0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #100 -: Юни 07, 2019, 19:58:08 pm »
Кукапетъл и и аз има скоро Ц в който имах 6 дневно закъснение. После си ми дойде и като ходих на преглед имах киста и ми изписа противозачатъчни. Ама ако не ти дойде докато се върнете незабавно иди на лекар. И като ви дойде музата пуснете докиментите за фонда пък има време да я ползвате. О все дано не стигнете до нея.Приятно плажуване
Слънце мисля че цитротида е инжекцията която се бие за да не се пукат Ф и да контролира някой от хормоните (LH) за да не настъпи преждевременна О. Ама нека по запознатите момичета да кажат.
 
« Последна редакция: Юни 07, 2019, 20:00:54 pm от Слънцемое »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #101 -: Юни 07, 2019, 20:02:44 pm »
Да, моят беше Оргалутран. Има и с други търговски имена.

Кукапел, морето изтрива спомени. Добре ще ти дойде.
Ти някого имала ли си завишен и показатели на черния дроб?
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #102 -: Юни 07, 2019, 20:18:50 pm »
Да, Павла, имала съм завишени, примерно 2 пъти над нормата, ходила съм при гастроентеролог, изписваше ми легалон, на ехограф са добре нещата. В началото на стимулацията Асат, Алат, ГГТ ми бяха пак малко над нормата, но месец и половина по-късно 5-6 пъти над нормата на ГГТ например.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #103 -: Юни 07, 2019, 20:53:03 pm »
Не вярвам да пиеш много, но може би някаква промяна в диетата. Пий кафе, зелении яж, рибата е много полезна за черния дроб, а и не само, авокадо, зехтин, броколи. Избягвай червените меса, алкохол, ориз и други подобни въглехидрати.
Поне преди и повреме на стимулация бъди стриктна в диетата, ако трябва отиди на лекар, за да ти изготви диета, за да не позволиш да се покачат толкова ензимите.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #104 -: Юни 07, 2019, 20:55:50 pm »
Кукапетал, и аз съм се борила с листа с противозачатъчни. Относно либидото: след операцията Варикоцеле Мишо стана много активен. Абе, като тийнейджър. Така че със сигурност е имало някакво положително влияние върху хормоните, а съответно вероятно и върху плувците.
Много мило ми стана с този странен сън.

Ох, много зор това кормуване. Прибрах се и ревнах, ама не от тъга, просто от напрежение, защото два часа само завой наляво, завой надясно, стоп, завой и пак. Имам чувството, че хич не ставам. Още веднъж из село по стоповете и по завоите (зор голям са ми да не навия прекалено волана) и отиваме в Пловдив на забавното.
Какво чух: виното от хладилника ме викало 😁😁😁
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #105 -: Юни 07, 2019, 21:57:37 pm »
Ей днес се самоурочасах,почна да ми тежи,не мога да вървя бързо вече.
Слънцемое в колко те викат утре?Стискам палци за хубави Я.
Тери,той инструктора от селото ли е,или идва заради теб?И аз веднъж се разревах ,ама в колата и рева и карам.В началото никой не е ставал ,ще видиш после каква машина ще си😁
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #106 -: Юни 08, 2019, 07:13:14 am »
Слънце, днес ли е пункцията? Стискам палци!

Слънчице, как вървят нещата при теб днес?

Кукапетел, почини си. Човек има огромна нужда от това! Просто главата се проветрява!

Аз ще пиша след ДРЗ, днес ще съм на черешата.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #107 -: Юни 08, 2019, 08:29:07 am »
Teri в началото всички сме били леш. Важното е практика. И аз съм ревала , тръшкала и кво ли не. Мина ;)

Кой му беше днес пункцията? Да пожелая успех преди да се оправям за Надежда и после път до Пловдив.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #108 -: Юни 08, 2019, 08:36:16 am »
Много успех на кокошчицата днес :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #109 -: Юни 08, 2019, 09:16:34 am »
Слънцемое ще снася.Стискаме й палци мноооого.
Весело изкарване на ДРЗ!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #110 -: Юни 08, 2019, 12:13:26 pm »
Слънцемое, успех!

Слънце, ти как си? Растат слънчевите яйчица, започват да тежат.

Много хубави емоции и успех на ДРЗ!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #111 -: Юни 08, 2019, 12:29:04 pm »
Слънце мое, с теб сме, най-хубавите яйчица да имаш!
Пристигнахме вечерта на морето и ми дойде цикъла, така не съм се радвала за цикъл. Много се успокоих, олекна ми! :)
Павла, не пия алкохол, рядко чаша вино и бира. Много благодаря за препоръките, единствено повечко червено месо хапвам, ще го понамаля, за риба и салати точно е сезона. :) Стискам ти палци за сестриче на Симеон! 💖
Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #112 -: Юни 08, 2019, 12:35:05 pm »
Аз съм с перфектна лигавица,днес ми сложиха 100 гонал и един цетротид,довечера овитрел и от утре кринон.Надявах се да ми се размине тая гадост,обаче  Малена ,а после и аптекарката ми казаха да го слагам вечер.А всички пишете,че трябва движение.Чела съм,че на много жени им стават тапи от него.Какво да правя ,не знам.
Ей,Кукапетъл,морския въздух прави чудеса.Времето е само за плаж,да си релаксирате добре.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #113 -: Юни 08, 2019, 12:47:35 pm »
Слънцемое, много стиснати палци и хубави яйчица!

Хубаво и ползотворна изкарване на всички на ДРЗ!
И аз много исках да дойда, но нямаше как.

Кукапетъл, хубаво изкарване на морето и добре да се презаредиш!

Слънчице 🤞
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #114 -: Юни 08, 2019, 13:08:48 pm »
Слънце, слагаш го и 30 мин ходиш из вас. Няма как.

Кукапел, честит ти цикъл! Почивай, слънце, море и риба- само помагат.По една чаша бяло вино с тях може :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #115 -: Юни 08, 2019, 14:44:24 pm »
Поздрави от Пловдив
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #116 -: Юни 08, 2019, 16:50:46 pm »
Здравейте момичета :)
Давам отчета... и той ее 9 яйчица. До колкото знам бяха 9 Ф.
Малко ми поолекна и голям рев му дадох като ме будеха от упойката... ама беше ми дошло много.
На мъжо С е доста по добра от предния път и се надявам на хубави ембриончета. Утре ще звъннат. Изписаха ми само кринон гел, като днес преди малко го сложих, а от утре трябва сутрин (Слънце за теб го пиша това, че е сутрин).
И още нещо днес след пункцията няма позиви за постоянно уриниране и според докторката може да е било от стимулацията.
Добре се чувствам само дето много ме боли главата и май ще пия един аналгин че вече не се търпи.
Много благодаря за пожеланията и палците - има ефект от тях. Докторката каза че не вижда проблем за пресен трансфер поне за сега. Ще има преглед и ще решава на момента.
Весело на ДРЗ.
Слънцеее следваш ме с пълна сила. Сега ще стискаме палци за твойте яйчица. Още малко остана.
Благодаря пак момичета  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #117 -: Юни 08, 2019, 17:00:11 pm »
Браво, Слънцемое! Прекрасна новина! Няма да пускаме палците!
Павла, слушам и изпълнявам, наздраве!  :wink:
Благодаря за хубавите пожелания на всички! Друго си е на морето, ех...  :balk_177:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #118 -: Юни 08, 2019, 17:03:55 pm »
Така ви искам, момичета! Тери вчера чу виното от хладилника, сега ти Кукапел, ще ни пречупя  :D

Слънцемое, я пий парацетамол, ме този аналгин. Днес и ти пийни едно- две, наспи се, че от вдругиден си бременна!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #119 -: Юни 08, 2019, 18:27:33 pm »
Pav-la, нямам никакви оплаквания- нито течение, нито болки, нито парене. И двете ми лекарки на прегледите казват, че не изглеждам като човек с инфекция. Много микробиологии съм пускала заедно с ДМ от години. Никога не са ми били изолирани бактерии. Последната ми чиста МБ беше преди да родя. После мисля, че през 2017-та пуснах контролна цитонамазка и МБ, понеже вече бяхме решили да опитваме за второ дете. За мое голямо учудване излезе Ешерихия коли. Лекувахме я според антибиограма, на следващато изследване излезе стафилокок, доколкото помня, лекуах и него, после излезе друга бактерия. Започна се едно въртене в омагьосан кръг- лекувам едно, после излиза друго. Започнах да пускам и директни микроскопии и се установи, че съм с оскъдно количество лактобактерии, които все повече намаляваха, докато накрая изчезнаха напълно. Много съм обнадеждена, че все пак са се появили отново.
Иначе на мен ми дойде одеве. Криво ми стана, нещата изглеждаха толкова обещаващо от една страна, макар че съм наясно, че с диагнозата на ММ, шансовете бяха ниски. Имах хубав фоликул, естрадиолът растеше много добре, лигавицата беше с перфектни размери за имплантация, проследих и се уверих, че фоликулът се е спукал. Мъжът ми се разочарова и започна да се самообвинява. Може би този вискозитет при него продължава да пречи. Първия път се считаше, че той създава проблеми. Аз не съм сигурна обаче дали тръбите ми са все още добре. Мисля си дали да не се насочим към ИКСИ на ЕЦ или с минимална стимулация. Ще си самофинансираме процедурата, ако трябва, за да не чакаме. Не искам пак да правя цветна снимка, че след нея се налага да пия антибиотици, а за моите лактобактерии всеки антибиотик е пагубен. Малко ме е страх да рискуваме с инсеминация. Все пак имам едно секцио, имам бактерии и тази микоплазма, която не се знае от колко време си я мъкна, макар че четох, че уж рядко причинявала подобни проблеми.
Момичета, микоплазма хоминис лекува ли се лесно? Някоя от вас сблъсквала ли се е с нея? Аз ще ходя в понеделник да ми изпишат антибиотик и мъжът ми също ще пие.
От доста време искам да се обърна към хомеопат, но някой по- лесно достъпен, а не да чакам месеци. Може ли препоръка за такъв за Пловдив?
« Последна редакция: Юни 08, 2019, 18:42:23 pm от Forest rain »