0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Правим опити за бебе - Тема 23
« -: Юни 05, 2019, 17:14:49 pm »
Аз се престрашавам да пусна новата тема.
Желая адски много късмет на всички момичета, който са в процедура, предстои им такава или си действат в вкъщи.
Слънчицето много късмет, хубави и качествени яйцеклетки и дано скоро и ти се похвалиш с тлъсто ЧХГ.
Маги мей от сега почвам с палчетата за теб. Дано да е успешна предстоящата процедура.
Павла дано пък аз съм ти на късмет и наистина забременееш в тази тема. Много ще съм щастлива.
Тери радвам се за голямо презареждане и съм сигурна че след всичко, точно от това имаше нужда.
Лина, Хелиантус и която от вас пропускам късмет и на вас да се случи чудото в най скоро време.
Пускам темата защото аз съм процедура и се надявам и силно вярвам, че този път развитието ще е доста по добро от предишния път.

От мод: Тема 22 тук
« Последна редакция: Юни 05, 2019, 21:01:03 pm от petqst »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #1 -: Юни 05, 2019, 17:31:24 pm »
Честито, Слънцеееееее  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: Господ да е с вас  :bighug: :bighug: Хайде, отстъпвам ти моя ред от уговорката: първо ти ще забременееш и аз 2-3 месеца след теб. Няма да те разпитвам за отговора на стимулацията, само стискам палци на двете Слънца.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #2 -: Юни 05, 2019, 17:45:54 pm »
Слънцемое, благодаря за темата и хубавите пожелания! Стискам ти много силно палци и вярвам, че този път ще е успешен!

Микаса, съжалявам!  :bighug:

Лина, много парички отиват за съжаление покрай тези неща, дано имате хубави резултати!

Павла, мина ли овулацията?

Тери, радвам се че си изкарала добре на концерта!
И ние си направихме 3 дневна екскурзия , намери се и малко работа за мен, та имам с какво се разсейвам.

Слънчице, много успех и на теб и скоро да ни зарадваш!

Маги мей, успех и теб както и на всички други, дано я напълним тази тема само с хубави новини!


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #3 -: Юни 05, 2019, 18:13:01 pm »
Слънцемое,ето ме и мен тук.Дано забременеем всички най-сетне!
Успех на всички,кой от вкъщи,кой от клиника ,да успее!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #4 -: Юни 05, 2019, 18:16:06 pm »
Слънцемое, да ти е на късмет темата!

Хелиантус, мига още гадината, но аз очаквам да е утре.

Късмет на всички и дано замре тази тема и бързо всички в бременната.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #5 -: Юни 05, 2019, 19:50:00 pm »
Честита тема момичета.Много се надявам в тази всички да забременеете и да дойдете при нас в бременната!

Слънцемое, успех!Стискам ти палци!

Слънчицето, утре ли си на преглед?

Микаса, много съжалявам, кураж!

На всички изпращам много прегръдки!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #6 -: Юни 05, 2019, 21:05:20 pm »
Честита нова тема :)
Желая на всички сбъдване на мечтите!
Успех момичета!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #7 -: Юни 05, 2019, 22:14:30 pm »
Цоп и от мен в новата тема, благодаря Слънцемое! Липсваш ни! Хелиантус, да мила. Просто изнемогваме вече и само страх. Аз ще реша петъка за ДрЗ или събота сутрин, пък да го видим времето. Успех на всички !
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #8 -: Юни 05, 2019, 23:22:49 pm »
Лина,много е скъпо да имаш репродуктивни проблеми.Ние миналата година януари и февруари така бая се охарчихме,после април пак,после 4 инсе за 6 месеца,ама няма начин.Целта оправдава средствата.
Павла,има голяма тръпка да правиш бебе в домашни условия.Сега го осъзнавам. :D
Действайте си вие и дано я хванете О.
Утре ми е прегледа,днес мъжът ми направи цетротида,аз само си го сложих,искаше той ама на себе си повече вяра имам.Гледа клипчета в ютуб и се справи,тъй ми нека малко и той да усети.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #9 -: Юни 06, 2019, 00:11:54 am »
Слънце, нещо съм отвикнала с домашните бебета. Ето, утре очаквам О, а мъжът ми ще излезе в 8,30 и ще се прибере в полунощ. Тъпотия пълна. А иначе- знаеш си инжекциите, знаеш си часа- места работа  :wink:
Ти остави, ами гледах препоръките от биопсията и там пише и при инвитро, и при инсеминация, че и при вкъщи трябва да правим много секс, за да образуваме възпалителния (така пише, а как точно е, не знам) слой на матката, за да има по- добра приемчивост.
Остави го, тъкмо се е надъхал. Да участва.
Утре да пишеш след прегледа.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #10 -: Юни 06, 2019, 07:57:01 am »
Благодаря ти Слънцемое за новата тема, дано да е много късметлийска за всички и за теб най-вече и да поведеш крак към бебетата :)  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #11 -: Юни 06, 2019, 09:10:04 am »
Павла,аз това за възприемчивостта съм го чела,обаче имам новина за моята матка,ще трябва да разчита на себе си.Мъжът ми всяка нощ е на пристанището,не се засичаме изобщо.Но утре живи умрели трябва да правим секс,в понеделник съм на пункция.Вече имам шест фоликула,продължавам Гонала и Цетротида и в събота пак съм на преглед.Каза само,че като размер са добре,абе малко ама от сърце.
Тери,чака те доктора,пита пак как се казваш,в събота вика си при колегата,а аз съм при твоята приятелка в Пловдив.Трите ти имена му казах :D,готов е за теб.
Павла,сега ми хрумна идеята,може да ходим при мъжете,ние в драките на Варна Изток,вие по имате условия .Ще внесем голямо разнообразие в половия живот :D  :D.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #12 -: Юни 06, 2019, 09:54:18 am »
Pavla , много трудно това с многото секс. Да бях почнала да правя бебета преди 5 г ли колко беше ехее :) Но това не го знаех, благодаря за инфото. Митко се успокои снощи (и ние едвам се засичаме, той е на смени) направих си устата но нямаше абсолютно никакъв шанс за каквото и да е. 8O Айде едно бързо сутрешно утре Павла, стискам палци. Слънчицето сега си събрах бележките Репродуктивен скрининг панел 280 лв и антикардиолипинови анти тела 32 лв Anti B2GP1 (IgG+IgA+I) това е което е 344 лв, и чакаме крос-матч и кариотип...Аз май можеше без карио типа да мина, но такава суматоха беше.. Този репродуктивен скрининг панел включва:
(T-, Th-, Ts/c-, B-, NK и субпопулации, NKT; AHA, АФА, IgA)

Показатели на клетъчния имунитет
1. Имунофенотипизиране на периферни кръвни левкоцити чрез флоуцитометрия:
- Стандартен панел (T-, Th-, Ts/c-, B-, NK, NKT)
- Разширен панел (T-, Th-, Ts/c-, B-, NK, активирани Т клетки и активирани субпопулации на Т- клетките)
2. Имунофенотипизиране на периферни NK клетки и субпопулации
3. Определяне на Treg клетки
4. Определяне на CD34 стволови клетки
5. Определяне на допълнителни клетъчни маркери, с оглед диагностично уточняване
« Последна редакция: Юни 06, 2019, 09:57:32 am от Lina88 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #13 -: Юни 06, 2019, 10:09:49 am »
Дано наистина ни е на късмет темата. :)
При мен нещата са около 9-10 Ф (по малко от мин път), но пък да се надяваме че ще има повече качествени.
Приятно изкарване на ДРЗ и да ми стискате палци тогава хаха аз ще дремвам през това време хахаха
Слънчицето още малко ти остава и на теб. На мен малко почва вече да ми тежи, ама няма начин.
Павла и ние не сме много по секса под дни и час ама ...
Маги мей многооо благодаря. Дано скоро всички видиме двете чертички :*
Лина много пари хвърчат, но дано си заслужава. Дано скоро да се зарадвате положително.
Териии съгласих се за размяната. ;)
Хелиантус малко работа ама хем ще се разсейваш, хем ще се чувстваш полезна и ще изкараш малко пари. Аз мисля че добре е станало така да има малко някаква работа иначе психически изтрещяваме.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #14 -: Юни 06, 2019, 10:21:40 am »
Ти защо ще правиш секс пък, Слънце? Да вземете да спукате фоликул. С тези напрегнати яйчници не мисля, че е добре.
Мъжът ми е на работа до 19-19,30, но после има важна среща, която е оговорена от много време, така че... кофти. А и усмихнатото човече закова вече.  Ще измислим нещо все.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #15 -: Юни 06, 2019, 10:24:31 am »
Слънчице, никакъв секс. Вече ти е напреднала стимулацията, ще пукнете фоликулите. Освен, ако не ти е казал докторът. Той най-добре знае, иначе ако е по собствено желание, недей. Това не е като на инсеминация.
Слънце, добре са 10Ф.  Много зависи от стимулацията. Над 14 са много и бутат качеството на Я. Промениха ли ти дозите този път.

Ако знаете как и на ДРЗ не ми се ходи. Ходи ми се само вечерта да видя момичетата. Концертът така ме рестартира, че не ми се мисли изобщо за репродуктивни проблеми. В момента не се чувствам като жена без деца, а като тийнейджърка фенка на бой банда. Пиша си с виртуални интернационални приятели. Измисляме разни проекти, които да започнем (защото fandom-а на тази група прави много различни проекти). И искам да задържа това чувство възможно най-дълго. Отказах се от биопсии, от имунолози, от всичко. Нищо не искам да си изследвам и идеята за ДРЗ в момента просто ме отблъсква, защото трябва да си взема папката и да започна да задавам въпроси, на които не желая в момента да получавам отговора. А и не очаквам да получа отговори, най-много още въпросителни, не ми се влиза в този филм отново.
Ако можете, направете такъв рестарт и вие. Аз пътувам всяка година на екскурзии в чужбина, но това не ми помага. Място като концерта ми трябваше. Където да си изкрещя всичкото напрежение. Чак днес гласът ми се възстанови :D

Но колкото и да го отбягвам трябва да направя в края на месеца микробиология, нещо не ми хареса цвета на течението ми напоследък и започнах с Гинофит, да секна инфекции в началото им. И юли, ако всичко е наред, съм пак на магарето. След този трансфер съм решила да не стоя вкъщи, още на другия ден ще се върна на работа. Писнал ми е живот на стоп.
« Последна редакция: Юни 06, 2019, 10:33:30 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #16 -: Юни 06, 2019, 10:28:50 am »
Тери, не носи папката, ела да помагаш.Като доброволец, а не като пациент.Аз от години не ннося папката на ДРЗ, сядала съм, питала съм докторите някакви неща ей така за мене си, но папка не нося.Точно защото за мен ДРЗ е място да се заредя с енергия не да се скапя.А това с концертите отдавна съм го открила.Годината в която забременях с Моника бяхме на Бон Джоуви на концерт.Направо се разбих от песни и танци!И после с моя мъж гледаме веднъж годишно да отидем на концерт, суперско е!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #17 -: Юни 06, 2019, 10:42:07 am »
ох, пак това с излогването. Мерси, слънцемое, айде скоро вече всички да сме хепи! Мен пък не ми се работи, лежи ми се, даже и на екскурзия не ми се ходи. Може би , защото вчера нощувах в офиса, бях тук до 8 :/  Искам да си седя вкъщи с малката и още едно пухкавелче.  Тери, Павла и аз на концерти много избухвам и ми се прочиства тиквата :) Много е готино. Не знам дали сте ходили да стреляте, много е освобождаващо! Маги, ти май вече си по-добре. Не се изморяваш толкова(или просто не мрънкаш просто) , че те мисля.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #18 -: Юни 06, 2019, 10:44:13 am »
Ааа не сте ме разбрали, аз принципно говорех за секса под ден и час... иначе сега само снощи, за да му се вържат дни дни за материала и това ни е. На пости сме си попринцип :(
Изцяло ми смениха стимулацията. Една Елонва, после от шести ден гонал по 150 сутрин и вечер и снощи една бемфола 225, а и цитротида-той си е задължителен. Мислех че след Регулона ще има повече Ф а то пък по малко... ама пък и докторката ми го спря на 16 ден от МЦ. Даже не можах да си го допия.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #19 -: Юни 06, 2019, 10:56:51 am »
Слънцемое, ние на другото слънце говорим за секса. Евентуално, ако всичко е наред, преди трансфер може.
Аз си мисля, че вече не е като едно време да се гонят 20ф. Сега оптималната бройка е около 10. Така че и двете служа сте супер. Пожелавам ви и качество.