0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #40 -: Септември 21, 2006, 16:00:55 pm »
   След 4-ти октомври е на работа.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #41 -: Септември 21, 2006, 16:09:09 pm »
   След 4-ти октомври е на работа.

а аз разбрах че е до 1 окт. е отпуска и се бях заканила на 2 окт. да съм там, но явно пак ще си сменям датата /първата дата която си бях определила да го посетя беше 18 окт./
Ти сигурна ли си че е отпуска до 4



*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #42 -: Септември 21, 2006, 16:52:32 pm »
   Ами звънях в отделението преди 2-3 дни и от там ми казаха, че ще е на работа след 4-ти. Когато говорих с него преди отпуската ми каза че ще почива до края на септември. Не ми е удобно да го безпокоя докато почива.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #43 -: Септември 21, 2006, 17:35:05 pm »
 да разбирасе ,най вероятно и аз ще му званна след 4.



*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #44 -: Септември 21, 2006, 17:59:36 pm »
   Ти от София ли си Хари? 1-ви опит ли ще правиш?
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #45 -: Септември 21, 2006, 18:40:15 pm »
   Ти от София ли си Хари? 1-ви опит ли ще правиш?

Не не съм от София, от Враца съм.
Да, сега ще ми е за първи път инвитрото, а при теб?



*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #46 -: Септември 25, 2006, 08:55:00 am »
  Извинявам се за закъснелия отговор, но имам нет само в службата. За мен ще е трети опит ако броим опитите ми, при които съм стигала до трансфер. Имам още 2 опита, прекратени на 9-10 -ти ден от стимулацията, поради много слаб отговор на яйчниците.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #47 -: Октомври 02, 2006, 10:25:42 am »
Здравейте момичета как сте?
Днес докато разглеждах писанията на Вакрилов, забелязах че най отгоре е записал името на някакъв д-р Янков. Въпросът ми е знае ли някой кой е той? Явно аз съм се заблудила че ще бъда при Йорданов Има ли някоя от вас която ще прави инвитро при същият този д-р?



Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #48 -: Октомври 02, 2006, 11:49:20 am »
Hari_77, не знам кой е д-р Янков. Да си призная и не съм го чувала. Погледнах и в сайта им - не фигурира в екипа (ако е осъвременена информацията въобще). Най-добре се обади на д-р Вакрилов да го питаш.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #49 -: Октомври 02, 2006, 13:45:40 pm »
В четвъртък ще ходя до там и мисля да не казвам изобщо за този д-р Янков, пък ще видим какво ще стане.



Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #50 -: Октомври 02, 2006, 14:20:08 pm »
В четвъртък ще ходя до там и мисля да не казвам изобщо за този д-р Янков, пък ще видим какво ще стане.

Най-добре така  :D

Хари, а чу ли се вече с д-р Вакрилов? Питам, защото се чудя дали вече да му звъня или да изчакам да му приключи отпуската? Нали беше казала, че преди не си вдига телефона?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #51 -: Октомври 02, 2006, 16:41:32 pm »
ДЕКАПЕПТИЛ шпр.амп.0.1мг/1мл. FERRING-LECIVA 21,10 добре ли е като цена момичета, питам защото си спомням че такива ампули си купувах но беше отдавна
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #52 -: Октомври 02, 2006, 16:56:38 pm »
Ами добре е. Аз последно май ги вземах някъде към 23 - 24 лева.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #53 -: Октомври 03, 2006, 09:15:26 am »
добро утро момичета.По повод декапептила питах вчера, защото и трите инвитра ги правих с една и съща стимулация и правех по много яйца.Стимулацията ми беше с декапептил - 10 амп., хумегон или пергонал-не си спомням колко обаче ампули бяха. И трите пъти 10 дни ми беше стимулацията, а след пункциите с много, много яюца никакви проблеми нямах.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #54 -: Октомври 03, 2006, 09:18:33 am »
Спомням си, че 2000 г. около 1000 лева ми излязоха лекарствата, 300 долара, в последствие 300 евро за д-ра и за престоя около 150 лв., за замръзяването около 200 лв. някъде май. Дали има голям скок в цените на нещо знае ли някой защото са минали 6 год. от тогава???Накоя от вас писа за 1200 лв, но не разбрах това за какво е.
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #55 -: Октомври 03, 2006, 09:21:06 am »
Хари д-р Янков е шефа на болницата.Аз ходих в понеделник при д-р Йорданов ,за да видя кога ще се стартира процедурата и какви изследвания трябва да се направят. Тази година имат малко по друг начин на работа- плащаш 690 лв. на касата и тук влизат прегледите, изследвания хормони, секрет, на мъжа изследвания ами всичко до трансфера което е.
Д-р Вакрилов беше на работа вчера прегледа преди мен една пациентка.
Yoyo срещу болницата в аптеката струва 24 лв декапептил 0,1, а да знаеш другаде на по ниска цена.
Поздрави!!!

*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #56 -: Октомври 03, 2006, 10:06:54 am »
Какво ти казаха-от кога ще почват процедурите?
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #57 -: Октомври 03, 2006, 10:11:22 am »
На 12 получават среди и започват даже една докторка попита дали да започне стимулацията на нейна пациентка и и каза да започне,че всичко ще е получено на 12,10,2006 г.
Писах ти на лични.Ако искаш провери тази аптека,ако имаш възможност разбира се.
 :)

*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #58 -: Октомври 03, 2006, 12:44:40 pm »
мерси Лиди, много си мила. Аз сега някакво течение имам ималко съм се изплашила-даже на своя глава си взех Макмирор и си слагам.Като свърша с него ще с инаправя микробиология в Бл-д и ако всичко е ОК-тогава ке се обада на д-ра. По-рано В-в вси от тях ми изписваше-даже като бях с дъщеря ми бременна във втория-третия месец пак правих един курс от 5 дни с Макмирор.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #59 -: Октомври 04, 2006, 14:16:10 pm »
Здравейте, извинявайте че не писах толкова време но ми се беше загубила темата нещо.
Благодаря  lidi за информацията, не мога да си обясна тогава защо вакрилов го е записал върху докум.
Обадих се в понеделник на доктора и той ми каза да отида в четвъртък, но не ми каза никакви подробности.
Стискам палци на всички. Ще разказвам после какво ми е казал.