0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #980 -: Юли 05, 2019, 14:57:10 pm »
Търпение,търпение ама и то има граници.Писна ми все да седя в Чакландия!
Павла е боец,пряк наследник на Дънкан Маклауд,бебето й ще остане с нея!
Успокоих се аз,ще я преборим миомата,само ембриона ни да е силен,всичко ще се нареди.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #981 -: Юли 05, 2019, 15:36:44 pm »
Прегръщам ви момичета и ви пращам сила.Колкото и банално да звучи, най-тъмно е преди зазоряване.Повярйвате, ще стане и знам какво значи да ти писна, да има все някакъв проблем, да не можеш нищо да направиш.Ще мине и това.

Павла, ще оцелее!Стискам палци!Те девойките са по-издръжливи, виж ако беше младеж до сега да си прокървила!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #982 -: Юли 05, 2019, 16:18:11 pm »
Дънкън да си гледа работата. Аз съм от български род, който е преживял и турци, и румънци, и македонци, и руснаци, и германци, и комунисти, и..., и... Това ли няма да преживея. Каквото, такова. Правя каквото е по силите ми. Няма как да не си вдигам детето. Той не е искал нищо. Ние сме решили да го имаме и сме длъжни да го гледаме както трябва. Не е искам и да забременявам.


Тази тема започна добре. Не завършва много добре, така че да се отвори нова. В новата да няма бактерии, миоми и негативни тестове!

Някой, който се престраши? Правете, който направи тема и забременява :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #983 -: Юли 05, 2019, 16:18:58 pm »
Аз не съм точния човек да ви дава съвети,защото повечето от вас са минали по доста трънлив път,но всички знаем че стане и при нас дали ще е този месец,другия или другата година ЩЕ СТАНЕ ! Аз затова не съм спряла живота си на пауза,животът си върви,пуша си,пия си,ходя си по купони,забавлявам се както преди да правим опити. Когато е писано ще стане въпреки всичко ! Така че момичета не живейте тук и сега,защото този ден няма да се върне никога ! Обичам ви беее
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #984 -: Юли 05, 2019, 16:39:54 pm »
Павла, честито сърчице! Вярвам, че всичко ще е наред и ще се гушкате след няколко месеца! Възхищавам се на силата и мъдростта ти!

Круела , възхищавам се и на теб затова ,че съумяваш да не допускаш живота ти да не бъде на пауза. Аз не успявам, от няколко месеца вече се усещам,че съм много зле и се мъча някак си да променя нещо, но не успявам. Сега днес пак седя и го мисля как да я махна тая пауза, защото вече много взе да ми тежи също като килограмите, които натрупах покрай депресиите  :D

Тери, без такива крайни размишления, ти нямаш симптоми,ще ги пребориш тези пусти бактерии
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #985 -: Юли 05, 2019, 16:40:12 pm »
Пускам нова тема!Гответе се.http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=53483.0;topicseen
« Последна редакция: Юли 05, 2019, 16:55:23 pm от Слънчицето »