0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #140 -: Февруари 19, 2008, 16:26:17 pm »
Здравейте на всички!
Пиша за първи път в този форум, макар, че чета от известно време.
Причината да започна да чета този сайт е, както можете да се досетите свързана с проблем. Наскоро претъпрях две операции от извънматочна бременност - първата беше на 31.08.2007г. , а втората на 06.01.2008г. Отстраниха ми и двете тръби по преценка на доктора. Най-вероятна причина според мен за повреждането на тръбите ми е късно диагностициране и лечение на хламиди. Сега ми предстои ин-витро в Света София, но все не мога да се наканя да отида до болницата и да разговарям в детайли с доктор Николова (опериращият ме лекар ме насочи към нея). Не знам точно какво време ще е необходимо за да се задействат нещата, но доктора ми каза, че май месец може да се направи ин-витрото. От прочетеното до тук виждам, че тази болница определено не е сред фаворитите поне на тези, които са писали. Аз обаче мисля да им се доверя. Ще се равам ако някоя от вас ми пише нещо по този въпрос( ин витро в Тина Киркова) също и ако има някое момиче, което му предстои ин-витро по същото време и на същото място. :hello2:
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #141 -: Февруари 19, 2008, 17:10:07 pm »
Мириам, добре дошла и дано не се задържиш дълго в този форум.
А ние ще помагаме с каквото можем.
Може да си подадеш документи по програмата на касата, за да вземеш лекарствата за инвитрото безплатно. За целта трябва да отидеш в Тина Киркова и там ще ти дадат всички необходими документи и ще ти обяснят всичко.
Моя първи опит беше в Тина Киркова, и не съм доволна, но не, защото не успях, по други ред причини.
Надин прави инвитро при д-р Николова и успя от първия път. Пиши й на лични ако искаш.
Успех!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #142 -: Февруари 19, 2008, 17:56:27 pm »
Да ви питам, до кой месец могат да се подадат документи за ЗК, така че да има още останали места.А миналата година кога е бил спрян приема, знаете ли.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #143 -: Февруари 20, 2008, 22:03:30 pm »
Миси, благодаря ти за информацията! Знам, че трябва да отида за да получа отговор поне на част от въпросите, които ме интересуват, но някак още не съм събрала необходимият кураж и търпение за да отворя тази страница от живота ми. Но следващата седмица твърдо съм решила да отида.  :lol:
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #144 -: Февруари 20, 2008, 22:39:59 pm »
Здравей Miriam ,
аз съм пациентка на д-р Николова и както вече са ти писали
забременях от 1-ви опит ин витро при нея. Добра е, любезна, обръща внимание, изслушва. Аз разбира се съм доволна,защото освен успеха, тя ми следеше бременността, и направи секциото, и всичко вървеше и мина много добре. Предполагам, че и ти сама ще си направиш извода като се запознаеш с нея, нали знаеш, те тея неща се усещат, това или става твоя лекар или не.

Успех, каквото и да решиш!
 
 
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #145 -: Февруари 21, 2008, 09:41:32 am »
Здравей Надин,
Наистина е окуражаващо за мен да чета за жени като теб успели от първия път.
Аз се запознах с доктор Николова докато лежах в болницата и моите първоначални впечатления са същите - наистина ми се стори ведър човек. За условията в болницата на мен ми е ясно как стоят нещата - цялата мизерия и първобитност, но за мен е по-важно докторите какви са, а аз имам доверие на доктора,който ме оперира и си мисля, че ме е насочил към правилният човек. Така или иначе ние хората правим каквото трябва а ГОСПОД решава какво ще се случи, така, че на мен ми е достатъчно да знам, че докторката е сериозен човек. Ако имаш възможност и нямаш нищо против можеш да ми пишеш на лични - какъв е бил твоят проблем, на колко години си била и преди колко време се е случило радостното събитие? Чао засега! :balk_64:
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #146 -: Юли 19, 2010, 11:22:12 am »
Здравейте, до сега само четях написаното... Сега обаче ми предстои второто инвитро в моят живот. Ще е при д-р Николова. Първото беше още през 2005 г. /неуспешно/, в друга клиника и с друг мъж. Сега се надявам резултата да е различен ...  :D тъй като и мъжа е различен.. От инвитро-то си спомням, че ме болеше постоянно корема. От първата инжекция до като ми дойде цикъла. Не се оплаквам - ще го преживея пак. Но трансфера беше някакъв ад и това много ме плаши. От предишния път си спомням, че вече мразех бебето, което можеше да се роди. При вас как беше? Няма ли безболезнен трансфер?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #147 -: Юли 19, 2010, 11:42:00 am »
Нито процедурата е болезнена,а още по малко трансфера при него пък не се усеща нищо.Смени си лекарите.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #148 -: Юли 19, 2010, 11:58:09 am »
Благодаря за бързия отговор. Вече смених лекаря ... но се притеснявах. Благодаря ти, че ми каза... поне за това да спра да се притеснявам.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #149 -: Септември 02, 2010, 21:25:38 pm »
здравей медуна.И аз съм при Николова.Какво стана с твоето инвитро.Как избра точно тази лекарка.Защо всички ходят в Щерев и Малинов.Много съм объркана.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #150 -: Октомври 09, 2010, 21:54:43 pm »
Здравейте момичета и аз ще правя инвитро при Д-р Николова напишете повече за нея.Много е внимателна но незнам дали този път ще имам късмет.Имам едно в плевен две пти Табакова и едно в Олимед и все неуспешни.И на мен ми препоръчеха д-р Николова
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #151 -: Октомври 09, 2010, 22:25:43 pm »
Здравей, megi_nd.Аз така и не стигнах до ин витро при Николова,защото ми направи лапароскопия като ми отпуши единствената тръба.Веднага на следващият месец забременях.Иначе преди това правих всички възможни изследвания и фоликулометрия.Страшно съм доволна,на мен също ми следеше бременноста и родих при нея.Както й казах -ако се реша на трето пак ще е тя моята докторка :)

*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #152 -: Октомври 09, 2010, 22:51:33 pm »
Здравей и от мен :)
Аз също правих моя единствен и успешен опит при д-р Николова.
Всичко мина нормално, и тя следеше цялата ми бременност,
завърши благополучно както се вижда в подписа ми  :)
Каквото и да ти напишем ние, ти трябва да разбереш и усетиш дали това е твоя лекар!
Желая ти успех каквото и да предприемеш!


 
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #153 -: Октомври 11, 2010, 20:20:34 pm »
Благодаря ви мн.за бързия отговор.Дано петия опит е успешен.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #154 -: Октомври 11, 2010, 21:26:34 pm »
megi_nd ,кога 6те прави6 опита ,и аз сам при Николова,но 4акам заповедта през февруари.Какъв е ва6ия фактор,ние сме с мъжки.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #155 -: Октомври 12, 2010, 17:00:20 pm »
Защо ходим в Малинов и не знам къде си?Еми защото накрая ни е омръзнало да ходим с години на други места без ефект.И то остави това,че вършат всичко на един пинцип и всички минават през едни и същи изследвания и то написани предварително на лист хартия ами недай си боже да те увредят тогава и Малинов няма да ти помогнат.
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 17:01:58 pm от asi73 »
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #156 -: Октомври 12, 2010, 21:25:31 pm »
Мисли6 ,4е като не ходим в Малинов  и 6те ни увредят.Да не би тази клиника да е критери за ка4ество.Вси4ки сами за себе си смятаме 4е ходим при то4ния 4овек и то с големи надежди ,така4е запази си мнението за себе си
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #157 -: Октомври 13, 2010, 08:35:10 am »
Просто отговарям защо ходим в Надежда и по точно при д-р Стаменов.Имам доста горчив опит с лекари от Тина Киркова, нямам нищо против докторката за която пишете не я познавам.Говоря за завеждащия отделението по стерилитет д-р Методий Генов - дано да са го сменили и д-р Янакиева ако те интересува по подробно.Мисля,че това говори достатъчно и за болницата.За уврежданията прочети за гореспоменатия Генов има доста истории писани от момичета слава богу,че ги прочетох и се махнах по бързо от него,а какви му бяха методите и прегледите не ми се говори.
По горе задаваш въпрос аз ти отговарям.Явно нещо те дразни.

И все пак ти желая успех.
« Последна редакция: Октомври 13, 2010, 08:43:47 am от asi73 »
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #158 -: Октомври 13, 2010, 18:09:42 pm »
Нали знае6 с колко надежда ходим някъде и така като про4ета не6то...Със сигурност ако не се полу4и и ние 6те отидем в другите клиники.Успех на вси4ки.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #159 -: Октомври 15, 2010, 00:31:33 am »
Момичета няма смисъл да се заяждате.
Аз обиколих всички клиники в София като започнах от доктор Стаменов.Нямам нищо против него,но това не е моя лекар и затова сега ходя при доктор Николова.Имам един неуспешен опит при нея и един преди това в друга клиника.Смятам следващия си опит да направя отново при доктор Николова и се надявам този път да имаме успех!Доволна съм като цяло от самата болница преди време съм оперирана там и също съм доволна.А за доктор Методи Генов и аз съм чувала ужасни неща,но това няма общо с другите лекари работещи там.Според мен всяка от нас трябва да ходи при лекаря на когото има доверие и ако дори след неуспех тя продължава да казва това е моят лекар значи избора е правилен.И специално към megi_nd ,ако можеш не сменяй лекарите постоянно,това май е най-лошото което правим.Успех на всички от сърце!