0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дали съм бременна? - 8 част
« -: Септември 05, 2014, 19:43:16 pm »
Заповядайте в новата тема, момичета!  :)
Нека да ни е на късмет и много положителни тестове  :D
Успех на всички!


Линк към предишната тема   Дали съм бременна? - 7 част
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49932.0

Дали съм бременна? - 6 част
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49092.0

Дали съм бременна? - 5 част
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48443.0

Дали съм бременна? - 4 част
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=46779.0

Дали съм бременна? - 3 част
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44380.0

Дали съм бременна? - 2 част
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=41006.0

Дали съм бременна?
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=27975.msg669349#msg669349

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #1 -: Септември 05, 2014, 19:57:42 pm »
Здравейте :)
Писах и в темата за Дуфастон но да попитам и тук :) Пия дуфастон от 2 месеца от 17 до 26 ден 2*1 на ден. Искам да  ви попитам (и да си споделя с вас)  кога е горе долу нормално след като свърша 10те дена да ми дойде (не че искам :) ) , защото предния месец пет дена преди да ми дойде лелката имах подут корем ПМС ясно изразени , а днес (1ви ден от закъснението) нямам никакви симптоми освен много леки болки в гърдите. Цкълът ми беше на 04.08 Овулацията ми беше около 12 - 14.08 (по- раничко мисля от друг път, но ясно изразена с розово зацапване и ЦС) .ММ има проблем с спермограмата(олигозооспермия), но въпреки това Мислите ли че имаме шанс   :balk_160: да се е случило Чудото  след като още няма цикъл :ask: Ще изчакам още 2 3 дни и ще правя тест... Извинявам се ако пиша не на точното място :)
П.С : Надеждата умира последна :) Целувки и Успех на всички..
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #2 -: Септември 05, 2014, 20:04:45 pm »
Здравейте :)
Писах и в темата за Дуфастон но да попитам и тук :) Пия дуфастон от 2 месеца от 17 до 26 ден 2*1 на ден. Искам да  ви попитам (и да си споделя с вас)  кога е горе долу нормално след като свърша 10те дена да ми дойде (не че искам :) ) , защото предния месец пет дена преди да ми дойде лелката имах подут корем ПМС ясно изразени , а днес (1ви ден от закъснението) нямам никакви симптоми освен много леки болки в гърдите. Цкълът ми беше на 04.08 Овулацията ми беше около 12 - 14.08 (по- раничко мисля от друг път, но ясно изразена с розово зацапване и ЦС) .ММ има проблем с спермограмата(олигозооспермия), но въпреки това Мислите ли че имаме шанс   :balk_160: да се е случило Чудото  след като още няма цикъл :ask: Ще изчакам още 2 3 дни и ще правя тест... Извинявам се ако пиша не на точното място :)
П.С : Надеждата умира последна :) Целувки и Успех на всички..
Здравей, дано да имате повод за радост. Стискам палци.  :goodluck:По принцип до 10 дни след спиране на дуфастона идва цикъл.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #3 -: Септември 05, 2014, 20:16:56 pm »
Успех на всички момичета! Само положителни тестчета и сладки бебчета в новата тема! :bori_021: :bori_017: :bori_002: :bori_015: :bori_012: :goodluck:
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #4 -: Септември 05, 2014, 23:54:47 pm »
strawberry_11, при мен цикълът идва около 2 дни след спиране на Дуфастона, но се смята за нормално до 10 дни да започне кървенето.
Направи тест за бременност, ако овулацията е била на посочената дата, то тестът със сигурност ще отчете. Стискам палци за положителен резултат  :D и пиши ! 

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #5 -: Септември 06, 2014, 23:12:12 pm »
Момичета, този месец какъв е този мой цикъл, не ми харесва. Първо ми закъсня с около 3 дена, имах болки доста силни през нощта до степен да се събудя и да пия спазмалгон, което е нетипично за мен, на сутринта очаквах да ми е дошло така доста сериозно а то съвсем леко зацапване, после си казах през деня ще започне, но не слабо течение, като за първи ден, и днес е втори ден и съм със зацапване... На всичкото това ме заболя под мишницата лимфен възел ли какво беше не цнам, чак се поду леко, но днес няма нищо мина ми. Да взема още един тест в понеделник и да ходя на лекар да видим да няма нещо лошо....
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #6 -: Септември 06, 2014, 23:25:27 pm »
Деси следя те в темата,това зацапване звучи обнадеждаващо.Защо направо не си пуснеш един кръвен и да очакваме един хубав резултат.Дано да ти е положителен теста и да оредяваме малко по малко в темите.Имаш стиснатите ми палци силно :wink:
Не се отказвайте от мечтите си!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #7 -: Септември 07, 2014, 08:21:12 am »
Момичета, този месец какъв е този мой цикъл, не ми харесва. Първо ми закъсня с около 3 дена, имах болки доста силни през нощта до степен да се събудя и да пия спазмалгон, което е нетипично за мен, на сутринта очаквах да ми е дошло така доста сериозно а то съвсем леко зацапване, после си казах през деня ще започне, но не слабо течение, като за първи ден, и днес е втори ден и съм със зацапване... На всичкото това ме заболя под мишницата лимфен възел ли какво беше не цнам, чак се поду леко, но днес няма нищо мина ми. Да взема още един тест в понеделник и да ходя на лекар да видим да няма нещо лошо....
Здравей Деси, ваеми един тест Престо. Но отиди и на лекар. Успех!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #8 -: Септември 07, 2014, 08:31:51 am »
Температурата ми е ниска за да има бременност, тази сутрин я измерих,  но наистина не мога да си обясня от какво е това смущение.....може ли да не е имало овулацията????
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #9 -: Септември 07, 2014, 10:29:28 am »
Деси, добре е да те прегледат с вагинален УЗ. Възможно е да не се е спукал фоликула и това да смущава цикъла ти. Ако е това, кистичката може и сама да се спука и изчисти с цикъла или да се свие постепенно .... Това не означава непременно хроничен проблем, може да е само за този цикъл, случва се понякога да има ановулаторен ц., но е добре да те прегледат, ако имаш възможност.
« Последна редакция: Септември 07, 2014, 11:22:29 am от marsi »

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #10 -: Септември 07, 2014, 10:47:47 am »
А възможно ли е да бъде от промяната на времето и всички аномалии който се случват ? (+ запис към темата ) Деси , стискам ти палци всичко да е наред  :kiss:

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #11 -: Септември 08, 2014, 16:11:06 pm »
Записче от мен :) Деси какво става с теб?

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #12 -: Септември 08, 2014, 17:00:29 pm »
Ще полудея момичета вече,дайте мнение....Правихме секс на 12 Август,тряваше да ми дойде на 1 Август но вместо това получих зацапване,което беше до вчера включително..Закъснява ми вече 7 ден,пуснах кръвен на 1,който беше отрицателен..нямам ПМС,не ме болят гърдите както винаги преди цикъл..Чувствам само леко придърпване ниско долу,снощи имах болки в кръста,ям страшно много и  пишкам доста често..Силно вярвам че съм бременна,но не знам вече,дали е възможно въпреки отрицателния кръвен на 1.09....Много силно го искам,и съм си втълпила че е станало,дано не остана неприятно изненадана до 15,когато имам час при лекар..Според вас има ли вероятност да съм бременна!?
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #13 -: Септември 08, 2014, 18:26:39 pm »
Ще полудея момичета вече,дайте мнение....Правихме секс на 12 Август,тряваше да ми дойде на 1 Август но вместо това получих зацапване,което беше до вчера включително..Закъснява ми вече 7 ден,пуснах кръвен на 1,който беше отрицателен..нямам ПМС,не ме болят гърдите както винаги преди цикъл..Чувствам само леко придърпване ниско долу,снощи имах болки в кръста,ям страшно много и  пишкам доста често..Силно вярвам че съм бременна,но не знам вече,дали е възможно въпреки отрицателния кръвен на 1.09....Много силно го искам,и съм си втълпила че е станало,дано не остана неприятно изненадана до 15,когато имам час при лекар..Според вас има ли вероятност да съм бременна!?
Здравей, съжелявам, но щом кръвният тест не е отчел, по-вероятно е да няма бременност.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #14 -: Септември 08, 2014, 23:23:39 pm »
Здравейте момичета, на мен цикълът ми е доста оскъден този месец, само един ден беше слабо течение и два дена зацапване с ежедневна превръзка. По принцип аз имам по-обилен цикъл в първият и вторият ден и след това още два три зацапване. Мисля да отида на лекар, но не знам има ли смисъл и какво може да ми каже.  Не успях този месец сега започвам отново с надеждата за едно малко, сладко, розовичко бебче. Успех и на вас.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #15 -: Септември 09, 2014, 14:48:13 pm »
Да се запиша и аз в темата :)

При предните ми две бременности (не успешни) гърдите започваха да ме болят около деня на овулацата. Този месец също ме заболяха около овуто и много силно се надявам този месец да е моя и дай боже всичко да е наред.
 
Успех на всички.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #16 -: Септември 09, 2014, 15:47:28 pm »
Деси и на мен ми се е случвало да ми е слаб Ц.,но на следващият месец ми е идвал с пълна сила придружени с световъртежи,ниско кръвно ,а бе много зле :(  според мен да изчакаш до другият ти ц.ако е пак само зацапване тогава да идеш на лекар,ама ако не ти се чака иди сега.ти решаваш  :goodluck:
Сейвидж супер графика дано ти е на късмет  :crossfingers:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #17 -: Септември 09, 2014, 15:48:55 pm »
The savage, стискам ти палци :) И аз съм около 10ти -11 ти ден след ову :) Дано е нашият месец, а и на всички желаещи момичета :):goodluck: :goodluck:
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #18 -: Септември 09, 2014, 15:56:32 pm »
Дано, очаквам цикъл на 15 Септември, а на 16 съм рожденичка и така силно се надявам на един страхотен подарък   :bfp:
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #19 -: Септември 10, 2014, 11:13:38 am »
Дано, очаквам цикъл на 15 Септември, а на 16 съм рожденичка и така силно се надявам на един страхотен подарък   :bfp:
Най-искрено ти пожелавам този подарък , графиката ти е страхотна , дано влезне в темата за "бременните графики"  :cloud9: