0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #80 -: Май 15, 2013, 10:02:10 am »
Еее оспамихме малко,ама се разведрихме :D
Аз да се оплача цяла нощ и вечер имах контракции-болезнени и на час :( и понеже не зачестиха,така и не разбрах дали тр да тръгвам към болницата и си останах вкъщи.сега резултатът е ,че зверски ме болят :? ребрата.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #81 -: Май 15, 2013, 10:44:19 am »
Еее оспамихме малко,ама се разведрихме :D
Аз да се оплача цяла нощ и вечер имах контракции-болезнени и на час :( и понеже не зачестиха,така и не разбрах дали тр да тръгвам към болницата и си останах вкъщи.сега резултатът е ,че зверски ме болят :? ребрата.
Бих се консултирала с лекар, за да ми е мирна главата  :wink: Може да са подготвителни...може и да не са..При родилните, обикновено силно боли и кръста, просто няма как да ги объркаш..буквално те превиват на две. Не помня със сигурност, но към болницата се тръгваше, ако контракциите са през 30мин. Сега как си, имаш ли?
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #82 -: Май 15, 2013, 11:31:09 am »
Точно така ме болеше-легнала не можех да седя, раьхождах се, ама и така беше ужасна болка- въпреки това си останаха през час и към 3-4 спряха. Днес нямам. на мен обикновено вечер ми се появяват и ще видя тази как ще е...аз също бях решила ако станат на 30 мин да тръгвам към болницата,ама...
Казвам ви-закучили са се малките  :D
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #83 -: Май 15, 2013, 11:44:16 am »
Хриси виж този, аз горе долу по него се водех http://www.moebebe.com/?id=4

Афродитка още 2-3 дни и е твой ред за тема за поздрави , дано всичко мине по мед и масло :)
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #84 -: Май 15, 2013, 11:59:04 am »
Повечко повечко :( нали ми го отложиха...
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #85 -: Май 15, 2013, 12:45:04 pm »
Повечко повечко :( нали ми го отложиха...
Афродитке, що се цупиш?  :bighug: Те за добро са ти го отложили, най-доброто място за всяко бебе е корема на мама  :wink: Ще видиш, че е било за добро, колко по-лесно се гледат доносени бебета! Знам, че си нетърпелива, но потърпи още малко само..Леж си и си свиркай.../щото после това упражнение ще го забравиш за 18г..минимум/  :lol:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #86 -: Май 15, 2013, 13:31:42 pm »
Еее чак пък 18... :D недей тъй :)
А пък да се оплача намирането на памперси за новородено (номер 1) се оказа истинско изпитание-има само от най-малките разфасофки,дето за 2 ще ми стигнат за ден и половина... :(
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #87 -: Май 15, 2013, 13:43:08 pm »
Афродита, не се презапасявай с малкия размер от 2 до 4 кг, защото първия и втория месец бебетата дърпат бързо, а и зависи колко големи ще се родят. Може още в средата на първия месец да минете 3кг и да минете на 2ката (доколкото си спомням бяха от 3 до 6кг). Осигури си за родилното (първите 5-6 дни), а след това ще го мислиш в движение.
Но като цяло свиквай психически с разходите по 2 :)
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #88 -: Май 15, 2013, 15:15:42 pm »
Хехе-за родилното-те са ми вкл в цената. За щастие.иначе аз единица съм взела само 1 опаковка засега,тъй че ще пращам после в движение :wink:
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #89 -: Май 15, 2013, 17:12:34 pm »
Отлагането съм го пропуснала , но сега видях. Както Казва Бубулинка , колкото повече толкова по - добре :) :) :)
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #90 -: Май 15, 2013, 17:30:47 pm »
Спам-неспам ... винаги съм казвала, че Зачатските бебета са наааай-хубавите :)

Абе как ги мерите тези интервали между контракциите? Аз някой път имам само болки, друг път само втвърдяване и уж и двете били контракции. Ама почти по цял ден си имам и двата варианта, но не мога да хвана регулярност. Спомням си само предният път като раждах, че от болки бях като замаяна и неадекватна някак. Ама и тогава не помня да съм засичала колко са на често.
Афродитка, стискай още малко - трябва да изкараме максимално дълго, че да имаме големи силни бебета :) Видях в АГто две бебенца, родени по 2700 - ами много мънинки ми се сториха и то бяха с дрешки. За това - колкото повече, толкова повече ;)


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #91 -: Май 15, 2013, 17:40:01 pm »
Здравейте и от мен :) Вчера нямах време да ви пиша, благодаря на всички за палчетата, дано да са ми помогнали. Интервюто мина, всичко беше ок, сега ще чакам писмо до 4 седмици ще го бъде ли или не :)
Афродитка, стискай мила, има време  :wink:
бебе, ти как си мила?
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    Crystal

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #92 -: Май 15, 2013, 17:45:53 pm »
Афродита, памперси номер едно сме намирали в Кауфланд пакет  72 броя.Ние първият месец че и повече бяхме на най-малките. Номер две ни бяха широки и течаха. Но ние бяхме мънички- 2200 се родихме.
Бебе, не е задължително по-големите бебета да са по-здрави. Всичко е Божа работа.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #93 -: Май 15, 2013, 18:04:05 pm »
Бебе, и аз по принцип не съм засичала досега, но т.к. тези бяха страшно продължителни и болезнени, след като се потретиха, рещих да започна да засичам...а между тях си имах безболезнени, които не броях...кой знае дали изобщо правилно засичам. Днес пак ме почнаха. Ако до 8-9 се появяват още 2-3 ще звъня на доктора, поне да знам какво да правя.
Crystal, мерси,ще проверя...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #94 -: Май 15, 2013, 20:00:07 pm »
Афродита, може би наистина е най-добре да му се обадиш. Сигурно и броят на безболезнените има значение. Или пък поне той ще ти каже как да засичаш.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #95 -: Май 15, 2013, 21:05:45 pm »
Засега остана онази зверската в 6. Иначе имам леки съвсем безболезнени,та не се притеснявам.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #96 -: Май 15, 2013, 21:43:08 pm »
Бебе, ето ти един Таймер на контракции
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #97 -: Май 15, 2013, 21:48:01 pm »
При мен болезнените контракции винаги бяха през нощта, а през деня все едно не е било.
При едно бебе за болницата се тръгва, когато станат на 10-15 мин. и са по-продължителни, мисля че беше по 1 мин. При близнаци нямам представа как е.


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #98 -: Май 15, 2013, 21:55:57 pm »
Аз затова седя и дпокойно си търпя. Докато не ми зачестят,и успявам да не умра от болка  :D нали казахте да стискам.
А това калкулаторче си го запаметявам на телефончето и някоя нощ ще си го изпробвам :)
« Последна редакция: Май 15, 2013, 22:00:15 pm от afrodita279 »
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #99 -: Май 16, 2013, 08:27:06 am »
Да се отчета и аз след прегледа. Бебчо е добре, отговаря си на седмиците доколкото видях. Имало малко съпротивление на кръвотока от плацентата към бебето или нещо такова. Но засега не е проблем - ще следим. Изписаха ми лекарства, насрочихме дата за секциото за  10.06. та дано устискам дотогава.