0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #800 -: Април 19, 2018, 14:05:41 pm »
На 29 съм. Милсиш ли че съм в норма? Сега се зачетох и ме е яд че не съм пуснала инхибин Б? Дали съм направила голяма грешка, или при все че АМХ е добре следва и инхибина да е ок?
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #801 -: Април 19, 2018, 14:17:42 pm »
Супер си си, Слънце! Не е фатално, че нямаш инхибин Б. Ехо в началото на МЦ за да се видят и атралните фоликули (15-30 на брой), а също и ФСХ. Така горе долу се определя резерва.
Късмет на всички!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #802 -: Април 19, 2018, 14:25:53 pm »
Ехааа, Слънцемое, ти имаш резерв и назаем да даваш. Много хубав резултат. Моят АМХ е 2.0 и докторът ми е казал, че е добре. Така че ти си направо супер добре.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #803 -: Април 19, 2018, 14:40:00 pm »
Ех благодаря ви момичета. Направо ми олекна. Чакам си резултата от миналия петък ( само в четвъртък го изследвали АМХ-то). Сега ако се е подобрила и на М ми С, и има повече желание за бебеправене... как винаги успява да е много изморен и нз си какво си когато съм около О... много съм му ядоса и така съм му набрала... аз нз какво се мъчиме и какво се пънеме... да направиме ин витро тогава като толкова е изморен...това мъжете са много тъпи същества..
Извинявайте ама трябваше да си го излея...
На всичкото отгоре от 3 дена правя тестове за О и нямам баш си положителен тест, пък по приложението на телефона трябва днес да съм в О... явно този месец ще съм с късна О, защото предполагам довечера ще са еднакви чертичките, а утре сиг тестовата ще е по наситена... и то ще стане другия месец хаахах последните два месеца Ц ми беше на 26 дена...(попринцип съм 28-29 дена)
« Последна редакция: Април 19, 2018, 14:47:52 pm от Слънцемое »
Re: Правим опити за бебе-Тема 13а
« Отговор #804 -: Април 19, 2018, 15:03:01 pm »
Здравейте, момичета. Моите резултати излезнаха. От днес сутринта естрадиол 643.2 pg/ml при референтни 85-498. Нямам никаква представя какво значи това. Утре съм на инсеминация, а снощи ми биха хориомон.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #805 -: Април 19, 2018, 15:16:57 pm »
Колко фоликула имаш?
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #806 -: Април 19, 2018, 15:22:52 pm »
Мисля общо 4
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #807 -: Април 19, 2018, 16:00:39 pm »
Мисля, че ти е добре Е2. Ако знаеш и размери?! Така или иначе при инсеминация се целят не повече от 2 фоликула. Над 4 не се прави инсеминация.
Всичко ще е наред. Късмет утре!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #808 -: Април 19, 2018, 16:09:23 pm »
jemini, Много късмет то пожелавам. Нека след утре ти се налага та ходиш по лекари, само за да гледаш бебе.
Танчето утре ще прави тест май. Ех, дано види две чертички.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Слънцемое, мисля, че просто мъжа ти не бърза много. И моят е такъв (при овулация не пропускаме), но това, че не става бебето, не го напряга изобщо. Все аз съм бързала казва той. Защо не беше в кабинета с мен, когато д-р Мели каза, че според нея изобщо не бързам даже.
И на мен цикълът ми се побърква, този месец бях с ранна овулация. От месецът, в който започнахме опити и пощуря. И при Таня май беше така.
Иначе трябва да му поговориш малко, че то реално сега е моментът да правите бебето. Защото в момента е на лечение и стимуланти. И нали знаеш въпросът, който все ми се върти и на мен в главата: ами като спре лечението? За щастие на Мишо лечението е само с хранителни добавки и може да ги пие до забременяване, но май на твоя човек му инжектираха и хормони. Тях не може да ги продължи дълго, Ортамола може да си го пие. Пък хайде дано да не се налага де. Пролет е, време е да разцъфнем, нали сме се разбрали :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #809 -: Април 19, 2018, 16:12:29 pm »
Вистал, с теб съм  yahoo_17 ylinfant yahoo_17 Всичко ще мине, както трябва.
Ох, мен критическата здраво ме е хванала за гушата. Сложих и третата инжекция. Такива вълни, такова изпотяване, такова безсъние... Ужас! Дано доки каже, че ми трябват само 4, а не повече :(
Стискам палци и на всички чакащи и нечакащи цикъл!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #810 -: Април 19, 2018, 16:28:23 pm »
О, Лейди, минава си и при теб времето. Определено си в трудно положение. Преди години изчистиха нацяло майка ми и реално влезе принудително в критическа. Не бях виждала как човек за 1 секунда става вир вода от пот за секунда преди това. Не беше спала около 2 години, докато й се оправят хормоните и каквото и да пи като добавки, нищо не помага. По цял месец ли си така или поне е епизодично явление?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #811 -: Април 19, 2018, 16:32:21 pm »
Слънце, и аз съм на 29 и АМХ - 2.4.
Казвали са ми, че си е ОК стойността. Надявам се разбира се скоро да не пада.
Моят мъж също се прави на две и половина, ама като го притисна и се дава...
Осъзнала съм обаче че е по-добре да не знае кога е овулацията ми.
Не им казвайте и на вашите мъже- действа положително... особено в комплект с една бутилка бяло вино :)
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #812 -: Април 19, 2018, 16:44:07 pm »
Края на седмицата е последната инжекция хориомон и после си остават хапчетата. Тери те са добавки и витамина всичките неща които пие. Да пуска контролната С и записвам час за лекарката да видя дали ще са се подобрили показателите за инсе, ако не директно ин витро при първа възможност. И пак тъпото е че нямам снимка на тръбите и за това го послушах да изчакаме. Абе според мен го иска и то много, обаче явно му идва малко в повече с работата и другите ангажименти в последно време... и кучето...
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #813 -: Април 19, 2018, 16:50:15 pm »
О аз не твърдя, че не го иска. Напротив. Просто не се припряни като нас. Ако С не се е подобрила пусни си документите за инвитро, не си заслужава да дадете 5000 лв. Аз бях готова да ги дам, но по-добре че не го направихме. Много бързо стават нещата с фонда. На 20.02 подадох документи в Ню лайф, вече заповедта ми се разглежда. По мои сметки началото на юни ще ми е в ръцете. Ще съм чакала 3 месеца. Звучат много, ама нищо не са. Изобщо не разбрах кога минаха 2 от тях.
Значи вие все пак намерихте куче. Последно беше казвала, че не успявате да намерите. Много хубаво, да си имате пухкава малка топка любов, пък скоро още една с по-малко козина :)
Иначе за  АМХ-то: аз съм на 27 с 2.0. Не знам дали това е реалната причина, но си го обяснявам с това, че като тийнейджърка 7 години имах цикъл на 21 дена.
Аз от моя мъж не мога да крия овулация, подушва ме :D :D :D Ако остане без работа някой ден, ще го пращам при Даскалов асистент гинеколог
« Последна редакция: Април 19, 2018, 16:55:16 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #814 -: Април 19, 2018, 16:59:19 pm »
Моя брои 14 дни ,даже снощи като излязох от банята ,с една безопасна игла,си закачил едно листче с име и фамилия и отдолу-гинеколог любител :D паднах от смях
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #815 -: Април 19, 2018, 17:09:29 pm »
Да Тери, утре ще си правя теста и каквото покаже :) На Гошо като му кажа, че сме изпуснали дните за бебеправене и му става кофти. Чувства се малко виновен за дето пътува и не смее дума да обели :D Единствено ме изнервя като ми каже - Спокойно ще стане! Аз съм спокойна, до момента в който някой ми го каже. Знам че ще стане, не е нужно да ми се повтаря :D
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #816 -: Април 19, 2018, 17:18:20 pm »
Ей ,Танче :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Правим опити за бебе-Тема 13а
« Отговор #817 -: Април 19, 2018, 17:28:11 pm »
Благодаря за пожеланията, момичета! Размерите по спомен бяха около 12-13 мм миналия петък и около 16 мм този вторник. Ще пиша пак като има развитие. Успех и прегръдки! ♥️
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #818 -: Април 19, 2018, 19:35:21 pm »
 jemini, супер си си! Късмет! :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #819 -: Април 20, 2018, 09:13:42 am »
Слънчице, мъжът е много забавен. Официално твоя мъж и този на Танчето с репликата: "Е нали не трябва нищо да слагаш в уста преди цветна снимка" ми става любимци :D
Танче, днес е деня. Дано, дано, дано.   :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
jemini, много късмет ти пожелавам. Да се случи днес заветната среща  :eggsperm:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света