!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #13 -: Април 04, 2010, 21:58:23 pm »
Христос воскресе!
Нека здравето и доброто настроение не ни напускат и дните ни да са изпълнение с много усмивки и щастливи изненади! Желая на всички ни сбъднати пролетни обещания и щастливи нови спомени!Не губете вяра  :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #14 -: Април 05, 2010, 08:48:22 am »
Христос воскресе!
Цоп в новата тема, гушкам ви всички :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #15 -: Април 05, 2010, 15:55:21 pm »
Здравейте момичета! Първо Христос Воскресе. Искам да ви запитам, след пункията оставали се да се пренощува в клиниката или ви пускат още същия ден?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #16 -: Април 05, 2010, 16:02:08 pm »
Здравейте момичета! Първо Христос Воскресе. Искам да ви запитам, след пункията оставали се да се пренощува в клиниката или ви пускат още същия ден?
Оставаш да полежиш няколко часа и си тръгваш още на същия ден. Разбира се, ако не дай си Боже има някакво усложнение - ще се наложи да останеш (но това са много редки случаи).
Късмет на всички в новата темичка :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #17 -: Април 05, 2010, 16:12:53 pm »
Crow благодаря ти за бързия и изчерпателен отговор. Пожелавам на всички положителни резултати.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #18 -: Април 05, 2010, 17:28:47 pm »
Ехооо...
Христос Воскресе !
Само чета, ама не съм се разписвала и аз в новата темичка :DА трябвааааа :D
Момичета ( да ме прощава Рачо  :D), да ви попитам, като пихте регулона имахте ли някакви оплаквания. На мен ми е седми ден откакто го пия, страшно ми се спи, а гърдите много ме болят и са много напрегнати.Те тва е много гадничко :(
На някой друг случвало ли се е такова нещо?

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #19 -: Април 05, 2010, 17:49:22 pm »
Аз май нямах никакви странични ефекти от Регулона. По едно време ми беше нервно, но едва ли е било от това ... Иначе доколкото знам, при някои се появява кървене.
Потърпи още мъничко ... и късмет !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.