0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #740 -: Април 16, 2018, 10:55:33 am »
Кате, много хубаво че бебенцето се обажда вече. Пък ако ще й с глад. Пу-пу. Вие от първа инсеминация ли успяхте?
Таня, 10% морфология според мен си е направо завиден резултат. На мен д-рката ми е казвала, че са леко завишени % на Крюгер 14%. Сигурно не са много мъжете с такива резултати. Според мен не трябва много да се притесняваш за морфологията, пък и той пътува доста възможни са такива отклонения. Е нищо няма да навредят малко витамини по принцип. Но хайде дано не се налага. Щом никога досега не си имала такава графика, то може да е заради стимулацията и в теб да си расте точица.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #741 -: Април 16, 2018, 11:02:05 am »
От инсето не знам дали е по Крюгер. На разширената от миналата година е 4% и сме точно на нормата. А сега 10% при норма 14%. Иди разбери кое да гледаш и на коя спермограма да вярваш :D. Клетките на сперматогенезата са малко над нормата 6,1 млн/мл при 5 млн/мл. Преди бяха 3,2 млн/мл. Явно зарад това са стигнали до това заключение, че е с тератозооспермия.
Кате, нека да си хапва бебко.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #742 -: Април 16, 2018, 12:15:43 pm »
Кате, много хубаво че бебенцето се обажда вече. Пък ако ще й с глад. Пу-пу. Вие от първа инсеминация ли успяхте?

Да,от първата. Бях без стимулация.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #743 -: Април 16, 2018, 15:46:49 pm »
tedit0u, чудесен положителен тест  :), лека бременност и от мен!  :)


Момичета, късмет на всички!  :)

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #744 -: Април 16, 2018, 22:16:23 pm »
Момиченца кокиченцаа много ви благодаря за хубавите пожелания. Днес си записах час за гинеколога за петък вечерта, тогава ще разберем какво е положението с нашата точица. Интересното е , че ми каза че трябва да има 5 дни закъснение да се види нещо, а аз си мислех че трябва да са повече дните. Както и да е в петък ще видим какво ще каже.
От време на време усещам нещо като придърпване ниско долу, но за 10тина секунди всичко отминава.
П.С Знаете ли кога си помислих, че евентуално нещо се е получило този път. Аз попринцип не ям лимони, само на чай ги консумирам. А на Велики Петък ми се прияде лимон на вечера и изядох половин лимон ей така на парченца и дори не ми киселееше. Ей това мисля, че беше преломния момент, който ме накара да се замисля, че евентуално имаме късмет.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #745 -: Април 16, 2018, 23:10:22 pm »
Привет от мен - днес 2 различни теста, на 1-ви ден от закъснение (Клиър тест и Престо) - втора бледа чертичка, но категорично видима! :) Правих ги през деня, а утре сутрин и тртият тест ще бъде употребен (всъщност втория Престо)! Все пак не бързам да се поздравявам, но цял ден ми е едно еуфорично... само си гледах първия тест в чантата (правих го в работата;-))). Дано!
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #746 -: Април 17, 2018, 08:31:34 am »
AlleyMcbeal, и бледа да е чертичката си е чертичка. Хайде успех !!!

Кате, желязни сте вие от първи опит и без стимулация си е удар в десетката със затворени очи...

На мен ми казаха, че на 3 -5 ден от спиране на противозачатъчните, да чакам цикъл. Само че нямам пукнат симптом за идването...  :ask:
Ще си почакам  osi_18
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #747 -: Април 17, 2018, 09:23:33 am »
Момичета, здравейте! Много хубави положителни коментари за бебчовции :) !
Искам да споделя моето съмнение! Около 10 ден след предполагаема овулация, сутринта ми се появи бледо кафяво зацапване за два дни. Първо се стреснах ,че много рано ще ми дойде , но не ми дойде. Също усетих и ниско долу придърпване, гърдите ми се подуха... Не се сдържах и направих тест за бременност в събота и понеделник- 23 ти и 25 ти ден .., отрицателни са.... Силно се надявам да се е сбъднала мечтата ми!!! Ще направя ако мога да изчакам след два дни ,или утре:)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #748 -: Април 17, 2018, 10:12:32 am »
Звучи си като имплантиране, защо не пробваш с кръвен тест?
Точице, ще дойде. Не една колежка и след 10 дена й е идвало. Не мога да си представя какво ли ти е сега, така не си чакала нетърпеливо цикъл досега.
Таня, кога ще правиш тест?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #749 -: Април 17, 2018, 10:17:42 am »
Тери,след 3 намазвания лишея изчезна на 100%,много благодаря :bighug:
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #750 -: Април 17, 2018, 10:23:13 am »
И аз, след като четох си мисля че е имплантиране, дано е така , ще пиша за резултата, дано да е плюс :)
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #751 -: Април 17, 2018, 11:28:21 am »
Дано да има още положителни тестове :)
Тери, в петък мисля да го направя. Имам си вече ПМС, макар и много слабо. Ще видим какво ще стане :)
« Последна редакция: Април 17, 2018, 12:20:29 pm от tanq88 »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #752 -: Април 17, 2018, 12:19:00 pm »
Аз се надявам да дойде по график цикъла, да не избързва или закъснява и да ходя на преглед.Вече нямам търпение :)

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #753 -: Април 17, 2018, 12:38:19 pm »
Момичета, здравейте :)

Днес си оуснах хормони ТСХ, антителата, ft3 и ft4... И понеже сме почти доктори моля за помощ при разчитането на резултата. На ендокринолог съм чак на 25.04. Знам, че TSHто ми е високо и трябва да е под 2... :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #754 -: Април 17, 2018, 13:28:22 pm »
AlleyMcbeal, бледа чертичка си е положителен. Сигурно е било най-хубавия ти работен ден.
А Катето си е късметлийка (пу да не я урочасам), не само, че от първа инсеминация без стимулация, но и ако не се лъжа беше към 40 години. Било си е писано на жената :)
Маги, ти кой опит ще правиш сега този от фонда или късметлийския от Коледната томбола?

Аз днес бях преподавател по заместване в университета. От 3 години не съм преподавала, студентите с всяка година стават все по-шумни (културно се изразявам). 60 човека, 10 слушат, 50 си приказват. Като им се скарам млъкнат за 3 минути и пак се започва.
« Последна редакция: Април 17, 2018, 13:29:59 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #755 -: Април 17, 2018, 14:13:46 pm »
Antimonka,май само то е високо,ама знам ли...Ти днес не беше ли при Александров ,или се лъжа?
Успех на Точица и Маги,да им дойде,тези които се съмняват пък на тях да не дойде :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #756 -: Април 17, 2018, 14:18:08 pm »
Късметлийския ;) той е на ред.Чакам обаждане от фонда тези дни.Още се чудя какво да правя със заповедта.

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #757 -: Април 17, 2018, 14:39:04 pm »
Antimonka,май само то е високо,ама знам ли...Ти днес не беше ли при Александров ,или се лъжа?


Не е днес, утре към обяд. После ще споделя как е минало. :)
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #758 -: Април 17, 2018, 14:41:44 pm »
Маги, дано ти е успешен опита и да направите братче/ сестриче на Моника.
Заповедта, сигурно знаеш де, но може да я отлагаш до 3 м.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #759 -: Април 17, 2018, 15:54:08 pm »
При нас изследванията бяха наред,с изключение,че едната ми тръба е нагъната. Предполагаха,че причината за незабременяване е,че шийката на матката ми е стеснена. Преди повече от 10 години ми правиха конизация и вследствие на операцията е станало това. Или на психическа основа. Незнам. Факт е,че първия път стана,дано накрая да се чуе бебешки плач. Може би,защото при нас стана изненадващо бързо. Отидох на преглед и да говорим за подготовка,и след три дни ми напраеиха процедурата. Нямах време да го мисля. Така че,момичета,гледайте да не го мислите много. Поне се пробвайте. Ще станат нещата. Вярвам.