0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #700 -: Април 13, 2018, 22:33:54 pm »
Ами тя не я е мерила всеки ден и е трудно да се разчете.
Дано я посети щастието.
Momiche_f,  съжалявам. Но такова е всеки месец, разочарование и после пак нови надежди.  Единствените, които със сигурност няма да успеят, са тези, които не се борят. Така че на 2 седмици от овулация си, нов шанс :)
Попаднах на една тема от преди време. Момичетата са се наричали себе си тогава Щъркелова група. Вижте какви клипчета са си направили. Много мило ми стана, все едно ги познавам. Хем не ги познавам лично, хем познавам емоциите им и подкрепата, която са си давали и все едно гледах клипче с всички вас. Борбата със стерилитета ми взе много, но и ми даде много.
https://www.youtube.com/watch?v=25juWGqwLqQ
https://www.youtube.com/watch?v=VCUlC3l7PcQ
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #701 -: Април 13, 2018, 22:38:46 pm »
Офф 2 пъти вече си пиша поста.
Ех всички сте се развълнували покрай мен.
Попринцип Ц ми е около 30 дни.
Утре сутрин ако си направя тест дали ще отчете според вас?
П.С. Дали от Метфогаммата се получава закъснение, защото ги пия за пръв път този месец?
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #702 -: Април 13, 2018, 22:49:58 pm »
Метформинът не би трябвало да влияе. Стиснати палци утре за теста! :)
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #703 -: Април 13, 2018, 23:19:04 pm »
Теди, Би трябвало поне много бледа черта да има на първи ден закъснение. Може и да не покаже нищо, но ако продължава да не идва цикъл, пак ще пробваш с тест след 2 дни.

Тери, уникално е как започваш да усещаш някой по-близък когато имате сходни преживявания и желания, макар и да не ги познаваш лично, понякога можеш да кажеш неща, които и с близките си не можеш да споделиш.  :bighug:

За температурата и аз не мерих, започнах 1-2 дни някъде преди закъснението, ама сега гледам как поддържам базална около 37.2 и телесна към 37.2-37.5 и си мисля, че поне това може да е индикация, щото ако спадне до 36 и нещо, би следвало да се чака цикъл. Не съм хич веща, но това са ми наблюденията по себе си
« Последна редакция: Април 13, 2018, 23:22:09 pm от Fani_T »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #704 -: Април 14, 2018, 07:11:20 am »
Права си, Фани, на теория. При теб очевидно си бременна :D :D :D Но за да се правят предположения по БТ тя трябва да е мерена целия месец (да не кажем няколко месеца даже). Като има повече данни се вижда горе-долу каква е температурата на жената. Ти като си почнала 2 дена преди закъснение, няма как да знаеш дали и преди овулация не ти е такава температурата.
Иначе ако има над 1 дена повишена температура може тихичко да се надява късметлийката.
Е разбира се аз миналия месец се зарадвах, но на 18 ден от О си падна БТ, поне бях готова, че ще ми дойде.
При мен БТ се оказа ползотворно. Направи ме по-добре домакиня. Събуждам се в 6 и нещо 7 и започвам да се меря, после трябва да стана да измия термометъра. Така или иначе съм станала да пусна и една пералня.
Фани, кога ти е прегледа при гинеколог да видите точицата?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #705 -: Април 14, 2018, 08:52:55 am »
Момичетаа вижтеее
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #706 -: Април 14, 2018, 09:04:44 am »
Браво, много хубава чертичка. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #707 -: Април 14, 2018, 09:06:58 am »
Ехее тедитоу.. ама много хубав тест имаш.. Лелеее многоооо се зарадвах... и много силно те прегръщам... Честито мила.. и от сърце нека всичко да е наред и след 9 месеца едно сладинко бебче.. 😘😘😘
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #708 -: Април 14, 2018, 09:31:41 am »
Ехаа, Тери, даже не е никак бледа чертичка! Честитоо, желая ти лека и безпроблемна бременност и здраво, пухкаво бебче на финала! 
:bighug:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #709 -: Април 14, 2018, 09:36:19 am »
А, не, не е Тери. Теди е. Тери ще почака.
Теди, честитоооооооооо. Това е най-наситената чертичка досега, която сме виждали напоследък. Пожелавам ти много, много успех и щастие. Хайде вие да повлечете крак на много хубави новини
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #710 -: Април 14, 2018, 10:33:48 am »
Теди, страхотни чертички  :D Много се радвам, желая ти безпроблемна и приятна, наситена само с прекрасни моменти бременност :D
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #711 -: Април 14, 2018, 10:57:52 am »
Теди,страхотно, :D лека бременност и от мен.
Momiche_f ,продължаваш напред,нов месец,нова надежда,и на нашата улица ще огрее слънце :bighug:
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #712 -: Април 14, 2018, 12:12:38 pm »
Ехаааа, Теди! Знаех си  :D тиииииихичко, шепнешком ти честитя!  :bighug: виж каква хубава чертичка :)

Тери, хахах и в бързината врътваш една баница  :D ами аз май съм изключение, щото винаги съм ледена змия и даже като съм болна ако вдигна 37 трябва много да съм болна... тааа това ме наведе на тази мисъл.

На преглед съм във вторник, днес отидох пак за бета и прогестерон, амааа имаше 40 човека на опашка в лабораторията и се отказах, ще ходя утре. А от евтините китайски тестчета днес за първи път тестовата чертичка е като контролната, даже по-наситена  :oops:

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #713 -: Април 14, 2018, 12:21:46 pm »
Теди исках да кажа хаха, телефона ме е редактирал. Хайде и Тери скоро да развява чертички!
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #714 -: Април 14, 2018, 13:31:35 pm »
Ухаа Тедито, тази чертичка ще ми извади очите. По бременна от това няма на къде :D Страхотна е пу пу. Хайде и на преглед след 10 дена и нека всичко да е наред :)
Мен все още си ме боли, БТ ми стои на една стойност, но има още време да се покачи. Въпреки че съм срещала графики на бъдещи мами, при които БТ не се покачва. Ще видим какво ще стане.
« Последна редакция: Април 14, 2018, 13:50:35 pm от tanq88 »
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #715 -: Април 14, 2018, 13:33:50 pm »
Браво, радвам се, че поне една от нас успя :) Дано следващия път сме ние :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #716 -: Април 14, 2018, 14:10:31 pm »
Теди, страхотна наситена черта.Честито!

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #717 -: Април 14, 2018, 14:38:23 pm »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #718 -: Април 14, 2018, 14:46:45 pm »
Ето още една инициатива https://ivf.bg/novini/299-blaga-vest-kampania-2018

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #719 -: Април 14, 2018, 15:08:09 pm »
Момичета много много ви благодаря, че се радвате за мен. Разплакахте ме. Вие сте просто едни прекрасни жени, които си помагат и се радват за щастието на другите.
Тази сутрин като си направих теста и видях 2те черти се разтреперих и се разплаках. Отидох в спалнята и събудих половинката ми. И той милия търка очи и ми вика оо май ти се играе и само го попитах дали ме обича. Той започна да клепа и вика да разбира се и той защо какво ти има  :D И аз амии ще ставаме родители и се разплакахме двамата.
Мисля да се обадя в понеделник на лекаря и да си запазя час за преглед. Направо не мога да повярвам, че виждам 2 черти. Много съм щастлива. Пожелавам си всичко да е наред и аз да бъда вашата орисница и всяка от вас да се сдобие с едно хубаво пухкаво бебче много много скоро 😘