0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дали съм бременна? - 7 част
« -: Септември 23, 2013, 12:17:34 pm »
Заповядайте в новата тема! :)
Успех на всички!

Ето линк към 6-та част : http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49092.0
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #1 -: Септември 30, 2013, 16:57:51 pm »
Здравейте момичета, от скоро се прещестрашавам да пиша във форума, но когато човек има нужда от помощ стига и до там  :oops:
 Моля ви за съвет ако на някоя от вас й се е случвало... Понеже миналата година амах един аборт във втория месец и от тогава със съпруга ми правим ножи опити за бебче опитах и минах през доста неща. В началото на септември трябваше да ми дойде, но АГ ми предписа Дуфастон понеже според ехографа това нямало да е скоро... та пих Дуфастон 10 дни след това ми дойде, но беше много слабо, дори без никакви болки (а обикновено те са доста силни).  Три дни след като ми сварши започнаха много да ме болят гърдите, а след още няколо дни и спазми ниско долу. Дали е вазможно това да ся някакви ранни признаци на бременност тъй като ж последния ден от цикъла с милото започнахме опитите за този месец.
  Стана малко дългичко съжалявам.
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #2 -: Септември 30, 2013, 21:29:04 pm »
Момичетa,моля Ви зa коментaр!!ЧХГ 0.752mU/ml нa пети ден от трaнсферa според вaс кaк е?Имa ли нaдеждa?блaгодaря предвaрително :hug2:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #3 -: Септември 30, 2013, 23:09:03 pm »
На пети ден от трансфер е прекалено рано, много рано.Почивай си, чакай да стане най-рано 12-ти ден от трансфера и тогава може да си пуснеш пак кръвен тест.

Доктора не ти и каза кога да направиш кръвен, на кой ден ти е трансфера?
« Последна редакция: Септември 30, 2013, 23:11:11 pm от magi_st »

*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #4 -: Септември 30, 2013, 23:39:46 pm »
На пети ден от трансфер е прекалено рано, много рано.Почивай си, чакай да стане най-рано 12-ти ден от трансфера и тогава може да си пуснеш пак кръвен тест.

Доктора не ти и каза кога да направиш кръвен, на кой ден ти е трансфера?
Нa пети ден ми ги върнaхa нa25.09 :wink:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2013, 08:05:47 am »
Пак е рано за кръвен тест.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2013, 15:18:11 pm »
Толкова вече ми се иска отново да съм бременна, че ще се запиша тук ..  :balk_81:
(и често го сънувам напоследък)
Благодаря за темата, petqst!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #7 -: Октомври 02, 2013, 17:05:28 pm »
Успех ТЕД стискам палци скоро да се похвалиш.И аз доста често сънувам че съм бременна,дано това ни донесе късмет и на двете,и следващият пост тук да е със снимка на  :bfp:

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #8 -: Октомври 07, 2013, 11:16:49 am »
Здравейте, момичета! Преди няколко месеца писах тук, но за съжаление никой не ми отговори... :(
Моля ви за някакъв съвет сега!
Вече правим опити за бебче, но за втори път ми се случва едно и също нещо- 10 дни след контакта ми идва- слабо кафеникаво в началото, но с много силни болки. През тези 10 гърдите ми щяха да се пръснат, а към 10 ден ужасно ми се гадеше (а аз съм с мнооого здрав стомах). Не знам какво се случва и ужасно ме е страх... (а и се разочароваме, което е много тъжно..)
Моля ви за съвет!
Благодаря!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #9 -: Октомври 07, 2013, 17:15:33 pm »
Здравейте,

И аз съм в почти същата ситуация, по принцип един-два дни преди цикъл ми зацапва но без болки, но сега е различно на седмия след овулацията ми зацапва този път с болки /все едно ще ми идва/ и така четири дни....
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #10 -: Октомври 08, 2013, 12:30:29 pm »
Привет!
Малко се успокоих (доколкото това е възможно в тази ситуация) като разбрах че не съм единствена. За съжаление обаче явно ми дойде на следващия ден  :( - силно е, с болки, супер отпадналост... кофти работа...
Желая успех на всички (макар и да съм отскоро в този форум) и наистина се надявам скоро да ви се похваля с две чертички. (Явно още не е дошъл точния момент...)
Хубав ден!
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #11 -: Октомври 13, 2013, 08:46:52 am »
Здравейте на всички които мечтаят да видят двете чертички !и аз съм една от тях .Отдавна чета по форумите ,но от скоро реших и аз да се включа. От този месец започнах да си меря БТ ,но май излиза че графиката ми дотук е неточна, защтото не си мерих по точно едно и също време Веднъж вече видях двете чертички, но радостта ми беше кратка. От тогава всеки месец съм в ново очакване и с нова надежда ,но до момента всеки месец се и разочаровам. Първите месеци и при най малкото закъснение тичах за тест, но последните спрях да купувам че като видя едната черта се разплаквам. Вече като че ли започвам да мисля че има някакъв проблем и даже последните месеци просто си чаках да ми дойде без да си помислям че може да съм бременна .Този месец мисълта ми беше заета основно с меренето на БТ до такава степен че чак сега се усештам че пак ми закъснява. Но то при мен това е нормално защото съм с нередовен цикъл. И все пак в мене се прокрадва надежда дали пък несъм б . От няколко дена ми е малко по висока Т  Нямам необичайни симптоми само нормалните ПМС едва ли съм ,но все пак тая някаква малка надежда :oops:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #12 -: Октомври 13, 2013, 10:49:47 am »
Здравейте!
Може би временно ще се оттегля от темичката, защото започвам лечение и спираме бебеправенето засега ..  :?
Надявам се, че лечението, което ще правя ще е успешно.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #13 -: Октомври 13, 2013, 14:55:27 pm »
Тед, успех!

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #14 -: Октомври 13, 2013, 16:33:11 pm »
Zdraveite iskam da spodelq neshto koeto me pritesnqva ot dosta vreme i taka znachi doide mi tochno na 2-ri septemvri i stana taka che pravih seks no beshe bez prezervativ svarshi mi sled tova mi doide na 30 septemvri i beshe nqkak stranno mnogo po malko mi techeshe ot obiknovennoto i taka de svarshi mi i sega izpitvam nqkakvi bolki v stomaha nisko dolu i krasta me boli vse edno shte mi idva pikaq po chesto otpadnalo mi e pravih si test po vreme na cikala beshe otricatelen i sega mislq da napravq oshte edin ili i az neznam kakvo da pravq posavetvaite me neshto Blagodarq predvaritelno.
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #15 -: Октомври 13, 2013, 18:10:25 pm »

lqlq56
Нов потребител
*
Публикации: 1
 Профил  Лично съобщение (Неактивен)

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #14 -: Днес в 16:33:11 »
Цитат
Zdraveite iskam da spodelq neshto koeto me pritesnqva ot dosta vreme i taka znachi doide mi tochno na 2-ri septemvri i stana taka che pravih seks no beshe bez prezervativ svarshi mi sled tova mi doide na 30 septemvri i beshe nqkak stranno mnogo po malko mi techeshe ot obiknovennoto i taka de svarshi mi i sega izpitvam nqkakvi bolki v stomaha nisko dolu i krasta me boli vse edno shte mi idva pikaq po chesto otpadnalo mi e pravih si test po vreme na cikala beshe otricatelen i sega mislq da napravq oshte edin ili i az neznam kakvo da pravq posavetvaite me neshto Blagodarq predvaritelno.

Защо просто не отидеш на лекар вместо да се чудиш и ще разбереш
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #16 -: Октомври 13, 2013, 18:56:18 pm »
Chudq se dali da ne si napravq oshte edin test
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #17 -: Октомври 13, 2013, 20:05:58 pm »
Направи тест но  иди и на лекар за по- сигурно да няма после изненади
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #18 -: Октомври 14, 2013, 08:26:25 am »
iva81n: Успех!!! Стискам палци скоро да се похвалиш!
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #19 -: Октомври 14, 2013, 09:23:37 am »
Благодаря, дано ! :)