0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #100 -: Януари 08, 2007, 14:09:16 pm »
ама и за Прегнил не са ли много 6-7 ампули? Абе тия доктори не ви ли пишат рецепти? Аз никога не вземам лекарства, предписани ми за първи път без да са ми написани от лекар, имам предвид на рецепта. Все пак нямам фармацевтично образование :ask:


*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #101 -: Януари 08, 2007, 14:31:15 pm »
Здравейте момичета. На мен също ми предстои инвитро в Тина Киркова. Даже ходя при д-р Генов, но като прочетох мненията за него малко съм объркана. Но скоро ходих на преглед и той ми каза, че само ме подготвя, а самото оплождане ще го прави д-р Вакрилов поне така запомних. Надявам се всичко да мине добре. Все още не съм започнала със стимулациите понеже пия в момента Примолут. Пожелавам на всички момичета късмет.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #102 -: Януари 08, 2007, 15:14:49 pm »
Здравейте и от мен,
и аз съм в Тина Киркова при д-р Йорданов. Днес е последният ми ден на Примолут нор, в петък съм на преглед с първата доза Декапептил и започвам стимулацията.
Десито - кой ден ти е на Примолут, дали ще се засечем в болницата?
Хайде успех на всички, и само хубави новини да има!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #103 -: Януари 08, 2007, 15:52:33 pm »
misi, аз съм 3-ти ден на Примулт и няма да се засечем.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #104 -: Януари 08, 2007, 19:13:33 pm »
Миси аз съм 6 ден на примолут, сигурно няма да се засечем.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #105 -: Януари 08, 2007, 20:04:29 pm »
Здравейте момичета!
Аз също ще правя ин-витро в Тина Киркова при д-р Николова.

Миси, на мен последния ден на Примолут нор ми е утре, а на преглед съм вероятно в четвъртък или петък и започвам стимулация с Декапептил. Може да се засечем.
Успех на всички момичета!!!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #106 -: Януари 09, 2007, 18:02:37 pm »
Здравейте момичета! И аз ще правя икси в Тина Киркова, на мен днес ми е втори ден на примолут нор.Стискам палци и от сърце и душа се моля всички да успеем.Аз малко съм паникьосана, защото момента за иксито изведнъж взе да приближава и  се уплаших и аз незнам от какво точно изчетох досто по въпроса, говорих и с д-р Йорданов и с д-р Вакрилов, всичко ми обясниха за което попитах, обаче въпреки това душата ми се е стегнала.Благодарна съм, че мога да споделя с вас. От сърце пожелавам успех!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #107 -: Януари 10, 2007, 09:12:54 am »
Добро утро момичета! ole, пожелавам ти от все сърце късмет. Вярвай, че всичко ще е наред и споко! Там всички от екипа са толкова мили, че те предразполагат достатъчно. 
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #108 -: Януари 10, 2007, 17:42:00 pm »
Благодаря ти за подкрепата Yoyo!Искам да попитам нещо -аз днес пообиколих да си търся лекарствата и те ще излязат около 850лв.това премлива сума ли е или могат да се намерят и за по-малко парички?
Пожелавам успих на всички момичета и вярвам, че ще успеем! :P
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #109 -: Януари 10, 2007, 18:11:09 pm »
Благодаря ти за подкрепата Yoyo!Искам да попитам нещо -аз днес пообиколих да си търся лекарствата и те ще излязат около 850лв.това премлива сума ли е или могат да се намерят и за по-малко парички?
Пожелавам успих на всички момичета и вярвам, че ще успеем! :P
Зависи от лекарствата и количеството им. Моите излязоха над 3000 лв.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #110 -: Януари 11, 2007, 14:23:51 pm »
Здравейте момичета, ole  ти с какви лекарства си и за какви количества говорим-това е най-важно?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #111 -: Януари 11, 2007, 16:12:39 pm »
Привет Уоуо, това са лекарствата, които са ме назначени:
декапептил - 10ампули
меногон - 20 ампули
прегнил - 5 000 ед. 3 ампули, 1 500 ед. 5 ампули
утрогестан - 7 опаковки
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #112 -: Януари 11, 2007, 16:28:26 pm »
Ole, ако Меногона си го взела към 20 лв. - ок е. Може обаче да ти трябват още ампули Меногон. В процеса на стимулация, Док може да реши да вдигне дозите, ако е необходимо или да комбинира с някое друго лекарство. Просто не приемай цифрата за окончателна. А може и да ти останат - знае ли човек. При моя 1-ви опит и моите лекарства излезнаха горе-долу толкова.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #113 -: Януари 11, 2007, 16:54:25 pm »
ole, права е котаранка- на мен също ми изписа 20 амп. Меногон, но аз си взех 30 амп. първо защото много е вероятно да не ти стигнат, второ - не се знае да ли когато ти трябват / а то се решава ден за ден/ ще намериш, трето - защото Диана Попова когато я питах за цени преди Нова година каза че може и да се качат цените и четвърто - защото при нея можеш да оставиш излишните.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #114 -: Януари 11, 2007, 19:43:58 pm »
Благодаря ви момичета за отговорите.Аз не се бях замислила, че може да се наложи да докупувам лекарства, така че сега ще помислим и по този въпрос.Напред и късмет!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #115 -: Януари 12, 2007, 09:50:05 am »
Добро утро момичета, тази сутрин се замислих, че тези дето сме в средата на Примулта май ще чакаме пол. тестчета в началото на март- около 1-ви или 8-ми март. Та по тоя повод - нека да са празници на най-щастливите жени-бъдещи майки. Пожелавам го на всички от цялото си сърце- изживях го веднъж и ви  пожелавам сърдечно и на вас да се случи. Много много усмихнат ден от мен!!!
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #116 -: Януари 18, 2007, 11:43:28 am »
Здравейте на всички,
днес съм 7 ден от стимулацията, в неделя следобяд ще постъпвам в болницата и в понеделник съм за пункция.
Има ли някоя от вас, с която ще се засечем там?
Успех на всички!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #117 -: Февруари 01, 2007, 11:15:52 am »
Здравейте момичета, днес ми е трети ден от стимулацията и сигурно края на другата седмица ще е развръзката. Има ли някоя от вас с която ще се засечем в болницата???
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #118 -: Февруари 13, 2007, 15:40:21 pm »
Zdraveite,imam vapros.Ima li niakoi da e podaval dokumenti tazi godina za zdravnata kasa?Az invitro prez Noemvri minalata godina,dali dokumentite ot togava 6te vajat kakto i izsledvaniata?A ako ima neka mi kaje kolko e izliazlo sas zdravnata kasa?{az biah plateno i be6e okolo3500lv} 
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #119 -: Февруари 13, 2007, 19:31:49 pm »
pravix 2 neuspe6ni opita v tina kirkova,kade da otivam ve4e.