0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #680 -: Април 13, 2018, 10:17:56 am »
Майчин дом дори и да имат крило репродуктивна медицина, разбират от това колкото маймуна от ракета.Ще ме извинявате, ама толкова загубени съдби има там, не ми се говори!

Клиниката в Лозенец е Виена ин витро.Преместиха се от Токуда, нищо ново под слънцето.

Както казах и по-напред има много места, четете, питайте ще ви се отговори :)

Аз започвам предварителни изследвания, скоро очаквам и да преминем към процедура!Този път съм изключително спокойна, да видим ак ще е като наближи процедурата!

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #681 -: Април 13, 2018, 10:54:35 am »
magi_st би ли ми препоръчала клиника и доктор при който мога да отида?  Ако не е нахално разбира се.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #682 -: Април 13, 2018, 10:56:56 am »
Не съм разглеждала обстойно сайта на Надежда. Благодаря Христинче :) Но щом се чака 6-7 месеца за отговор, значи е по добре по телефона. Аз този въпросник го попълвах когато ми правиха ХСГ.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #683 -: Април 13, 2018, 11:00:50 am »
Милиарда, ако не си от София и ти е на път: д-р Даскалов Пловдив.
Фани, браво много се радвам за теб. Вярвам, че всичко ще бъде наред. Дръж ни в течение.
На Вистал лека по лека наближава датата. Много стиснати палчета и за нея.
Оооо и днес Точица взима заповедта, ако не ме лъже паметта, а Хриси на 16ти. Дано са ви на късмет тези номерца и да се напълни темата с бременни.
Аз може да не забременявам, но явно плъхоете вкъщи се справят добре с потомството. И малки плъхчета са хванали :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #684 -: Април 13, 2018, 11:20:23 am »
Тери... може пък плъховете да повлекат крак.. и след като те имат вече малки.. и ти скоро да си имаш радост.. :Д

Да аз на 16-ти ще си взема документа...

Маги какви предварителни изследвания ще правите.... аз незнам дали и какво да правя... за хормоните ясно в деня на прегледа... ама друго? чудя се дали да не пусна един б12 и Д.... и един инсулинов глюкозотолерантен тест...
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #685 -: Април 13, 2018, 11:32:51 am »
Ох за доктор не е лесно, защото трябва да усетиш човека, но ето Виена ин витро са един добър вариант, д-р Владимиров също, в Щерев има и читави лекари, там много трябва да се чете при кой да се отиде, ето и при Димитров имаме съфорумка с 2 броя момчета.За Малинов съм повече скептична, но тях не ги и познавам.Плюса на ДРЗ е че можеш да говориш с лекарите и да си съставиш мнение за тях.Аз лично така избрах лекар, на ДРЗ, там не ти искат пари, отиваш, говориш, коментираш и виждаш обратна връзка.Та ако можете елате, тази година е в Плевен и ще дойдат доста лекари.Аз си исках Шефкетова, знаеше ми цялата история, Персенска ме претупа.За някои Персенска е страхотна лекарка, но не е моята.За това и рядко казвам тоя лекар е страхотен и е само за вас.

Христинче
, пуснахме още тестове на моя мъж.Той нали имаше Хидроцеле, искаме да видим как е след операцията, че по време на ин витрото е бил зле Тератозооспермия.Оплодили са ИКСИ, без да ни кажат защо, и лекарят иска да види дали има някакви показатели или индикатори за ИКСИ или ИМСИ.Абе минимализираме неуспеха.Аз съм пускала б12 и вит. Д и двете са ми в ужасни липси и пия хапчета сега.Вит. Д-то ми е на капки, но е доста висока дозата 20 капки на седмица, а вит. б12 е на подезични хапчета.Мисля да пусна контрола преди ин витрото да видя на къде съм.

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #686 -: Април 13, 2018, 11:40:42 am »
Маги, и двете места ги споменавам, тъй като са налице вече родени бебета на мои приятели. Факт е, че всеки случай е различен и не всеки доктор може да е подходящ или да реагира адекватно към конкретните пациенти.

Ето, аз зачеркнах Щерев по моите си причини, които са различни, но пък други хора са доволни.

Тери, ще повлекат крак тези плъхчета, да знаеш! :) Майка ми беше научен работник едно време и детството съм си го изкарала в институт пълен с мишленца, зайченца, морски свинченца - розовки и сладинки. Постоянно имаше бебета (естествено, върху родителите тестваха препарати за тератогенност). Аз тогава не осъзнавах какво всъшност им правят и прекарвах часове да ги наблюдавам. Твоите са малко по-диви :) надявам се скоро да успеете да се справите с тях, че са голяма напаст!

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #687 -: Април 13, 2018, 12:39:46 pm »
Тери,
ма това е идея бе :D,цял един свят се отваря пред теб ,а именно необятния свят на науката!Почвай да ги тестваш,прави опити,и може да  направиш следващото велико откритие ,или поне 2-3 научни труда :D
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #688 -: Април 13, 2018, 14:38:27 pm »
 При мен надеждата си отиде, зацапа ми по тоалетната хартия, явно ако не по-късно, утре ще цъфна. Дано поне някоя от вас се похвали  :(
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #689 -: Април 13, 2018, 15:28:12 pm »
Ей, момичета взехме заповедта. Веднага я занесохме в клиниката и направихме изследванията за преди процедурата. Моля се само микробиологиите да са наред и да започнем след като дойде цикъла. :dance2:
 Вчера да ви се оплача къпя се и изведнъж поглеждам женското си достойнство ... Гледам- нещо като пъпка. Вярвайте ми избухна супер нова в главата ми...Призля ми ... викам край...  пак ме е хванало някакво чудо ... Веднага филми .. операции, антибиотици игли ... Клещи.. събрах смелост и я стиснах ... Пъпка си беше ...а  днес почти я няма. Ей това човек може да откачи не само заради мишки казвам ви.
« Последна редакция: Април 13, 2018, 15:35:37 pm от To4ica13 »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #690 -: Април 13, 2018, 15:39:59 pm »
Точица, айде сега с положителен финал да е процедурата.

Момиче
, дано да не е цикъл.

Тва филмите дето ние си измисляме, никой друг не може да ги измисли!

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #691 -: Април 13, 2018, 15:49:45 pm »
Точице,успех и от мен.Това с филмите в главата...и аз от най-малкото си викам-айде пак ме хвана нещо.И това изкукване стана в последно време,от както мъчим бебето.
Стискам ти палци за положителен резултат.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #692 -: Април 13, 2018, 16:19:43 pm »
Маги, там е въпросът, че за теб и Павла не мога да си представя, че някога изобщо сте имали такива филми като нашите. Наскоро попаднах на пост на Павла, когато е била прясна-прясна във форума, все едно друг човек е пишел. Сега и двете сте доста уравновесени поне зад клавиатурата.

Точице, да напълниш Кичука с бебенца. Добре, че го наричаш женско достойнство, баба ми ги нарича срамотии. Какво ли не прави еманципацията.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #693 -: Април 13, 2018, 16:24:59 pm »
Нали си ми чела дневника, а и мои мнения.Аз съм царят на филмите.Мога да измисля кух фоликул и хипер стимулация в рамките на 15 минути  :lol: Нищо не знаете вие!Просто знанията се трупат и логиката избива над филмите, но не винаги ;)

Та като дойдеш в Плевен викам да обменяме опит на база кой какъв филм има в главата.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #694 -: Април 13, 2018, 17:13:44 pm »
Мъжът е осведомен за Плевен. Да си знае. Стига да не съвпадне с някоя дата за инсеминация, там съм. Дори да нямам въпроси към лекари, бих искала в бъдеще, ако има как да помагам за дейността из Пловдив.
Булки, не се ослушвайте, ами стягайте багажа за Плевен. Всеизвестно е, че на ДРЗ поне една забременява (само не се знае по време на самото ДРЗ ли :D)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #695 -: Април 13, 2018, 17:19:15 pm »
 :lol: Ех, Тери, филми да искаш. Все изпускаме О, все има нещо, което не е наред, изследвания и тн. Преди повече от 3 години дойдох във форума. Същият човек съм. Просто спря да ми пука толкова след всичко, през което минах и през което прочетох, че минават момичетата. Казах си, че знам, че ще имам дете рано или късно и нито една загуба или каквото и да е не могат да ме отклонят от това. Всички сили и енергия съм си насочила съм това. Работа, кариера, образование, всичко мина на втори план. Аз и мъжа ми сме най- важните и целта ни. Звучи налудничаво, но не е точно фиксация. Странно е, хем това е единствената смислена цел, хем просто следвам логичните стъпки на процедурите и сега на бременността. Права всичко, което мога и се надявам на най- доброто.
Всичко ще се нареди за всички ни.
Късмет!
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #696 -: Април 13, 2018, 17:37:38 pm »
Тери, най много ти да се върнеш бременна от там. И да пропуснете инсеминацията и евентуално инвитро-то ;)
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #697 -: Април 13, 2018, 21:33:47 pm »
Момиче_ф много много съжалявам. Нека следващия месец да е твоят.
Аз още нямам признаци на Ц.
Както и да е реших да изчакам за теста.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #698 -: Април 13, 2018, 22:15:45 pm »
32 дена цикъл гледам. Колко ти е по принцип, има ли закъснение вече, Теди?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #699 -: Април 13, 2018, 22:24:01 pm »
Теди, направи си тест вече :) тръпнем :)
Как ти е температурата?