0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #880 -: Април 23, 2018, 09:00:54 am »
daninka_fbr, на теория едно лечение за оптимизиране на сперматогенеза е минимум 3 месеца. Общо взето сперматозоидите, които днес ще бъдат произведение, ще узреят след 3 месеца. Но имаме и момичета, които споделиха, че след месец спермограмата вече е тръгнала на горе. Строго индивидуално е, но се води 3 месеца. Иначе с леки изменения може и инсеминация да се прави, ако лечението не помогне за зачеването по естествен път.
Джули, още колко месеца ви посъветва докторът да се пазите?
Успех на момичетата, които започват стимулациите скоро и да оставите някое розово бебе и за мен. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лелеее, сменили са ми статуса на инвитрото на "Одобрена". Много бързо работят.
« Последна редакция: Април 23, 2018, 10:46:42 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #881 -: Април 23, 2018, 11:41:45 am »
Много благодаря teri-90 това е първата сериозна стъпка която правим дано стане естественно
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #882 -: Април 23, 2018, 14:40:56 pm »
Тери доктора каза 2-3- цикъла. Аз ще изчакам три за по-сигурно и живот и здраве да дойде това време първо ще искам док да ме погледне дали матката е напълно възтановена и чак тогава ще действаме,за да не стане някой гаф. надявам се този път всичко да е наред
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #883 -: Април 23, 2018, 16:01:22 pm »
Мили момичета,утре ми е лапарото и сега лежа в АГ и чакам вълшебната течност X преп да подейства,тук на 6-ия етаж е като филм на ужасите,тъмен коридор по които жива душа не видях,и тъкмо тръгнах да търся някой и познайте-манипулационната отворена и две жени ,под упойка,голи на магаретата,викам си миличките като захвърлени,че и вратата им отворили.Много потискащо ми подейства.
И това ще мине,нали целта оправдава средствата.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #884 -: Април 23, 2018, 16:34:38 pm »
За съжаление ужаси всякакви. Една моя братовчедка й правили кюртаж след миссед в Карлово: оставили я да тече по пода, през това време друг лекар седял на стол и чоплел семки. Абе ужас.
Съжалявам, че не стига притесненията ти, ами и обстановката те подтиска още повече. Много кофти ми стана като прочетох как си видяла двете жени.
Да ти минава от главата, поне след процедурата ще те преместят ли на по-оживено място?
Ще стискам палци бързо да се възстановиш.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #885 -: Април 23, 2018, 16:56:04 pm »
Ще ме преместят,Тери,благодаря ти,а ти нали инсеминация ще правиш ако не се лъжа,или направо инвитрото?
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #886 -: Април 23, 2018, 17:16:57 pm »
Решила съм три инсеминации и тогава инвитро. Ама ще видим какво ще стане. Спрях глутена, ще изследвам целия пакет хормони тази седмица да видим колко са се променили за 6 месеца. И ако лекарите разрешат, се надявам май-юни да действаме с инсеминации. Пък ако не стане септември ще мисля за инвитро. И съм решила на никой от роднините да не казвам като започнем с инсеминацията. Че ще седят и ще чакат всички и после те гледат с тъжни очи.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #887 -: Април 23, 2018, 18:24:22 pm »
Тери, и аз така не казвам. Само вие знаете в групата, мъжът ми и три колежки от офиса... Свеки обаче надушва че става нещо, има страхотен инстинкт. По-добре да не се притесняват и да не го мислят.
Джулия, три месеца нищо не са тъкмо и психически да си починеш.
Слънце, аз нещо съм изпуснала че ще ти правят лапароскопия. Стискам палци всичко да е наред.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #888 -: Април 23, 2018, 19:51:02 pm »
Точице,знаеш,знаеш ,в друга тема ти и Маги ме светнахте за половия живот след това :D,мъжа ми се отчая като му казах какво сте писали.
Момичета,това с мълчанието е обяснимо,втренчени в нас погледи,толкова ми се струват задръстени понякога останалите,особено Боже опази някой дето не съм виждала от месеци или година-ама ти как си,нещо ново има ли,и след това ме зяпват в корема,оглеждат ме от всички страни,виждат че е плосък и вдигат съжалителния си поглед към мен.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #889 -: Април 23, 2018, 20:35:15 pm »
Е при вас поне чакат и искат да ви се случат нещата.. а моята свекърва като казахме че има проблем и че ще правим инвитро се намръщи... после се започнаха едни питания ама защо.. ама кой реши и някакви такива.. луда работа.. вместо да се радват.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #890 -: Април 23, 2018, 22:28:53 pm »
Здравейте момичета, да се представя отново, че не съм писала отдавна :-). От три години и нещо прави ме опити за първо детенце на 37г съм ...
 Радвам се да разбера, че повечето момичета вече са видели  :bfp: пожелавам на останалите бързо, бързо да се местите в бременната тема.
 Дочаках си и заповедта yahoo_33  На 2 Май ще я взимам и се надявам най-накрая около 14 Май да се почва (  на противозачатъчни съм този месец).
 
 Hristinchet0, моята майка един път не ме е питала защо аджеба нямаме деца ( от 10г сме заедно с ММ), а тоя месец ще се наложи да се обяснявам на свекито " Защо ще ходя до София " Тя работи в чужбина и ще се връща точно сега, когато се надявам да стартираме...  :( . напълно те разбирам... точно когато трябва да съм спокойна, ще се психясам да се обяснявам като ученичка :-( 
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #891 -: Април 23, 2018, 22:47:18 pm »
Аз нямам нищо против да ме питат, винаги ще обясня.. ама не и да ми се мръщат.. тя смята ме не ни е време за второ дете.. Дъщеря ми е на почти 6г. с проблеми с говора и хиперактивна... та затова тя така мисли... но пък ние мислим точно обратното.. че да има брат или сестра ще и се отрази много добре на развитието.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #892 -: Април 23, 2018, 23:19:59 pm »
:-) За това казах, че не обичам да се обяснявам. То не е само да съобщя, то е даване на отчети след това ...;-). Ето този месец пак не стартирах и трябваше буквално цял ден да обяснявам . На една, на втора приятелка, на мъжа ми, на трета, на пета едно и също. ( а те са толкова далеч от процедурите, дори  за някои имам чувството, че са изтървали някой друг час по анатомия на човека  :wink:.)  Не че ме е срам от положението ми смачква ме обясняването с най-малки подробности. 
 Та те така  за мен. :-)
 Това, че детенце има затруднение не мисля, че ви "забранява" да имате други деца  :grouphug: :bighug:
« Последна редакция: Април 23, 2018, 23:26:01 pm от Hris_80 »
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #893 -: Април 23, 2018, 23:21:12 pm »
Това свекървите са страшна работа :D Моята ме кара да повтарям теста чак. Изчака Гошо да влезе в банята, защото ходи да и се кара и почна да пита - Ама какво ще правите? Ще се обаждаш ли до болницата? Лекарката какво е казала ако не стане? И сега какво? Защо не повториш теста, че можело да покаже нещо друго? Ще кажеш, че тя ме познава по добре от мен самата. По отрицателен тест от това няма :D Не ми пречи да пита, но да задава смислени въпроси. И да не ги повтаря по няколко пъти. Скастрям я и до там. Не е уцелила снахата, не обичам да "точа локуми" :lol:
« Последна редакция: Април 23, 2018, 23:23:26 pm от tanq88 »
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #894 -: Април 23, 2018, 23:58:45 pm »
Страшни са... моята много обича да се бърка и да дава акъл... и знае че не ми е ОК и си продължава, на счвсяка манджа мерудия е.. и така хубаво си налага мнението.. чак заповядва... То харесва ми или не, в една къща сме.. кога си премълча кога не.. достатачно ми е на главата че да се забимавам и с нея. Моята всичко знае и всичко може!
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #895 -: Април 24, 2018, 07:46:30 am »
Точице,знаеш,знаеш ,в друга тема ти и Маги ме светнахте за половия живот след това :D,мъжа ми се отчая като му казах какво сте писали.
Момичета,това с мълчанието е обяснимо,втренчени в нас погледи,толкова ми се струват задръстени понякога останалите,особено Боже опази някой дето не съм виждала от месеци или година-ама ти как си,нещо ново има ли,и след това ме зяпват в корема,оглеждат ме от всички страни,виждат че е плосък и вдигат съжалителния си поглед към мен.


Слънце, съвсем изкуфявам ... извинявай- сетих се, че обсъждахме въпроса. Хайде днес да ти минава лапароскопията, да се възстановиш по-бързо и да се появяват малките пуканки.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #896 -: Април 24, 2018, 07:56:24 am »
Моята свекърва е много готина. Ама според нея все сме объркали лекарите, при които ходим. Какъв е този Даскалов, тя не го е чувала. Сигурно иска само пари да ни взимат, лъжат ни. Нищо му няма. Почти ми записа час за нейния гинеколог. Така беше и за сватбата. Беше ми харесала ресторант, отказах. Като разбра за кой ресторант аз се бях настроила и искаше да ходи там на обяд да види храната добре ли ще е и ако не е да не го резервирам. Но както каза една приятелка: така компенсирала колко бездеен е синът й 😀
Слънчице, дано мине леко интервенцията и бързо възстановяване.
Аз съм нещо много напрегната. Уж сме у мамин дом от две седмици, ама се усещам напрегната. Утре ще изследвам наново хормоните на щитовидната жлеза, дано не окаже влияние.
*П*С* и последният плъх е бил хванат. Това е бил плъхът умирай трудно. Цяло седмица ял отрова и нищо му нямало. Накрая свекървата се ядосала и го причакала в кухнята. Ударила го с една летва с лепило за мишки и той залепнал и това му било с яденето. Изяде ми всички козунаци, а аз 5 часа ги правих:(
« Последна редакция: Април 24, 2018, 07:59:58 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #897 -: Април 24, 2018, 08:34:20 am »
Евала на свекърва ти, тя е страшилище за плъхове.. няма да се появят вече да знаеш!

Слънце стискам палци да ти мине по-леко процедурата и всичко да е наред.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #898 -: Април 24, 2018, 09:07:12 am »
Слънце с теб сме!Пиши като се съвземеш.

Тери
, тези плъхове ти взеха акъла.

Свекърви, роднини, хората не знаят как да подходят.И нас ни питаха "защо си причинявате това?Нали имате едно дете?" Ами защото така пък!

Аз съм в особено агрегатно състояние.Имам много работа, много задачи извън работа, времето ме притиска, детето се опитва да се разболява, а аз трябва и до София да стигна.Обадиха ми се вчера от Фонда, че мога да си взема заповедта :) Все се надявам да не я ползвам де :) Но каквото такова!

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #899 -: Април 24, 2018, 10:50:31 am »
Момичета кои хормони да пусна? Утре ми е трети ден от цикъла и искам да си направя изследвания.