0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #140 -: Октомври 16, 2019, 18:44:38 pm »
Знам, че не са показателни уринарните, а аз направо като кръвни ги третирам  :D , но все пак така открих биохимичната  :D

Днес не можах да се свържа с акушерката на др. Калчев, утре продължавам да звъня, а за болницата тук пак не остана време , много е заето на работа, а свързванетп с тях наистина може да отнеме към 40 мин или повече...ужасно е. Работя до края на седмицата , после един ден другата седмица и край. Нещо се чувствам много изморена и ми се спи постоянно дали е от прогестерона? Него го приемам вагинално два пъти дневно , точно на 12 часа ли трябва?
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #141 -: Октомври 16, 2019, 18:55:29 pm »
Прогестеронът така влияе. Като парцал съм все от него. Аз само за Естрофема спазвах много стриктно часовете, защото тялото свиквало да го получава и ако не му го дам на определен период, ще задейства другите хормони, които преди трансфер се опитваме да блокираме. Според мен за прогестеронът не е критично важно да е на 12 часа. Важното е да се получава дозата. Все пак аз съм имала прогестеронът веднъж на ден, два пъти на ден, три пъти на ден. Все върши работа.
Хрис, да не се бракува тези дни, че сънувах, че форум Зачатие сме на сватба на някого?
« Последна редакция: Октомври 16, 2019, 19:07:21 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #142 -: Октомври 16, 2019, 19:35:54 pm »
Ей ,Тери тропа ти се на чужда сватба😉
Хелиантус,не ги взимай толкова насериозно уринните тестове,бременна си и това е!Имаш си лекар,всичко ще е наред.
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #143 -: Октомври 16, 2019, 20:04:58 pm »
 Не съм Тери :-). Моя чака последният момент хахахаха.
Ще се похваля, няма да ви забравя  :-)
А и само да разбера дата на бракуването на моминско парти виртуално ще ви поканя   :drunk::D .На къде съм без вас, вие ме търпите от толкова време вече  :grouphug:
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #144 -: Октомври 16, 2019, 20:08:09 pm »
Хелиантус, вагинално нищо не би трябвало да ти става. Спи ти се и от прогестерон, които тялото ти произвежда. Колко мг взимаш?
Хрис, и по едно на живо трябва, а пък бира със задна дата :wink:
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #145 -: Октомври 16, 2019, 20:55:53 pm »
Здравейте! Честито на всички, които имат повод.
Ако искате да питате нещо за Турция, насреща съм.
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #146 -: Октомври 16, 2019, 22:07:52 pm »
Павла, песарите са по 400 мг, взимам една сутрин и една вечер.
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #147 -: Октомври 16, 2019, 23:41:33 pm »
Момичета идвам с въпрос, запазих час за СГ за 24-ти. Според вас 20 или 21 да правим секс,за да има 3 дни въздържание?
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #148 -: Октомври 17, 2019, 08:36:47 am »
Точица, честито да ти е жив и здрав малкия мъж!Бързо възстановяване на теб!

HELIANTHUS, наистина това са уринарни, не се шашкай толкова много.Този път ще стигнете до края!

Круела, понеже ще правите секс вечерта, аз бих заложила на 20-ти.Поне така аз ги броях.

*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #149 -: Октомври 17, 2019, 09:36:00 am »
И аз тази сутрин като се събудих и прочетох Круела и започнах да броя, 24ти, 23ти... добре, че Мишо не ме попита какво броя, че отговорът: "Кога едно момиче да прави секс с мъжа си" не звучи добре.
Та и аз на 20 ти го изброих. Защото сутринта на 24ти ще прави спермограма, а вечерта на 20ти секс. Дано резултатите са добре. Вероятно би следвало да са, защото два пъти забременяваш естествено вече.
Според д-ц Русев при хора с мутации Прогестерон над 200мг на ден не се взима, защото сгъстява кръвта. Беше ми предписал при следващ трансфер до 2 кринона на ден. Но не откривам подобна информация в интернет. Реално Прогестеронът сгъстява ли наистина кръвта?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #150 -: Октомври 17, 2019, 09:46:29 am »
Не, не сгъстява.Това е теория само на Русев и на Сигридов.И за съжаление води до много изгубени бременности!Ама за това не се говори!
Как може в цял свят да не са разбрали за това сгъстяване, а нашите велики умове да са го открили и то без клинично изследване?!

Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #151 -: Октомври 17, 2019, 10:04:12 am »
Момичета, знам че не трябва да се прекалява с тия тестове и не дават кой знае каква информация, ама тая сутрин пак не се сдържах....Е втора черта почти няма, виждам я само защото знам, че трябва да е там, сигурно пак е биохимична. Чудя се дали да звъня в болницата въобще, защото хем няма да го броят като неуспешна бременност , за да ми правят някакви изследвания,  хем ще го броят за забременяване и пак нищо, защото нали забременявам, а за да направят нещо трябва година без бременност. Не знам....утре пак ще се радвам, но не съм оптимистична.
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #152 -: Октомври 17, 2019, 10:11:48 am »
Тери, какви мутации? Аз имам всякакви- и за тромбофилия, и за не усвояване на фолиева. Прогестерон съм си слагала всякак, знаете- мускулно, подкожно, орално, вагинално. Пълни измишльотини. Като д-р Даскалова каза около 50 пъти. На хора с проблеми с кръвосъсирването из изписват прогестеронови противозачатъчни дори.
Сигридов не е видял и една жена, на която да не ѝ е взел акъла, че другите лекари не стават за нищо, а той само вижда проблем. Дори внушава на жените, че са толкова зле, че са можели и да умрат. По разни групи ми се плаши окото какво чета. Според него момчетата са по-опасни за майките и трябва специално лечение при бременност с момче. Да сме здрави, второ момче ще родя и не знам с какво бременностите са по-специални. 
Самият той изписва и прогестерон, и комбинирани витамини, и други неща, които се отхвърлят от всезнайковци.

Хелиантус, бременна си и ти се спи. Нормално. Радвай се. Аз търсих различното, за да знам, че този път ще има друг край. Гледай да не правиш операции и да дишаш газовете. Вчера беше световен ден на анестезиолога- даже мога и да ти честитя, че хич да не е си дала упойки :)
Взимай си прогестерона (800мг си е ок), взимай си и другото лечение+ фолиевата. Така знаеш, че си направила каквото можеш и каквото трябва, другото, колкото и да не вярвам, е божа работа. Някакви си вярвам, че с тази бременност ще стигнеш до края. Пази се!

Круела, ако правите на 20ти ще са 3 дена и половина. Защо точно на 3 трябва? Аз бих заложила на 21ви по-рано, за да са 2 и половина, че и повече. Ако всичко е наред, май по-показателни са по-малко дни въздържание.


ПС Хелиантус, няма ли шанс в частна лаборатория да пуснеш ЧХГ? Вся някъде трябва да може? Аз бих звъннала и бих била настоятелна и дори леко нахална.

Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #153 -: Октомври 17, 2019, 10:17:14 am »
Благодаря ви момичета. Павла,аз съм си решила 3 хаха.
И аз клона към 21,но няма ли пък да са малко дните,ако правим секс на 21?
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #154 -: Октомври 17, 2019, 10:19:08 am »
Не е казано, че посред нощите трябва да е. Ако е следобед си са почти 3 дена. В колко му е часа? Това е СГ, все пак, не е задача по висша математика  :wink: :D
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #155 -: Октомври 17, 2019, 10:29:46 am »
Часа е в 12:30,и да специално тези дни ще е по нощите,защото сега има някакви изпити в работата и никакъв шанс през деня. Мисля да заложа на 21 хаха
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #156 -: Октомври 17, 2019, 10:44:00 am »
Хелиантус,аз така се бях ошашкала с тестове,значи направих първия и имаше едва видима черта,втория по-плътна и третия пак едва едва.
Прочетох,че дори два теста от една марка и партида може да дадат различно оцветяване ,дори да си спазила всичко.
Наистина ако има начин да изнахалстваш някъде,направи го.
Круела,ако не може да спазите графика за секс,той да се оправя сам,СГ е по-важна.
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #157 -: Октомври 17, 2019, 11:13:50 am »
Сега ще издирвам частни лаборатории, въпреки че и преди съм търсила и разпитвала и никой не е чувал и виждал. Бях намерила една онлайн , ама то ти пращат епруветките по пощата, отиваш да си запишеш час за сестра да ти вземе кръв, после ги пращат пак и така 10 дена моткане. Ако се обадя в болницата може и да се навият за кръвен, но просто не знам дали ще ми е в плюс или минус. Защото миналият път биохимичната не я броиха за неуспешна бременност, но пък ще го броят за забременяване и ще ми кажат, че за изследвания и евентуални инсеминаци и т.н трябва година без бременност...ох не знам. То ако е биохимична така или иначе ше стане ясно до няколко дена. Имам и като леки менструални болки.... :(
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #158 -: Октомври 17, 2019, 11:30:43 am »
 Болките нищо не са. Няма ри около вас walk in labs. В Лондон знам, че има и за тях не трябва лекар. Иначе, ако настояваш в лаборатория? Или личниат лекар?
Тук можеш да си пуснеш, но е платено, а с повече настояване дори и такива, за които трябва лекар. Няма ли как да стане с тона, че си медик? Какво като си ветеринар.
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #159 -: Октомври 17, 2019, 11:32:39 am »
И аз имах менструални болки до шеста седмица ,мислих че всеки момент ще ми дойде,не ги мисли,имаш ли но шпа,пий си го  ако можеш.А с лекаря си тук свърза ли се?
То в такъв случай наистина не знам  ще е в твоя полза,дали да се обадиш в болницата,много кофти е системата им.