0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ин витро в "Тина Киркова"
« -: Септември 01, 2006, 11:07:59 am »
Здравейте момичета,
искам да ви попитам, дали през м.октомври или ноември тази година някоя от вас ще прави ин витро в Тина Киркова?
Питам ви, защото аз смятам да ходя и е хубаво да поддържаме връзка, та дори и да се виждаме с някоя сродна душа там.
Аз ще ходя за второ бебе.Няма да разказвам отново историята ми за да не се повтарям.Само ще кажа, че при зачеването на дъщеря ми много ми помогна такъв контакт с едно момиче, с което и до днес се чуваме- и двете си имаме дъщери на 5 г. Друго е като си споделяш с някой всичко. Ние искарвахме с часове на телефоните-просто много си помагахме духом и всичко беше ОК.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #1 -: Септември 01, 2006, 21:46:30 pm »
Здрасти Yoyo,
аз ще правя инвитро там, но може би декември/януари. Сега си взех хапчетата, но немога да започна, защото през май ме оперираха от извънматочна бременност и трябва да изчакам 6 месеца. Аз ходя при д-р Йорданов, а ти?
Ще се радвам да подържаме връзка и да обменяме опит.
Успех!  :crossfingers:
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #2 -: Септември 04, 2006, 10:05:18 am »
И аз ще правя инвитро там. При д-р Янакиева съм. Още не сме решили точно кога, но смятам да е преди нова година. Ще се радвам да потдържаме контакти. Допълнителната информация и подкрепа на никого не е излишна.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #3 -: Септември 04, 2006, 10:40:53 am »
Здравейте, аз ходя от далечната 1996 г. при д-р Вакрилов.
Тогава правих първото ин витро- неуспешно.След това 1998 г. второто инвитро-пак неуспешно и накрая 2000 г. - успешното. Доктора ми е в отпуска до 01 октомври, но смятам да му звънна днес и да ми каже нещо предварително ако мога да направя-някакви изследвания или пък ако ходи до болницата да се видим лекарствата да ми каже за да ги търся. Аз не минавам през касата-и трите опита а и сега ще си ги купувам от себе си и да не губя време да ги търся може да ми даде списъка.Той минава през болницата защото е микробиолога там на отделението и доколкото си спомням ходи и през почивните сни и през отпуските. Като ви писам октомври-ноември така предполагам-може и малко по-късно но горе-долу.Радвам се че си пишем момичета-много е хубаво.
Пищете ми ако нещо ви интересува-в смисъл на мен ще ми е за 4-ти път а пък и успех вече имама така че насреща съм.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #4 -: Септември 04, 2006, 22:57:01 pm »
Здравейте,
и аз ще правя инвитро при доктор Манчев октомври месец. Тази пролет правих първи опит, но не ми подейства стимулацията и прекъснахме опита. Надявам се този път да не се шашкам толкова.
Успех на всички, които ще правят опити!
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #5 -: Септември 06, 2006, 07:50:02 am »
Аз мисля да  правя инвитро края на октомври или началото на ноември при д-р Йорданов.
Успех на всички!
 yahoo_17  yahoo_17 yahoo_17

Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #6 -: Септември 07, 2006, 08:52:13 am »
Здравей, Yoyo. И аз ще съм в тази група - 3то ин витро при Вакрилов - предполагам ноември или декември. Дано да получим най-ценния подарък за Коледа!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #7 -: Септември 07, 2006, 09:54:15 am »
Здравейте и от мен. Аз също съм при Вакрилов. Мислех сега на 18.09 да отида, но разбрах току-що от вас, че до 1.10 е отпуска и явно ще го правя октомври месец и аз.
п.п. Ще се радвам да се запознаем  :D



*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #8 -: Септември 07, 2006, 15:22:30 pm »
момичета, вие през Здравната каса ли минавате или не, защото аз на лични начала всичко си правя, но несъм ходила от ноември 2000 г.-котаго забременях и ме интересува някакъв ориентир като цени-и на доктора, за престоя в болницата и т.н.Знае ли някоя от вас горе-долу актуални цени. Те доколкото си спомням всички доктори там са с еднаква тарифа-поне така беше преди 6 г.Ще съм ви благодарна! Целувки!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #9 -: Септември 08, 2006, 15:15:56 pm »
момичета, вие през Здравната каса ли минавате или не, защото аз на лични начала всичко си правя, но несъм ходила от ноември 2000 г.-котаго забременях и ме интересува някакъв ориентир като цени-и на доктора, за престоя в болницата и т.н.Знае ли някоя от вас горе-долу актуални цени. Те доколкото си спомням всички доктори там са с еднаква тарифа-поне така беше преди 6 г.Ще съм ви благодарна! Целувки!


1200лв. е през касата. Друго не знам



Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #10 -: Септември 08, 2006, 16:05:29 pm »
Yoyo, пункцията и трансеферът са общо 1,300 лева (по цени от юли 2006 г.).  Това включва и престоя в болницата след 2-те процедури. Лекарствата - зависи какви и колко ще ти трябват - док ще прецени.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #11 -: Септември 08, 2006, 17:09:18 pm »
Благодаря Ви за ориентира в цените момичета.
Миси, това извънматочно от инвитро ли е или не, защото съм чула че може и при инвитро да се получи?
При мен в началото не се виждаше плодния сак, а тестовете бяха положителни и много добра лигавица, което подсказваше бременност.Тогава там от момичетата като чух че може да е и извънматочна унемях от ужас. След като се вида вече плодния сак/ след третото ходене/ се успокоих.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #12 -: Септември 09, 2006, 09:02:46 am »
Yoyo,
мойта извънматочна не от инвитро. От 8 години правиме опити и март месец успях да подам документи за ин витро през касата, явно се успокоихме и април съм забременяла. За съжаление извънматочно...
И аз съм чувала, че има такива случаи - ин витро, след което извънматочна, което и мен много ме притеснява.
Въобще след извънматочната, ние подновихме опитите за бебе веднага, и всеки месец докато ми дойде цикъла се шашкам, да не се повтори.
Напрежението е голямо, но явно трябва да се успокоим, защото така нещата се случват по-лесно. Не трябва да мислиш за тези негативни истории, а да вярваш, че ще се получи, така ще си помогнеш най-много.

P.S. Тези съвети важат в пълна сила и за мен и знам колко е трудно си спокоен, когато те тресат най-яките притеснения, но трябва да ги преодолеем.
Ще стискам палци на всички момичета и се радвам, че ще обменяме опит.  :bighug:
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #13 -: Септември 11, 2006, 13:39:50 pm »
   И моят док. е Вакрилов. Планирам поредния си опит за ноември или декември. Аз също не минавам през касата. Ще се радвам да си пишем, а може и да се видим.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #14 -: Септември 11, 2006, 14:07:53 pm »
Кой пореден solei? Много тъжно ми прозвуча ?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #15 -: Септември 11, 2006, 14:28:22 pm »
  Ами и аз не зная вече как да ги броя. Имам два неуспешни опита, при които стигахме до трансфер и два опита, при които прекратявахме стимулацията поради слаб или по-точно казано, почти никакъв отговор на яйчниците.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #16 -: Септември 11, 2006, 14:43:32 pm »
Тъй като пишеш, че на собствени начала правиш всичко- от аптеката на Диана Попова ли си взимаш лекарствата или не? И колко ти струваха горе-долу?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #17 -: Септември 11, 2006, 15:56:46 pm »
много ти благодаря solei. Аз още не съм уточнила лекарствата, в смисъл че не сме се виждали с Вакрилов.Само по телефона се чухме и се уговорихме да се чуем след 01.10..Тогава ще говорим за лекарства и т.н. Благодаря ти. Аз ще говоря и в ..... в един склад, така че ще си сверяваме цените.
*

    Лекси

Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #18 -: Септември 12, 2006, 14:54:43 pm »
  Ами и аз не зная вече как да ги броя. Имам два неуспешни опита, при които стигахме до трансфер и два опита, при които прекратявахме стимулацията поради слаб или по-точно казано, почти никакъв отговор на яйчниците.
Cолей, ако стимулацията ти е била по дълъг протокол, настоявай за къс.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #19 -: Септември 12, 2006, 15:01:32 pm »
Лекси, може много тъпо да ти прозвучи въпроса ми, на какво е къс протокол и / или дълъг, защото аз ще правя 4-то ин витро, а сега чувам такива термини.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #20 -: Септември 12, 2006, 15:12:32 pm »
Yoyo, пункцията и трансеферът са общо 1,300 лева (по цени от юли 2006 г.).  Това включва и престоя в болницата след 2-те процедури. Лекарствата - зависи какви и колко ще ти трябват - док ще прецени.
А колко струва стимулацията и съпътстващите я прегледи?
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #21 -: Септември 12, 2006, 15:55:28 pm »
Лекси, може много тъпо да ти прозвучи въпроса ми, на какво е къс протокол и / или дълъг, защото аз ще правя 4-то ин витро, а сега чувам такива термини.
Погледни в тази тема. Сигнус добре е обяснила:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=6097.0
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #22 -: Септември 13, 2006, 11:25:58 am »
  Лекси,
всички мои опити са по къс протокол.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #23 -: Септември 13, 2006, 23:31:22 pm »
 Здравейте момичета!

Аз също ще правя ин витро при д-р Йорданов кам края на годината.
Проблема е, че имам киста на единят яйчник и не мозе да изчезне с конрацептиви-та първо трябва да се пункира и след това ин витро.

Имам и един вапрос - Имате ли представа дали килограмите са от важно значение са успеваемостта на ин витро?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #24 -: Септември 14, 2006, 10:04:40 am »
Относно килограмите мога да кажа, че знам със сигурност само това, че непосредствено преди процедура по ин витро не е добре рязко да се променя теглото и в двете посоки.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #25 -: Септември 14, 2006, 16:39:02 pm »
момичета, колко дни общо се стои в болницата? /забравила съм вече/
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #26 -: Септември 15, 2006, 17:47:19 pm »
момичета, колко дни общо се стои в болницата? /забравила съм вече/

След пункцията - някъде към 6 ч. и ако всичко е наред си тръгваш. Ако не си от София, можеш да останеш през всичките дни до трансфера. Ако има някаква хиперстимулация - естествено оставаш в болница, ако ти кажат. След трасфера - можеш към края на деня да си тръгнеш. Ако не си от София си тръгваш на следващия ден.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #27 -: Септември 16, 2006, 12:29:15 pm »
А пункцията с пълна упойка ли е?
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #28 -: Септември 16, 2006, 14:31:42 pm »
В Тина Киркова моята не беше с пълна упойка /но не беше за събиране на яйцеклетки/. Чела съм, че на някои от момичетата с пълна упойка я правят, но не беше за Тина Киркова.

lb2f
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #29 -: Септември 16, 2006, 14:37:03 pm »
А пункцията с пълна упойка ли е?

Не за съжаление. Казах на Вакрилов че предпочитам пълната упойка, но той ме увери че е безболезнено и няма смисъл от пълна. Каза още, че  предпочитат да си разговарят с пациентките по време на пункцията и другото хубаво било, че ние сме можели да следим как протича всичко и щяло да ни бъде интересно. Честно казано, приемам това със смесени чувства, защото по - природа съм си бъзличка, но този човек много ми вдъхва доверие, не знам при вас как е?.
Ако иска да се включи някой, който е правил пункция с местна упойка и да разкаже в действителност как стоят нещата ще е най добре.



Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #30 -: Септември 16, 2006, 21:05:28 pm »
Правила съм два опита в Тина Киркова - вторият беше успешен. При първият ме болеше по време на пункцията, не знам защо...може би зависи и от майсторлъка на доктора - при успешния опит при д-р Йорданов нищо не усетих и наистина ми беше интересно, той ми обясняваше всичко, майтапеха се, виждаш как се движи по тръбичката мехурчето с яйцето...Аз очаквах болката, но тя така и не дойде. МОже би има и друго - при мен бяха станали само 4 яйцеклетки -едно е да бодеш 4, друго е 12-13. Каквото и да е, пожелавам ви много и качествени яйцеклетки, другото минава. Пункцията продължава около 10 минути.
успех на всички в този чудесен екип!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #31 -: Септември 17, 2006, 16:35:03 pm »
Браво mar_go, много се радвам за теб. Пожелавам ти лека бременност. :D



Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #32 -: Септември 18, 2006, 08:38:08 am »
Harry, и аз съм голяма бъзла, но искам да те уверя, че няма нищо страшно в самата пункция, независимо, че не е с пълна упойка. След 2-те цветни снимки и операцията за извънматочна изпадам в лек ужас преди всякакви гинекологични интервенции. Наистина ми беше интересно да гледам по време на процедурата (колкото и да звучи странно  8O). Д-р Вакрилов наистина е човек, на когото можеш да се довериш. Аз лично като го видя и се успокоявам (едва ли предполага какъв психологически ефект оказва на пациентите :D). Не знам дали има връзка с броя на фоликулите, може би да... При мен 1-ви път бяха 5, а 2-ри - 2. Но не съм чувала и от момичета с повече фоликули (10-15) да се оплакват, че ги е боляло.

Mar_go, честито! Лека бременност!  :cloud9:
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #33 -: Септември 18, 2006, 11:03:18 am »
При мен първата пункция (в друга клиника) беше с пълна упойка. Не съм лигла, но на фона на 4 коремни операции изпадам в паника относно гинекологични интервенции с игла без пълна упойка - ще се притеснявам да не мръдна и разни такива неща.
Те в днешно време май и на аборти им слагат пълни упойки, недоумявам защо при изрично желание на пациента за такава да не могат да го приспят? 8O :?
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #34 -: Септември 18, 2006, 18:31:21 pm »
А пункцията с пълна упойка ли е?
Аз също имам един опит в Тина Киркова/неуспушен/-упойката не беше пълна.Болки не усетих,но после малко кървях.Иначе се бях интересувала и за пълната упойка и ми казаха,че няма проблеми стига да искам.
Желая успех на всички!Дано имате късмет!!! :goodluck:
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #35 -: Септември 20, 2006, 17:28:28 pm »
Здравейте момичета, от 2-3 дни се опитвам да се свържа с Вакрилов по тел. но не става, да не го е сменил?



Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #36 -: Септември 20, 2006, 17:46:49 pm »
Здравейте момичета, от 2-3 дни се опитвам да се свържа с Вакрилов по тел. но не става, да не го е сменил?

Не знам да го е сменил. Аз му звънях някъде към 9 - 10 сеп. и се уговорихме да се чуем в началото на окомври. Ако разбереш, че го е сменил, моля те, да ни кажеш новия номер.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #37 -: Септември 20, 2006, 18:21:31 pm »
два пъти му звънях, дава свободно но не вдига. Би ли ми дала номерът който имаш



Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #38 -: Септември 21, 2006, 11:28:53 am »
0888 508 284 д-р Вакрилов
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #39 -: Септември 21, 2006, 15:56:17 pm »
0888 508 284 д-р Вакрилов

Да същият телефон го имам и аз. Явно е решил да си искара отпуската на спокойствие и за това не вдига на непознати номера.



*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #40 -: Септември 21, 2006, 16:00:55 pm »
   След 4-ти октомври е на работа.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #41 -: Септември 21, 2006, 16:09:09 pm »
   След 4-ти октомври е на работа.

а аз разбрах че е до 1 окт. е отпуска и се бях заканила на 2 окт. да съм там, но явно пак ще си сменям датата /първата дата която си бях определила да го посетя беше 18 окт./
Ти сигурна ли си че е отпуска до 4



*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #42 -: Септември 21, 2006, 16:52:32 pm »
   Ами звънях в отделението преди 2-3 дни и от там ми казаха, че ще е на работа след 4-ти. Когато говорих с него преди отпуската ми каза че ще почива до края на септември. Не ми е удобно да го безпокоя докато почива.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #43 -: Септември 21, 2006, 17:35:05 pm »
 да разбирасе ,най вероятно и аз ще му званна след 4.



*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #44 -: Септември 21, 2006, 17:59:36 pm »
   Ти от София ли си Хари? 1-ви опит ли ще правиш?
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #45 -: Септември 21, 2006, 18:40:15 pm »
   Ти от София ли си Хари? 1-ви опит ли ще правиш?

Не не съм от София, от Враца съм.
Да, сега ще ми е за първи път инвитрото, а при теб?



*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #46 -: Септември 25, 2006, 08:55:00 am »
  Извинявам се за закъснелия отговор, но имам нет само в службата. За мен ще е трети опит ако броим опитите ми, при които съм стигала до трансфер. Имам още 2 опита, прекратени на 9-10 -ти ден от стимулацията, поради много слаб отговор на яйчниците.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #47 -: Октомври 02, 2006, 10:25:42 am »
Здравейте момичета как сте?
Днес докато разглеждах писанията на Вакрилов, забелязах че най отгоре е записал името на някакъв д-р Янков. Въпросът ми е знае ли някой кой е той? Явно аз съм се заблудила че ще бъда при Йорданов Има ли някоя от вас която ще прави инвитро при същият този д-р?



Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #48 -: Октомври 02, 2006, 11:49:20 am »
Hari_77, не знам кой е д-р Янков. Да си призная и не съм го чувала. Погледнах и в сайта им - не фигурира в екипа (ако е осъвременена информацията въобще). Най-добре се обади на д-р Вакрилов да го питаш.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #49 -: Октомври 02, 2006, 13:45:40 pm »
В четвъртък ще ходя до там и мисля да не казвам изобщо за този д-р Янков, пък ще видим какво ще стане.



Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #50 -: Октомври 02, 2006, 14:20:08 pm »
В четвъртък ще ходя до там и мисля да не казвам изобщо за този д-р Янков, пък ще видим какво ще стане.

Най-добре така  :D

Хари, а чу ли се вече с д-р Вакрилов? Питам, защото се чудя дали вече да му звъня или да изчакам да му приключи отпуската? Нали беше казала, че преди не си вдига телефона?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #51 -: Октомври 02, 2006, 16:41:32 pm »
ДЕКАПЕПТИЛ шпр.амп.0.1мг/1мл. FERRING-LECIVA 21,10 добре ли е като цена момичета, питам защото си спомням че такива ампули си купувах но беше отдавна
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #52 -: Октомври 02, 2006, 16:56:38 pm »
Ами добре е. Аз последно май ги вземах някъде към 23 - 24 лева.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #53 -: Октомври 03, 2006, 09:15:26 am »
добро утро момичета.По повод декапептила питах вчера, защото и трите инвитра ги правих с една и съща стимулация и правех по много яйца.Стимулацията ми беше с декапептил - 10 амп., хумегон или пергонал-не си спомням колко обаче ампули бяха. И трите пъти 10 дни ми беше стимулацията, а след пункциите с много, много яюца никакви проблеми нямах.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #54 -: Октомври 03, 2006, 09:18:33 am »
Спомням си, че 2000 г. около 1000 лева ми излязоха лекарствата, 300 долара, в последствие 300 евро за д-ра и за престоя около 150 лв., за замръзяването около 200 лв. някъде май. Дали има голям скок в цените на нещо знае ли някой защото са минали 6 год. от тогава???Накоя от вас писа за 1200 лв, но не разбрах това за какво е.
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #55 -: Октомври 03, 2006, 09:21:06 am »
Хари д-р Янков е шефа на болницата.Аз ходих в понеделник при д-р Йорданов ,за да видя кога ще се стартира процедурата и какви изследвания трябва да се направят. Тази година имат малко по друг начин на работа- плащаш 690 лв. на касата и тук влизат прегледите, изследвания хормони, секрет, на мъжа изследвания ами всичко до трансфера което е.
Д-р Вакрилов беше на работа вчера прегледа преди мен една пациентка.
Yoyo срещу болницата в аптеката струва 24 лв декапептил 0,1, а да знаеш другаде на по ниска цена.
Поздрави!!!

*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #56 -: Октомври 03, 2006, 10:06:54 am »
Какво ти казаха-от кога ще почват процедурите?
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #57 -: Октомври 03, 2006, 10:11:22 am »
На 12 получават среди и започват даже една докторка попита дали да започне стимулацията на нейна пациентка и и каза да започне,че всичко ще е получено на 12,10,2006 г.
Писах ти на лични.Ако искаш провери тази аптека,ако имаш възможност разбира се.
 :)

*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #58 -: Октомври 03, 2006, 12:44:40 pm »
мерси Лиди, много си мила. Аз сега някакво течение имам ималко съм се изплашила-даже на своя глава си взех Макмирор и си слагам.Като свърша с него ще с инаправя микробиология в Бл-д и ако всичко е ОК-тогава ке се обада на д-ра. По-рано В-в вси от тях ми изписваше-даже като бях с дъщеря ми бременна във втория-третия месец пак правих един курс от 5 дни с Макмирор.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #59 -: Октомври 04, 2006, 14:16:10 pm »
Здравейте, извинявайте че не писах толкова време но ми се беше загубила темата нещо.
Благодаря  lidi за информацията, не мога да си обясна тогава защо вакрилов го е записал върху докум.
Обадих се в понеделник на доктора и той ми каза да отида в четвъртък, но не ми каза никакви подробности.
Стискам палци на всички. Ще разказвам после какво ми е казал.



*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #60 -: Октомври 05, 2006, 11:16:25 am »
Нека споделя и моето преживяване с уточнението, че при всеки е индивидуално. Имах лека хипер стимулация, огромни яичнищи и коремна операция, сигурно поради тези причини ме боля доста по време на пункцията в тина киркова, и веднага след това ме обливах врели вълни, но това не би ме спряло да го направя пак  :D Желая на всички успех. :balk_21:
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #61 -: Октомври 09, 2006, 12:37:58 pm »
момичета, здравейте! днес се чухме с Вакрилав-ура, в четвъртък ще ходя при него за да видим как ще я караме. Разбрахме се да се чуем в сряда вечерта и така. Оххх направо сърцето пак ми затуптя-бях забравила какво е-вече 5 години не съм чувствала така. Най-вероято ще ме прегледа, ще си пусна микробиология, ще изчакаме 1 цикъл за да ме види от първия до незнам кой ден беше /а на мен ще ми дойде 20.10 - другия петък/ и започвам.Лошото е че нямам още лекарствата за стимулацията които трябва да си купя, но това е лесно-ще ги намеря от някоя аптека.Пишете нещо!!!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #62 -: Октомври 09, 2006, 12:47:56 pm »
  Привет и от мен!
  Аз също започвам. Днес съм 3-ти ден на Примолут. След него: декапептил и меногон. Решихме отново да пробваме по тази схема. Стискайте ми палци да тръгнат повечко фоликули.
  Успех на всички момичета.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #63 -: Октомври 09, 2006, 12:55:58 pm »
Стискам ви палци на всички! Аз ще се виждам с док някъде към края на седмицата.

Solei, а не трябваше ли да ти сменят схемата, щом до сега не си реагирала добре? Например дълъг протокол? Питам, защото и аз не формирах много фоликулии 2-та пъти и ако продължа по старата схема максикума ми 4-5 бр.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #64 -: Октомври 09, 2006, 13:00:28 pm »
Стистам ти палци Солеи, стискам на всички момичета и Господ да им помага. Котаранка, а ти за какво ще ходиш при доктора, в смисъл започнала ли си всичко или сега ще започваш?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #65 -: Октомври 09, 2006, 13:02:17 pm »
Солеи, лекарствата ти ли си купи или си през касата? Аз много се притеснявам колко ли ще ми излязат, предполагам само, но не се знае.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #66 -: Октомври 09, 2006, 13:09:30 pm »
Yoyo, ще обсъждаме какво и как да процедираме за 3-ия опит, че нещо не произвеждам достатъчно фоликули. Не знам дори кога ще започвам. Все се надявам да е до края на годината.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #67 -: Октомври 10, 2006, 10:16:55 am »
Момичета, тъй като сега препрочитам всичко изпратено от вас и срещнах много имена на доктори ще ви кажа, че когато аз лежах за третото ин-витро в стая №13 бахме 4 момичета, от които аз при Вакрилов, едното момиче при д-р Янакиева, третото при д-р Йорданов, а четвъртото не беше много разговорчиво и не съм запомнила при кой. Та на нас трите които ви изброих през целия престой ни беше вного добре-смеехме се по цял ден, направо супер ни беше. Най-ужасени бяхме, че трансфера и на трите ни се падаше на 13 ноември 2000 г. Ужас-13-ти. Направо сутринта като станахме и слушахме радио за тая дата се побъркахме. Гого Вакрилов като ме видя че нямам кръв ме прати да пия нещо за успокоение/в барчето/ и после да отида. Обаче започна спешна операция и решиха и тримата д-ри да прават трансферите ни след обед.И познайте- лягам за трансфир и по радио точката казват "Часът е 13-време е за следобедните новини"-изприщих се. Оказа се обаче че и трите забременяхме и трите си имаме дъщери. Д-рите даже ни дават за пример-от четири жени в стаята три родиха.
И до ден днешен се чуваме и говорим с часове.Казвам ви го за успокоение и малко усмивки.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #68 -: Октомври 10, 2006, 10:20:24 am »
Здравейте момичета!
Ще правя икси през ноември/ако е рекъл Господ/при Йорданов.В момента съм 9 ден примолут.Купих изписаните ми инжекции от кварталната аптека /750лв/.Направиха ми необходимите изследвания всичко е в норма,сега чакам да излезнат на мъжа ми.Пожелавам на всички да се сбъднат мечтите им за рожби,надявам се да се запозная с някои от вас.Чух от лекарите че има доста определини за 25.10.прегледи и аз съм за този ден.Успех!!!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #69 -: Октомври 10, 2006, 11:57:34 am »
SLR с какви лекарства си?
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #70 -: Октомври 10, 2006, 12:04:03 pm »
Момичета, имате ли информация дали в Т. Киркова ще се предлага и трансфер на бластоцисти или пак ще си карат по старата схема - ембриотрансфер на 3-ти ден?

Успех на всички!  :goodluck:
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #71 -: Октомври 10, 2006, 12:08:46 pm »
Menogon,Decapeptyl 0.1 Pregnyl 5000
Ама така ме е страх от инжекции,само при вида на игла,колабирам.Сега съм се стегнала яко и боря страха  :lol:Опитвам се да мисля позитивно!
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #72 -: Октомври 10, 2006, 14:31:41 pm »
Здравей SLR,
Аз също съм за 25.10 на преглед и започване на стимулации при д-р Йорданов. Купих си меногона за 21,40 лв., остава декапептил 0,1 - ти за колко го купи и от къде?
Ще се радвам да се запознаем и дано имаме успех!
Поздрави!!!
 :)
« Последна редакция: Октомври 10, 2006, 14:33:14 pm от lidi »

*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #73 -: Октомври 10, 2006, 16:49:39 pm »
Lidi,утре сутринта ще ти напиша цената,че не са при мен инжекциите.Стискам ти палци.
*

    anelitod

Щерев или Янакиева
« Отговор #74 -: Октомври 19, 2006, 14:48:03 pm »
Здравейте момичета,
Аз съм изправена пред голяма дилема. Не мога да забременея от две години, ходила съм при милион лекари. Последно попаднах в клиниката на Щерев. След направена спермограма се установи слаба подвижност - 38% и направо ми казаха - инсеминация. След като ми обясниха, че шансът е едва 20% ги помолих да направим допълнителни изследвания, за да видим може ли да се подобрят показателите на мъжа ми, аз даже не знам дали тръбите са ми ОК.
Днес личната ми лекарка ми препоръча да отида при д-р Янакиева и да не се занимавам със Щерев. Моля Ви дайте съвет и препоръка?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #75 -: Октомври 19, 2006, 15:07:09 pm »
В клиниката на Щерев преди инсеминация правят хидротубация, така че не се тревожи за проверката на тръбите. Колкото до самата инсеминация - не е кой знае какво, за да казваш, че "направо" са ти я предложили. Напротив, това е лека манипулация и можеш да я направиш на напълно естествен цикъл /ако нямаш проблем с овулацията/. Относно подвижността - консултирайте се с андролог, който да предпише на съпруга ти витамини, добавки или каквото прецени за подобряване. Не е сто процента сигурно че ще има ефект, затова аз без колебание бих направила вътрематочна инсеминация.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #76 -: Октомври 20, 2006, 17:06:08 pm »
    Хайде да се преброим. Има ли някоя, която е започнала стимулация?
    Аз съм 13-ти ден  примолут. На всичкото отгоре, вече 2-ра седмица боря някакъв коварен вирус.
    Единственото радостно при мен до тук, е че резулатите и на 2-ма ни от посявките-микробиология са О.К. За първи път я няма гадната Кандида. 
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #77 -: Ноември 09, 2006, 14:19:58 pm »
Здравейте,искам да попитам някои ако може да ми каже каква е цената на инвитро в болница "Света София" - Тина Киркова,без да е по пътеката от здравната каса,цената всеки доктор ли си я определя или има някъде ценоразпис за да мога да проверя.Благодаря предварително за вашите отговори.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #78 -: Ноември 09, 2006, 14:27:32 pm »
Yoyo, пункцията и трансеферът са общо 1,300 лева (по цени от юли 2006 г.).  Това включва и престоя в болницата след 2-те процедури. Лекарствата - зависи какви и колко ще ти трябват - док ще прецени.

Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #79 -: Ноември 16, 2006, 15:54:47 pm »
Здравейте на всички!
Тъй като прочетох, че доста момичета са правили ин витро в "Тина Киркова" за около 1200-1300 лв. (без лекарствата), се чудя мога ли и аз да отида там. По клинична пътека ли се върви?
Благодаря ви предварително  :heartbeat:
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #80 -: Ноември 16, 2006, 16:24:01 pm »
Ralala, няма клинична пътека за ин витро. Има програма за лечение безплодие, но средствата за 2006 г. по нея вече са изчерпани (щяло да има някакви доп. бройки, но те ще бъдат за момичета, които вече са си подали документите). Програмата покриваше само определени лекарства и то до опредлени количества. Самата процедура (в случая 1,200 - 1,300 лева) не се покрива. За 2007 г. - рано е да се каже как ще се развият нещата.

Можеш да отидеш във всяка клиника, която искаш.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #81 -: Ноември 16, 2006, 19:28:34 pm »
Благодаря, Котаранка :)
Аз знам за програмата и бях пред НЗОК с буркан... ама ми е объркано за процедурата. Защото ще ходя при Методи Генов, а той работи в Тина Киркова. И се чудя после по какви тарифи ще мина за пункцията и трансфера, след като той там ще ми прави всичко... Иначе си има частен кабинет...
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #82 -: Ноември 17, 2006, 10:51:06 am »
Ralala, ще бъда съвсем откровена - не ти препоръчвам Методи Генов. Ако искаш в Тина Киркова, избери д-р Вакрилов или д-р Йорданов.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #83 -: Ноември 19, 2006, 18:09:34 pm »
Здравейте!Аз също ще правя ин-витро в Тина Киркова през декември при Д-р Диана Николова и ще се радвам да споделяме опит по време на всички манипулаций! Ако знаете повече за Д-р Николова моля споделете с мен.Благодаря на вички които ни дават кураж и сили.
Вярвайте,искайте и ще победите :P
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #84 -: Ноември 20, 2006, 07:41:16 am »
За нея знам, че е снаха на Табакова, съответно съпруга на д-р Николов. За разлика от гореспоменатите й роднини тя е много внимателна с пациентите си. Друго за нея не зная и не мога да коментирам.
« Последна редакция: Ноември 29, 2006, 16:18:56 pm от solei »
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #85 -: Ноември 29, 2006, 15:45:51 pm »
Zdraveite momi4eta.Az pravih invitro pri D-r.Jordanov.Na 02.11.2006g.mi be6e punkciata[ot 7 folikula stanaha 3 jicekletki]na 05 mi be6e transfera[2jacekletki se biaha oplodili i 2 gi slojiha].Tova mi e 1 invitro,za sujalenie neuspe6no.Na mene vsi4ko gore-dolo mi izlezna okolo3000lv.Tova vklu4va i lekarstvata. :P
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #86 -: Ноември 29, 2006, 16:24:07 pm »
Съжалявам, Bisko72.  :( Пожелавам ти следващия опит да е последен и успешен.

Пиши на кирилица. Има Кредор.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #87 -: Ноември 29, 2006, 22:28:01 pm »
Благодаря, Котаранка :)
Аз знам за програмата и бях пред НЗОК с буркан... ама ми е объркано за процедурата. Защото ще ходя при Методи Генов, а той работи в Тина Киркова. И се чудя после по какви тарифи ще мина за пункцията и трансфера, след като той там ще ми прави всичко... Иначе си има частен кабинет...

Мила, не искам да влияя на избора ти, но много искам да внимаваш в какви ръце оставяш здравето си и бъдещето си като жена! Аз бях пациентка на д-р Методи Генов! Виж какво съм писала за него!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #88 -: Ноември 30, 2006, 16:11:29 pm »
           Правих за 2-ри път ин-витро при Д-р Янакиева 08.11.06 неуспешно. Смятам вече да сменя лекаря. От аптеката на Диана лекарствата са с доста завишени цени!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #89 -: Декември 29, 2006, 16:41:32 pm »
Регистрирах се специално за тази тема, защото наистина ми трябва помощ.Правила съм в тази болница 2 пъти инвитро - неуспешно.След втория път, ме испратиха, да си направя имунологични изследвания в частния кабинет на доктор Методи Генов.Оказа се, че имам висок титър на антитела.Платих 160лв. за това изследване, не получих касова бележка за тези пари, и освен това при получаването на резултатите от изследванията, ме накараха да си купя нужното лекарство (вилкакора 2005г ) от този частен кабинет.Направи ми впечатление това, че изследванията бяха на хварчащо листче, без печат, единствено с някакъв подпис.Съмнявам се в достоверността на изследванията.Няма ли някой, които ги е правил и при него ли е така...?????И искам да попитам няма ли друга болница с по голям процент на успеваемост, защото вече изгубих вяра в нея..Както и тук ми прави впечатление повечето опити в нея са неуспешни...ЧАКАМ МНЕНИЯ !?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #90 -: Декември 29, 2006, 17:44:13 pm »
vanq123 ,сама казваш че нямаш вяра повече в тези хора.Не губи надежда каквото и да става.И на теб ще ти се случи чудото :bighug: Виж в форума има мнения за други клиники и лекари!!А относно изследванията ти...Без печат и касов бон..и това лекарство..Не ми се е случвало и не искам да коментирам!Наистина смени лекаря си,но надежда недей да губиш :balk_77:
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #91 -: Декември 30, 2006, 12:18:03 pm »
Здравей vanq123, аз са6то правих инвитро ноември месец там, но лекар ми бе6е Вакрилов. В момента сам бременна в 7-ма седмица. Направих си имунологи4ни изследваниа на моиа глава и се оказа 4е са ми много зави6ени, взех мерки и се полу4и. Сега в момента сам на легло и ми биат папаверин но сам сигурна 4е вси4ко 6те е наред.
Не знам - виарвах през циалото време 4е 6те стане и то стана. Може би наистина триабва да смени6 клиниката и си намери лекари на които 6те им има6 голиамо доверие
Пожелажам успех на вси4ки, дано скоро видите и вие дветв 4ерти4ки

п.п извиниавам се за правописните гре6ки но не си намирам вси4ки букви4ки на лаптопа



Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #92 -: Януари 05, 2007, 14:50:31 pm »
Не ви съветвам да ходите при Методий Генов, защото  се интересува само от материалните успехи.Изберете друг лекар, като Вакрилов или Йорданов.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #93 -: Януари 08, 2007, 12:34:30 pm »
Здравейте момичета, с най-добри пожелания за 2007 г. и дано новата година ви донесе това, което най-много желаете. Искам да попитам някоя от вас, която е при Вакрилов и скоро е правила ин-витро за лекарствата след трансфер. Аз съм си купила предостатъчно Декапептил и Меногон, но днес Вакрилов ми каза да си набавя Утрогестан - 6-7 ампули, за данямам притеснения накрая да търся. Интересувам се от това какви са всички останали лекарства освен Д-ла и Меногона, които трябва за имам?
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #94 -: Януари 08, 2007, 12:51:49 pm »
Интересувам се от това какви са всички останали лекарства освен Д-ла и Меногона, които трябва за имам?

Има проблем единствено с набавянето на Декапептил, Меногон и Утрогестан, така че добре, че си се заредила. Ще ти трябва Прегнил, но Док трябва да ти каже колко (преди пункцията, а може и след това); след трансфер (стандартно) - Аспирин, Мултивитамин, Герикапс, но шпа, Фолиева (но предполагам, че си я пиеш по принцип) - всички тези ги има в аптечната мрежа + каквото допълнително ти предпише. Успех, Yoyo!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #95 -: Януари 08, 2007, 13:26:50 pm »
Благодаря ти Kotaranka, колко горе-долу струва Утрогестана /не съм сигурна дори така ли се пише/. Когато забременях с дъщеря ми си правех вместо него Пролутон депо, а сега пък това???
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #96 -: Януари 08, 2007, 13:35:45 pm »
Благодаря ти Kotaranka, колко горе-долу струва Утрогестана /не съм сигурна дори така ли се пише/. Когато забременях с дъщеря ми си правех вместо него Пролутон депо, а сега пък това???
Около 13-14лв. за 30 броя


*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #97 -: Януари 08, 2007, 13:41:33 pm »
Защо за  броя? Говорим за Утрогестан - на мен ми каза Вакрилов да си взема 6-7 ампули.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #98 -: Януари 08, 2007, 13:50:24 pm »
Ами товач което аз вземах бяха меки капсули, за вагинален и орален прием, в случая аз ги слагах вагинално. Става дума за Utrogestan 100 mg (soft capsules). Може да има и ампули, аз обаче не знам, да се включат момичетата с повече опит


Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #99 -: Януари 08, 2007, 13:54:16 pm »
Благодаря ти Kotaranka, колко горе-долу струва Утрогестана /не съм сигурна дори така ли се пише/. Когато забременях с дъщеря ми си правех вместо него Пролутон депо, а сега пък това???
Около 13-14лв. за 30 броя

Там някъде е.

Утрогестана е прогестерон (както и Пролутон депо-то).

Утрогестанът не е на ампули  8O, а на малки капсули, които могат да се слагат вагинално или да се вземат орално. Дозировката обикновено е  3 х 3 или 3 х 2. Вакрилов го предписва от деня преди пункцията. Със сигурност не спира, докато не ти дойде МЦ (ха дано да не  :)). Ако е положителен теста, не знам до кога се приема - не съм го докарвала до там  :(.

Тези ампули - да не би да става дума за Прегнил?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #100 -: Януари 08, 2007, 14:09:16 pm »
ама и за Прегнил не са ли много 6-7 ампули? Абе тия доктори не ви ли пишат рецепти? Аз никога не вземам лекарства, предписани ми за първи път без да са ми написани от лекар, имам предвид на рецепта. Все пак нямам фармацевтично образование :ask:


*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #101 -: Януари 08, 2007, 14:31:15 pm »
Здравейте момичета. На мен също ми предстои инвитро в Тина Киркова. Даже ходя при д-р Генов, но като прочетох мненията за него малко съм объркана. Но скоро ходих на преглед и той ми каза, че само ме подготвя, а самото оплождане ще го прави д-р Вакрилов поне така запомних. Надявам се всичко да мине добре. Все още не съм започнала със стимулациите понеже пия в момента Примолут. Пожелавам на всички момичета късмет.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #102 -: Януари 08, 2007, 15:14:49 pm »
Здравейте и от мен,
и аз съм в Тина Киркова при д-р Йорданов. Днес е последният ми ден на Примолут нор, в петък съм на преглед с първата доза Декапептил и започвам стимулацията.
Десито - кой ден ти е на Примолут, дали ще се засечем в болницата?
Хайде успех на всички, и само хубави новини да има!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #103 -: Януари 08, 2007, 15:52:33 pm »
misi, аз съм 3-ти ден на Примулт и няма да се засечем.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #104 -: Януари 08, 2007, 19:13:33 pm »
Миси аз съм 6 ден на примолут, сигурно няма да се засечем.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #105 -: Януари 08, 2007, 20:04:29 pm »
Здравейте момичета!
Аз също ще правя ин-витро в Тина Киркова при д-р Николова.

Миси, на мен последния ден на Примолут нор ми е утре, а на преглед съм вероятно в четвъртък или петък и започвам стимулация с Декапептил. Може да се засечем.
Успех на всички момичета!!!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #106 -: Януари 09, 2007, 18:02:37 pm »
Здравейте момичета! И аз ще правя икси в Тина Киркова, на мен днес ми е втори ден на примолут нор.Стискам палци и от сърце и душа се моля всички да успеем.Аз малко съм паникьосана, защото момента за иксито изведнъж взе да приближава и  се уплаших и аз незнам от какво точно изчетох досто по въпроса, говорих и с д-р Йорданов и с д-р Вакрилов, всичко ми обясниха за което попитах, обаче въпреки това душата ми се е стегнала.Благодарна съм, че мога да споделя с вас. От сърце пожелавам успех!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #107 -: Януари 10, 2007, 09:12:54 am »
Добро утро момичета! ole, пожелавам ти от все сърце късмет. Вярвай, че всичко ще е наред и споко! Там всички от екипа са толкова мили, че те предразполагат достатъчно. 
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #108 -: Януари 10, 2007, 17:42:00 pm »
Благодаря ти за подкрепата Yoyo!Искам да попитам нещо -аз днес пообиколих да си търся лекарствата и те ще излязат около 850лв.това премлива сума ли е или могат да се намерят и за по-малко парички?
Пожелавам успих на всички момичета и вярвам, че ще успеем! :P
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #109 -: Януари 10, 2007, 18:11:09 pm »
Благодаря ти за подкрепата Yoyo!Искам да попитам нещо -аз днес пообиколих да си търся лекарствата и те ще излязат около 850лв.това премлива сума ли е или могат да се намерят и за по-малко парички?
Пожелавам успих на всички момичета и вярвам, че ще успеем! :P
Зависи от лекарствата и количеството им. Моите излязоха над 3000 лв.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #110 -: Януари 11, 2007, 14:23:51 pm »
Здравейте момичета, ole  ти с какви лекарства си и за какви количества говорим-това е най-важно?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #111 -: Януари 11, 2007, 16:12:39 pm »
Привет Уоуо, това са лекарствата, които са ме назначени:
декапептил - 10ампули
меногон - 20 ампули
прегнил - 5 000 ед. 3 ампули, 1 500 ед. 5 ампули
утрогестан - 7 опаковки
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #112 -: Януари 11, 2007, 16:28:26 pm »
Ole, ако Меногона си го взела към 20 лв. - ок е. Може обаче да ти трябват още ампули Меногон. В процеса на стимулация, Док може да реши да вдигне дозите, ако е необходимо или да комбинира с някое друго лекарство. Просто не приемай цифрата за окончателна. А може и да ти останат - знае ли човек. При моя 1-ви опит и моите лекарства излезнаха горе-долу толкова.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #113 -: Януари 11, 2007, 16:54:25 pm »
ole, права е котаранка- на мен също ми изписа 20 амп. Меногон, но аз си взех 30 амп. първо защото много е вероятно да не ти стигнат, второ - не се знае да ли когато ти трябват / а то се решава ден за ден/ ще намериш, трето - защото Диана Попова когато я питах за цени преди Нова година каза че може и да се качат цените и четвърто - защото при нея можеш да оставиш излишните.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #114 -: Януари 11, 2007, 19:43:58 pm »
Благодаря ви момичета за отговорите.Аз не се бях замислила, че може да се наложи да докупувам лекарства, така че сега ще помислим и по този въпрос.Напред и късмет!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #115 -: Януари 12, 2007, 09:50:05 am »
Добро утро момичета, тази сутрин се замислих, че тези дето сме в средата на Примулта май ще чакаме пол. тестчета в началото на март- около 1-ви или 8-ми март. Та по тоя повод - нека да са празници на най-щастливите жени-бъдещи майки. Пожелавам го на всички от цялото си сърце- изживях го веднъж и ви  пожелавам сърдечно и на вас да се случи. Много много усмихнат ден от мен!!!
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #116 -: Януари 18, 2007, 11:43:28 am »
Здравейте на всички,
днес съм 7 ден от стимулацията, в неделя следобяд ще постъпвам в болницата и в понеделник съм за пункция.
Има ли някоя от вас, с която ще се засечем там?
Успех на всички!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #117 -: Февруари 01, 2007, 11:15:52 am »
Здравейте момичета, днес ми е трети ден от стимулацията и сигурно края на другата седмица ще е развръзката. Има ли някоя от вас с която ще се засечем в болницата???
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #118 -: Февруари 13, 2007, 15:40:21 pm »
Zdraveite,imam vapros.Ima li niakoi da e podaval dokumenti tazi godina za zdravnata kasa?Az invitro prez Noemvri minalata godina,dali dokumentite ot togava 6te vajat kakto i izsledvaniata?A ako ima neka mi kaje kolko e izliazlo sas zdravnata kasa?{az biah plateno i be6e okolo3500lv} 
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #119 -: Февруари 13, 2007, 19:31:49 pm »
pravix 2 neuspe6ni opita v tina kirkova,kade da otivam ve4e.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #120 -: Февруари 13, 2007, 20:32:50 pm »
 :( Какво да правя оттук нататък? Ние правим Икси.Има проблем при мен запушена дясна тръба,лявата е разширена откъм яйчника, а при мъжа ми диагнозата е олигоастенотератоспермия - 2ра степен.Утре трябваше да е трнсфера ми,  реагирах добре на стимулацията, при пункцията ми извадиха 11 яйцеклетки, всичко вървеше добре, лигавица екстра, яйцеклетки също,но не се стига до трансфер, защото има бактерии при сперматозоидите, които убивали яйцеклетките, т.е. не се разделяли правилно. Това ми обясни днес по тел. док, доста набързо.Утре ще отида до болницата и ще разпитам по-подробно.Аз се обърках вече и незнам какво да правя, а и в момента не разсъждавам трезво, защото шока от новината, че нито една яйцеклетка не се разделила добре бе огромен.Много ми е мъчно.Ще съм ви много благодарна ако ме посъветвате какво да правя оттук нататък.Благодаря, че ви има вас и този сайт!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #121 -: Февруари 13, 2007, 20:39:55 pm »
Pri koi dr.si?Az pravih pri Jordanov mnogo e vnimatelen.Moiat opit be6e prez oktomvri na za sajalenie''- ''.Ne se predavai,znam kakvo izjiviava6.Pri men izvadiha 7,a se oplodiha 2.Popitai gi na kakvo se dalji tazi bakteria,ne se li vijda na spermogramata?USREH,GORE GLAVATA
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #122 -: Февруари 13, 2007, 20:44:32 pm »
Оле, съжалявам много  :( Предполагам какъв шок е било  :(
Мисля, че трябва да направите микробиология на мъжа ти, за да се види какви са тези бактерии.
Добрата новина, е че отговаряш добре на стимулация и яйчниците ти работят. Кога за последно сте проверявали тръбите? Мислила ли си за лапароскопия?
Ох, много съжалявам  :(

lb2f
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #123 -: Февруари 13, 2007, 21:05:31 pm »
Благодаря ви милички, че веднага откликвате.Нашия док.е Вакрилов.Снимката на тръбите ми е от март 2006г.Последната спермограма е от 27.12.2006г., от нея става ясно, че има наличие на бактерии,но аз ли не догледах и не попитах на време затова или просто док. подцени ситуацията, като се разбра че сме за Икси.Мисля си, че е решил, че след обработката ще извади добри плувци, но явно нещо се е объркало.Утре ще питам и разпитвам.Сега се опитвам да си събера мислите, защото само ми се пълнят очите със сълзи.Объркана съм, ще преспя, ще оставя емоциите в страни и ще видим какво ще донесе утрешния ден.Благодаря ви момичета, че ме подкрепяте.Това значи много за мен.Прегръщам ви.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #124 -: Февруари 13, 2007, 21:10:46 pm »
Оле, поплачи си  :(
Но на твое място аз сериозно бих се замислила за смяна на доктора.
Недопустимо е да са знаели предварително за бактериите и да не вземат мерки  :x
Мразя я тази болница  :x

lb2f
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #125 -: Февруари 13, 2007, 21:16:17 pm »
 :hello2:mili momi4eta imam 2 neuspe6ni opita in-vitro.sled 2 opit si napravix IMUNOLOGI4NI izsledvaniq pri dr.GENOV.Izkara me 4e imam visok titur ANTITELA.da mu vqrvam li?Na tezi izsledvaniq nqma nito pe4at nito kade sa praveni nito ot koi sa praveni.Izpisa mi VILKAKORA 2005 da piq 3 meseca.Ako nqkoi znae kade drugade pravqt takiva izsledvaniq i kolko struvat neka mi pi6e.      .    JELAQ VI USPEX  :babbycarrage:   Az mislq da opitam o6te vednuj,no neznam dali da ne otida v druga klinika,daite mi suvet. :balk_173:
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #126 -: Февруари 13, 2007, 21:32:39 pm »
Тина, не съм чувала да правят имунологични в Тина Киркова.
За София знам, че правят в Иван Рилски.
Консултирай се с имунолог, най-добре с доцент Конова.
И пиши на кирилица.
Успех!

lb2f
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #127 -: Февруари 14, 2007, 06:30:06 am »
   Оле, много съжалявам за случилото се, но нещо не разбирам. Нали е задължителна посявка за микробиология преди ин витро и на двамата. Това пропуснахте ли да го направите?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #128 -: Февруари 14, 2007, 11:24:54 am »
Привет, Solei имаме посявка за микробиология и на двамата.При мен ок., при мъжа ми завишени левкоцити и наличие на бактерий.Моята грешка е че не реагирах преди започване на процедурата, бе ми обяснено, че след обработка могат да се извадят читави плувци и че бактерийте ще се изолират.Така че излиза, че ситуацията е... незнам Грешката е моя.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #129 -: Февруари 14, 2007, 11:31:19 am »
  Ох, голяма грешка наистина. Недупостимо е с наличие на бактерии да се тръгва към процедура. Говори ли с док. какво ще правите в този случай, все пак имаш извадени 11 яйцеклетки - на вятъра ли ще отидат?  Много ме е яд в такива случаи....
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #130 -: Февруари 14, 2007, 11:38:32 am »
Моята грешка е че не реагирах преди започване на процедурата, бе ми обяснено, че след обработка могат да се извадят читави плувци и че бактерийте ще се изолират.Така че излиза, че ситуацията е... незнам Грешката е моя.

В никакъв случай не се обвинявай, че грешката е твоя! Доктора не погледна ли микробиологията, преди да започнеш процедурата? :wink: Ти не си човека, който да прецени кои бактерий ще се изолират и кои не!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #131 -: Февруари 14, 2007, 11:48:18 am »
Ами уж гледа, обаче ... Значи сега гледам микробиологичното изследване на мъжа ми и пише, че посявките са останали стерилни, а като гледам спермограмата пише, че има повишен вискозитет, левкоцитите са 12-14 на поле (а трябва да са под 10) и за наличие на бактерии пише да.Аз се обърках и незнам дали ви го обяснявам правилно. Трябва да се консултирам с друг лекар, имам нужда да ми бъде обяснено. Благодаря ви за подкрепата!
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #132 -: Февруари 14, 2007, 13:48:14 pm »
Ole, съжалявам за случилото се  :( , но не унивай, дръж се и се бори, ще стане...
Аз също приключих първия си опит - неуспешно, бях при д-р Йорданов.
В микробиологията на мъжа ми също пишеше "посявките останаха стерилни", а в спермограмата пише - наличие на бактерии - ДА, левкоцити: 10-14.
Доктора я погледна и каза, че всико е ок, обаче вечерта в къщи аз разгледах подробно всички изследвания и това ми направи впечатление. Ходих специално да го питам нормално ли е това, и той ми отговори, че във всеки организъм има бактерии, дори ми каза цитирам - "Тези са от полезните бактерии".
При мен всичко вървеше много добре и се оплодиха 5 фоликула, незнам защо не успяха да се задържат.
Желая ти от сърце успех!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #133 -: Февруари 14, 2007, 15:09:14 pm »
Благодаря за окуражаващите думи Misi! Ще поотупам кожухчето и ще се изправя, докато има възможност за наше бебе ще се борим.Просто шока бе огромен и немога да се съвзема, чувствам се все едно съм минала през центрофуга.Стискам палци и на теб пожелавам успех!
Прегръдки
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #134 -: Февруари 16, 2007, 14:20:14 pm »
Zdraveite momi4eta,niakoia ot vas mi be6e pisala na ICQ,no ne mojah da go dobavia kam priatelite.Ako iska da probva pak da se svarje s udovolstvie 6te si pi6eme. :P
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #135 -: Октомври 08, 2007, 10:55:34 am »
здравейте момичета.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #136 -: Октомври 08, 2007, 11:10:04 am »
Здравейте момичета!И аз утре започвам при д-р.Йорданов,ще дам кръв ще пораспитам.Утре ще пиша как кога и за кога.Пожелавам на всички много късмет и пълни коремчета с бебета,може и да се видим в болница :wink:
<a
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #137 -: Октомври 10, 2007, 14:55:50 pm »
   Здравейте момичета , и аз днес ходих при Йорданов за инвитро и от другата седмица започваме с изследвания и лекарства . Очарована съм от него и акушерката Катя .
Някой ако е бил там нека сподели нещо ...
Успех на всички :)
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #138 -: Октомври 10, 2007, 18:43:22 pm »
Аз бях негова пациентка и съм много доволна от отношението му към проблемите ни.Благодарение на др.Йорданов съм бременна,но от инсеминация.Пожелавам на всички момичета положителни резултати  :crossfingers: yahoo_17 :balk_103:
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #139 -: Октомври 10, 2007, 19:20:23 pm »
Дима, има доста теми и мнения за този доктор.
Виж тези две теми:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=13216.0

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=5981.0

Желая ти успех!
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #140 -: Февруари 19, 2008, 16:26:17 pm »
Здравейте на всички!
Пиша за първи път в този форум, макар, че чета от известно време.
Причината да започна да чета този сайт е, както можете да се досетите свързана с проблем. Наскоро претъпрях две операции от извънматочна бременност - първата беше на 31.08.2007г. , а втората на 06.01.2008г. Отстраниха ми и двете тръби по преценка на доктора. Най-вероятна причина според мен за повреждането на тръбите ми е късно диагностициране и лечение на хламиди. Сега ми предстои ин-витро в Света София, но все не мога да се наканя да отида до болницата и да разговарям в детайли с доктор Николова (опериращият ме лекар ме насочи към нея). Не знам точно какво време ще е необходимо за да се задействат нещата, но доктора ми каза, че май месец може да се направи ин-витрото. От прочетеното до тук виждам, че тази болница определено не е сред фаворитите поне на тези, които са писали. Аз обаче мисля да им се доверя. Ще се равам ако някоя от вас ми пише нещо по този въпрос( ин витро в Тина Киркова) също и ако има някое момиче, което му предстои ин-витро по същото време и на същото място. :hello2:
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #141 -: Февруари 19, 2008, 17:10:07 pm »
Мириам, добре дошла и дано не се задържиш дълго в този форум.
А ние ще помагаме с каквото можем.
Може да си подадеш документи по програмата на касата, за да вземеш лекарствата за инвитрото безплатно. За целта трябва да отидеш в Тина Киркова и там ще ти дадат всички необходими документи и ще ти обяснят всичко.
Моя първи опит беше в Тина Киркова, и не съм доволна, но не, защото не успях, по други ред причини.
Надин прави инвитро при д-р Николова и успя от първия път. Пиши й на лични ако искаш.
Успех!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #142 -: Февруари 19, 2008, 17:56:27 pm »
Да ви питам, до кой месец могат да се подадат документи за ЗК, така че да има още останали места.А миналата година кога е бил спрян приема, знаете ли.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #143 -: Февруари 20, 2008, 22:03:30 pm »
Миси, благодаря ти за информацията! Знам, че трябва да отида за да получа отговор поне на част от въпросите, които ме интересуват, но някак още не съм събрала необходимият кураж и търпение за да отворя тази страница от живота ми. Но следващата седмица твърдо съм решила да отида.  :lol:
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #144 -: Февруари 20, 2008, 22:39:59 pm »
Здравей Miriam ,
аз съм пациентка на д-р Николова и както вече са ти писали
забременях от 1-ви опит ин витро при нея. Добра е, любезна, обръща внимание, изслушва. Аз разбира се съм доволна,защото освен успеха, тя ми следеше бременността, и направи секциото, и всичко вървеше и мина много добре. Предполагам, че и ти сама ще си направиш извода като се запознаеш с нея, нали знаеш, те тея неща се усещат, това или става твоя лекар или не.

Успех, каквото и да решиш!
 
 
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #145 -: Февруари 21, 2008, 09:41:32 am »
Здравей Надин,
Наистина е окуражаващо за мен да чета за жени като теб успели от първия път.
Аз се запознах с доктор Николова докато лежах в болницата и моите първоначални впечатления са същите - наистина ми се стори ведър човек. За условията в болницата на мен ми е ясно как стоят нещата - цялата мизерия и първобитност, но за мен е по-важно докторите какви са, а аз имам доверие на доктора,който ме оперира и си мисля, че ме е насочил към правилният човек. Така или иначе ние хората правим каквото трябва а ГОСПОД решава какво ще се случи, така, че на мен ми е достатъчно да знам, че докторката е сериозен човек. Ако имаш възможност и нямаш нищо против можеш да ми пишеш на лични - какъв е бил твоят проблем, на колко години си била и преди колко време се е случило радостното събитие? Чао засега! :balk_64:
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #146 -: Юли 19, 2010, 11:22:12 am »
Здравейте, до сега само четях написаното... Сега обаче ми предстои второто инвитро в моят живот. Ще е при д-р Николова. Първото беше още през 2005 г. /неуспешно/, в друга клиника и с друг мъж. Сега се надявам резултата да е различен ...  :D тъй като и мъжа е различен.. От инвитро-то си спомням, че ме болеше постоянно корема. От първата инжекция до като ми дойде цикъла. Не се оплаквам - ще го преживея пак. Но трансфера беше някакъв ад и това много ме плаши. От предишния път си спомням, че вече мразех бебето, което можеше да се роди. При вас как беше? Няма ли безболезнен трансфер?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #147 -: Юли 19, 2010, 11:42:00 am »
Нито процедурата е болезнена,а още по малко трансфера при него пък не се усеща нищо.Смени си лекарите.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #148 -: Юли 19, 2010, 11:58:09 am »
Благодаря за бързия отговор. Вече смених лекаря ... но се притеснявах. Благодаря ти, че ми каза... поне за това да спра да се притеснявам.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #149 -: Септември 02, 2010, 21:25:38 pm »
здравей медуна.И аз съм при Николова.Какво стана с твоето инвитро.Как избра точно тази лекарка.Защо всички ходят в Щерев и Малинов.Много съм объркана.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #150 -: Октомври 09, 2010, 21:54:43 pm »
Здравейте момичета и аз ще правя инвитро при Д-р Николова напишете повече за нея.Много е внимателна но незнам дали този път ще имам късмет.Имам едно в плевен две пти Табакова и едно в Олимед и все неуспешни.И на мен ми препоръчеха д-р Николова
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #151 -: Октомври 09, 2010, 22:25:43 pm »
Здравей, megi_nd.Аз така и не стигнах до ин витро при Николова,защото ми направи лапароскопия като ми отпуши единствената тръба.Веднага на следващият месец забременях.Иначе преди това правих всички възможни изследвания и фоликулометрия.Страшно съм доволна,на мен също ми следеше бременноста и родих при нея.Както й казах -ако се реша на трето пак ще е тя моята докторка :)

*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #152 -: Октомври 09, 2010, 22:51:33 pm »
Здравей и от мен :)
Аз също правих моя единствен и успешен опит при д-р Николова.
Всичко мина нормално, и тя следеше цялата ми бременност,
завърши благополучно както се вижда в подписа ми  :)
Каквото и да ти напишем ние, ти трябва да разбереш и усетиш дали това е твоя лекар!
Желая ти успех каквото и да предприемеш!


 
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #153 -: Октомври 11, 2010, 20:20:34 pm »
Благодаря ви мн.за бързия отговор.Дано петия опит е успешен.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #154 -: Октомври 11, 2010, 21:26:34 pm »
megi_nd ,кога 6те прави6 опита ,и аз сам при Николова,но 4акам заповедта през февруари.Какъв е ва6ия фактор,ние сме с мъжки.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #155 -: Октомври 12, 2010, 17:00:20 pm »
Защо ходим в Малинов и не знам къде си?Еми защото накрая ни е омръзнало да ходим с години на други места без ефект.И то остави това,че вършат всичко на един пинцип и всички минават през едни и същи изследвания и то написани предварително на лист хартия ами недай си боже да те увредят тогава и Малинов няма да ти помогнат.
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 17:01:58 pm от asi73 »
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #156 -: Октомври 12, 2010, 21:25:31 pm »
Мисли6 ,4е като не ходим в Малинов  и 6те ни увредят.Да не би тази клиника да е критери за ка4ество.Вси4ки сами за себе си смятаме 4е ходим при то4ния 4овек и то с големи надежди ,така4е запази си мнението за себе си
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #157 -: Октомври 13, 2010, 08:35:10 am »
Просто отговарям защо ходим в Надежда и по точно при д-р Стаменов.Имам доста горчив опит с лекари от Тина Киркова, нямам нищо против докторката за която пишете не я познавам.Говоря за завеждащия отделението по стерилитет д-р Методий Генов - дано да са го сменили и д-р Янакиева ако те интересува по подробно.Мисля,че това говори достатъчно и за болницата.За уврежданията прочети за гореспоменатия Генов има доста истории писани от момичета слава богу,че ги прочетох и се махнах по бързо от него,а какви му бяха методите и прегледите не ми се говори.
По горе задаваш въпрос аз ти отговарям.Явно нещо те дразни.

И все пак ти желая успех.
« Последна редакция: Октомври 13, 2010, 08:43:47 am от asi73 »
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #158 -: Октомври 13, 2010, 18:09:42 pm »
Нали знае6 с колко надежда ходим някъде и така като про4ета не6то...Със сигурност ако не се полу4и и ние 6те отидем в другите клиники.Успех на вси4ки.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #159 -: Октомври 15, 2010, 00:31:33 am »
Момичета няма смисъл да се заяждате.
Аз обиколих всички клиники в София като започнах от доктор Стаменов.Нямам нищо против него,но това не е моя лекар и затова сега ходя при доктор Николова.Имам един неуспешен опит при нея и един преди това в друга клиника.Смятам следващия си опит да направя отново при доктор Николова и се надявам този път да имаме успех!Доволна съм като цяло от самата болница преди време съм оперирана там и също съм доволна.А за доктор Методи Генов и аз съм чувала ужасни неща,но това няма общо с другите лекари работещи там.Според мен всяка от нас трябва да ходи при лекаря на когото има доверие и ако дори след неуспех тя продължава да казва това е моят лекар значи избора е правилен.И специално към megi_nd ,ако можеш не сменяй лекарите постоянно,това май е най-лошото което правим.Успех на всички от сърце!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #160 -: Декември 04, 2010, 18:40:34 pm »
Здравейте, току що за съжаление приключих с опита - икси при д-р Николова. Следващият ми опит със сигурност отново ще бъде при нея. И със сигурност  :D ще се получи. Хареса ми не само докторката, но и екипа, с който работи. Това ми е вторият опит. От пърият, в друга клиника ... натрупах само ужас. Не ви трябва да знаете. А накрая, след първия опит не ми дадоха никакъв документ, картон ... абсолютно нищо.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #161 -: Декември 10, 2010, 22:17:20 pm »
Медуна,съжалявам че опита ти е неуспешен,но и аз като теб вярвам че следващея ще бъде!Аз чакам да ми се обадят от фонда и пак съм на линия.
р.s.А сега тя с кой работи?Нали доктор Вакрилов е напуснал,новия ембриолог кой е?
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #162 -: Декември 11, 2010, 12:35:19 pm »
Разбрах, че д-р Вакрилов и д-р Янакиева правят частна клиника. Сега ембриоложка е една страхотна, млада жена - Светла. На 22 декември ще ходя да обсъждаме какво ще правим по-нататък и ще попитам за фамилията.. /срамота, че не съм запомнила/  :D Със сигурност ще подаваме пак документи към фонда, но ме притеснява едно имунологично изследване. Ти прави ли? Успех ти желая на този опит.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #163 -: Декември 11, 2010, 12:57:50 pm »
Разбрах, че д-р Вакрилов и д-р Янакиева правят частна клиника. Сега ембриоложка е една страхотна, млада жена - Светла. На 22 декември ще ходя да обсъждаме какво ще правим по-нататък и ще попитам за фамилията.. /срамота, че не съм запомнила/  :D Със сигурност ще подаваме пак документи към фонда, но ме притеснява едно имунологично изследване. Ти прави ли? Успех ти желая на този опит.

д-р Вакрилов работи във Вита.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #164 -: Декември 11, 2010, 17:15:02 pm »
Аз също съм при Николова ,4акам да ми излезе заповедта през февруари.Тя ми обесни,4е Светла е обу4ена от Вакрилов и била доста добра
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #165 -: Декември 12, 2010, 23:33:39 pm »
Manishma,и аз горе долу тогава чакам заповедта.Може да сме заедно в процедура :wink:Аз тези дни трябва да ходя да пусна едни хормони контролно,ча съм с висок пролактин и преди месец док ми смени Бромокриптина с Достинекс та да проследим как са нещата.Ако нещо не е наред да нагаждаме дозата преди да е дошло време за инвитрото.Е хайде ще се виждаме сигурно по коридорите на болницата :D
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #166 -: Декември 13, 2010, 12:05:46 pm »
 :) желая успех на всички момичета! искам да споделя някои неща от моя личен опит с д-р николова. отидох при нея с поликистоза по препоръка на сестра ми и една приятелка /които нямаха особени проблеми и забременяха спонтанно и си родиха безпроблемно/. след известно "лекуване" докторката не смяташе за нужно да ми даде желязо!!!! при условие, че съм с два кръвоизлива за месеца, после не смяташе за нужно съпругът ми да се лекува, защото има донори!!!!, след това не смяташе за нужно да правя лапароскопия /а имам двустранен хидрасалпингс и запушени тръби/ и най-накрая не смяташе за нужно нещо да правя докато чакам отговор от фонда. при това положение след като почнах много да чета й зададох някои въпроси, на които госпожата ми обърна внимание, че не аз, а тя била докторката!!!! общото ми впечатление е, че не й се занимава със сложнотии, а така, ако стане стане. отпърво беше любезна, накара ни да си платим 690 лв. пакет изследвания, които не ги довършихме, защото госпожата отиде на специализация 2 месеца извън бг, а после някои от включените изследвания сме й плащали на ръка!!!! още веднъж успех на всички  :)

Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #167 -: Декември 14, 2010, 08:30:54 am »
chicoroco,и аз съм с пови6ен пролактин,и аз също трябваще да пусна контрола,но сама си го намалих на 1/4.Вие с какъв фактор сте.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #168 -: Декември 14, 2010, 08:39:20 am »
мецинка,права си,4е ако сами не ги питаме понякога действат като на конвейр.На мен изобщо не ми препоръ4а да отидем при Кацаров аз сама си реших сяка6 тяхното задължение е само  жената,но в слу4ай ,4е на мен ми няма нищо???Не 4е досега ле4ението на Кацаров повлия,пие лекарства 1година и нищо.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #169 -: Декември 14, 2010, 14:31:32 pm »
здравей медуна.И аз съм при Николова.Какво стана с твоето инвитро.Как избра точно тази лекарка.Защо всички ходят в Щерев и Малинов.Много съм объркана.

Нямам нищо против никой лекар. Явно тези от нас които са успели - си хвалят техният лекар. Ще ти кажа само, че преди Малинов да напише книгата си, спокойно можеше да си запишеш час при него за следващият ден. Не отричам, че сега си направих имунологични изследвания в неговата клиника. И там, разбира се ще бъдат контролите.
При Щерев ходих преди няколко години. Не си спомням точно. Все още не беше направил тази хубава клиника. Тогава ме консултира друга лекарка, която работеше в неговата клиника, а той се занимаваше с политика.
За себе си установих, че лекарите не са богове. Въпреки, че на нас много ни се иска да е така. Има случаи, в които успяват и други, в които не успяват. Друг е момента, че повече процедури дават по-голям шанс за успех. За парите няма да коментираме  :), но аз поне нямам друг изход.
Моето последно инвитро се превърна в икси. В неуспешно икси. Веднага след като установихме, че не съм бременна си пуснах имунологични изследвания при Малинов и някъкви изследвания - пак там за антитела. Оказа се, че единият показател е леко завишен и вероятно това е причината да не се инплантират. Кога е твоето инвитро?
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #170 -: Декември 14, 2010, 15:51:44 pm »
Медуна, в далечната 2006г. записах час за преглед в Малинов и чаках 6 месеца. Тогава д-р Стаменов не беше още издал книгата си и почти не се говореше за репродукция. 2007г., когато за първи път стъпих в Малинов чаках четири часа за преглед, мисля че популярността не се дължи на книгата или друг вид реклама.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #171 -: Декември 14, 2010, 16:51:08 pm »
Сигурно си права Къди. Може би Малинов е най-добрия. Но ... ми се иска сега да съм направила най-добрия избор за себе си. В крайна сметка за всяка от нас е най-важно да си намери нейния лекар. Предишният ми опит беше при друг лекар - и не съм доволна от него. Бях изплашена, наранена и реших никога повече да не правя инвитро. Но сега чета за него - има много жени, на които е помогнал. И жени, които му се доверяват за втори опит ... значи са доволни и му вярват.
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #172 -: Декември 14, 2010, 18:24:39 pm »
Само да поясня,не Малинов,а доктор Стаменов е написал книга.И не е вярно,че и преди книгата нямаше хора,аз бях там преди да издаде тази книга и се чакаше с месеци,вярно не бяха години.
Аз съм от тези успяли от първия път при него лично и то след като си загубих четири години при Янакиева и други такива специалисти.
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 18:26:13 pm от asi73 »
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #173 -: Декември 14, 2010, 21:30:57 pm »
Само да поясня,не Малинов,а доктор Стаменов е написал книга.И не е вярно,че и преди книгата нямаше хора,аз бях там преди да издаде тази книга и се чакаше с месеци,вярно не бяха години.
Аз съм от тези успяли от първия път при него лично и то след като си загубих четири години при Янакиева и други такива специалисти.

същото написах и аз.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #174 -: Декември 15, 2010, 17:25:07 pm »
meduna,аз чакам заповед може би февруари.Честно казано избрах Тина Киркоа,защото ми е под балкона,но ако се стигне до втори опит сигурно и аз ще пробвам другаде.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #175 -: Декември 16, 2010, 13:42:25 pm »
OK. Asi73 може ли да ми напишеш какви проблеми си имала ... и какво се е случило според докторите та не сте успявали с бебето. Вече и на мен ми се иска да напиша, че сме успели... Имам право на още два опита по фонда... а от личните ни пари почти нищо не остана..
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #176 -: Декември 16, 2010, 22:59:57 pm »
Момичета не разбирам,защо се завихря този спор?
Не може ли да има тема в някой форум дето да не е за пациентки на клиника Малинов или клиника Щерев.Извинете ме,но има хора които не могат или не искат по едни или други причини да се лекуват там.И не разбиам защо не ни оставите правото на избор.Аз съм ходила във всичките клиники.Преглеждал ме е лично доктор Стаменов и няма да кажа нищо лошо за него,но това не е моят лекар.Аз направих своя избор и мой лекар е доктор Николова.След едно неуспешно ивитро аз искам да опитам пак там,вярвам й и знам,че ще направи всичко необходимо за да се получи.И все пак,ако не се получи,заедно ще потърсим отговора защо не се получава  и ще променим каквото е необходимо.Точно същото прави и док Стаменов и всички от екипа на клиника Щерев.Просто не може всички ние да ходим при един и същи лекар и затова всеки си прави избора.
Пожелавам на всички да успеем независимо при кой! :)
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #177 -: Декември 17, 2010, 10:45:51 am »
лично аз не видях никъде в публикациите спор.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #178 -: Декември 17, 2010, 13:48:21 pm »
Благодаря chicoroco ... вече бях започнала да съжалявам, че се регистрирах. Преди само четях, но ми се искаше да мога да споделям с жени, които преживяват /или са преживели/ същото като мен.
Понеже безкрайно много вярвам в доброто у хората съм убедена, че момичетата, които не са забременели в Първа АГ искат да ни насочат към техните лекари, при коите те са успели.
Убедена съм, че всеки лекар има успехи и неуспехи. Защото и те все пак са хора. Вече го писах някъде: моя приятелка забременя в клиника, от която аз не съм доволна. Това нито прави клиниката по-лоша, нито лекаря по-малко специалист от другите лекари, занимаващи се с нас. Съгласна съм с теб - всяка от нас трябва да избере своя лекар и да му се довери, независимо кой е той. Аз се улавям, че прекаленно много чета и "психясвам" допълнително  :D . Даже стигнах до там сама да си поставям диагнози и лечение  8) , а съм само обикновен финансист.
Пожелавам на всички, да се прехвърлим в друг форум  :D онзи за бъдещите майки.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #179 -: Декември 17, 2010, 15:47:47 pm »
Meduna1,как ще съжаляваш,че си се регистрирала?Нали и ние искаме да споделяме вълненията и трепетите си  :)
Всяка от нас ще успее ще видиш и дано да е скоро.Ако нещо относно доктор Николова или болницата те вълнува,пиши аз съм насреща.
Сега по темата за процедурите:аз вчера бях на контролно изследвае на хормони.Вече писах,че сам със завишен пролактин и от бромокриптин минах на достинекс.В норма съм,но док ми намали дозата още та да видим как ще е,че съм към долна гранична.
ЛХ и ФСХ също са добре.Сега само чакам от фонда да ни дадат зелена светлина и започваме.Ти си наред как стоят нещата при вас?
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #180 -: Декември 20, 2010, 09:47:36 am »
и аз не мисля, че е спор, просто исках да споделя горчивият си опит за да не се повтаря, затова мили момичета бъдете по-настоятелни, гледайте всичко да ви е ясно, и да не плащате на ръка, така е ясно, че ще получим внимание, но мисля че не е това начина.

Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #181 -: Декември 22, 2010, 11:40:09 am »
Здравейте момичета.Реших да пиша в тази темичка защото прочетох ,че много от вас имат съмнения и терзания .Момичета,минах през вашият път и стращно много ви стискам палци.Дори сега когато пиша това ми се насълзяват очите от спомените които нахлуват в главата ми.Искам да ви кажа само едно -ако не беше доктор Николова,аз нямаше да гушкам моят син Кристиян който е вече на една годинка и два месеца.Николова е човека който води с мене битката на живота ми и ми помогна да стана майка.мойте опити бяха 5 и аз и за секунда не съм се съмнявала в способността и на професионалист .Не само в нейните способности ,а и на всички останали хора в екипа и.Мога само да ви уверя ,че в тина Киркова работят преди всичко хора и то прекрасни хора които плачат и се смеят с тебе и се радват на постигнатото заедно с теб.Когато родих моя син в родилното се изредиха целият персонал на стерилитета и жените които бяха в моята стая ме попитаха да ли не работя в болницата.Аз им отговорих ,че всъщност това са хората които са спомогнали аз да стана най-щастливата жена на света.Момичета,не се предавайте и се борете защото победата в тази битка е най-сладката на света.Ако имате въпроси към мене за каквото и да е било свързано с болницата и лекарите там-питайте.Стискам ви палци милички и весели празници от Михаела
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #182 -: Декември 22, 2010, 13:08:47 pm »
Михаела,благодаря,че се включи!Споделям мнението ти за лекарите там и се надявам,че скоро и аз с тяхна помощ ще спечеля битката със стерилитета :)
Много се радвам,че има хора като теб,за да дадат кураж на момичетата,които имат съмнения!Успех на всички!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #183 -: Декември 23, 2010, 12:31:10 pm »
 :D е такова нещо ми се искаше да прочета преди Коледа. Благодаря Михаела.
Вчера ходих в болницата и говорих с д-р Николова. Предложи да продължим с битката, но аз искам малко почивка.  :? да ми се нормализира кръвното и да се заредя с положително мислене. Зимата не е моя сезон.
Когато намериш време, моля те напиши как намери сили /и къде се продава това нещо  :)/ за цели пет опита?!? Колко време продължиха опитите, преди да се появи Кристиян? Какво се случи ... аз от четене в нета си поставих 100 диагнози /грешни, разбира се :?/ и постоянно се чувствам виновна, че не успях при този опит, а толкова много вярвах.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #184 -: Декември 26, 2010, 19:21:19 pm »
Весела Коледа момичета!
Пожелавам ви много здраве,много щастие и успешни процедури! :)
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #185 -: Януари 11, 2011, 12:35:57 pm »
Честита нова година момичета.Много здраве щастие и късмет ви пожелавам.Нещо сте се загубили покрай празниците,искам вече да чета за положителни тестове и за пълни сакчета :wink:.хайде почвайте да се хвалите :lol:
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #186 -: Януари 14, 2011, 09:18:05 am »
Михаела,не се притеснявай,ще има какво да четеш и то доста.Аз например само чакам одобрение от фонда и веднага ще се включа с подробности около процедурата,а този път вярвам,че ще има много с какво да се похваля  :)
Хайде момичета,пишете не се притеснявайте,нека да си споделяме как минава всичко и заедно да преминаваме през вълненията  :wink:
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #187 -: Февруари 18, 2011, 19:26:04 pm »
Здравейте отново,аз май сама си пиша в тази темичка,но скоро няма да се откажа!
И така:Днес сложихме нещо като начало за процедурата.Взеха ни секрети за микробиология и спермограма.Чакаме доктор Николова да се върне от отпуск следващата седмица и продължаваме нататък.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #188 -: Февруари 28, 2011, 14:11:54 pm »
Реших да не те оставям да си говориш сама. Пиши. Сигурна съм, че достатъчно момичета четат, но явно заради пролетната умора  :) не ни се пише... А и да си призная, толкова много ме е страх да опитам за трети път, че направо не ми се мисли по въпроса с бебето. Все пак като напишеш, че си бременна и че се местиш при мамите може и да ме изкараш от голямото зимно спане и голямото пролетно разочарование.  :( на мен пролет ми е най-трудно - особено като започнат да излизат бременните. Ужасна съм - винаги ги заглеждам и съм готова да им се усмихвам.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #189 -: Февруари 28, 2011, 15:49:06 pm »
 :D Благодаря,че не ме оставяш да си пиша сама.Надявам се да има с какво да те събудя от зимния сън и да се настроиш за следващия си опит.Групичката ни този път не е малка,малко ми е странно,че момичетата не пишат,но всеки си знае.Аз съм тук  и ще докладвам.
Днес се снабдих с лекарствата и от утре започвам стимулация.Този път коктейла е Пурегон и Меногон,дано за мен да е вълшебния  :)
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #190 -: Март 02, 2011, 15:25:13 pm »
 :D Много добре ... и добре действат. Обливат те едни топли вълни, което е много добро в този студ. Аз изпадах в пристъпи на паника и мъжа ми измисли едни упражнения за дишане :D. Няма да признавам, че ръкомахахме и на центъра на София, защото се чувствах зле. Най-хубавото в ситуацията е че не напълнях от този коктейл и че направихме две страхотни ембриончета осмици ... На теб ти пожелавам поне 6 ембриончета осмици... Е, напълнях два месеца след това  :(... ама ти със сигурност ще напълнееш, защото ще си бременна...
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #191 -: Март 02, 2011, 21:44:44 pm »
Браво на теб много ме успокои :D Аз засега съм добре,само дето там където ми боцкат Меногона много ме боли дупето,а Пурегона не го усещам.Вдругиден ще трябва да докладвам след прегледа,коктейла как действа на яйчниците и дали са послушни този път.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #192 -: Март 08, 2011, 11:57:55 am »
Ей, от последното ти писане виж колко много време мина. Къде си? Пиши ... Ако все още те боли - слагай суров картов на мястото. Може да мажеш и с 50 на 50 риванол и спирт. Да ти кажа ... всичко бих дала и мен да ме боли ... искам да кажа да съм в процедура.. и до края на годината да се появи бебето. Чакай, че те ограничих: бебетата.. Стискам палци.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #193 -: Юни 06, 2011, 15:22:41 pm »
Ей, къде сте всички? Аз чакам заповед и отново ще правя опит при Николова. От "моята" група две момичета забременяха, но нямам инфо за тях. Не смея и да се обадя - надявам се всичко при тях да е наред и да дебелеят...
Понеже станах и суеверна: mihaela1972 помниш ли на кое легло и в кой стая беше, последния път? Аз се боря за две момчета, но и на едно ще съм доволна... :D
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #194 -: Юни 06, 2011, 21:40:44 pm »
Здравей Медуна1! И аз ще правя ин витро при д-р Николова и си чакам заповед от фонда.Като ходя на преглед при докторката има доста момичета, а темата не е много активна.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #195 -: Юни 12, 2011, 23:36:11 pm »
Като ходя на преглед при докторката има доста момичета, а темата не е много активна.
Здравейте и от мен!И аз винаги съм се питала,защо темата не е много активна,но по важното е да има успешни опити,пък ние като ни се пише ще си пишем.:)
Детка,Медунче,пожелавам ви успех и ще ви следя.Пък ако дочакате септември ще сме заедно.Аз планирам за тогава горе-долу.Вие кога очаквате заповеди?
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #196 -: Юни 13, 2011, 13:00:56 pm »
Здр. detka и chicoroco..
По клюки разбрах, че до края на месец юни ще ми се обадят... аз съм номер 10600 /там някъде, не го нося с мен в момента/. Много се надявам септември да направим успешния опит  :D. Планирала съм си дълга отпуска, правим си бебетата и после смятам да спя зимен сън, та да мине по-бързо времето  :).
От предишният опит утрогестана ми действаше направо упойващо. При вас как беше? Знам, че подпомага задържането и пак ще го пия, но от него постоянно спя. Тъкмо се събудя, хапна ... после пак хапченце и после пак спане.
Имам и едно притеснение: наддадох 6 кг. след тази процедура. Говорих с док. по телефона и тя каза: Есента да си с килограмите от миналата есен. Хубаво пожелание  :D, то и аз искам същото ...ама имате ли идея как да го постигна? Вие имате ли подобен проблем?
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #197 -: Юни 13, 2011, 19:33:08 pm »
Здравейте, моми4ета!
Нашият номер е 11 130 и се надявам до Коледа да се обадят!По Коледа се слу4ват 4удеса.Аз нямам опит до сега и не мога да помогна.Желая ви успех и пишете...
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #198 -: Юни 14, 2011, 23:17:47 pm »
Медунче,много хубав план си начертала.
Онова с килцата направо не ме питай,че имам още трички да свалям.Последния път и аз доста качих,а  при предишните опити не.Аз да ти кажа се опитвам да правя повече разходки,общо взето всяка свободна минута да е свързана с някакво движение.
Детка,пожелавам ти скорошно получаване на заповедта и да постигнеш успех още от първия път.Питай всичко,което те интересува ние сме тук :)
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #199 -: Юни 16, 2011, 19:53:09 pm »
Здравейте , Моми4ета!

Имам вьпрос кьм Вас - да знаете хотел или квартира близо до клиниката . Не сме от София и понякога се налага да оставаме, а запо4нем ли процедура  ще трябва сьс сигурност и искам да сьм подготвена.Желая ви весело лято ...
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #200 -: Юни 20, 2011, 00:32:31 am »
Detka,аз съм от София и честно казано не съм се интересувала от квартирите.Хотелите сигурно ще ти излизат скъпичко?!Около самата болница съм виждала много обяви за квартири,но ако искаш питай в темата където пишат момичетата от клиниката на Щерев,защото тя все пак е на другия ъгъл на улицата и там сигурно пишат повече момичета.Сешам се също,че и лекарите и акушерките може да знаят нещо от пациентите си,та питай и тях.Весело лято и на теб. :D
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #201 -: Юни 25, 2011, 11:54:20 am »
Ще попитам един познат той беше открил няколко варианта на малки семейни хотелчета. Доколкото си спомням точно на излизане от болницата имаше обява: Давам квартира... но в момента няма как да ти проверя - не съм от сф.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #202 -: Юли 05, 2011, 15:56:43 pm »
здравейте момичетааааа.Радвам се ,че темата е активна.На медунка сладенка ще кажа ,че съм обиколила всичките легла в тина киркова :P,но при последното инвитро останах да преспя след трансфера една нощ.За килограмите не искам да говоря щото е направо трагедия.Иска се много време да се изчисти организма от хормоните -така че е много трудно .Но аз ви пожелавам най- искрено да качите по десет килца с по едно или две бебчета и после ще видите как набързичко ще стопите всичко.Пожелавам ви и едно страхотно лято.Отидете на едно моренце ,починете си хубаво и на есен с песен в строй по един при любимата МАМА НИКОЛОВА .Целувам ви момичета :D
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #203 -: Юли 06, 2011, 08:25:34 am »
Благодаря Михаела,че се включваш!Целувки и на теб  :bighug:
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #204 -: Юли 12, 2011, 22:15:27 pm »
Здравейте момичета.
Днес ходих в София, за да си пусна най-накрая изследвания за NK клетки и още някакви имунологични, които даже не се старая да ги запомням какви са. Стискайте ми палци - резултатите да са добри.  :D Днес направо се пазарих с докторката да напише, че всичко е в ред.... не че ще ме послуша де, ама за мое собствено успокоение. Надявам се точно тези показатели да не са толкова важни и следващият път да успеем. Но до тогава има много време, защото чакаме от фонда да ни звъннат.
Видяхте ли новия сайт на фонда? Сега вече поне може да се ориентира човек кой месец ще му се обадят.
Хайде - хубаво лято. Пишете когато не сте на плаж или на планина.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #205 -: Ноември 10, 2011, 16:49:38 pm »
Здравейте момичета.Гледам ,че темичката е в затишие от доста време.Искам да ви кажа ,че утре 10 ноември от 10 часа ще бъде открито новото отделение за ин витро .Който има желание и възможност да заповяда.Лично аз съм много доволна от това ,че обновиха отделението и вече има отделно крило за нас.Надявам се ,че скоро ще се похвалите че сте го сефтосали и  че ще има много положителни тестчета.Поздрави от мен и стискам палци на всички ви.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #206 -: Ноември 27, 2011, 01:02:32 am »
Наминавам само да споделя,че съм очарована от обновеното ин витро отделение.Мисля скоро да го пробвам и дай Боже в него да ми е късмета!Успех на всички!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #207 -: Февруари 09, 2012, 14:22:28 pm »
Хайде да се похваля с малък успех. Имунологичните ми изследвания са в норма, с изключение на някъкви В лимфоцити, които са много ниски. Знам, че има тема само за това, но като се зачета там си приписвам всички възможни болести... Излязоха ни и генетичните изследвания - и те са в ред. Излезе ми и заповедта по ФАР... и мисля към края на март да се захващаме с опита. Малко съм притеснена, защото знам, че успеваемостта на иксито е не повече от 20 %, така че дали ще стане е божа работа. Но ще пиша когато започна и се надявам да ми стискате палци. Приемам и всякъкви съвети тип "бабини деветини", съвети за ароматерапия и каквото друго ви хрумне и смятате, че може да има успех... Поздрави на всички!
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #208 -: Юли 16, 2012, 20:24:13 pm »
Е, явно момичетата, които се лекуват в тази болница са спрели да пишат. Моят втори опит по ФАР завърши неуспешно. Искам да споделя, че новото отделение е направо страхотно. Направо забравяш защо си отишъл там. Надявам се следващия опит да е успешен.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #209 -: Ноември 19, 2012, 13:08:39 pm »
хайде момичетаааа какво става с вас.Толкова дами засичам в тина киркова а никой не пише тука.Водих приятелка там .Всичко мина по ноти -тя е С  ИКСИ.Сега лежи и чака.А аз подскачам вече и се ровя в нета на кой ден най-рано може да се направи уринен тест.Отделението е невероятно Николова е просто бог в работата си.Ембриноложката е също страхотна сладурана.Чакам да съобщавате добрите резултати.Моето златце навърши три годинки октомври.Никога няма да забравя строхотният екип на тина киркова и най-вече доктор Николова за добрината професионализма и и хъса за работа който има
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #210 -: Октомври 14, 2013, 12:11:46 pm »
Здравейте, преди около 3 г. започнах лечение при д-р Николова в ТК.
Наскоро ми се наложи да потърся специалист по АГ и потърсих същия доктор, защото останах доволна, НО се оказа че Диана Николова е отстранена от длъжност и не работи вече в Тина Киркова.
Някой да има актуални нейни координати? Ако искате пишете на лични.
Знам че не е от обсъжданите клиники и специалисти тук, но на мен ми трябва конкретната лекарка.
Ще съм много благодарна!!! osi_1
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
*
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #211 -: Юли 23, 2014, 18:50:58 pm »
Момичета, активирам темата, защото ме интересува, има ли дама на която и предстои ин витро в тази клиника, или такава, която вече е направила опит в нея и е успешен.
При мен два пъти не се получава, а отговор на въпросите не получавам. Имам чувството, че си говорим на различни езици с Еврев.
Re: Ин витро в "Тина Киркова"
« Отговор #212 -: Август 24, 2017, 17:24:50 pm »
Здравейте,
Има ли други мами, които са правили инвитро при д-р Диана Николова?
Моля за мнения! В момента тя работи в клиниката на Малинов.
Предстои ми ивитро и се чудя дали да се подложа при нея