0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Правим опити за бебе - 25 тема
« -: Октомври 01, 2019, 19:46:56 pm »
Хайде мили момичета идвайте.Пуснах я аз, защото на всяка една и пожелавам поне по две деца, поне!

Споделяйте!

Тема 24: тук
« Последна редакция: Октомври 02, 2019, 12:58:59 pm от petqst »

*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2019, 19:58:19 pm »
Благодаря, Маги.
Дано на близначки ни върви в новата тема
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #2 -: Октомври 01, 2019, 21:17:44 pm »
Да се запълни темата с бебета бързо и да запустява!

Утре е голям ден за Слънцето. Стискам силно палци!

Още някой имаше, който чакаше 2ри?

Късмет на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #3 -: Октомври 01, 2019, 21:40:47 pm »
Аз съм пропуснала за Слънцето. Ще стискам палци, сигурно е преглед.
Не съм спряла да стискам палци за Хрис. Тя чака 2ри, Утре е в Турция
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2019, 21:52:45 pm »
Хайде успех на всички ни момичета и по скоро да се преместим в тема "първи грижи за бебчо"
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2019, 22:14:16 pm »
Как точно Хрис ще забравя :oops:
Някак си знам, че ще са добри новините и при двете!
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2019, 07:17:34 am »
Добро утро момичета.
Влизам да ви пожелая да е много късметлийска темичката, скоро да разберете най-хубавите за вас новини и многоооо бебчета.
Слънце , Хрис стискаме палци и ви чакаме с добри новини.
Късмет на всички момичета
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #7 -: Октомври 02, 2019, 08:08:49 am »
Здравейте милички, нека новата тема донесе много пухкави бебоци. Успех на Хриси и на Слънцето  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #8 -: Октомври 02, 2019, 09:37:39 am »
Добро утро!

Благодаря за новата тема, Маги!
Дано скоро я опразним!

Бързам да се  :ywoohoo: под прашеца! Благодаря, момичета! На вас леко бременеене!

Успех на Хрис и Слънчицето днес!
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #9 -: Октомври 02, 2019, 13:02:06 pm »
Успех и късмет на всички в новата темичка! :)
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #10 -: Октомври 03, 2019, 11:04:39 am »
Дано да имаме късмет с новата темичка. Момичета, обадиха ми се за изследванията ми за имплантационен прозорец. Имам изместване с 1 ден. Викат ме на 7-8 ден от цикъла да ми правят някаква промивка заради завишени нива7на нк клетките и после някаква инжекция, но за нея не разбрах много, че от вълнение не чух, но като идем другата седмица ще питам. Може ли малко информация са ми дадете за тази промивка. На коя са я правили и после трансфер кога са имали.
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #11 -: Октомври 03, 2019, 12:04:16 pm »
Ами момичета и аз искам да пожелая късмет на всички и да се махаме от тази тема. Мисля, че доста се задържахме...
Слънчицето, Хриси  :crossfingers: мисля ви ❤
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #12 -: Октомври 03, 2019, 12:55:07 pm »
Нелита, какво точно ти изследваха?
Иначе за ведикаменти, които използват не мога да гадая. Принципно са еднакви и пациенти на Надежда да кажат. Успех!
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #13 -: Октомври 03, 2019, 13:40:34 pm »
Късмет да ни е новата темичка!
Nelita90,ако е същата промивка която ми правиха на мен (90% съм сигурна че е същата) се казва PBMC,взима се кръв от вената в деня на овулацията,след 2 дни пак се взима кръв,обработват я с някакво лекарство не знам какво и на същия ден от взимането на кръв се слага в матката. А повторна биопсия ще ти взимат ли,защото на мен ми взеха,но аз бях само за имунологично изследване,без имплатационен прозорец.
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #14 -: Октомври 03, 2019, 13:59:10 pm »
Ами нищо не ми казаха за повторна биопсия. Като ида в понеделник или вторник ще ми кажат доктора какво е казал. Иначе това изследване за имплантационен прозорец ми правиха, някакъв скрининг и нк клетки.
« Последна редакция: Октомври 03, 2019, 14:10:28 pm от Nelita90 »
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #15 -: Октомври 03, 2019, 14:29:48 pm »
Еми май и имунологична са ти правили,щом има НК клетки. И да не ти вземат не е фатално,при мен след PBMC доста добре се повлияха всякакви клетки в матката.
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #16 -: Октомври 03, 2019, 15:02:53 pm »
Ох, ами ще се разбере, ама пак чакане.... Да, имунологични правихме, там няма проблеми уж.
« Последна редакция: Октомври 03, 2019, 15:04:37 pm от Nelita90 »
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #17 -: Октомври 03, 2019, 15:49:01 pm »
Щом ще ти слагат PBMC значи и имунологично са ти правили. Колко плати за биопдията? Мойта беше 200 и нещо.
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #18 -: Октомври 03, 2019, 21:29:07 pm »
 Здравейте момичета! Маги, благодаря за новата тема.
 Току се върнахме от Истанбул... много  ни хареса пребиваването  ииии.... се радваме, че ще имаме повод пак да го посетим вече обаче като семейство  ;-)
 Погледнаха изследванията ни, цветните ми снимки, прегледаха ме, пуснаха спермограма на мъжо.
 Доктора видя един фоликул изненадващо за мен в ляво, 13 мм на 9-ти ден от МЦ ми беше прегледа.
 До сега ми казваха, че левият ми яйчник е смален, а десният е по-"добре" въпреки ендометриозната киста.
 Сега обратното десният ми е смален.
 Нямам много шанс с този вид на яйчниците и изследванията, но казаха, че докато имам Я на практика шанс има. Всичко зависи на втори ден какво ще има следващият път.
 
 Така... по принцип искаше да ми проследи този фоликул сега в петък и да го вади, ако достигне размерите, но нали нямаме брак каза, че може само да ми изпише Овитрел, да си го бия в събота 12.00ч и да работим в къщи.
 Иначе като сключим  брак отиваме на 02 ден от МЦ.
 Ще се моля на някакви фоликули тогава.
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #19 -: Октомври 03, 2019, 21:37:47 pm »
Хрииииииис, само рефрешвам и чакам да се прибереш. Много се радвам, ама много, много. Длъжни сте да опитате. Надявам се скоро да си имаш официално семейство от двама и това да доведе и до трима. Господ да е с теб  stork-girl stork-girl stork-girl Пък знае ли се, вече втори месец ще овулираш.
Тези добавки  8O 8O 8O Само в някой момент да докарам до трансфер и аз може да се подсиля преди това. Май няма да е следващия месец, че имам някакво бяло течение, но все някога.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света