0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #120 -: Октомври 06, 2014, 15:37:44 pm »
въпреки ниските стойности се удвоява на по-малко от 48 часа
Ето тук е разковничето.
Мисля си, че и на теб ще има едно "честито" скоро. :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #121 -: Октомври 06, 2014, 16:27:10 pm »
Сега се прибирам от преглед. Все още нищо не се вижда в матката, освен удебелената лигавица, която вече е 18мм. В сряда пак ще пусна чхг и на преглед. А зацапването си е все същото вече 6 ден
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #122 -: Октомври 06, 2014, 16:36:28 pm »
papilio, рано е да се види каквото и да е било. Чела съм във форумите, че ЧХГ трябва да е над 1000, за да се види нещо. Но зависи и от апаратурата и от този, който гледа.
Не унивай, успех!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #123 -: Октомври 06, 2014, 17:53:21 pm »
Сега се прибирам от преглед. Все още нищо не се вижда в матката, освен удебелената лигавица, която вече е 18мм. В сряда пак ще пусна чхг и на преглед. А зацапването си е все същото вече 6 ден
Здравей, кой ден от закъснението ти е? Плодният сак се вижда, когато ЧХГ-то стане повече от 2000 единици.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #124 -: Октомври 06, 2014, 18:24:14 pm »
Днес ми е 19ти ден след отчетения положителен тест за овулация
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #125 -: Октомври 06, 2014, 19:00:58 pm »
Днес ми е 19ти ден след отчетения положителен тест за овулация
На 28 ден след ову трябва да се види плоден сак, а с добър апарат и сърдечни пулсации. Късмет!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #126 -: Октомври 06, 2014, 21:44:29 pm »
Здравейте!
Нова съм тук, но исках да се допитам и до вас тъй като чета доста и уважавам мненията Ви! Правим опити за бебче около 1 и половина. Ето че без да усетим как е станало се появиха двете черти. Последната М ми беше на 19,08,2014г. Ходих на лекар на 23,09 и ми каза ето това е бебето ти. Попитах я коя седмица съм, отговори ми 2-3г.с. След 3 дни ми се появи розово течение с болки, но не много силни. Изписа ми по телефона утрогестан. Но мъжлето ми се притесни и ме закара в Майчин дом. Лекарят каза, че вижда плоден сак, но не вижда ембион. Според него имало сянка, но не е сигурен. Каза да направя ЧХГ едното 5600 другото 7400- приблизителни стойности. Днес ходих пак на преглед, сака е нарастнал двойно, но пак не вижда нищо друго. Пак ме кара да правя кръвен, а той е 20300. Каза, че съм на 6г.с и 5 дни. Момичета отчаяна съм, дали найстина е празен сак. Споделете мнение! Благодаря ВИ!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #127 -: Октомври 06, 2014, 22:06:50 pm »
Polii, мисля, че единственото, което можеш да направиш е да изчакаш следващия преглед. При мен сърчицето се видя в 6 г.с. и 6 дни на хубав УЗ. Бъди спокойна и ти пожелавам най- прекрасната гледка на следващия ехограф!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #128 -: Октомври 06, 2014, 22:34:02 pm »
Здравейте!
Нова съм тук, но исках да се допитам и до вас тъй като чета доста и уважавам мненията Ви! Правим опити за бебче около 1 и половина. Ето че без да усетим как е станало се появиха двете черти. Последната М ми беше на 19,08,2014г. Ходих на лекар на 23,09 и ми каза ето това е бебето ти. Попитах я коя седмица съм, отговори ми 2-3г.с. След 3 дни ми се появи розово течение с болки, но не много силни. Изписа ми по телефона утрогестан. Но мъжлето ми се притесни и ме закара в Майчин дом. Лекарят каза, че вижда плоден сак, но не вижда ембион. Според него имало сянка, но не е сигурен. Каза да направя ЧХГ едното 5600 другото 7400- приблизителни стойности. Днес ходих пак на преглед, сака е нарастнал двойно, но пак не вижда нищо друго. Пак ме кара да правя кръвен, а той е 20300. Каза, че съм на 6г.с и 5 дни. Момичета отчаяна съм, дали найстина е празен сак. Споделете мнение! Благодаря ВИ!
Здравей, отиди при друг лекар за второ мнение. Дано всичко е наред. Късмет!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #129 -: Октомври 06, 2014, 23:26:47 pm »
Момичета днес пак правих тест и чертичката е наситена колкто контролната.преди малко имах зацапване от няколко капчици кръв по т.хартия.какво да правя?трябва ли нещо да пия?

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #130 -: Октомври 06, 2014, 23:52:35 pm »
shinzou, всичко е наред с теста, изглежда много добре.  Ако има кървене е притеснително, дано да е само моментно зацапване. По преценка, лекарят може да ти изпише прогестеронов медикамент (Утрогестан или Дуфастон). Още утре се консултирай с лекаря си.
« Последна редакция: Октомври 07, 2014, 00:09:36 am от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #131 -: Октомври 07, 2014, 00:07:09 am »
Благодаря Марси,имах 5-6 ситни капчици.преди малко ходих до WC и нямах нищо.надявам се да не се увеличи.стискайте ми палчета момичета.Папи не разбрах силно ли ти е зацапването  или е като моето ситни капчици  около1 мл.?

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #132 -: Октомври 07, 2014, 07:28:15 am »
shinzou  зацапването ми е само по т.х. но го има на всяко ходене до тоалетната т.е постоянно е и е само кафеникаво. Моята АГ ми препоръча да не се натоварвам и да си пусна болничен тази седмица, понеже работата ми е цял ден в движение и на крак. Така че ще си кротувам в нас тази седмица и утре пак ще ходя на преглед. Иначе на мен от петък ми изписаха дуфастон. Ти кръвен тест пуска ли?
А и АГто каза ниакъв секс ;-)
« Последна редакция: Октомври 07, 2014, 08:25:29 am от papilio »
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #133 -: Октомври 07, 2014, 21:18:24 pm »
shinzou  зацапването ми е само по т.х. но го има на всяко ходене до тоалетната т.е постоянно е и е само кафеникаво. Моята АГ ми препоръча да не се натоварвам и да си пусна болничен тази седмица, понеже работата ми е цял ден в движение и на крак. Така че ще си кротувам в нас тази седмица и утре пак ще ходя на преглед. Иначе на мен от петък ми изписаха дуфастон. Ти кръвен тест пуска ли?
А и АГто каза ниакъв секс ;-)
още не съм пускала кръвен,но мисля да мина през АГ за потвърждение дали има или няма ембрион.там ще ми кажат дали да пусна.моето зацапване спря. при теб със сигурност не трябва да правиш секс и само да лежиш.не вдигай много тежко и не бягай насам там,както до сега.ти имаш ли някакви гадения или повръщания?аз от днес вече съм с тях в пълен комплект  :D

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #134 -: Октомври 07, 2014, 21:55:55 pm »
Не както казах по-рано нямам никакви бременни симптоми. За моя радост днес нямам и зацапване,дано е приключило. Ама и цял ден си седя в нас и си кротувам. Утре пак съм на преглед и чхг, стискайте ми палци
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #135 -: Октомври 08, 2014, 10:41:51 am »
 и така, днес чхг- 125,44
и сега какво?
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #136 -: Октомври 08, 2014, 11:26:01 am »
Ами ако правилно съм видяла преди два дни ЧХГ ти е бил около 67. Значи всичко си е ок с резултата днес и си бременна! Честито и лека бременност!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #137 -: Октомври 08, 2014, 14:57:32 pm »
И аз мисля, че е о.к. Честито!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #138 -: Октомври 08, 2014, 23:04:29 pm »
радвам се Папи за теб добре ти е ЧХГ-то.може да се радваш че нямаш бременни симптоми.при мен ги има  :) честито и ти желая все така леко да си прекараш бременността  :wink:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #139 -: Октомври 09, 2014, 10:26:13 am »
Момичета, прибирам се от преглед днес, че вчера нямаше възможност.
За сега новините са добри- още е рано да се види нещо, но лигавицата е още по-дебела и се видя една мъничка черна точица, която може да се окаже плоден сак (евентуално)
В понеделник пак на чхг и на преглед