0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #140 -: Май 20, 2013, 09:49:57 am »
Аз съм днес на ФМ,а и трябва да си взема изследванията за чернодробните ензими ....Дано всичко е наред.Термина ми е на 6.12

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #141 -: Май 20, 2013, 10:48:50 am »
bebe Не се притеснявай толкова, може бебето и да е по-голямо апаратите дават отклонения при изчисляването на килограмите. Аз родих в 36г.с и 3 дни по спешност секцио, очаквахме бебе малко под 3кг. ,а се роди 3247гр :)


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #142 -: Май 20, 2013, 11:03:00 am »
Аз съм днес на ФМ,а и трябва да си взема изследванията за чернодробните ензими ....Дано всичко е наред.Термина ми е на 6.12
Моят термин е на 9 декември на Св. Анна, т.е. на именният ми ден :) Обаче, доколкото знам те или се раждат малко преди датата за термин или малко след нея. Като минеш изследванията ми кажи как е протекло всичко, и какви са резултатите! Знам, че всичко при теб ще бъде наред!!!
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #143 -: Май 20, 2013, 11:09:38 am »
tsvetinapavlova, благодаря за стиснатите палци ;)
bebe_2013, не се притеснявай за килограмите, аз мисля че е достатъчно да е над 2500, важното е после да наддава ;) УСПЕХ!!!
Аз утре ще разбера, колко е моята буба последно док. не ми каза колко е само каза че е едро за мен, от вълнение и аз забравих да попитам за килограми.
chattenoire84, moniks_s ще ви стискам палци всичко да е наред на скрининга ;)

Афродита си гушна малките съкровища, да видим сега коя е наред  preggo - bebe_2013, linapoli,  _RESPECT_ или аз stork-girl  stork-boy
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #144 -: Май 20, 2013, 12:51:21 pm »
Здравейте и от мен!И аз след много неуспешни опити в различни клиники,най-накрая успях да видя пол.тест за бременност.Бях на преглед на 18 май и с доктор Стаменов видяхме плодно сакче и жълтъчно мехурче!Да обаче забравих да питам в коя гестационна седмица съм?Кога ще видим сърчицето?Сега на 25 май пак съм на преглед.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #145 -: Май 20, 2013, 12:53:46 pm »
Различните калкулатори ми дават различни гестационни седмици!!!
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #146 -: Май 20, 2013, 13:33:31 pm »
Здравейте отново :) аз вече взимам да се отчайвам :( от както спрях хапчетата , нито контракции , нито нищо . :balk_136:
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #147 -: Май 20, 2013, 13:35:45 pm »
renigu
ТОЗИ КАЛКУЛАТОР е много точен за бременност след инвитро.  :wink:
Кога ти беше пункцията?
_RESPECT_ а ти за къде бързаш така? Нормално, бременността продължава 40 седмици!  :D :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #148 -: Май 20, 2013, 13:39:50 pm »
Ето ме и мен пак.
След разговор с личната ми лекарка ми каза , че мога да пия само парацетамол, осцилококцинум, витамини и прополки за смучене. А ако се влоши състоянието ми да отида да ме види до края на седмицата. Та тия дни ще се постарая да пресека разболяванети и дано не ми се наложи да ходя на лекар за по-сериозно лечение.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #149 -: Май 20, 2013, 14:18:14 pm »
_RESPECT_ а ти за къде бързаш така? Нормално, бременността продължава 40 седмици!  :D :wink:
ами нямам търпение вече :)
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #150 -: Май 20, 2013, 14:59:21 pm »
_RESPECT_ а ти за къде бързаш така? Нормално, бременността продължава 40 седмици!  :D :wink:
ами нямам търпение вече :)
Ти да видиш, знам какво е нетърпение, аз пък умирам от любопитство да разбера пола на детето и дали всичко му е наред, после като дойда на твоята хава и аз ще мрънкам, че искам да го раждам по-бързо, че да си го гушна! :) ;)
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #151 -: Май 20, 2013, 15:31:36 pm »
Да се отчета и аз след днешния преглед с акушерката. Така... бебо си шаваше през цялото време, едва му хвана сърчицето да го чуем, но го чухме. Взеха ми кръв за хемоглобин, надявам се всичко да е ок. И с хубавите новини до тук... като тръгна да ми мери корема, бебо се извъртя на една страна(отляво надясно се разположи и не мръдна), 25 см го изкара, малко било, в петък сутринта съм в болницата на преглед и евентуално може да ме огрее и видеозон(силно се надявам да видя бебока). По принцип да не съм се притеснявала, че била го изкарала малко, ама за всеки случай при док ме праща. Каза, че може да го изкарва малко, защото е на една страна, но тук обичат да се презастраховат. Само се моля ако наистина се окаже малко за седмиците да не ме оставят в болницата, че е практика. Това е от мен засега :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #152 -: Май 20, 2013, 15:59:11 pm »
_RESPECT_ а ти за къде бързаш така? Нормално, бременността продължава 40 седмици!  :D :wink:
ами нямам търпение вече :)
Ти да видиш, знам какво е нетърпение, аз пък умирам от любопитство да разбера пола на детето и дали всичко му е наред, после като дойда на твоята хава и аз ще мрънкам, че искам да го раждам по-бързо, че да си го гушна! :) ;)

Всеки със проблемите си  :lol: :balk_50: няма да усетиш , как ще мине цялото това време , което ти остава , докато мигнеш и ще си със огромен корем , който няма как да скриеш  :lol:
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #153 -: Май 20, 2013, 16:55:45 pm »
Ето забравих, че и Респект е на финала :) , колко хубаво . И аз нямам търпение вече , пък си представям като стана 37 г.с :) :) :)
Вече ми е толкова тежко и тези крампи нощем , незнам какво ще е след месец .

Добре дошла renigu  и лека бременност до термин
Малко дяволче ще наваксате няма страшно
« Последна редакция: Май 20, 2013, 16:58:02 pm от tsvetinapavlova »
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #154 -: Май 20, 2013, 17:00:02 pm »
И мене ме мъчеха много крампите , но за щастие отшумяха за известно време :lol: ....
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #155 -: Май 20, 2013, 17:01:59 pm »
Ето забравих, че и Респект е на финала :) , колко хубаво . И аз нямам търпение вече , пък си представям като стана 37 г.с :) :) :)
Вече ми е толкова тежко и тези крампи нощем , незнам какво ще е след месец .

Добре дошла renigu  и лека бременност до термин
Малко дяволче ще наваксате няма страшно
Цвети, не ти ли изписа доки нещо за тези крампи? Магнезий е полезно да се приема, ама в определени дози и не се пие съвсем постоянно, дано нямаш и алергии, все пак се консултирай с АГ-то.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #156 -: Май 20, 2013, 17:32:52 pm »
renigu
ТОЗИ КАЛКУЛАТОР е много точен за бременност след инвитро.  :wink:[/b]
Кога ти беше пункцията?
_RESPECT_ а ти за къде бързаш така? Нормално, бременността продължава 40 седмици!  :D :wink:

А когато има ЗЕТ по кой калкулатор се смята :lol: Аз ще се запиша сред вас :bighug: надявам се др понеделник при вас, като чуем сърчицата :P Днес видяхме само две точици


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #157 -: Май 20, 2013, 17:54:26 pm »
Ох абе на мен не ми мина бързо, че беше един вечен страх,едва последните 2-3 седмици се поотпуснах,щото нали вече няма страшно и да родя...тук всички акушерки са учудени,че бебчетата не са били в кувиоз :) но още не съм ги видяла-чакАм всеки момент...

Дяволче,малко странно измерване прави доктора,то не че с видеозона е точно,обаче така пък през корема...де да знам...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #158 -: Май 20, 2013, 18:00:07 pm »
Охоо Афродита!!!  :bighug: Страшно много се радвам, че бързо се възстановяваш! Със секцио ли роди или по нормалният начин, питам защото някой път уж секцио, секцио - пък, става и чрез нормално раждане? Ти се радвай, че не са в кувиоз, аз съм била ден-два и съм с егати диоптрите.
Ми, ако много ти бавят децата искай си ги имаш това право! Ти къде роди, че имаш достъп до интернет?
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #159 -: Май 20, 2013, 18:08:18 pm »
О аз си имам интернет на телефона-не мърдам без него-само дето вчера нали спешно се изстреляхме и не беше зареден и аз без зарядно и хората звънят-а той изключен...мъка:)
Секцио бях-тя долната девойка беше седалищно,а като тръгнаха да вадят и другата и тя,моля ви се се обърна пред ръцете на доктора,та чак се заклещи...