0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rose_92, това не е тема за дискусия, а статистическа тема, в която се споделят симптоми при вече  доказана бременност. Има друга тема за обсъждане на въпросите, които те вълнуват: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49932.0

Еми съжалявам, че съм писала и в тази тема...
Още в самото начало на бременността започнах да заспивам буквално където седна :) Гърдите ми нарастнаха и ужасно много ме боляха, не можех да си вдигна ръцете и да си съблека блузата. Отстрани забелязах едни големи сини вени, зърната станаха тъмни. Усещах боцкане в яйчниците и странно придърпване около пъпа, нещо като мускулна треска. След 6 г.с. започна гаденето, но не повръщах.
Нямах абсолютно никакви усещания и точно една седмица след положителния тест за бременност започнах да повръщам. И така от 5-та до към 20-та г.с.  :wink:
Здравейте,
исках да попитам след колко време след половият мога да си направя тест,за да разбера дали съм бременна!
Благодаря предварително!
*
hrisima, това не е тема за дискусия, а статистическа тема, в която се споделят симптоми при вече доказана бременност.  Може да зададеш въпроса си в някоя от тези теми:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49932.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50240.0

Моите симптоми преди закъснение не са били кой знае какви. Бях много гореща, което ме караше да мисля, че имам повишена БТ, но не я мерех и само предполагах. Гърдите ме боляха от подмишниците чак. Най- смешния ми симптом, понеже имах една неуспешна бременност преди това и ми се беше случило същото, бяха мокрите сънища  :oops: Дори и на обяд да си полегнех сънувах..леле какви неща  :lol: И така после се мотах шест дни след като ми закъсня. Та след толкова опити и сълзи, мога да кажа, че наистина стана когато не очаквахме :D
Момичета, здравейте.
Искам само да споделя какво се случва в последната една седмица и половина с мен и ако може да ми дадете съвет. Значи със бъдещия ми съпруг не се пазим изобщо и искаме дете. След няколко отрицателни теста за бременост сепредадох. Обаче от няколко дни главата не спира да ме боли, кръста също ме понаболва, вие ми се свят и колкото и да пуша, след 10 минути пак ми се пуши. Гърдите не ме боля, не са и чувствителни, но пък за сметка на това постоянноми се повдига. Тест ме е страх да направя, а чак на 21 трябва да ми дойде. Моля
, кажете ми дали е възможно да има нещо :)
*
viks21, това е статистическа тема, в която се споделят симптоми при вече доказана бременност.  Може да зададеш въпроса си в тази тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49932.0

 И аз да споделя вече.впечатление ми направи,когато реших да изчистя тоалетната на котарака,че ми се повдигна,а другото беше,че от една седмица имах телесна температура 37.1 и мислех,че съм настинала.това беше преди да разбера за изненадата.после зърната станаха много болезнени,спеше ми се (и още е така) постоянно,а вече ме мъчи и гадене (в 8ма г.с. съм).това е за сега при мен :) успех на чакащите с нетърпение чудото :)
Болки в стомаха могат ли да се появят при евентуална бременност,при предна  завършила с мисед имах.Сега чакам цикъл.Има закъснение, но предпочитам да не бързам с изводите.
*
pufi 17, това е статистическа тема, в която се споделят симптоми при вече доказана бременност.  Може да зададеш въпроса си в тази тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50621.0

*
Привет на всички!

Най-после и аз да се запиша в тази темичка. Днес получих положителен резултат след кръвен тест  :D За протокола: това ми е втора бременност. Имах гадене след овулацията, но то може и да е от прогестана, който взимам. 1 седмица след ову започна типичното дърпане от двете страни и в средата, при първата бременност го обърках с МПС. Сега много ме беше страх да се надявам и затова изчаках... В неделя отворих шкафа с подправките и ми замириса гадно, както при първата ми бременност. Това ми даде надежда и си направих уринен тест, не с първата урина. Втората черта беше толкова бледа, че може би само въображението ми я видя  :) Днес си направих кръвен тест при гинеколога ми и той е положителен  :bfp:
Също много ми е студено, да не би да е от времето? От 2 дни имам киселини, не е ли рано?
И за сега гърдите ми не са напрегнати, първият път бяха.
Това е от мен, ще ви държа в течние за нови симтоми.
Привет и от мен!

Преди серията от положителни тестове (уринарни) нямах никакви симптоми. Ама грам. Една-две седмици по-късно се изсипаха с голямата кошница. Повръщах като бесна, даже и чешмяната вода повръщах, мъж ми влачеше, заваллията, едни туби с изворна вода - ама да не са много големи, че да може да ги вдигам... Миришеше ми от всичко и на всичко - заобикалях дюнерджийниците със стотици метри и се чудех как хората го ядат това; можех от метър и половина да кажа какво си ял по-оня ден (е, преувеличавам, ама не с много  :lol: ) И можех денонощно да спя. По всяко време и във всякаква поза.

На по-късен етап започнах да плача. Без никаква причина или смисъл. Просто ей така - както си ходя по улицата, примерно. Помня, отиваме с приятели на кино. Излизам аз от салона, ама обляна в сълзи. И хлипам - ''Това е мега тъпият филм, едвам го издържах''. И всички  8O - е като е толко' тъп, защо ревеш?!?  :lol:
“A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.”


― William G.T. Shedd
Момичета от доста време влизам в форумите и чета вашите истории,но ето  че дойде и моят ред.От няколко дни все се питам бременна ли съм или не съм,четех симтомите за начална бременнст,имам някой от тях,но си мислех че си въобразявам.Днес един ден преди цикъла не издържах и си направих тест за бременност лейди тест и беше положителен,след това шуар чек и клиар тест и те положителни :-). Немога да ви опиша щастието си,утре съм на кръяен тест,а симтомите по който се осамних почна много да ми се доспива и се чувствам някак уморена,зърната ми станаха по чувствителни и имам от няколко дни страшен апетит,както и предърпвания ту в яйчниците,ту в кръста:-)
Здравейте мили дами!Дойде и моя ред да споделя моите симптоми за тези жени,които се чудят дали са бременни.
При мен бяха по изявени физически.
Явно съм чувствителна от към забременяването.
Направих си тест за овулация и излезе положителен.На другата сутрин се събудих със силни болки в кръста държаха ме 5 дена и трудно кляках.
Казах си тука нещо има неможе такава рязка болка без причина.
Започнаха да се увеличава ореола на зърната ми,но не е потъмнявал.
Зърната станаха по чуствителни доста преди датата Ц може би 10 дена.
Зърната станаха зърнести(на точици или малки пъпчици-така ги определям)-Това е един от най сигурните симптоми,че сте забременяла, защото появата им е от бременност или хормонални проблеми няма друго.Аз нямах хормонални проблеми и си казах,ако не съм бременна на лекар тези болки в кръста и тези зрънца не са нормални.
Гърдите започнаха да ме болят точно когато си започват обикновенно.
Чаках закъснение 3 дни.

Сега съм в 7 седмица и ми прилошава постоянно и трябва да ям през 2-3 часа за да ми мине.
Истината е че това не е апетита коийто си мислите.Това не нормалния апетит,а насилствено принудително и т.н. действие на организма ЯЖ или ще ти става ЛОШО.Повярвайте ми без апетит хапвам.А глада е все едно не си яла два дена.....Ям малко и ми минава.
*
Да се запиша и аз и дано съм полезна.
Моите симптоми бяха много,много ранни,дори все още не ми е закъсняло.Направих уринен тест за бременност на 18.11 - отрицателен,а на 21-ви вече беше положителен,потвърден и от кръвен - 215.6000 mu/ml.
Болезнените гърди  започнаха още след овулацията,като седмица след нея само зърната ми останаха много болезнени,червени и подути.Започна и едно неприятно сърцебиене,ускорен пулс (дали от ниското ТСХ или от бременността,все още не знам),често пишкане и потъмняване на урината, и стигаме до предменструални болки 5,6 дни преди МЦ ниско долу,но различното е ,че боли като при едни от най-болезнените ми цикли,но не постоянно и за кратко.Имам огромен апетит,аз не ям месо,но ето,че ми се прияде от всичко.Сигурна съм,че пропускам нещо,но това са най-важните ранни неща при мен.Успех на всички
*
Да кажа и аз,след като вече имам бебче на три месеца,че симптоми нямах.Повече симптоми съм имала някой пъти преди цикъл,отколкото когато забременях.Симптомите се появиха на по- касен етап.
*
Здравейте мили дами,това е първият ми месец в опити,чета симптомите и да ви кажа честно,когато ги четеш много често ги търсиш в себе си и дори да ги няма си ги нагласяш,единствено гърдите ми са по-чуствителни и иам спазми в яйчниците,разбира се всяка жена е различна,най-добре е просто да изчакам  да си направя тест,съжалявам ако не се вписвам в тази тема,приятен ден
Здравейте,5 седмица и 6 дни съм,до днес единствените ми симптоми бяха сънливост и няколко вечери киселини в стомаха.Моментни спазми в матката също.А още преди закъснението няколко вечери нощно изпотяване, което никога не ми се беше случвало.Днес сутринта обаче станах с много силен световъртеж и гадене,и силен глад.Зорлен изпих един фреш портокал +2 бисквити и след още час лежане ми поотмина. . .След което станах за закуска , но веднага след това пак се тръшнах на леглото.☺Голям сън!Това е от мен засега, Весели Празници! 
Здравей, uBu..с много добри чувства искам да ти кажа само едно-уверила съм се в това отдавна.Вече малко повече от година правим опити за бебе..В началото всеки месец четях по цял ден за симптомите на ранната бременност и колкото повече четях,толкова повече си въобразявах и всеки месец бях бременна..Казвам ти го като съвет-недей да търсиш постоянно някакви симптоми,защото накрая разочарованието е още по-голямо..Казвам ти го опит,когато Господ е рекъл тогава ще стане!Пожелавам ти при теб да е по-скоро.Успех и Весели празници !!!