0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #60 -: Септември 22, 2014, 15:28:43 pm »
Ех, много съжалявам, Алекс! 
Регистрирана ли си в овулационния календар http://calendar.zachatie.org/work/HomePage  ,                как определяш овулацията (ползвала ли си тестове за О.)?
Успех в новия цикъл! 

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #61 -: Септември 22, 2014, 15:48:46 pm »
Да имам регистрация за календар. Не ползвам тестове за овулация но някак си я усещам доста по болезнена е от менструацията
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #62 -: Септември 22, 2014, 16:10:18 pm »
С тестовете по-точно могат да се определят дните, в които да очакваш овулация (тя е в рамките на около 48 часа след + тест), в тази тема е писано повече за това  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=28.0
В тази статия също има информация за определяне на фертилните дни и от кой ден може да се включат тестовете, в зависимост от продължителността на МЦ  http://zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=682:--&catid=177   
« Последна редакция: Септември 22, 2014, 17:47:46 pm от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #63 -: Септември 22, 2014, 17:21:32 pm »
Благодаря ти marsi  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #64 -: Септември 24, 2014, 17:13:54 pm »
И аз да се включа при вас. Успех момичета :) Всеки ден поне по три положителни тесат ви желая. Ние с М продължаваме опитите си. Миналият месец имах всички симптоми и бях почти сигурна, че съм бремена, но уви .... Сега чакам да дойде 4 октомври пък да видим, може този месец да е напият.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #65 -: Септември 25, 2014, 23:13:23 pm »
Здравейте момичета , стискам палци за много  положителни тестове.
Аз дълго време не се бях появявала тук , но все пак влизах да следя , просто не пишех.Сега  на 4 ще чакаме и ние нашето чудо да е станало след ИКСИ процедура.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #66 -: Септември 26, 2014, 13:15:34 pm »
Привет на всички!След цикъла веднага правихме секс с мъжа ми,не се пазехме това беше на 21,възможно ли е да съм забременяла?Може ли да има толкова ранна овулация при 28дневен цикъл?Притеснена съм защото имам признаци,главоболиие и гадене постоянно ми се спи.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #67 -: Септември 26, 2014, 13:41:11 pm »
vanca72, за цикъл от 28 дни, фертилните дни са около 13, 14, 15 ден от МЦ, може и по-рано. Възможно е признаците, които описваш да са от наближаващата овулация, на коя дата започна последният ти цикъл?  Обикновено менструацията е с продължителност 5-6 дни и ако половото общуване е било на 7-мия примерно, сега следва да е около 12 ден от МЦ, често има неразположение преди и около овулацията.
Но може да има и много ранна овулация. Най-рано бременността може да се установи чрез кръвен тест (изследва се бета ЧХГ), около 11 дни след предполагаемата дата на зачеване.
« Последна редакция: Септември 26, 2014, 16:05:20 pm от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #68 -: Септември 29, 2014, 13:20:55 pm »
Здравейте момичетаа вече съм 3 месец всичко се развива нормално другият месец съм пак на консултации...  :wink: preggo
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #69 -: Септември 29, 2014, 14:20:38 pm »
Здравейте за първи път пиша. Имам един въпрос.За първи път ми се случва това :?.Този месец ми дойде на 18-ти а трябваше да ми дойде на 22-ри. На 21-ви ми спря към 9:00ч и на 22 към 12:00ч ( Само да отбележа че имах около 5-6 капки за през времето което ми бе спряло) Когато отидох до тоалетна пак текна  8O и се притесних това беше за 3-4 часа от тогава имах само кафяво зацапване което продължи до 25-ти :? Правих си тест но  :bfn: на 8-ми съм на преглед. Благодаря ви предварително
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #70 -: Септември 29, 2014, 19:42:09 pm »
Здравейте момичетаа вече съм 3 месец всичко се развива нормално другият месец съм пак на консултации...  :wink: preggo
Здравей, браво. Лека бременност!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #71 -: Септември 30, 2014, 13:54:20 pm »
Здравейте.Моля за мнение.трябваше да ми дойде на 28, по принцип М ми е болезнена и обилна, та на 28 имах леко розово, дори кафеникаво зацапване което изчезна на другия ден. ..направих тест появи се втора бледа черта която изчезна след около 2 мин.какво мислите ?
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #72 -: Септември 30, 2014, 14:14:31 pm »
Утре повтори теста, но с първата урина.Успех!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #73 -: Септември 30, 2014, 14:25:21 pm »
Благодаря. НАдявам се резултатът да е положителен :)
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #74 -: Септември 30, 2014, 17:04:00 pm »
Здравеите искам да споделя с вас този месец трябваше да ми дойде на 18-ти а днес сме 30 -ти преди час си правих тест и беше отрицателен а да почертая че гардите ме болят много и сутрин винаги ми е едно замаяно .Вузможно ли е теста да не е отчел правилно ще изчакам и утре ако няма пак нищо вече ще ходя при доктор
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #75 -: Септември 30, 2014, 17:19:05 pm »
Здравеите искам да споделя с вас този месец трябваше да ми дойде на 18-ти а днес сме 30 -ти преди час си правих тест и беше отрицателен а да почертая че гардите ме болят много и сутрин винаги ми е едно замаяно .Вузможно ли е теста да не е отчел правилно ще изчакам и утре ако няма пак нищо вече ще ходя при доктор
Пусни кръвен тест. Много късмет!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #76 -: Септември 30, 2014, 18:48:32 pm »
blagodarq
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #77 -: Септември 30, 2014, 18:50:01 pm »
Здравеите искам да споделя с вас този месец трябваше да ми дойде на 18-ти а днес сме 30 -ти преди час си правих тест и беше отрицателен а да почертая че гардите ме болят много и сутрин винаги ми е едно замаяно .Вузможно ли е теста да не е отчел правилно ще изчакам и утре ако няма пак нищо вече ще ходя при доктор

Здравейте :)
Аз съм в същото положение на 15 трябваше да ми дойде, вчера правих тест и беше отрицателен. Почнах доста да си поспивам, а и забелязах че съм и доста спокойна - такова спокойствие не съм имала никога, направо човек може да ми завиди :D . Гърдите ми са леко натежали, но ме болят при докосване, малко са и потъмнели зърната, също така отскоро но само вечерно време забелязах, че имам едно придърпване от към страната на пъпа и също така и едно леко течение ми се е появило. Единствено гаденето не е постоянно, един ден ми се гади, един ден не. А да и едно много леко постоянно главоболие имам от три-четири дни. Дали това са симптоми на бременност, дали си заслужава да си направя кръвен тест, след като теста за бременност от аптеката е отрицателен? Дайте ми някакъв съвет, за първи път ми се случва и много съм объркана :(
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #78 -: Септември 30, 2014, 19:20:36 pm »
Ами пусни кръвен тест или отиди на лекар. На 15 дневно закъснение ако има бебче, би трябвало да се види плодното сакче. Успех ти пожелавам!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #79 -: Септември 30, 2014, 19:59:39 pm »
Здравеите искам да споделя с вас този месец трябваше да ми дойде на 18-ти а днес сме 30 -ти преди час си правих тест и беше отрицателен а да почертая че гардите ме болят много и сутрин винаги ми е едно замаяно .Вузможно ли е теста да не е отчел правилно ще изчакам и утре ако няма пак нищо вече ще ходя при доктор

Здравейте :)
Аз съм в същото положение на 15 трябваше да ми дойде, вчера правих тест и беше отрицателен. Почнах доста да си поспивам, а и забелязах че съм и доста спокойна - такова спокойствие не съм имала никога, направо човек може да ми завиди :D . Гърдите ми са леко натежали, но ме болят при докосване, малко са и потъмнели зърната, също така отскоро но само вечерно време забелязах, че имам едно придърпване от към страната на пъпа и също така и едно леко течение ми се е появило. Единствено гаденето не е постоянно, един ден ми се гади, един ден не. А да и едно много леко постоянно главоболие имам от три-четири дни. Дали това са симптоми на бременност, дали си заслужава да си направя кръвен тест, след като теста за бременност от аптеката е отрицателен? Дайте ми някакъв съвет, за първи път ми се случва и много съм объркана :(
Здравей, не си харчи парите за кръвен тест, а отивай на лекар. С това закъснение трябва да се види плоден сак. Успех!