0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #120 -: Октомври 15, 2019, 13:55:58 pm »
Ехааа, наистина прекрасен ден! Хелиантус, толкова се радвам, браво мила! Дай Боже, всичко да е наред! Отваряйки форума и си казах, дано има хубави новини, видях, че си писала и имах усещането, че ще ни зарадваш, без да съм прочела поста! Толкова е хубаво!
Нели, стискам ти палци! Ще чакаме да ни зарадваш много скоро!  :goodluck:
Тери, много логично за Мишо, значи имате цел и скоро да си действате с трансфера! Още малко и ще се случат нещата. Благодаря ти, че писа за Точицата, аз все я мислих, тревожих се за нея, че спря да пише, много, много се радвам за малкия им принц, да им е жив и здрав! <3 <3 <3
Успех на всички!
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #121 -: Октомври 15, 2019, 14:02:13 pm »
Тери направо се изумявам, че до сега не са лекували мъжа ти. До сега когато при мен е излизало нещо на МБ винаги са изписвали лечение и за мъжа ми
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #122 -: Октомври 15, 2019, 15:31:10 pm »
Хелиантус, първо дано всичко да е наред този път! Много се вълнувам!
Обади се и в клиниката в Англия, за да ти пуснат ЧХГ и да може да се види на ЧЗи преди да летиш. Много ранна ще е бременността. Почивката прави чудеса :)

Тери, дано даде резултат!
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #123 -: Октомври 15, 2019, 16:50:03 pm »
Кукапетъл, Павла  :bighug:

Дано наистина този път всичко е наред. Ще звъня в болницата тук, да. Дано утре имам малко повечко свободно време на работа, че тук за да се свържеш с болницата ти трябва половин почивен ден.
Вярно правят чудеса тези почивки 😄 Дни след като се върнахме ми беше О.

Много се радвам за Точица, сещам се често за нея. Да са живи и здрави!
« Последна редакция: Октомври 15, 2019, 17:26:22 pm от HELIANTHUS »
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #124 -: Октомври 15, 2019, 18:20:49 pm »
Хелиантус🤗🤗🤗🤗,супер новина,браво момиче!Много,много ти стискам палци,всичко ще е наред тоя път🍀.
Тери,то е логично да се лекувате двамата,дано е успешно.
Честито на Точица!
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #125 -: Октомври 15, 2019, 18:54:12 pm »
Благодаря за подкрепата, момичета. Трансфера ще ми е в четвъртък следобед и ще връщаме двечки. Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #126 -: Октомври 15, 2019, 21:25:04 pm »
Момичета, днес ММ беше при уролога, казал му е, че има леко варикоцеле, видял му е СГ казал, че положението не е толкова страшно. ММ го е попитал дали е за операция и той казал, че това всеки сам си преценя дали да се подложи на операция или не и че няма 100% гаранция че след операцията ще има кой знае каква промяна в стойностите. За сега го е посъветвал да продължава дс си пие витамините поне още три месеца, след което пак при него на преглед. Аз мисля да направим един таймиран цикъл, но незнам дали ще можем този месец понежде цикъла ми още не е дошъл. Последен цикъл на 02.09  ☹️ В четвъртък съм при док.
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #127 -: Октомври 15, 2019, 21:31:46 pm »
Таймираният секс си има и ползите. Все пак се подпомага О и всичко.
За 2г все един сперматозоид щеше да отиде където трябва, въпреки почивката в тези дни.
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #128 -: Октомври 15, 2019, 21:43:03 pm »
Нели, успех и от мен! Дано всичко е наред ❤
Много здраве желая и на Точица и на бебчо и на цялото им семейство  :D И аз си мисля честичко за нея. Даже писах тук, но тя не отговаряше, имало е тайна която да пази  :lol:
МЦ, дано има подобрения от тези добавки, но защо не отидете на второ мнение. Нека момичетата тук кажат, но варикоцеле мисля, че трябва да се лекува.
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #129 -: Октомври 15, 2019, 23:05:33 pm »
 Lady, благодаря!
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #130 -: Октомври 15, 2019, 23:53:17 pm »
Мц,извинявай ама как така ще каже лекаря,всеки сам си преценя дали е за операция.То ако ние преценяме за операция ли сме,за кални бани ли,здрав народ няма да остане.
Пробвайте си с таймиран цикъл,шанс винаги има.
Нели успех!
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #131 -: Октомври 16, 2019, 06:18:45 am »
Така е казал лекаря, защото лека степен Варикоцеле не се оперира, освен ако няма оплаквания при мъжа.
Моят мъж беше с тежка форма на Варикоцеле. Направи операция и ефект нямаше. Има много мъже, при които тази операция е направила чудеса, но при лека форма на Варикоцеле и докторът не е бил сигурен заслужава ли си да се опита с операция според мен.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #132 -: Октомври 16, 2019, 08:44:20 am »
Да,наши познати на втория месец след операция успяха,че после и детето беше на 6 месеца,тя аборт прави.
Така написано от Мц,ми прозвуча странно .
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #133 -: Октомври 16, 2019, 09:30:10 am »
Да, Pav-la и аз така смятам, че за две години все някой сперматозоид щеше да попадне там където трябва.
 
Тери и аз така ги разбирам думите на док, че не е толкова наложащо, пък ако нищо не се промени с витамините, тогава да пристъпим към операция. За сега ще си пие Ортомола, мисля да му направя една бърканица с мед, орехи, пчелен прашец и пшеничен зародиш.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #134 -: Октомври 16, 2019, 15:31:14 pm »
Мили момичета, точицата ви е добре. Не съм спряла да ви мисля, и много да ви стискам палци. Нашето истамбулско чудо се случи доста бързо, имах една прекрасна бременност, а от вчера съм офицялно мама на момченце. Пожелавам ви на всички здраве, търпение, кураж и всичко да се нареди. Вярвайте, мечтите се сбъдват.
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #135 -: Октомври 16, 2019, 16:23:15 pm »
Точица честито мамче,да е жив и здрав малкия юнак,да расте весел,засмян и влюбен в живота! А на теб пожелавам бързо възстановяване !
HELIANTHUS тихичко честито и на теб,чакаме теста да му се радваме ! Успех на всички !
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #136 -: Октомври 16, 2019, 16:27:02 pm »
 To4ica13, честита рожба! Много здраве, късмет и щастие желая на малкият мъж и цялото ви семейство и бързо възстановяване на вас! :bighug:
 
 P.S Когато ви остане малко време :oops: бихте ли споделили как се случи вашето истанбулско чудо  :)
 
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #137 -: Октомври 16, 2019, 17:03:03 pm »
[quote author=Cruella De Vil link=topic=53983.msg1181433#msg1181433
HELIANTHUS тихичко честито и на теб,чакаме теста да му се радваме ! Успех на всички !
[/quote]

 Благодаря, Круела! Хайде действайте и скоро и ти да се похвалиш. Днешният тест е също толкова блед като вчерашният...можели защото все пак утре ми е датата за М. Мисля в петък да правя пак.
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #138 -: Октомври 16, 2019, 17:36:58 pm »
Хелиантусче, ти все още нямаш закъснение, за това ти е бледа чертичката  :bighug:
Точице ❤ Живи и здрави бъдете!
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #139 -: Октомври 16, 2019, 17:46:51 pm »
На мен ми беше бледа до над 1000. Аз си купувах най-  евтините тестове за 80 цента. Ако те покажат, значи съм бременна  :) не го мисли толкова с уринарните. Те не са показателни за развитието на бременността.
Звънна ли по клиниките?

Честито, Точици. Много да ти е здрав.