0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #200 -: Октомври 18, 2019, 18:16:39 pm »
Маги , благодаря. Ще пиша на проф. Кременски, а може и на живо да ида след 2 седмици. Ще видя за тези микроделеции, това не сме го изследвали.

Мц, всички имаме тези моменти. Аз вече даже не мога и да плача, вчера малко, ама се стегнат. Сега мъжът ми започна дс го преживява по- зле. Не е справедливо , но ще се преборим.

За Чичолина и аз често се сещам, дано е добре.

Благодаря , Кукапетъл. Така е , ще се борим нямаме избор!
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #201 -: Октомври 19, 2019, 02:27:33 am »
Хелиантус, много, много, много съжалявам!
Аз както винаги от нищото ще се включа с лирично отклонение, но ви чета редовно, страдам и се радвам с вас, защото времето тук в онзи кошмарен период ми помогна много и сте ми на сърце.
Таа... Моят въпрос "защо" и "защо на мен" знаете е малко по-различен от вашия (тези от вас, които знаят моята история де), но общо взето касае едно и също в крайна сметка, и честно казано тези въпроси, задавайки си ги само си вредим, аз спрях да си ги задавам, спрях да търся отговори (защото няма как да ги получа, няма "кой" да ми ги даде) и предполагам така издрапах някак година и три месеца от трагедията докато забременях (и последвалите 9 кошмарни месеца страх) и подозирам, че една от причините да го живея тоз живот все още, освен децата ми разбира се, е че не се питам вече "защо".
Пустата вяра и необяснимата надежда е това дето ни движи, и можем само да се надяваме, че всичко, през което минаваме по един кли друг начин е някак оправдано и не е напразно!
« Последна редакция: Октомври 19, 2019, 02:30:53 am от Vistal »
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #202 -: Октомври 19, 2019, 08:26:42 am »
Vistal, благодаря ти за подкрепата,напълно си права, че е излишно да си задаваме въпроса "защо", бях се обещало, че няма да го правя и бях спряла да го правя, до момента на следващото разочарование, което пак ме връща в изходна позиция. Но както казваш в тази ситуация никой неможе да ни помогне, от нас си зависи, затова ще стискаме зъби до постигане на всеобщата ни цел. А сега ви пожелавам един хубав уикенд, който почива, а на мен лека работа 😊
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #203 -: Октомври 19, 2019, 11:20:13 am »
Ех, Вистал. "Защо" има смисъл  само, когато търсенето и отговорът ще ни отведат напред. "Защо на мен"- ми така. Няма баланс. Гадости се случват, защото съдбата е кучка. Знаеш, че често мислим еднакво. Толкова мразя заучените фрази- "за да ме научи на нещо", "за да ...". Ми не. Не искам да уча по този начин и не искам да съм силна.
Оф, на мен трябва да ми ограничават времето за натискане на буквите. пак се отнесох.

Момичета, ще се случи. Понякога има голяма причина, а знаем, че когато врагът е голям се цели по- лесно, а понякога са шепа малки камъчета, които преобръщат и така нестабилната ни репродуктивна каруца.

Успех на всички. Всички ще гушнете дечицата си!
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #204 -: Октомври 19, 2019, 12:16:41 pm »
Благодарим ви за подкрепата, момичета! Безценни сте!
Днес ми дойде и утре почвам стимулацията за втория ни опит. Пускаха ли се хормони на втори ден и на гладно ли? Малко ми е притеснено, че се пада неделя, моята лекарка може да я няма, но каза, който и да е, ще ме погледне, иначе ми изписа Гонал 225.
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #205 -: Октомври 19, 2019, 12:19:57 pm »
Да хормони не е нужно да е на гладно. Много късмет и хубави Я!
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #206 -: Октомври 19, 2019, 12:22:31 pm »
Благодаря, Павла!  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #207 -: Октомври 19, 2019, 12:41:40 pm »
Кукапетел, стискам силно палци!

Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #208 -: Октомври 19, 2019, 12:54:10 pm »
Вистал, благодаря
 :bighug:

Съгласна съм с вас, няма справедливост, няма и баланс. Благодарна съм, че ви има, отдавна не коментирам с почти никой друг случващото се и най- вече чувства и емоции , защото заучените фрази край нямат.

Кукапетъл, много, много успех и късмет ти желая. Скоро да се похвалиш!
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #209 -: Октомври 19, 2019, 14:00:20 pm »
Кукапетел, успех!
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #210 -: Октомври 19, 2019, 14:30:53 pm »
Маги, Хелиантус и МЦ, много ви благодаря! ❤️❤️❤️
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #211 -: Октомври 19, 2019, 14:44:54 pm »
Кукапетъл,успех!Желая ти го от все сърце,дръж ни в течение как растат яйчицата.
Мц,много е гадно да си в Чакландия-седиш и чакаш,ама понякога е за добро,искаме сега ,веднага,ама не става.
Ако ще ти помогне,прави като мен,на два пъти доктора ми отложи трансфера и броях всеки един ден.Лягам си вечер и си казвам-и днес мина,още еди си колко дни,ден за ден я карах.
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #212 -: Октомври 19, 2019, 15:10:02 pm »
Кукапетал, целия успех на света ти пожелавам. Толкова пъти и вие бяхте възпрепятствани, то не бяха сецнати кръстове, крака и какво ли не. Стискам палци да е дошло и вашето време  :bighug:
Аз да ви кажа никога не съм си задавала въпроса "Защо на мен", единствено с идеята да не би пък на мен нещо да не ми е наред. И там много залитнах, както знаете. Но след толкова пъти отлагане някак притръпнах. Приемам тежко взимането на решения какво да правя, но не и самото чакане. Даже приех, че чакането сега Господ ми го е дал, за да получа нещата, за които съм мечтала. Винаги съм искала да съм на позицията, на която съм, и знаех, че имам капацитета за това. Но в момента, в който започнахме да правим деца, някак се отказах, че ще ми се случи и не вървях в тази посока. А работата сама ме намери. Така че може би трябва да се утвърдя и тогава да сбъдна и другите си мечти. А и сега много леко приемам малки проблеми, все си казвам: "Това да ни е проблема", което доста намали семейните скандали. Като например и гък не казах за огромния ел. стълб с табло, което сложиха по средата на бъдещата ни къща. Това да ни е проблема.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #213 -: Октомври 19, 2019, 19:48:28 pm »
Кукапетъл всички пръсти които имам са силно стиснати за теб през следващия месец. Желая ти хубави яйчица, всичките да се оплодят и развият и да има същия резултат като моя  :bighug: желая ти много късмет
Тери радвам се че си почнала да мислиш така. Следя те и чакам с нетърпение момента, в който ще напишеш едно тлъсто ЧХГ в темата. Ще стане силно вярвам в това.
Хелиантус съжалявам, че за пореден път трябваше да минеш през това. Бъди силна, ще се случи и вашето чудо.
Много късмет на всички момичета
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #214 -: Октомври 19, 2019, 21:29:36 pm »
Момичета,  дойде  :witch:  обаче  сме в румънско и с мъжо си делнахме една кана с вино ...ай Шъ му и ... ще се ходи в Турция пак .
От два дена ми падна БТ ама тя надеждата умира последна 😊 .
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #215 -: Октомври 20, 2019, 02:18:35 am »
Ех, Вистал. "Защо" има смисъл  само, когато търсенето и отговорът ще ни отведат напред. "Защо на мен"- ми така. Няма баланс. Гадости се случват, защото съдбата е кучка. Знаеш, че често мислим еднакво. Толкова мразя заучените фрази- "за да ме научи на нещо", "за да ...". Ми не. Не искам да уча по този начин и не искам да съм силна.
Оф, на мен трябва да ми ограничават времето за натискане на буквите. пак се отнесох.

Момичета, ще се случи. Понякога има голяма причина, а знаем, че когато врагът е голям се цели по- лесно, а понякога са шепа малки камъчета, които преобръщат и така нестабилната ни репродуктивна каруца.

Успех на всички. Всички ще гушнете дечицата си!


Мдаа, абсолютно доста често се оказва, че мислим еднакво, нещата които казваш понякога, като тези  сега, все едно излизат от моята уста, ама до запетайка дето се вика.
В общи линии, радвам се, че не съм сама в този си начин на възприятие на нещата, защото оказва се за мнозина е непонятно това и хората като цяло мислят някак шаблонно/заучено, не знам.
Какъв урок може да ни даде загубата на дете или неуспехите в зачеването/износването на дете?? На какво по-точно ще ни научи това и също така това че Господ дава изпитания на силните/толкова колкото могат да изтърпят и тн?!?
Е, мерси...

Хрис съжалявам! Успех и на двете ви с Кукапетъл!
« Последна редакция: Октомври 20, 2019, 02:22:32 am от Vistal »
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #216 -: Октомври 20, 2019, 13:23:00 pm »
Много, много благодаря на всички! Дано всичко е наред този път, със сигурност съм по-спокойна, понеже вече съм преминала процедурата и някак знам какво предстои.
Пуснах хормоните и се оказа, че лекарката не ги иска за днес, а за следващия път след инжекциите, да види как реагирам.  8O
Имам едно питане за тези, които приемат еутирокс, дали е необходимо да има определено разстояние от приема му и поставяне на Гонал. Мисля на обед да си го бия. Днес в 12 часа ми го сложиха.
Вистал, прегръдки! :)
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #217 -: Октомври 20, 2019, 14:18:17 pm »
Kukapetal, аз съм на Л-тироксин. От клиниката имаха пълен списък на лекарствата, които приемам, не са ми давали никакви упътвания за тях. Тоест няма нужда. Дано беше важно да си боя инжекциите по едно и също време всеки ден с макс 30 Мин разлика.
И никакъв Аспирин, нали Знаеш
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #218 -: Октомври 20, 2019, 16:40:57 pm »
За аспирина помня, много благодаря, Тери! 😘😘😘
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #219 -: Октомври 20, 2019, 18:28:15 pm »
Защо с естрофема никакъв аспирин? Аз пиех 3х1, а вторият път 3х2  естрофем  и вечерта аспирин,  след трансферите включиха и фракси.