0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #720 -: Април 14, 2018, 16:52:51 pm »
Колко много сладко и хубаво,много трогателно ,Теди,все така се обичайте.Нищо няма смисъл ако няма любов,в това число и правенето на бебета  :)
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #721 -: Април 14, 2018, 16:59:18 pm »
Теди, честито и от мен :) Всичко ще бъде нормално. Лека бременност   :bighug:

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #722 -: Април 14, 2018, 20:28:26 pm »
Оооо, Теди, миличката ти.
Аз съм на детски рожден ден. (От 6 часа, разбирайте за възрастни. Пием си вино и почти няма деца). Тук има една жена, много ми прилича на Маги. И заради това се чувствам все едно я познавам, така се залепих за нея. Толкова ми прилича на Маги, че ако пия още малко вино и ще я питам как й е базалната температура
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #723 -: Април 14, 2018, 22:33:44 pm »
Хахаха Тери пийни си не се притеснявай, все пак трябва да се почерпиш за мое здраве както се казва.
А пък знаеш ли след 1-2 чашки може и сама да ти каже какво и е положението  :D :D
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #724 -: Април 15, 2018, 11:23:02 am »
Тери и аз снощи излизах с приятели, пихме вино :) И за ин витро опити си говорихме :)

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #725 -: Април 16, 2018, 07:15:19 am »
Вчера имах пробен тест готови ли сме да правим деца. Оставиха ни едногодишно бебе за 7 часа. Памперси сменяхме, хранихме го, изкъпахме го и го приспах. Последното се оказа трудно, но час и 10 минути по-късно бебето се предаде преди мен и по-добре, че след 10 Мин аз щях да се предам и да го изкарам да играем
« Последна редакция: Април 16, 2018, 09:14:03 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #726 -: Април 16, 2018, 09:01:41 am »
Теди честито и от мен :) прекрасен тест си направила :) лека бременност и щастлив финал
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #727 -: Април 16, 2018, 09:33:44 am »
Теди и аз сега виждам как ти искрят чертичките. Леко бременеене  :cloud9:

Тери, репетирай си, сигурна съм че го правиш с много внимание и любов.  Стискам ти палци да те накачи бебешкия прашец, все пак при теб е бил самият източник.  :D



Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #728 -: Април 16, 2018, 09:44:08 am »
Здравейте, момичета. "Минавам" да ви видя и гледам едни чертички и много се радвам.
Теди,честито и една безпроблемна бременност.
Танче,как си след процедурата?
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #729 -: Април 16, 2018, 09:57:21 am »
Хриси, днес си взима заповедта. Дано е късметлийската й заповед.
Ние вчера явно добре сме се справили, даже днес ни поканиха за кръстници на бебенцето. Аз толкова го обичам този мъник <3 Помолих Господ за дете, той ми даде три (вече сме кръстници на един бузанко, аз ще ставам след година кръстница на бебето на приятелката ми от бебешка количка и сега на голямата ми любов бебе Криси). С майката на това бебе сме приятелки от много години, тя щеше да ми бъде кума на мен. Като бяхме на 13 години й казах, че тя ще ми бъде кума. Мъжете се смениха, но кумата остана. Започнахме да плануваме сватба на 1 април и се оказа, че тя беше бременна с термин на 1 април :D (Какво ли не прави човек, за да откаже кумуване).
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #730 -: Април 16, 2018, 10:11:29 am »
Тери, върви ти на бебчета. Усещам че скоро и при теб ще се случи ;)
Кате, при мен е едно и също, понаболява ме от ляво. Имам си едно съмнение, че това не е нашия опит, но в петък ще стане ясно. А ти как си, расте ли бебчо?
« Последна редакция: Април 16, 2018, 10:19:56 am от tanq88 »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #731 -: Април 16, 2018, 10:17:33 am »
Танче, на теб БТ много ти плава нещо, това от стимулацията ли се е получило? Дано е станало бебенцето. Много се надявам за теб. И все пак мислили ли сте за друга инсеминация или е трудно с времето? Аз съм решила ударно, ако лекарите го позволят, всеки месец инсеминации да направим 3 преди инвитрото.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #732 -: Април 16, 2018, 10:22:11 am »
Танче дано е твоя опит :goodluck:.
Аз така готина станах,разкраси ме един лишей на лицето,колкото 1 лев голям.Как се бори тая гад :?
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #733 -: Април 16, 2018, 10:24:34 am »
Теди честито и от мен. Надявам се да продължат да валят  :bfp: с пълно темпо :)
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #734 -: Април 16, 2018, 10:26:25 am »
До сега не ми се е случвало да имам такава БТ. Може и от стимулацията да е, не знам. Малко ще ми е трудно всеки месец, заради работата на Гошо. А и ми се иска първо да видим какво ще правим с морфологията му. Дали да пуснем пак една пълна спрермограма и да видим какво ще покаже тя. И да направим пак, едва ли ще мога да взема болничен отново докато си чакам теста. Ще я мислим :) И при нас ще стане.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #735 -: Април 16, 2018, 10:33:21 am »
Ще стане 100%. При положение, че преди си му беше наред спермограмата, това може с морфологията да е епизодично от шофирането. Колко % му беше на инсемниацията, та са го писали тератозооспермия.
Слънчице, цинкова паста/маз. 2-3 пъти съм имала и ги избива.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #736 -: Април 16, 2018, 10:41:36 am »
Тери, върви ти на бебчета. Усещам че скоро и при теб ще се случи ;)
Кате, при мен е едно и също, понаболява ме от ляво. Имам си едно съмнение, че това не е нашия опит, но в петък ще стане ясно. А ти как си, расте ли бебчо?
Танче,без такива съмнения. Вярвай,че нещата са станали. Когато на мен ми беше процедурата,много се вглеждах в себе си,та чак лекарката ми се скара и каза да си гледам живота. Спри да го мислиш.
Аз съм добре. Имам нормалните неразположения,но най ме е страх от факта,че започнах да ставам да ям посреднощ. Събуждам се от глад и то зверски. 8O . Бебчо за последно беше добре. На 19- ти съм на първи скийнинг,биохимичен... Притеснено ми е малко.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #737 -: Април 16, 2018, 10:43:53 am »
Нормални форми 10%. Въздържанието му беше 4 дни. Има малки разлики с разширената, която бяхме правили. Ако ще си прави пак мисля да е в някоя друга клиника.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #738 -: Април 16, 2018, 10:45:54 am »
Кате, да не да хапваш за трима, вместо за двама. Да не се окаже, че има скрито още едно бебче :P Всичко ще е наред, няма да се притесняваш :)
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #739 -: Април 16, 2018, 10:52:10 am »
Хахаха,все досега трябваше да се появи. Така мисля. :lol: