0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ин витро в "Тина Киркова"
« -: Септември 01, 2006, 11:07:59 am »
Здравейте момичета,
искам да ви попитам, дали през м.октомври или ноември тази година някоя от вас ще прави ин витро в Тина Киркова?
Питам ви, защото аз смятам да ходя и е хубаво да поддържаме връзка, та дори и да се виждаме с някоя сродна душа там.
Аз ще ходя за второ бебе.Няма да разказвам отново историята ми за да не се повтарям.Само ще кажа, че при зачеването на дъщеря ми много ми помогна такъв контакт с едно момиче, с което и до днес се чуваме- и двете си имаме дъщери на 5 г. Друго е като си споделяш с някой всичко. Ние искарвахме с часове на телефоните-просто много си помагахме духом и всичко беше ОК.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #1 -: Септември 01, 2006, 21:46:30 pm »
Здрасти Yoyo,
аз ще правя инвитро там, но може би декември/януари. Сега си взех хапчетата, но немога да започна, защото през май ме оперираха от извънматочна бременност и трябва да изчакам 6 месеца. Аз ходя при д-р Йорданов, а ти?
Ще се радвам да подържаме връзка и да обменяме опит.
Успех!  :crossfingers:
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #2 -: Септември 04, 2006, 10:05:18 am »
И аз ще правя инвитро там. При д-р Янакиева съм. Още не сме решили точно кога, но смятам да е преди нова година. Ще се радвам да потдържаме контакти. Допълнителната информация и подкрепа на никого не е излишна.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #3 -: Септември 04, 2006, 10:40:53 am »
Здравейте, аз ходя от далечната 1996 г. при д-р Вакрилов.
Тогава правих първото ин витро- неуспешно.След това 1998 г. второто инвитро-пак неуспешно и накрая 2000 г. - успешното. Доктора ми е в отпуска до 01 октомври, но смятам да му звънна днес и да ми каже нещо предварително ако мога да направя-някакви изследвания или пък ако ходи до болницата да се видим лекарствата да ми каже за да ги търся. Аз не минавам през касата-и трите опита а и сега ще си ги купувам от себе си и да не губя време да ги търся може да ми даде списъка.Той минава през болницата защото е микробиолога там на отделението и доколкото си спомням ходи и през почивните сни и през отпуските. Като ви писам октомври-ноември така предполагам-може и малко по-късно но горе-долу.Радвам се че си пишем момичета-много е хубаво.
Пищете ми ако нещо ви интересува-в смисъл на мен ще ми е за 4-ти път а пък и успех вече имама така че насреща съм.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #4 -: Септември 04, 2006, 22:57:01 pm »
Здравейте,
и аз ще правя инвитро при доктор Манчев октомври месец. Тази пролет правих първи опит, но не ми подейства стимулацията и прекъснахме опита. Надявам се този път да не се шашкам толкова.
Успех на всички, които ще правят опити!
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #5 -: Септември 06, 2006, 07:50:02 am »
Аз мисля да  правя инвитро края на октомври или началото на ноември при д-р Йорданов.
Успех на всички!
 yahoo_17  yahoo_17 yahoo_17

Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #6 -: Септември 07, 2006, 08:52:13 am »
Здравей, Yoyo. И аз ще съм в тази група - 3то ин витро при Вакрилов - предполагам ноември или декември. Дано да получим най-ценния подарък за Коледа!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #7 -: Септември 07, 2006, 09:54:15 am »
Здравейте и от мен. Аз също съм при Вакрилов. Мислех сега на 18.09 да отида, но разбрах току-що от вас, че до 1.10 е отпуска и явно ще го правя октомври месец и аз.
п.п. Ще се радвам да се запознаем  :D



*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #8 -: Септември 07, 2006, 15:22:30 pm »
момичета, вие през Здравната каса ли минавате или не, защото аз на лични начала всичко си правя, но несъм ходила от ноември 2000 г.-котаго забременях и ме интересува някакъв ориентир като цени-и на доктора, за престоя в болницата и т.н.Знае ли някоя от вас горе-долу актуални цени. Те доколкото си спомням всички доктори там са с еднаква тарифа-поне така беше преди 6 г.Ще съм ви благодарна! Целувки!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #9 -: Септември 08, 2006, 15:15:56 pm »
момичета, вие през Здравната каса ли минавате или не, защото аз на лични начала всичко си правя, но несъм ходила от ноември 2000 г.-котаго забременях и ме интересува някакъв ориентир като цени-и на доктора, за престоя в болницата и т.н.Знае ли някоя от вас горе-долу актуални цени. Те доколкото си спомням всички доктори там са с еднаква тарифа-поне така беше преди 6 г.Ще съм ви благодарна! Целувки!


1200лв. е през касата. Друго не знам



Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #10 -: Септември 08, 2006, 16:05:29 pm »
Yoyo, пункцията и трансеферът са общо 1,300 лева (по цени от юли 2006 г.).  Това включва и престоя в болницата след 2-те процедури. Лекарствата - зависи какви и колко ще ти трябват - док ще прецени.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #11 -: Септември 08, 2006, 17:09:18 pm »
Благодаря Ви за ориентира в цените момичета.
Миси, това извънматочно от инвитро ли е или не, защото съм чула че може и при инвитро да се получи?
При мен в началото не се виждаше плодния сак, а тестовете бяха положителни и много добра лигавица, което подсказваше бременност.Тогава там от момичетата като чух че може да е и извънматочна унемях от ужас. След като се вида вече плодния сак/ след третото ходене/ се успокоих.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #12 -: Септември 09, 2006, 09:02:46 am »
Yoyo,
мойта извънматочна не от инвитро. От 8 години правиме опити и март месец успях да подам документи за ин витро през касата, явно се успокоихме и април съм забременяла. За съжаление извънматочно...
И аз съм чувала, че има такива случаи - ин витро, след което извънматочна, което и мен много ме притеснява.
Въобще след извънматочната, ние подновихме опитите за бебе веднага, и всеки месец докато ми дойде цикъла се шашкам, да не се повтори.
Напрежението е голямо, но явно трябва да се успокоим, защото така нещата се случват по-лесно. Не трябва да мислиш за тези негативни истории, а да вярваш, че ще се получи, така ще си помогнеш най-много.

P.S. Тези съвети важат в пълна сила и за мен и знам колко е трудно си спокоен, когато те тресат най-яките притеснения, но трябва да ги преодолеем.
Ще стискам палци на всички момичета и се радвам, че ще обменяме опит.  :bighug:
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #13 -: Септември 11, 2006, 13:39:50 pm »
   И моят док. е Вакрилов. Планирам поредния си опит за ноември или декември. Аз също не минавам през касата. Ще се радвам да си пишем, а може и да се видим.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #14 -: Септември 11, 2006, 14:07:53 pm »
Кой пореден solei? Много тъжно ми прозвуча ?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #15 -: Септември 11, 2006, 14:28:22 pm »
  Ами и аз не зная вече как да ги броя. Имам два неуспешни опита, при които стигахме до трансфер и два опита, при които прекратявахме стимулацията поради слаб или по-точно казано, почти никакъв отговор на яйчниците.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #16 -: Септември 11, 2006, 14:43:32 pm »
Тъй като пишеш, че на собствени начала правиш всичко- от аптеката на Диана Попова ли си взимаш лекарствата или не? И колко ти струваха горе-долу?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #17 -: Септември 11, 2006, 15:56:46 pm »
много ти благодаря solei. Аз още не съм уточнила лекарствата, в смисъл че не сме се виждали с Вакрилов.Само по телефона се чухме и се уговорихме да се чуем след 01.10..Тогава ще говорим за лекарства и т.н. Благодаря ти. Аз ще говоря и в ..... в един склад, така че ще си сверяваме цените.
*

    Лекси

Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #18 -: Септември 12, 2006, 14:54:43 pm »
  Ами и аз не зная вече как да ги броя. Имам два неуспешни опита, при които стигахме до трансфер и два опита, при които прекратявахме стимулацията поради слаб или по-точно казано, почти никакъв отговор на яйчниците.
Cолей, ако стимулацията ти е била по дълъг протокол, настоявай за къс.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #19 -: Септември 12, 2006, 15:01:32 pm »
Лекси, може много тъпо да ти прозвучи въпроса ми, на какво е къс протокол и / или дълъг, защото аз ще правя 4-то ин витро, а сега чувам такива термини.