0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #100 -: Октомври 04, 2014, 10:47:36 am »
Здравейте, и аз така си мислех, в понеделник сутринта ще пусна още един кръвен, а следобяд вече ще мога да си отида на преглед при моята АГ. Откакто пия дуфастона зацапването ми понамаля значително и сега пак е като в началото съвсем малко по т.х.
Но за сметка на това пък притеснението ми значително се увеличи 
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #101 -: Октомври 04, 2014, 12:00:18 pm »
Но за сметка на това пък притеснението ми значително се увеличи
Притеснение винаги ще има, но с това не си помагаш - напротив.
Опитай се да се успокоиш, почивай повече, чети книжка, гледай развлекателни неща.
Ей го къде е понеделник, не остана.
Вълнувам се заедно с теб и ще се надявам на хубаво развитие! :crossfingers:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #102 -: Октомври 04, 2014, 15:48:50 pm »
 здравейте момичета правих тест преди малко какво мислите ?

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #103 -: Октомври 04, 2014, 16:02:26 pm »
здравейте момичета правих тест преди малко какво мислите ?
Честито, доста бременен изглежда тестът!  :bori_012: :bori_002: :bori_021:
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #104 -: Октомври 04, 2014, 16:48:41 pm »
здравейте момичета правих тест преди малко какво мислите ?

Честито и от мен....☺
« Последна редакция: Октомври 04, 2014, 17:36:33 pm от Gerita »
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #105 -: Октомври 04, 2014, 17:18:11 pm »
Честито! Дано има повече такива хубави новини  :balk_47: :balk_47: :balk_47:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #106 -: Октомври 04, 2014, 17:54:07 pm »
shinzou, толкова хубави 2 чертички скоро не бях виждала. :)
Честито! Лека и успешна бременност!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #107 -: Октомври 04, 2014, 18:41:42 pm »
Йеййййййй :) shinzou, така ти се радвам :) тихичко четсито и лека и спокойна бременност :):bighug:
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #108 -: Октомври 04, 2014, 19:37:20 pm »
shinzou, тестът е категорично положителен, много се радвам  :D, желая ти лека и спокойна бременност  :D

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #109 -: Октомври 04, 2014, 19:38:20 pm »
здравейте момичета правих тест преди малко какво мислите ?
Мисля, че трябва да заповядаш направо в темата на бременните  :wink: Лека бременност ти пожелавам  :)
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #110 -: Октомври 04, 2014, 20:06:54 pm »
благодаря ви момичета.малко снимката е размазана,ама то от вълнение нали знаете.за всеки случай пак ще правя в/във понеделник/вторник тест.пък дай Боже всичко да бъде наред.Каткат ще ви "хвърлям" оченце от време на време  :wink:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #111 -: Октомври 04, 2014, 21:04:56 pm »
Честито и от мен, пожелавам ти лека и спокойна бременност  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #112 -: Октомври 04, 2014, 22:13:45 pm »
shinzou :) честито бебче :)

Аз да питам на някоя да ли и се е  случвало  докато е била бремена, изведнъж да почне да и се пие много кафе и алкохол, например като ликьор и да се оригва ама много даже когато не е яла нищо. Защото на мен точно това се случва, много ми се пие кафе и алкохол-ликьор и то шоколадов, неща които не ги обичам, не обичам ликьор и то шоколадов, а сега си попийвам поне петдесет грама на вечер :) понякога и малко повече. А трябва ше да ми дойде на 15 септември и си направих на скоро тест, но той излезе отрицателен и съм решила да ходя на доктор чак към края на октомври за всеки случай.
« Последна редакция: Октомври 04, 2014, 22:27:59 pm от plameneli »
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #113 -: Октомври 05, 2014, 10:02:35 am »
Шинзоу,едно голямо -Честито!!!!!!! :D Не мога да разбера,коя е контролната лента,толкова си приличат. :lol:не ти трябва друг тест,трябва ти АГ доктор вече. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #114 -: Октомври 05, 2014, 11:31:44 am »
Здравейте, момичета! Не съм се включвала до сега, но имам нужда да споделя с хора, които са на тази вълна и ще разберат вълненията ми. Последният ми цикъл започна на 12.09. и решихме с доктора да направим лека стимулация и евентуално инсеминация.И така стимулация 5 дена с клостилбегит от 3-ти до 7-ми ден ден, след това естрофем. Следват няколко прегледа за проследяване на фоликули (4 бр.) и лигавица, всико се развиваше добре, единия фоликул нарастваше. На 12-ти ден 1 фоликул пред спукване, другите 3 останаха малки и не се броят. На 13 ден инсеминация, но фоликулът все още не беше спукан. Вечерта остри болки в десния яйчник (там беше доминантния фоликул) и си казах "спука се явно". На 14-ти ден на прегледа се установи, че наистина се е спукал и направихме реинсеменация. Продължих с естрофема + дуфастон. На 09.10.(28-ми ден, на който трябва да ми дойде попринцип) доктора ми каза да отида в клиниката за кръвен тест. Днес ми е 11-ти ден от реинсеминацията, а вече нямам никакво търпение. Имам от 4 дена ПМС - болки в корема, каквито попринцип имам 2-3 дни преди да ми дойде. Също така от 4 дена зърната ми са доста чувствителни, при допир ме болят (досега почти винаги имам болки в гърдите по това време на цикъла, които спират ден преди да ми дойде, но никога не са ме боляли зърната). Имам и други неразположения като гадене, подут корем, апетит, който се появява ненадейно и ако не хапна имам чувството, че ще колабирам, но това е още от деня на овулацията и предполагам, че се дължи на лекарствата. Сега чакам с нетърпение деня на кръвния, но нищо не мога да направя за момента, освен да споделя с вас и да чакам.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #115 -: Октомври 05, 2014, 11:36:14 am »
Здравейте, момичета! Не съм се включвала до сега, но имам нужда да споделя с хора, които са на тази вълна и ще разберат вълненията ми. Последният ми цикъл започна на 12.09. и решихме с доктора да направим лека стимулация и евентуално инсеминация.И така стимулация 5 дена с клостилбегит от 3-ти до 7-ми ден ден, след това естрофем. Следват няколко прегледа за проследяване на фоликули (4 бр.) и лигавица, всико се развиваше добре, единия фоликул нарастваше. На 12-ти ден 1 фоликул пред спукване, другите 3 останаха малки и не се броят. На 13 ден инсеминация, но фоликулът все още не беше спукан. Вечерта остри болки в десния яйчник (там беше доминантния фоликул) и си казах "спука се явно". На 14-ти ден на прегледа се установи, че наистина се е спукал и направихме реинсеменация. Продължих с естрофема + дуфастон. На 09.10.(28-ми ден, на който трябва да ми дойде попринцип) доктора ми каза да отида в клиниката за кръвен тест. Днес ми е 11-ти ден от реинсеминацията, а вече нямам никакво търпение. Имам от 4 дена ПМС - болки в корема, каквито попринцип имам 2-3 дни преди да ми дойде. Също така от 4 дена зърната ми са доста чувствителни, при допир ме болят (досега почти винаги имам болки в гърдите по това време на цикъла, които спират ден преди да ми дойде, но никога не са ме боляли зърната). Имам и други неразположения като гадене, подут корем, апетит, който се появява ненадейно и ако не хапна имам чувството, че ще колабирам, но това е още от деня на овулацията и предполагам, че се дължи на лекарствата. Сега чакам с нетърпение деня на кръвния, но нищо не мога да направя за момента, освен да споделя с вас и да чакам.
Здравей, ако си толкова нетърпелива утре пусни кръвен тест. Ако има бременност ще отчете. Късмет!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #116 -: Октомври 05, 2014, 15:55:39 pm »
Благодаря, Кати! Ще си направя кръвен, но мисля да изчакам още ден, два, защото четох , че стойностите на ЧХГ започват да нарастват едва след имплантация и то не веднага. Ще изчакам, за да не се разочаровам предварително, по-добре да проявя още малко търпение. Почдрави и късмет!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #117 -: Октомври 06, 2014, 07:51:32 am »
shinzou, честито много хубав тест браво,много се радвам, дано да има още такива тук
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #118 -: Октомври 06, 2014, 09:22:13 am »
shinzou, честито :) Лека и успешна бременност на финала здраво бебече  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #119 -: Октомври 06, 2014, 15:16:44 pm »
Момичета Чхг днес е 67,7
Какво мислите?въпреки ниските стойности се удвоява на по-малко от 48 часа