0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #960 -: Юли 17, 2013, 21:24:28 pm »
Аз се завърнах от ЖК всичко е наред расте по напред и съм и според нея в 11г.с. и 3 дни бързо расте. Утрогестана ми каза да не го спирам изведнъж , а да поставям сега 2 пъти по 1 докато ми свърши кутийката. Пусна ми и изследвания , ама сигурно в петък сутринта ще ги пускам. Днес като влязах да се
и забелязах нещо от зърната ми и каза , че било коластра , но ми се струва доста рано.
Честити сини гащи на chattenoire84
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #961 -: Юли 17, 2013, 23:20:08 pm »
Добре дошла на морското момиче и най-прекрасните 9 ти пожелавам!
Авалонче, както си беше безсимптомен, та така до края :) чак сега с грандиозния корем започвам да се задъхвам и с това се изчерпват симптомите ми. А и - разбрах какво е кислини, преди около няма и месец :) Искрено ти желая така леко да минава и при теб и при всички!
Коте - честити сини гащи!
И чакам с нетърпение новини от Изабел :)
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #962 -: Юли 18, 2013, 00:45:57 am »
Здравейте,
Да се отчета,как мина прегледа  :D.Слушаха ми тоновете,на беба са чудесни.Доктора каза,че имам контракции,но не ги усещам,което ми хареса :D.Имам и разкритие 3см,което всъщност е малко за края вече.Та сега започват през ден следене на тонове.И ако не родя до 25.07. ме приемат в болница.Първо каза,че ще предизвикват контракции с хапчета през устата и ако не подействат със система.Доста се боя от това и разчитам сама да трагне до тогава.Но за повече време след теримин не дава да се споменава доктора за изчакване.Та сега на 19.07. пак за тонове,ако не съм родила още.Лека вечер момичета.Аз лягам и дано  бубата вече реши да ме събуди някоя вечер  :D


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #963 -: Юли 18, 2013, 10:34:55 am »
Добро утро момичета! Как сте?
izabel.1985 пжелавам да не се стига до системи и бебка да си тръгне нормално  :)
chattenoire84 честити сини гащи!
vesito90 браво на вас  :wink:
avallon не се претоварвай,ходиш ли на работа или си вкъщи?
Хайде хубав слънчев ден от мен! :sunshine:

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #964 -: Юли 18, 2013, 12:31:11 pm »
izabel.1985 До колкото разбирам май това чакане на края е на нетърпимо и от всички чакания?
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #965 -: Юли 18, 2013, 14:40:15 pm »
Здравейте мами,

Как сте ? Ние сме добре  , гледкаме се у дома :)
Изабел реших , че има новини от вас , а още не . Хайде де
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #966 -: Юли 19, 2013, 00:43:07 am »
Здравейте момичета, ние още се носим с беба :D.Утре пак съм на тонове,та да видим.Вече даже ме отпуска и безпокойството.Лека вечер :) :)


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #967 -: Юли 19, 2013, 09:41:00 am »
Здравейте коремчета :) Как сте днес? При нас голяма жега, не мога да спя и на бебко сигурно му е топло, защото цяла нощ не ме оставя на мира... И на всичкото отгоре тази нощ комшиите отсреща си правиха купон и голям шум беше  :? От два дена много ми се втвърдява корема и някой път ниско долу бая ме боли... Днес съм на преглед и на скан, стискайте ми палчета, така се надявам бебко да е в норми с грамчетата...
Изе  :crossfingers: :goodluck: бебка дано да тръгне самичка и да не ти се налагат системки, ще чакаме новини  :)
Коте честити сини гащи  :bori_004:
Хубав ден от мен
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #968 -: Юли 19, 2013, 11:48:47 am »
Привет и от мен
как сте? :lol:


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #969 -: Юли 19, 2013, 11:51:18 am »
Здравейте мамчета! Как сте днес?
При нас всичко си е постаро му. Чакам си прегледа при Дяволов на 31.07. да видим кога ще ми сваля серклажа. Иначе моята малечка е все по активна. Чудя и се къде намира място за толкоз акробатика  osi_10 ,  но пък много и се радвам. Вече сме готови с всички покупки и другата седмица започваме с голямото чистене, сглобяване на мебели и пране ...
 tsvetinapavlova радвам се че вече сте вкъщи и всичко е наред
izabel хайде де , тръпнем в очакване на хубавите новини.
malkoto_dqvolche , не се притеснявай, всичко ще е наред с бебчо, а както изглежда той няма търпение да се гушне в обятията на мама.
chattenoire84 честити сини гащи!
Морско момиче честито! радвам се да те видя при нас. Леки  :cloud9: и раждане около термин.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #970 -: Юли 19, 2013, 11:52:46 am »
Привет и от мен
как сте? :lol:
Спи ми се.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #971 -: Юли 19, 2013, 13:12:44 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug: Благодаря Ви милички трогнахте ме! И аз да помрънкам малко, не можах много да спя тази нощ, защото така зверски ме боля коремчето, че вдигнах на крак всички вкъщи. Такива болки, такова чудо, даже по едно време си мислех да ходя и в болница, но се оказаха газове със страшен запек. За капак тази сутрин и повърнах, а не ми се беше случвало от маса време, легнах и поспах та преди малко се събуждам. Във вторник ще си ходя на редовният преглед по ЖК и ще помоля док. да ми каже какво да правя с това състояние, в което изпадам вече трети път. Уверявам Ви много е тежко и болезнено. А отделно и тия контракции, пия си Нутри-Маг (магнезий) та не знам кое какво е и идея си нямам как да различавам едното от другото.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #972 -: Юли 19, 2013, 15:45:11 pm »
Милички,май съвсем скоро някой трябва да отвори продължение на темата.
Аз вече от няколко дни разбрах за какви киселини говорите.Отвратително е.Поне са предимно вечер,та ще изтрая още няколко дни без да пия нищо,а във вторник ще ходя при Владимиров,че Белчева е отпуска.А в сряда ще отида в майчин дом за БХС. До колкото знам е без записване.Ако някой скоро е ходил нека пише как стоят нещата.

  Котенце, със сигурност има решение за твоето състояние,просто питай доки.Почти съм сигурна че са  капки.
 
  Как сте момичета?
« Последна редакция: Юли 19, 2013, 15:52:06 pm от joly »
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #973 -: Юли 19, 2013, 16:15:31 pm »
Здравейте отново от мен :) Аз да се отчета след днешния преглед... Бебко е наддал, вече е 2550 гр, пак малко ми се струва, ама нали пък не може док да измери точно ;) Иначе всичко е наред, нормално е да имам контракции и болки ниско долу, това било, защото младежа си правел път да излиза :) Питах док, каза че може всеки момент да се гушнем, ама може и до термин да я откараме :lol: Та това е в общи линии от мен :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #974 -: Юли 19, 2013, 17:24:15 pm »
Момичета,
позволих си да пусна НОВА тема :lol: Заповядайте и на късмет да ние :bighug:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49813.0


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #975 -: Юли 19, 2013, 20:47:48 pm »
Здравейте момичета,аз още съм в редиците на бременните :D.Днес бях на тонове,всичко е наред,нямам и кои знае какви контракции.В неделя пак на тонове.Доктора каза,чакаме я ,тя ще реши кога да излезе  :D. А сега къде си пишем тук или в новата темичка??????