0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дали съм бременна? - 6 част
« -: Януари 15, 2013, 12:54:28 pm »
Нека новата темичка от "Дали съм бременна" се превърне в "Бременна съм" :)


Ето и линк към старата тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48443.980
  
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #1 -: Януари 15, 2013, 19:15:53 pm »
А дано!!!!!!!
За много положителни тестчета и пухкави бебчовци!!!!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #2 -: Януари 15, 2013, 22:04:37 pm »
Честита ни темичка!
Дано всички питащи и чудещи момичта се хвалят само с положителни тестчета!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #3 -: Януари 16, 2013, 15:28:24 pm »
Здравейте, четох много неща и реших и аз да се включа към групичката, тъй като стигнах до извода, че всеки е индивидуален. Моят случай е следният: на 28 години съм с поликистозни яйчници, миналото лято правихме опити за бебе, но нищо, ходих на лекар и тя каза, че всичко е наред и съм имала фоликул..но въпреки това не се получи. Известно време спряхме с опитите...та сега съм в следното положение, цикълът не ми е от най редовните, но да ми закъснява с 1,2,3 дни, днес той закъснява с 10 дни, още от преди тези десет дни ме болят яйчниците и то доста силно, все едно ще ми дойде, но нищо, направих си тест Шуарчек преди 3 дни- отрицателен...не се притесних, докато днес не ми стана лошо и в момента ми е много зле, премерих си температурата- 37 градуса...утре смятам да отида но лекар, но както повечето от вас съм в чудеш, а забравих и силното бяло течение. Знам, че е по-добре да се консултирам с доктор, но искам да питам и вас, възможно ли теста да е показал грешно или е възможно да е симптом на кисти? Дано съм била изчерпателна и с радост ще прочета мненията ви.. :kiss:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #4 -: Януари 16, 2013, 15:49:04 pm »
Запис в новата темичка :) Успех момичета  :D
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #5 -: Януари 16, 2013, 16:48:09 pm »
anito841  Ами според мен след като цикъла ти закъснява най-много 1,2,3 дена сега 10 дена си е сериозно,и ако БТ е измерена сутрин рано по всички правила и е 37 е още един признак за бременост,според мен -да може теста да е  отчел грешно,но всичко е догатки,затова мисля че най-бързия отговор ще получиш ,ако пуснеш кръвен тест,той най-точно ще ти покаже какво става ,проблем ли има или радостна новина,аз силно ти стискам палчета да се похвалиш възможно най-скоро с две хубави чертички! :bfp: :goodluck:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #6 -: Януари 16, 2013, 18:27:17 pm »
Благодаря ти Silvi за оптимистичния отговор  :bighug:от даване на кръв изпитвам ужас, но утре смятам да направя още един тест и след това на доктор, тъй като четох, че най-рано на доктор трябва да се ходи 2 седмици след закъснението  :balk_104:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #7 -: Януари 16, 2013, 20:53:25 pm »
zdraveite izvinqvam se che ne pisha na kirilica shtoto go nqmam v kompa az iskam da vi pitam neshto na men trqbvase da mi doide predi 3 dene vcera si napravih test oticatelen e na pregled sam na 29 chak nqkoi da mi kaje neshto kakvo da pravq ama testa bese ot obiknovenite testove

Моля, пишете на кирилица, ако нямате инсталирана на компютъра, то форума има КРЕДОР - бел. мод
« Последна редакция: Януари 17, 2013, 13:03:40 pm от magi_st »
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #8 -: Януари 17, 2013, 12:06:35 pm »
При тридневно закъснение (днес 4) кръвен тест ще покаже. Аз не разчитам 100% на пикливите тестове.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #9 -: Януари 17, 2013, 15:39:09 pm »
Здравейте момичета в една чуденка съм и аз,въпреки че вече минах веднъж по този път имам чувството че ще ми е за първи.Та....преди 4 дни по мои сметки бях в О.температурата ми беше 36,5 от следващия ден се вдигна на 36,10 а след това до днес не мърда от 37.Сутрин ми е едно гадно не ми се яде,доста често ми се пишка но аз си усещам и жажда постоянно(въпреки че не мога да изпия 2л.на ден но имам чувството че пишкам по 4-5л :) ),за спането и умората няма да коментирам защото си имам едно диване на година и 4 и то ме изцежда до край.Знам че е твърде рано да се каже,но все пак дали има надежда нашият мъник да стане батко след 9 месеца? :(
« Последна редакция: Януари 17, 2013, 15:41:19 pm от bebsuna »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #10 -: Януари 17, 2013, 16:15:41 pm »
Записвам се и аз, продължавайки с опитите. Този месец меря и БТ, та да видим. Успех а всички!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #11 -: Януари 17, 2013, 22:34:00 pm »
эдравейте днеска направих още един тест шуер чек и един обикновен тест и пак иэлеэнаха отрицателни и двата теста  а цикала не ми дойде вече  4 ден а имам симтоми эа бремена,гадене,често уруниране,главоболие,а на лекар сам чак на 29 страх ме е да нямам няква киста някой да ми предложи нещо?????
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #12 -: Януари 18, 2013, 14:52:49 pm »
эдравейте днеска направих още един тест шуер чек и един обикновен тест и пак иэлеэнаха отрицателни и двата теста  а цикала не ми дойде вече  4 ден а имам симтоми эа бремена,гадене,често уруниране,главоболие,а на лекар сам чак на 29 страх ме е да нямам няква киста някой да ми предложи нещо?????
Кръвен тест ще ти покаже със сигурност има ли бременност.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #13 -: Януари 18, 2013, 15:49:03 pm »
эдравейте днеска направих още един тест шуер чек и един обикновен тест и пак иэлеэнаха отрицателни и двата теста  а цикала не ми дойде вече  4 ден а имам симтоми эа бремена,гадене,често уруниране,главоболие,а на лекар сам чак на 29 страх ме е да нямам няква киста някой да ми предложи нещо?????
Здравей, все едно аз съм написала думите ти...аз ще напиша на мен какво се случи и аз съм с кистозни яйчници...в темата съм написала  моя случай и аз се притеснявах да не е киста, закъснението ми е вече 12 дни, на 6-тия ден направих тест- отрицателен, а вчера отидох до генеколога, прегледа ме- нямаше кисти, но и няма бременност  :( каза ми, че е имало някакъв възпалителен процес, а на мен още ми е лошо и с температура 37 градуса и всички симптоми за бременност, но уви...явно има др.проблем- той твърди, че сега имало много вируси... има момичета които ми писаха, че ако е рано, може да не си види, а има и такива, които не вярват на тестовете. За това аз ще ти предложа или да изчакаш, или на доктор, или имало някакви кръвни тестове, с които можело да разбереш на 100 % дали има бебе...дано съм ти била полезна...успех и дано се похвалиш  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #14 -: Януари 18, 2013, 16:07:55 pm »
anito841 мерси много  :oops: дано няма нещо лошо а да има бременост  :oops: :oops: :oops:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #15 -: Януари 18, 2013, 18:28:06 pm »
Момичета, доиде и моят ред да се похваля. На 1 януари видях  :bfp: след осем месеца опити. Днес бях при доки и видяхме ембрион с пулсиращо сърчице.Сега само се моля на Господ всичко да е добре. Пожелавам на всички да изпитат моето щастие и най скоро да гушкате малки :bori_007: :bori_004: :bori_002: :bori_017: :bori_018: :bori_020:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #16 -: Януари 18, 2013, 18:50:49 pm »
 аз да се похваля , че днес се видя плоден сак 6мм. Сега след 10 дена съм пак на преглед и дано да чуем сърчицето :-)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #17 -: Януари 19, 2013, 09:09:17 am »
papilio  krisityyy86
Браво момичета :cheerleader:!Честито,леки девет месеца  :cloud9:и пухкаво здраво бебче около термин :babyflips:!
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #18 -: Януари 19, 2013, 10:12:18 am »
Момичета, моля обърнете внимание на молбата ми! Благодаря предварително и от името на останалите модератори, които ще улесните много, спазвайки тези прости правила, написани по-долу.

- Ако много държите да извикате някъде "Ура, бременна съм!", можете да го направите в тази тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48822.0 или да си пуснете тема в този подфорум и там да приемате поздравления: http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=43.0

- Ако искате да си споделяте, да се питате взаимно как сте и изобщо да се забавлявате с общи приказки, стискане на палци и т. н., отворете си тема в този подфорум: http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=44.0

- Ако искате да коментирате фазите на МЦ, отворете си собствена тема за графика тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=28.0

Много ви моля, не пълнете темата с:

- постинги, съдържащи само емотикони
- общи приказки
- поздравления
- към бременните момичета - не превръщайте темата в отчетна за всеки етап от началото на бременността си - има специална тема за това, дала съм горе линк.
- темата е закована на първа страница, няма нужда да я пълните с постинги "запис"

Всички постинги, нарушаващи правилата ще бъдат изтривани без предупреждение!
« Последна редакция: Януари 19, 2013, 10:18:24 am от Елфи »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #19 -: Януари 20, 2013, 09:27:43 am »
Вече има нова тема за споделяне и коментиране на всичко, което ви вълнува около забременяването, споделяне на опит и подкрепа.

Правим опити за бебе - Тема 1

Заповядайте!

Нека тази тема си остане само за търсене на отговора "Дали съм бременна?"
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!