0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #780 -: Април 18, 2018, 14:30:27 pm »
Аз съм пропуснала положителните тестове. Честито, Теди! Около седмица след  закъснението трябва да е ок.
Али, честито и на теб!

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #781 -: Април 18, 2018, 15:33:37 pm »
Ясно, утре отивам да изследвам естрадиол, после си запазвам час при д-р Даскалова, после процедура и после пиша тук. Благодаря ви и честито на положителните тестове :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #782 -: Април 18, 2018, 16:01:13 pm »
Така или иначе сте се заговорили за инсеминации и аз имам въпрос. На 14 май ми е първият час при д-р Петрова. Както съм споделяла, аз съм оперирана от търпение и искам възможно най-скоро да започнем с инсеминациите (дори статуса за инвитрото ми е сменен на разглежда се, та до месец-месец и половина ще се обадят). При д-р Петрова ще ида на 27 ден. Тъкмо преди цикъл. Надявам се да се навие да ги започваме направо като ми дойде. И сега въпросът ми: имам изследвани хормони женски пакет от септември, ще се водят ли пред нея според вас за валидни или е добре да се пуснат нови?
Междудругото мисля утре да си пускам и генетичните изследвания, последните в списъка на доктора. За трети път ще кажа: "Мисля, че няма какво повече да изследвам" и все излиза, че нещо съм забравила.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #783 -: Април 18, 2018, 16:09:08 pm »
Тери, не знам дали ще ти ги сметне за валидни, но няма причина да не започнете с опита. Хормони можеш да пуснеш и на 2ри ден. Стимулацията може да започне тогава или по- късно. Вярвам, че при вас ще се разминете с по- леката артилерия. Късмет! :)
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #784 -: Април 18, 2018, 16:30:32 pm »
Павла мерси за поздравленията.
Според календара в зачатие днес е 5 седмици и 1 ден, така че предполагам ще се види малката точица.  stork-girl
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #785 -: Април 18, 2018, 16:35:11 pm »
Тери, счита се че едни хормони са валидни около 6 месеца.Предполагам ще иска нови.НО ги направи след като тя изрично ти каже при стартиране на процедура.Не се пускат всичките ФСХ, ЛХ и прогестерон май само искаха.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #786 -: Април 18, 2018, 18:00:53 pm »
Благодаря за информацията, момичета.
Как ли в Вистал, доста наближава нейната дата
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #787 -: Април 18, 2018, 21:14:28 pm »
Момичета, благодаря; и третият тест днес ми беше с фве - едната по-бледа, но отявлена; даже по-отчетлива от вчера ми се стори ;-) Кога да хода на лекар? Моята гинеколожка ми беше казала седмица след като установя... Обаче ми казват други момичета - поне 14 дни да минат... Дай, Боже на всички по две чертички :)
Али здравей. Много се радвам за теб. Аз сега в петък ще ходя на преглед за пръв път. За положителния тест разбрах в събота, а ще ходя  сега в петък. Моят лекар ми каза че трябва да са минали 5 дни след положителния тест. :)

благодаря! Успокоих се - особено днес, когато чертата вече е наситена (почти колкото другата:)! Дано всяка го преживее и успешно нататък. От вълнение съм писала с грешки, извинете...
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #788 -: Април 18, 2018, 21:19:24 pm »
Тери забеси си изследванията да ги види доктора... но не си пускай други хормони. Евентуално хормони на щитовидна ако не си правила.. после когато стартирате стимулация на 2ри ден в деня ще ти пуснат пак хормони и ще те прегледат на ехограф и после след няколко дни пак ще пускаш.. няма смисъл сега да си даваш паричките...

Аз сега за предстоящия опит няма да пускам никакви хормони... ще чакам доктора да каже какво да е.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #789 -: Април 18, 2018, 21:23:13 pm »
 Така че живот и здраве някой ден докторът може да разбере преди съпруга :D
[/quote]
 :D Тери,много забавно ми стана,щото моят съпруг казва-доктора и повече знае ,и повече вижда от мен,те твоите т.нар.интимни части,не са чак толкоз интимни,в последните месеци,изтървах бройката колко хора ги видяха  :D
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #790 -: Април 18, 2018, 22:20:31 pm »
:D :D :D :D :D :D Интимни части казваш :D  Вече толкова свикнах да се събличам през ден в кабинета, че докторът ми разказваше виц след прегледа и аз бях останала гола да изслушам края :D Толкова не ми пука вече, че някой ме гледа, че не съм се усетила да се облека
Хриси, хайде честита ти заповед на теб. Кога смяташ да стартираш?
Как се раздвижи темата с нови надежди, все така да е.
AlleyMcbeal, радвам се за теб и за емоциите, през които преминаваш. Пожелавам ти едно силно сърчице (или две) и една дълга и спокойна бременност.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #791 -: Април 18, 2018, 22:50:13 pm »
Тери, чакам си цикъла след 1 седмица и ще стартираме :)
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #792 -: Април 19, 2018, 09:14:11 am »
Този месец няма нищо, разминах се с бебо! Сега трябва да пусна пролактин, TSH и на преглед след края на цикъла. Дано да са добре резултатите.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #793 -: Април 19, 2018, 09:19:31 am »
desi_do4eva, нищо нов месец, нов късмет :) Да знаеш, че пролактина по време на цикъл може да е леко завишен. Аз го пусках на 3ти ден от цикъла и после докторът ме предупреди, че по време на цикъл може да е завишен, защото тялото си е в стрес.
Този месец май има повече момичета, чакащи с нетърпение цикъла отколкото обратното. :D Успех на Маги, Точица и Хриси. Дано мине всичко по план вас и с очаквания финал. Започвам отсега да стискам палци и ще ги пусна чак края на май.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #794 -: Април 19, 2018, 12:04:26 pm »
Teri, и при теб не остана :)

Христинче,
честита заповед!

Вистал
, как си?

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #795 -: Април 19, 2018, 12:55:15 pm »
Здравейте момичета,

Имам си дата за секциото, но от две седмици съм с доста контракции, от два дена и болезнени, а моя АГ днес отиде до морето и си идва в неделя чак...
Много се надявам да си устискам до датата както предните два пъти, а и вече физически съм просто тотална щета. Днес ме праща извънредно на тонове да се видят тия новопоявили се болезнени контракции колко опасни са на този етап, но той още миналия път ме предупреди, че може да тръгне раждането по-рано този път, а аз се моля само дано да не е преди неделя поне.
Изнервена съм до краен предел, а с тази диета за диабета не се наяждам изобщо, спрях да качвам кг от както я спазвам, само дано бебето дръпне още въпреки това, че въпреки, че то и плацентата са вече зрели за раждане, размерите му са типично за моите бебета малки все още.
Благодаря ви за вниманието, стискайте палци, моля ви...
Честито на всички новозабременели!
« Последна редакция: Април 19, 2018, 13:25:34 pm от Vistal »
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #796 -: Април 19, 2018, 13:08:00 pm »
Вистал, стискам палци силно.   yahoo_17 yahoo_17
Не мога да си представя какво ти е в момента, но знам че всичко ще е наред. Ще изчака бебчо да си дойде чичо доктор, за да се роди в неговите ръце. Дано през това време контракциите да са спрели. Хайде успех... искаме от теб само добри новини!!

Христинче, ние с теб ще почнем горе долу по едно и също време.
На мен- след 4 дни в мъки .. днес ми дойде.
« Последна редакция: Април 19, 2018, 13:16:55 pm от To4ica13 »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #797 -: Април 19, 2018, 13:09:26 pm »
Ще се моля за теб, Вистал. Вярвам, че всичко ще е наред и ще се успокоиш скоро и радостта ще влезе отново в дома ви.  :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #798 -: Април 19, 2018, 13:53:11 pm »
Момичета моля за мнение, че тука вече нищо не разбирам
Хормони
Anti-Mullerian Hormone   S        3.3       ng/ml     0,89 - 9,85     ECLIA *

Благодаря!
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #799 -: Април 19, 2018, 13:57:48 pm »
Идеална си!
Ако не е тайна на колко години си Слънце?